Главная Новости

«Чому Суд Європейського Союзу скасував санкції проти Януковича?»

Опубликовано: 08.10.2018

видео «Чому Суд Європейського Союзу скасував санкції проти Януковича?»

Янукович та Клюєв не змогли втекти від санкцій ЄС

“Рішення Суду ЄС: “Санкції, що накладені з 2014 по 2015 рік, необхідно “скасувати”



Нещодавно з’явилась новина, що Суд Європейського Союзу у Люксембурзі виніс рішення, в якому рекомендував скасувати санкції і розморозити активи Миколи Азарова, його сина Олексія, а також Сергія Арбузова та Едуарда Ставицького.

Якщо говорити коротко і просто, то суд проголосив наступне:


Суд ЄС скасував санкції проти п'ятьох колишніх соратників Януковича

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

“Персональні санкції, які введені в березні 2014 року, є незаконними, а тому арешт фінансових активів осіб, що підпали під ці санкції, з 2014 по 2015 рік необхідно “скасувати”.

Голова правління Центру протидії корупції Віталій Шабунін з цього приводу зазначив :

«Тепер кожна країна-член ЄС буде думати, чи треба воно їй, якщо Генеральна прокуратура України за два роки не змогла довести вину цих людей, навіть всередині своєї країни. Я нагадаю, що досі немає жодного судового рішення — чому ми маємо це робити? Скажімо, заморожені гроші пана Злочевського були розморожені без зняття санкцій рішенням Британського суду. Це окрема війна адвокатів, вони йдуть в суди країн, де заморожені гроші, й розморожують їх за допомогою цих судів».

З цього всього варто зробити висновок, що нашим посадовцям та законодавцям пора думати, як змінювати принципи роботи правоохоронних органів, в першу чергу прокуратури, підвищувати власну ефективність та оперативність, а не продовжувати вкрай бездарно воювати в міжнародних судах та кричати, що йде боротьба з корупцією, кришуванням тощо.

Після того, як були зняті санкції з Миколи Азарова, Сергія Арбузова і Едуарда Ставицького, український інформаційний простір наповнився численими спростуваннями щодо цього, як від політиків, так і від приватних осіб і блогерів.

Спростування, звичайно, не самого факту, він очевидний і задокументований, а швидше спростування провалу української прокуратури. Серед основних аргументів мелькає вказівка на той факт, що були зняті не всі персональні санкції і взагалі Суд Європейського Союзу в Люксембурзі – не остання інстанція.

Формулювання, яке міститься в рішенні Суду ЄС, звучить таким чином:

“Посадовці не можуть бути піддані санкціям тільки за те, що в третій країні розпочато попереднє розслідування їх дій. Всі активи таких посадовців повинні бути “розморожені”.

Що це означає на практиці? Це означає, що, по-перше , ніяких вагомих доказів причетності вищезгаданих осіб до злочинів, в яких вони звинувачуються, українська сторона не надала. А якщо щось і надала, то європейські юристи визнали ці докази непереконливими.

Дякуємо! Тепер: 1) Натисніть »ОТРИМАТИ КУПОН« ; 2) Введіть ваше Ім'я та Email, щоб ми змогли надіслати вам КУПОН прямо на пошту! Якщо не приходить - перевірте папку "Спам"!

По-друге , особа не може вважатися винною, поки її вина не доведена судом. На етапі попереднього розслідування не можна встановити вину особи, а відповідно, і застосувати до неї санкції.

rss