Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Коммерческая недвижимость в Новокузнецке
Перейдем к оканчивающему шагу – оформлению сделки по продаже. Этот процесс также является очень сложным и трудозатратным. Поначалу подписывается соглашение, в каком прописываются сроки реализации объекта,

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Гороскоп на 2017 рік Діва

Опубликовано: 03.09.2018

видео Гороскоп на 2017 рік Діва

Гороскоп на картах Таро. Дева Ноябрь 2018 год.

Гороскоп для Діви дивує і закликає до активних дій. 2017 рік змусить представників цього знака добре потрудитися. Дівам доведеться зайняти дуже активну життєву позицію, стати максимально самостійними та незалежними, а також почати наполегливо працювати. 

Рік Півня принесе в життя представників знаку Діва неймовірні зміни. Діви будуть жити в прискореному темпі, і часу для роздумів зовсім не буде. У літні місяці потрібно буде прийняти безліч серйозних рішень, які позначаться на подальшому житті. Дикий темп життя не дасть Дівам спокійно займатися звичними справами. Приймати рішення доведеться дуже швидко – покладаючись тільки на свою інтуїцію.


ДЕВА 2018 - Таро-Прогноз на 2018 год

Друга половина року буде ідеальним часом для навчання.З’явиться унікальна можливість навчитися чомусь новому, що принесе життєвий досвід. Досягти успіхів у кар’єрі і вирішити всі проблеми зможуть Діви, які будуть в змозі приймати вірні рішення протягом першого півріччя. Любителі полінуватися отримають стимул у вигляді життєвих «стусанів». Кардинальні зміни закрутять Дів у бурхливому вирі.

Зимові місяці можуть доставити Дівам сильне засмучення.Є велика ймовірність, що вони розлучаться з коханою людиною. Можливо, що з-за зради з його боку. Але не варто забувати, що це стосується не всіх представників цього знака.

Навесні Діви будуть оточені протилежною статтю. Можливо, деякі представники знаку заведуть собі нові відносини.

Літні місяці остаточно виправлять становище на любовному фронті. Стабільність і взаєморозуміння в сім’ях серйозно зросте, проблеми любовного характеру підуть з життя. Навіть невірні подружжя зрозуміють, що зробили помилку і повернутися в сім’ю.

М’якість – головна ознака жінки цього знака. Новий рік принесе Дівам складності в сімейні стосунки. Чоловік замкнеться в собі і відмовиться слухати і розуміти доводи з приводу згасаючої іскри любові. Може здатися, що відносинам прийшов кінець. Однак в останні місяці цього року все налагодиться, а відносини освежатся і стануть тільки міцнішими.

У рік Півня представницям цього знак багато радості принесе розвиток в кар’єрі. Жінки-Діви отримають підвищення в посаді, а деякі навіть відкриють свій бізнес.

Чоловіки знаку Діва відмовляться від будь-якої активності і стануть пасивними. Як у кар’єрі, так і в житті, вони будуть плисти за течією. Час від часу представники сильної статі будуть ставати активними, однак відбуватися це буде рідко і при особливих обставинах.

Любовні відносини не зазнають якихось змін. Одинаки, можливо, знайдуть собі пару у другому півріччі, а перебувають у шлюбі, стануть помітно щасливішими. Чоловіки-Діви будуть витати в хмарах протягом усього року.

Що обіцяє Вогненний Півень в інших життєвих сферах:

•Здоров’я. Звичка виявляти серйозну турботу про своє здоров’я стане головним помічником, тому яких-небудь хвороб не очікується, за винятком можливих алкогольних отруєнь. Романтичні почуття вплинуть на психологічне самопочуття, але зовсім трохи. Це вплине скоріше на жінок, ніж на чоловіків.

•Кар’єра. Необхідно буде показати всі свої таланти і навички, а не сподіватися, що начальство про них здогадається. При цьому варто очікувати, що кількість роботи помітно зросте, тому що такий співробітник буде викликати довіру з боку начальства. Всі зусилля виправдають себе, коли Діви отримають бонуси до зарплати.

В осінні дні не рекомендується вплутуватися в конфлікти, тому що наслідки можуть відгукнутися в далекому майбутньому. Можливо, Дівам доведеться переступити через себе, в обхід особистих принципів, щоб уникнути проблем. Важливо вчасно знайти компроміс.

•Фінанси.Зірки рекомендують не бути в цьому році скромними. Активна життя допоможе Дівам піднятися на посаді, але за умови, що вони зуміють показати себе публічно. Успішність у фінансовій сфері цілком буде залежати від внеску в загальну справу.

Представники знаку, зважилися в цьому році відкрити власний бізнес, повинні добре все прорахувати і перевірити. Не всі ідеї принесуть користь. Тим не менш, в цілому скажений темп життя принесе більшу вигоду й успіх, але тільки якщо Діви будуть встигати все зробити вчасно.

Протягом усього року, крім зимових місяців, рекомендується утримуватися від авіаперельотів. Цей рік вважається не самим підходящим для поїздки у відпустку або у відрядження. Також зірки не радять брати тривалі відгули на роботі.

Рада Півня: Займіться заощадженням коштів. Бажано більше часу проводити вдома в тиші і спокій.

 

rss