Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Vlerësimi i kompanive SEO në Minsk 2017

  1. Si e vlerësojnë kompanitë dhe pse?
  2. Kompanitë më të mira SEO
  3. Fakte dhe shifra

Çdo vit, nën kujdesin e burimit të Belarusian "Rating Bynet", një nga ngjarjet më të mëdha në tregun vendas IT është mbajtur - renditjen e kompanive Belarusian SEO. 2017 nuk ishte përjashtim, dhe në sajë të një numri vlerësimesh objektive dhe shifrave të ofruara, vetëm më të mirët 2017 kompanitë SEO të Bjellorusisë u përfshinë në krye.

Si e vlerësojnë kompanitë dhe pse?

Si e vlerësojnë kompanitë dhe pse

Kategoritë kryesore për renditjen e kompanive SEO në vitin 2017 në Bjellorusi u zgjodhën: numri i audiencës reale dhe përdoruesve unik, inventarit dhe, sigurisht, parave. Këto shifra janë ofruar me mirësi nga Google, Hoster.by, Belretail.by, BDCenter, # DB3, gemiusAudience, IAB Belarus. Jo pa të dhëna nga Ministria e Komunikimeve të Republikës së Bjellorusisë, si dhe Ministria e Rregullimit dhe Tregtisë Antimonopoly. Kështu, të gjitha llogaritë e mundshme dhe të nevojshme janë bërë në mënyrë të paanshme, të gjitha parametrat janë marrë parasysh dhe janë përgatitur listat e sakta të studiove të lartë të SEO në Minsk dhe Bjellorusi.

Renditja e Bynet 2017 nuk është thjesht një listë e kuriozitetit për hir apo egoizëm të pjesëmarrësve. Ky është informacion i vërtetë për klientët potencial të cilët nuk janë të sigurt se kush do t'i besojë paratë e tyre në treg dhe për të marrë rezultatin maksimal nga ai. Në krye janë vetëm lojtarët kompetentë që e njohin biznesin e tyre dhe janë gati për bashkëpunim të frytshëm.

Kompanitë më të mira SEO

Tre të lartë përfshinin gjigantë të tillë të tregut të reklamave kontekstuale, si
Seologic, Webcom Media dhe ZmitroC. Studio Borovoy, GUSAROV, Cropas.by, Media klikoni, Flex Media, ZIEX dhe të tjerët janë gjithashtu në renditjen e kompanive SEO në vitin 2017 në Bjellorusi.

Fakte dhe shifra

Renditja e kompanive SEO në 2017 në Bjellorusi përmban jo vetëm një listë të thatë të fituesve. Organizatorët bënë çmos dhe siguruan figura interesante për përfundime dhe arsyetime.

Për shembull, numri i përgjithshëm i përdoruesve të internetit më të vjetër se 15 vjet në janar 2017 tejkalon 5 milion njerëz. Përafërsisht numri i njëjtë i njerëzve përdorin të dhëna celulare për të hyrë në internet. Ka pasur një numër të pabesueshëm vizitorësh unik deri në vitin 2017 - pothuajse 24 milionë.

Dhe sigurisht, pak për para. Për 2016, pothuajse 10 milionë dollarë u shpenzuan në reklamat në media, duke përfshirë parulla, projekte të veçanta dhe kështu me radhë. Në të njëjtën kohë, reklamimi kontekstual ka marrë një pjesë mahnitëse të kostos - më shumë se 20 milion, dhe konsumatori mesatarisht shpenzon rreth 280-350 dollarë në SEO çdo muaj.

Është e vështirë të bien dakord që disa vjet më parë shifra të tilla do të dukeshin si diçka e pakuptimtë ambicioze, por sot këto janë fakte që nuk mund të gëzohen. Tregu IT (duke përfshirë reklamimin kontekstual) në Bjellorusi po zgjeron vazhdimisht kufijtë e vet, po rritet vazhdimisht dhe po zhvillohet. Dhe sa shpejt do të arrijë majat e reja do të tregohet nga vlerësimi Bynett vitin e ardhshëm.

Burimi: www.convert.by

Si e vlerësojnë kompanitë dhe pse?
Si e vlerësojnë kompanitë dhe pse?