Лента новостей

Недвижимость
  01/09/2018 Санкт-Петербург – один из красивейших городов Российской Федерации. Исторические памятники, оживленная жизнь, обширные спальные районы, обилие развлекательных заведений, отличная инфраструктура

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Кредит под залог недвижимости
Кредит под залог собственных активов — банковский продукт, в качестве обеспечения по которому выступают имущественные ценности заемщика. При неисполнении обязанностей залог перебегает кредитному учреждению.

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Коммерческая недвижимость в Новокузнецке
Перейдем к оканчивающему шагу – оформлению сделки по продаже. Этот процесс также является очень сложным и трудозатратным. Поначалу подписывается соглашение, в каком прописываются сроки реализации объекта,

Аренда жилых и нежилых помещений в Барнауле. Аренда домов и квартир в Барнауле
тип адрес описание цена кон.телефон компания ргр Парикхмахерская Энергетиков проспект 2 Здам парикхмахерскую: 40м2 2 кабнета с оборудованием, под мастера ногтевого сервиса

Частные инвестиции в коммерческую недвижимость. Как выбрать вариант для инвестирования. [27 сообщений]
Как инвестировать в недвижимость и получить максимальный доход. Многие люди уже скептически смотрят на возможность инвестирования в жилую недвижимость. Слишком малая доходность от сдачи в аренду и сомнительные

Книги для риэлторов.
Автор: Эдуард Васильев Просмотров: 4585 Без книг, без знакомства с концентрированным опытом успешных коллег, не станешь профи. Вот слова начинающего риэлтора: «Первое, что я сделал,

Классы коммерческой недвижимости
К сожалению, любая классификация носит условный характер и не отменяет необходимости учитывать индивидуальные особенности объекта и прочие нюансы. К тому же для того, чтобы отнесение той или иной недвижимости

Характеристика и классификация коммерческих объектов недвижимости.
Коммерческая недвижимость в Украине стала формироваться только с началом приватизации предприятий. Сектор коммерческой недвижимости намного меньше, чем жилой, поэтому и сделок соответственно меньше, хотя

Гороскоп на 2017 рік Діва

Опубликовано: 03.09.2018

видео Гороскоп на 2017 рік Діва

Гороскоп на картах Таро. Дева Ноябрь 2018 год.

Гороскоп для Діви дивує і закликає до активних дій. 2017 рік змусить представників цього знака добре потрудитися. Дівам доведеться зайняти дуже активну життєву позицію, стати максимально самостійними та незалежними, а також почати наполегливо працювати. 

Рік Півня принесе в життя представників знаку Діва неймовірні зміни. Діви будуть жити в прискореному темпі, і часу для роздумів зовсім не буде. У літні місяці потрібно буде прийняти безліч серйозних рішень, які позначаться на подальшому житті. Дикий темп життя не дасть Дівам спокійно займатися звичними справами. Приймати рішення доведеться дуже швидко – покладаючись тільки на свою інтуїцію.


ДЕВА 2018 - Таро-Прогноз на 2018 год

Друга половина року буде ідеальним часом для навчання.З’явиться унікальна можливість навчитися чомусь новому, що принесе життєвий досвід. Досягти успіхів у кар’єрі і вирішити всі проблеми зможуть Діви, які будуть в змозі приймати вірні рішення протягом першого півріччя. Любителі полінуватися отримають стимул у вигляді життєвих «стусанів». Кардинальні зміни закрутять Дів у бурхливому вирі.

Зимові місяці можуть доставити Дівам сильне засмучення.Є велика ймовірність, що вони розлучаться з коханою людиною. Можливо, що з-за зради з його боку. Але не варто забувати, що це стосується не всіх представників цього знака.

Навесні Діви будуть оточені протилежною статтю. Можливо, деякі представники знаку заведуть собі нові відносини.

Літні місяці остаточно виправлять становище на любовному фронті. Стабільність і взаєморозуміння в сім’ях серйозно зросте, проблеми любовного характеру підуть з життя. Навіть невірні подружжя зрозуміють, що зробили помилку і повернутися в сім’ю.

М’якість – головна ознака жінки цього знака. Новий рік принесе Дівам складності в сімейні стосунки. Чоловік замкнеться в собі і відмовиться слухати і розуміти доводи з приводу згасаючої іскри любові. Може здатися, що відносинам прийшов кінець. Однак в останні місяці цього року все налагодиться, а відносини освежатся і стануть тільки міцнішими.

У рік Півня представницям цього знак багато радості принесе розвиток в кар’єрі. Жінки-Діви отримають підвищення в посаді, а деякі навіть відкриють свій бізнес.

Чоловіки знаку Діва відмовляться від будь-якої активності і стануть пасивними. Як у кар’єрі, так і в житті, вони будуть плисти за течією. Час від часу представники сильної статі будуть ставати активними, однак відбуватися це буде рідко і при особливих обставинах.

Любовні відносини не зазнають якихось змін. Одинаки, можливо, знайдуть собі пару у другому півріччі, а перебувають у шлюбі, стануть помітно щасливішими. Чоловіки-Діви будуть витати в хмарах протягом усього року.

Що обіцяє Вогненний Півень в інших життєвих сферах:

•Здоров’я. Звичка виявляти серйозну турботу про своє здоров’я стане головним помічником, тому яких-небудь хвороб не очікується, за винятком можливих алкогольних отруєнь. Романтичні почуття вплинуть на психологічне самопочуття, але зовсім трохи. Це вплине скоріше на жінок, ніж на чоловіків.

•Кар’єра. Необхідно буде показати всі свої таланти і навички, а не сподіватися, що начальство про них здогадається. При цьому варто очікувати, що кількість роботи помітно зросте, тому що такий співробітник буде викликати довіру з боку начальства. Всі зусилля виправдають себе, коли Діви отримають бонуси до зарплати.

В осінні дні не рекомендується вплутуватися в конфлікти, тому що наслідки можуть відгукнутися в далекому майбутньому. Можливо, Дівам доведеться переступити через себе, в обхід особистих принципів, щоб уникнути проблем. Важливо вчасно знайти компроміс.

•Фінанси.Зірки рекомендують не бути в цьому році скромними. Активна життя допоможе Дівам піднятися на посаді, але за умови, що вони зуміють показати себе публічно. Успішність у фінансовій сфері цілком буде залежати від внеску в загальну справу.

Представники знаку, зважилися в цьому році відкрити власний бізнес, повинні добре все прорахувати і перевірити. Не всі ідеї принесуть користь. Тим не менш, в цілому скажений темп життя принесе більшу вигоду й успіх, але тільки якщо Діви будуть встигати все зробити вчасно.

Протягом усього року, крім зимових місяців, рекомендується утримуватися від авіаперельотів. Цей рік вважається не самим підходящим для поїздки у відпустку або у відрядження. Також зірки не радять брати тривалі відгули на роботі.

Рада Півня: Займіться заощадженням коштів. Бажано більше часу проводити вдома в тиші і спокій.

 

rss