Главная Новости

Який чохол для iPhone 14 Pro краще вибрати

Опубликовано: 23.11.2022

У 2022 році компанія Apple випустила лінійку досконаліших смартфонів 14 серії на фоні своїх попередників з покращеною камерою і чіткішим екраном.  Айфони відразу стали лідерами ринку, тому що дають змогу створювати дійсно якісний медіаконтент. Але незважаючи на чудові технічні характеристики додатковий захист у вигляді чохла як ніколи потрібен.

Якісний аксесуар не тільки виконає захисну і протиударну функцію, але й ще підкреслить статус і імідж свого господаря. Щоб зберегти свій девайс і виділитись у натовпі власників айфонів рекомендуємо ознайомитись з особливостями і асортиментом чохлів для iPhone 14 Pro.

Якщо для вас не так важлива зовнішня складова, рекомендуємо приглянутись до вибору чохлів з покращеними захисними функціями. Особливо, якщо телефон зазнаватиме щоденних механічних впливів: буде тертись об предмети вашої сумочки чи рюкзака чи просто є велика ймовірність випуску гаджета з рук. Для таких користувачів рекомендуємо протестовані чохли серії Skinarma чи Santa Barbara Polo. Вони не тільки зберігають первинний вигляд смартфону, а ще й пригнічують різного роду віброудари. Ця опція буде корисною для водіїв, чиї айфоні зберігаються у різних автокишенях.

Які бувають чохли для iPhone 14 Pro

На ринку представлені самі різноманітні моделі – чохли-візитниці, чохли-книжки, чохли з підставкою для зручного переглядання контенту чи з магнітним кільцем MagSafe.

Якщо важлива іміджева складова і зручність одночасно, в магазині Пікассо зможете підібрати дизайнерські чохли-новинки. Тут тільки ексклюзивний і унікальний асортимент.

Популярністю користуються накладки чорного, білого кольорів з ведмедиками, гарно виглядають і практичні чохли з пейзажними принтами.

Рекомендуємо звертати увагу і на матеріал аксесуарів. Кращими є чохли з сучасного стійкого до механічних впливів полікарбонату чи шкіри. Такі накладки зможуть слугувати тривалий час, не втрачаючи свого гарного зовнішнього вигляду. Це здоровий компроміс між надміцними потовщеними чохлами і витонченими моделями. Також вони здатні відштовхувати часточки пилу і стійкі до відбитків пальців. Є моделі з додатковим захистом камери чи з потовщеними бортиками для додаткового захисту від падіння.

Чохли тривалий час будуть виглядати новими і збережуть первозданний вигляд самого девайсу.

Купуйте тільки якісну продукцію, яка відповідатиме всім технологіям захисту і престижу оригінального смартфону iPhone 14 Pro.