Главная Новости

Ухвалення адвокатом доручення про надання юридичної допомоги. Безкоштовна юридична допомога

Опубликовано: 12.01.2019

видео Ухвалення адвокатом доручення про надання юридичної допомоги. Безкоштовна юридична допомога

On the Run from the CIA: The Experiences of a Central Intelligence Agency Case Officer
На головну

Адвокатська діяльність здійснюється на основі угоди між адвокатом і довірителем. Угода являє собою цивільно-правовий договір, що укладається в простій письмовій формі між довірителем і адвокатом (адвокатами), на надання юридичної допомоги самому довірителю або призначеній ним особі.


Оперативне відео по "хабарницькій справі" екс-декана УжНУ О.Дуло

Питання розірвання угоди про надання юридичної допомоги регулюються Цивільним кодексом Російської Федерації з вилученнями, передбаченими Федеральним законом.

Адвокат незалежно від того, в який регіональний реєстр внесено відомості про нього, має право укласти угоду з довірителем незалежно від місця проживання або місця знаходження останнього.


Calling All Cars: The Broken Motel / Death in the Moonlight / The Peroxide Blond

Істотними умовами угоди є:

1) вказівка ??на адвоката (адвокатів), що прийняв (прийняли) виконання доручення як повіреного (повірених), а також на його (їх) приналежність до адвокатському утворенню та адвокатської палаті;

2) предмет доручення;

3) умови виплати довірителем винагороди за надану юридичну допомогу;

4) порядок і розмір компенсації витрат адвоката (адвокатів), пов'язаних з виконанням доручення;

5) розмір та характер відповідальності адвоката (адвокатів), що прийняв (прийняли) виконання доручення.

Право адвоката на винагороду та компенсацію витрат, пов'язаних з виконанням доручення, не може бути переуступлено третім особам без спеціальної згоди на те довірителя.

Винагорода, що виплачується адвокату довірителем, і (або) компенсація адвокату витрат, пов'язаних з виконанням доручення, підлягають обов'язковому внесенню в касу відповідного адвокатського освіти або перерахуванню на розрахунковийрахунок адвокатського освіти в порядку і строки, які передбачені угодою.

За рахунок одержуваної винагороди адвокат здійснює професійні витрати на:

1) загальні потреби адвокатської палати в розмірах і порядку, що визначаються зборами (конференцією) адвокатів;

2) зміст відповідного адвокатського освіти; '

3) страхування професійної відповідальності;

4) інші витрати, пов'язані із здійсненням адвокатської діяльності.

Праця адвоката, який бере участь в якості захисника в кримінальному судочинстві за призначенням органів дізнання, органів попереднього слідства, прокурора або суду, оплачується за рахунок коштів федерального бюджету. Витрати на ці цілі враховуються в федеральному законі про федеральний бюджет на черговий рік у відповідній цільової статті витрат.

Розмір і порядок винагороди адвоката, який бере участь в якості захисника в кримінальному судочинстві за призначенням органів дізнання, органів попереднього слідства, прокурора або суду, встановлюються Кабінетом Міністрів України.

Матеріально-технічне і фінансове забезпечення надання юридичної допомоги у важкодоступних і малонаселених місцевостях є витратним зобов'язанням суб'єкта Російської Федерації.

Порядок компенсації витрат адвокату, який надає юридичну допомогу громадянам Російської Федерації безкоштовно, визначається законами та іншими нормативно-правовими актами суб'єктів Російської Федерації.

Розмір додаткової винагороди, яка виплачується за рахунок коштів адвокатської палати адвокату, який бере участь в якості захисника в кримінальному судочинстві за призначенням органів дізнання, органів попереднього слідства прокурора або суду, і порядок виплати винагороди, за надання юридичної допомоги громадянам Російської Федерації безкоштовно встановлюються щорічно радою адвокатської палати.

Юридична допомога громадянам Російської Федерації, середньодушовий дохід сімей яких нижче величини прожиткового мінімуму, встановленого в суб'єкті Російської Федерації відповідно до федеральним законодавством, а також самотньо проживають громадянам Російської Федерації, доходи яких нижче зазначеної величини, виявляється безкоштовно в наступних випадках:

1) позивачам - по розглянутих судами першої інстанції справ про стягнення аліментів, відшкодування шкоди, заподіяної смертю годувальника, каліцтвом або іншим ушкодженням здоров'я, пов'язаним з трудовою діяльністю;

2) ветеранам Великої Вітчизняної війни - з питань, не пов'язаних з підприємницькою діяльністю;

3) громадянам Російської Федерації - при складанні заяв про призначення пенсій та допомог;

4) громадянам Російської Федерації, які постраждали від політичних репресій, - з питань, пов'язаних з реабілітацією.

Перелік документів, необхідних для отримання громадянами Російської Федерації юридичної допомоги безкоштовно, а також порядок надання зазначених документів визначаються законами та іншими нормативно-правовими актами суб'єктів Російської Федерації.

Юридична допомога надається у всіх випадках безкоштовно неповнолітнім, які тримаються в установах системи профілактики бездоглядності і правопорушень неповнолітніх.

 

Радянський період з 1922 по 1962 рр. | Радянський період з 1962 по 1991 рр. | Положення про адвокатуру 1980 р | Федеральна палата адвокатів Російської Федерації | Адвокатська палата суб'єкта Російської Федерації | Організаційні структури адвокатів | Адвокат і його функції | Повноваження адвоката і його права | Обов'язки адвоката | Присвоєння статусу адвоката |

rss