Главная Новости

КРИПТОВАЛЮТНИЙ БРОКЕР BYBIT

Опубликовано: 25.07.2022

Криптовалютний брокер

Криптовалюти стрімко займають валютний ринок у світі, так як мають ряд переваг перед грошовими знаками. Разом про те, використання кпиталют як платіжного кошти поки що розвинене слабко (виняток – бикоин). Найчастіше вони виступають як інвестиційний інструмент або для довгострокового зберігання, або для біржової торгівлі.

В той же час ринок криптвалют розширився настільки, що торгувати на найбільших профільних біржах фізичній особі стає нереально - поріг входу занадто великий. Тому зростає актуальність послуг спеціальних криповалютних брокерів, одним із яких є платформа Bybit.

             Про платформу

Криптовалютний брокер

         ж кермом на курсах, на який се, на новий, 3-4, 300 грн. Заснована вона була у 2018 році, і з того часу зуміла здобути непогану репутацію. Має біржа свої переваги та недоліки, про них йтиметься нижче.

             Що таке ф'ючерс?

         Ф'ючерсом, або ф'ючерсним контрактом, називають такий вид фінансового активу, який передбачає продаж у майбутньому товару або послуги за встановленою у цьому ціні. Початкова ціна продажу ф'ючерсу називається спотовою.

Криптовалютний брокер

           Ф'ючерси самі по собі передбачають продаж активу. Торгівля контрактами дуже розвинена у біржовий сфері. Ф'ючерси можуть припускати продаж газу, валюти, дорогоцінних металів та багато іншого. Працювати з ними через подвійну цінову суть складніше, ніж з активами звичного типу на кшталт акцій чи валюти – доводиться враховувати більше фінансових показників при плануванні покупки.

             Ф'ючерси на крипту

          Ф'ючерси на придбання криптовалюти також існують, і з ними працювати дуже складно, оскільки передбачити зміну ціни на криптовалюту важко, особливо на нові. Але це можливо на таких сервісах, як Btc Trade. Однак торгівля на ByBit будується саме на криптовалютних ф'ючерсах, тому використовувати торгові можливості біржі зможуть лише досвідчені трейдери – новачкам краще починати з брокерів, які пропонують класичну схему обміну валют на валюту.

Криптовалютний брокер

             Переваги біржі ByBit

          Серед головних переваг можна виділити такі:

  1. Зручний та зрозумілий інтерфейс.
  2. Браузерна версія сервісу.
  3. Хороші можливості статистики, актуальні дані материнської біржі.

Недоліки

Є і мінуси:

  1. Складна схема торгівлі ф'ючерсними контрактами. За «класикою» торгувати можна лише біткоїном, ефіріумом та доларом США.
  2. Немає внутрішнього арбітражу.
rss