10 найбільш поширених питань Magento SEO (і як їх виправити)

 1. Усуньте дублікати вмісту
 2. Використовуйте заголовки та теги заголовків
 3. Оптимізуйте URL-адреси сторінок продукту
 4. Чистий код = Швидше продуктивність
 5. Використовуйте посилання "Nofollow"
 6. Додаткові поради та хитрощі
 7. Оптимізуйте заголовок домашньої сторінки вашого сайту
 8. Не використовуйте опис за умовчанням
 9. Додати відповідні ключові слова
 10. Переконайтеся, що ваш сайт доступний
 11. Налаштувати файл Sitemap
 12. Висновок

Пошукова оптимізація є життєво важливим для будь-якого власника веб-сайту. Зрештою, багато місяців напруженої роботи над створенням вашого сайту буде витрачено, якщо Google не зможе визнати його цінність. Те ж саме стосується веб-сайтів електронної комерції, де SEO відіграє важливу роль. Так само, як цегельні та мінометні магазини, інтернет-магазини також потребують відвідувачів. Кінцевою метою є перетворення цих відвідувачів на клієнтів, яких практично неможливо досягти без оптимізованого веб-сайту.

Magento рекламується як найпотужніша платформа електронної комерції . Незважаючи на те, що це правда, що це також означає, що це дуже складна платформа. У більшості випадків вам потрібна допомога досвідчених фахівців, а також розробники, що спеціалізуються на електронній комерції. Іншими словами, сайти Magento зазвичай представляють значні інвестиції. Не дозволяйте цим інвестиціям витрачатись, не оптимізуючи свій веб-сайт і дозволяючи пошуковим системам скористатися його перевагою. Щоб допомогти вам подолати цю перешкоду, ми представляємо вам список корисних порад та виправлень для поширених проблем Magento SEO.

Усуньте дублікати вмісту

Однією з найбільших помилок є дублювання вмісту на вашому сайті. Це означає, що Google та інші пошукові системи показують, що ви дублюєте вміст, наприклад текст і зображення, що призводить до не дуже вражаючих рейтингів. Давайте розглянемо приклад, який допоможе вам описати цю проблему.

Ви, напевно, пропонуєте певний спектр продуктів на своїх сайтах Magento. Вони можуть бути простими і конфігурованими продуктами. Наприклад, ви можете продавати футболку, що поставляється в різних розмірах. Якщо ця футболка відображається як один продукт, що поставляється в різних розмірах, то це продукт, що можна налаштувати. Тут помилка полягає в тому, що багато власників сайтів вирішують розділити конфігуровані продукти на прості продукти, тому їхні магазини мають більшу кількість продуктів. Теоретично, з цим немає нічого. На практиці такий самий опис використовується з широким спектром продуктів. Як Google бачить це? Як серія дублікатів.

Щоб вирішити цю проблему, ви можете написати унікальний опис кожного з простих продуктів. Навіть краще, ви можете використовувати канонічний тег і пов'язувати дублікати з оригінальним продуктом. Це допоможе Google переконатися, що ви спеціально створили копії. Таким чином, ви уникнете негативних наслідків.

hellyhansen.com

Використовуйте заголовки та теги заголовків

Кожен досвідчений розробник Magento скаже вам, що ви повинні оптимізувати теги заголовків вручну. Незважаючи на те, що Magento автоматично робить це, не вдається створити повністю оптимізовані теги.

Якщо ви використовуєте інтернет-магазин з тисячами продуктів, ви повинні задатися питанням, чи можливо вручну оптимізувати тег заголовка кожного продукту? Ми розуміємо, що це здається неможливим. Саме тому ми рекомендуємо створювати різні групи продуктів. Таким чином, можна попередньо визначити теги заголовків і призначити їх певним групам продуктів.

Наприклад, скажімо ще раз, що ви продаєте футболки. Можна встановити серію тегів заголовків на основі типу продукту, кольору, статі та навіть марки. Таким чином, ви можете легко класифікувати футболки та допомогти Google побачити їх більш чітко.

Крім тегів заголовків, не забувайте про теги заголовків. Вони часто не використовуються. Переконайтеся, що ви використовуєте теги H1, H2 і H3 на своїх веб-сторінках і переконайтеся, що вони мають чітку ієрархію.

Оптимізуйте URL-адреси сторінок продукту

Ви не повинні покладатися на налаштування за замовчуванням Magento, щоб отримати роботу, коли справа доходить до SEO. Це часто допущена помилка, яка може мати серйозні наслідки. Це особливо стосується URL-адрес сторінок продукту.

За промовчанням Magento встановлює URL-адреси сторінки продукту, як це: www.yourwebsite.com/category/product . Однак, ви, напевно, не знаєте, що буде створено й іншу URL-адресу, наприклад, таку: www.yourwebsite.com/product . Ми називаємо це URL верхнього рівня. Причина цього полягає в тому, що продукти можна згрупувати за категоріями, змушуючи Magento створювати дублікати URL-адрес. Подібно до дублювання вмісту, це неправильний сигнал для пошукових систем.

Найкращим рішенням цієї проблеми є забезпечення того, щоб продукти базувалися лише на URL-адресах верхнього рівня. Це робиться за допомогою налаштувань Magento. Більш точно, перейдіть до Налаштування> Конфігурація> Каталог> Оптимізація для пошукових систем. Там виберіть "Ні" для опції "Використовувати шлях до категорій для URL-адрес продуктів".

Якщо на вашому сайті вже є велика кількість продуктів, вам потрібна допомога досвідчених розробників. Вони можуть створювати 301 перенаправлення та вирішувати цю проблему.

ospreylondon.com

Чистий код = Швидше продуктивність

Як ви, напевно, чули, найновіший великий випуск Magento (Magento 2) приніс численні вдосконалення. Це пов'язано зі швидкістю та кешуванням, що дозволяє розробникам створювати веб-сторінки, які швидше завантажуються.

Незважаючи на те, що ядро ​​Magento оптимізовано та швидко, не забудьте також зберегти код вашого сайту. Нижче наведено кілька порад.

 • Файли шаблонів вашого веб-сайту можуть містити вбудовані JavaScript і CSS. Якщо ви пересунете їх до зовнішніх файлів, ви отримаєте вигоду кількома способами. Це не тільки полегшує ваш сайт, але й дозволяє користувачам кешувати ці файли під час першого відвідування. Крім того, це означає, що пошукові системи не повинні завантажувати ці файли більшу частину часу;

 • Magento має власну систему кешування, призначену для прискорення роботи вашого веб-сайту. Це можна знайти у розділі Система> Кеш кешування. Ви можете вирішити, які типи файлів кешуються.

 • Якщо ви все ще не в змозі поліпшити швидкість вашого сайту, настав час поглянути на основи. При створенні веб-сайту Magento необхідно використовувати надійний веб-хост. Неоптимізована конфігурація сервера може бути кошмаром. У кінцевому підсумку, код MySQL і PHP можуть різко поліпшити продуктивність вашого сайту, хоча це вимагає найму професіонала.

Використовуйте посилання "Nofollow"

Ваш веб-сайт, ймовірно, має велику кількість сторінок, які не потрібно сканувати Google. Наприклад, це ваша сторінка для входу, перевірка, список побажань, канали RSS, багаторівневі навігації тощо. Іншими словами, немає жодних переваг, що дозволяють Google індексувати їх. Насправді, це може завадити індексуванню більш релевантних сторінок.

Щоб додати посилання "nofollow" на сторінки, які ви не хочете індексувати, вам потрібно копати файли шаблонів. Крім того, не забудьте видалити ці посилання з карти сайту вашої веб-сторінки, яка може все-таки вказати Google на сторінки, які не потрібно індексувати.

Додаткові поради та хитрощі

Поки що ми говорили про найбільш поширені, але часто пропускаються помилки Magento SEO. Подолавши ці помилки, ви, безумовно, можете допомогти збільшити органічний трафік. Тим не менш, не будемо забувати про основи. Давайте подивимося на основні налаштування SEO, необхідні для відкриття веб-сайтів Google і іншим пошуковим системам:

Оптимізуйте заголовок домашньої сторінки вашого сайту

Типово ваша домашня сторінка називається "Домашня сторінка". Окрім назви вашого магазину, переконайтеся, що ви використовуєте високо оптимізовану назву, яка містить принаймні одне ключове слово.

Цей параметр можна знайти за адресою: Система> Конфігурація> Дизайн> Голова HTML> Заголовок за замовчуванням.

Не використовуйте опис за умовчанням

Як і заголовок домашньої сторінки, вам потрібно оптимізувати опис за замовчуванням, який генерується на кожній сторінці без опису мета.

Це можна зробити, відвідавши System> Configuration> Design> HTML Head> Опис за замовчуванням.

Додати відповідні ключові слова

Незважаючи на те, що ви можете налаштувати ключові слова для кожної сторінки вашого сайту, доцільно мати стандартний набір відповідних ключових слів. Вони з'являються, якщо не вдалося встановити мета-ключові слова.

Ви можете змінити це, перейшовши в меню Система> Конфігурація> Дизайн> Головка HTML> Ключові слова за замовчуванням.

Переконайтеся, що ваш сайт доступний

Простий варіант у модулі Magento може запобігти скануванню вашого сайту пошуковими системами. Переконайтеся, що це не відбувається з вашим інтернет-магазином.

Перейдіть до меню Система> Конфігурація> Дизайн> Голова HTML> Роботи за замовчуванням - переконайтеся, що для цього параметра встановлено значення "Індекс, наступне".

Налаштувати файл Sitemap

Карта сайту - це текстовий файл, який знаходиться на фоні вашого веб-сайту та надає цінну інформацію пошуковим системам. Наприклад, це сторінки, які слід індексувати, а також ієрархію сторінок вашого сайту.

Мапу сайту можна створити, перейшовши до каталогу Каталог> Google Sitemap.

Висновок

Ми щиро сподіваємося, що ви знайшли цей блог корисним, а також, що ми допомогли вам вирішити хоча б один із загальних проблем із SEO. Сайт Magento .

Якщо вам потрібна додаткова допомога, наша команда відданих експертів бажає допомогти вам. Зв'яжіться з нами і давайте разом працювати над перетворенням відвідувачів вашого сайту на постійних клієнтів.

Як Google бачить це?
Якщо ви використовуєте інтернет-магазин з тисячами продуктів, ви повинні задатися питанням, чи можливо вручну оптимізувати тег заголовка кожного продукту?