10 порад щодо оптимізації змісту та уникнення загальних помилок у SEO

  1. Чи є SEO, найкраща техніка для передачі трафіку на веб-сайти?
  2. Google: найкращий друг для успішного пошуку
  3. Тепер давайте розглянемо найпоширеніші помилки SEO
  4. Основні поради SEO
  5. 2.- Назви
  6. 3.- Мета описи
  7. 4.- Оптимізація зображення
  8. 5.- URL
  9. 6. - Оптимізація тексту
  10. Поради від нового SEO
  11. 7.- Семантичний фокус на ключові слова
  12. 8.- Завантаження швидкості сторінки на мобільних пристроях (для мобільних пристроїв)
  13. 9. - Структуровані дані
  14. Коментарі

Кожен раз, коли ви публікуєте сторінку на своєму веб-сайті, ви повинні застосовувати стратегії SEO, іншими словами, стратегії оптимізації для пошукових систем

Кожен раз, коли ви публікуєте сторінку на своєму веб-сайті, ви повинні застосовувати стратегії SEO, іншими словами, стратегії оптимізації для пошукових систем. Витративши кілька додаткових хвилин на оптимізацію вмісту, розміщуйте веб-сайт у результатах пошуку Google. Які 10 найважливіших порад для оптимізації сайту? Які помилки SEO слід уникати? Продовжуйте читати цей пост, і ми обіцяємо дати вам всі відповіді.

Чи є SEO, найкраща техніка для передачі трафіку на веб-сайти?

Для багатьох фахівців, пошукова оптимізація (SEO) або Оптимізація для пошукових систем є мистецтвом. Наприклад, Гарольд Девіс , фотограф, розробник програмного забезпечення та автор декількох книг про технології, визначає його як «мистецтво, ремесло і наука для направлення трафіку на сайти».

Без сумніву, вільний доступ - це найкраща пропозиція для стратегії SEO. Проте розслідування з боку Shareaholic на сайті визначено, що "пошуки становлять лише 1/3 загального трафіку до сайтів".

Давайте подивимося на результати цієї таблиці:

Google: найкращий друг для успішного пошуку

З найбільшою часткою трафіку на веб-сайти (остаточний 31,04%), Google посіла перше місце в рейтингу 5 кращих пошукових систем у Сполучених Штатах. Але не всі результати є позитивними: протягом періоду часу дослідження проводилося (шість місяців), відсоток трафік пошукові системи, спрямовані на веб-сайти, зменшилися.

Маючи це на увазі, SEO не є єдиним способом спрямувати трафік (іншими словами: розквіт пошуків закінчився). Соціальні мережі додає значну частку відвідувань, таким чином забезпечуючи більш високу аудиторію для бренду або бізнесу.

Незважаючи на ці нові висновки, це введення дозволяє нам зрозуміти важливість SEO і що вона продовжує бути важливим союзником при створенні трафіку . Особливо там, де це стосується органічного руху .

Тепер давайте розглянемо найпоширеніші помилки SEO

Помилки рейтингу SEO: оптимізація зображень, мета, посилання, сторінки, видимість і семантичні проблеми.

Згідно з публікацією на Raventools , вирішення найпоширеніших питань SEO може краще позиціонувати ваш сайт в пошукових системах. Аудитор сайту Raven's, заснований на своєму розслідуванні (щодо аналізу помилок на сайті SEO 888 710 ), пояснює на посаді, що SEO помилки регулярно виконуються:

  1. Проблеми оптимізації зображення. Є основною проблемою SEO всіх аналізованих веб-сайтів. Частка більша, ніж сума решти питань разом. У 78% випадків зображення не були пов'язані з текстом статті, 53% з них не містили «атрибутів назви», а 25% з них не мали атрибутів ALT .
  1. Дубльований вміст. 29% сторінок дублювали вміст. «Управління та підтримка дубльованого вмісту може поліпшити видимість сайту».
  1. Мета - Описи. Прямо, 34% сторінок не мали тегів мета опису. Це HTML-теги, які пропонують короткий опис вмісту сторінки в пошукових системах. Це не впливає на позиціонування, але покращує рейтинг кліків у результатах пошуку.
  1. Структура даних. 80% сторінок не мали структури даних відповідно до Schema.org . Що таке схема? Вона почалася в 2011 році як ініціатива Росії Google , Bing і Yahoo. Схема є стандартними структурованими даними, доступними для веб-майстрів для поліпшення видимості своїх веб-сайтів . Мета полягає в тому, щоб «створити і обслуговувати спільну базу діаграм, орієнтованих на структуровані теги даних на веб-сторінці». Застосування цієї оптимізації може збільшити та поліпшити положення пошукових систем .
  1. Оптимізація посилань. Більше 250 проблем з посиланнями зупиняють прихід сайтів: 181 Посилання без якоря або альтернативного тексту (Alt Text), 60 внутрішніх посилань «nofollow» і 23 непрацюючих посилання.

10 порад щодо оптимізації вмісту та уникнення помилок SEO

Слідуючи рекомендаціям статті Вертикальні заходи Для того, щоб оптимізувати пошукові системи, необхідно застосувати ряд міркувань і методів. Деякі з них є основними або елементарними питаннями SEO . Значення, ті, що, як відомо, працюють, включають основи оптимізації. Інші не настільки популярні і вважають себе частиною нового SEO. Саме так ми поділимо ці поради, щоб оптимізувати вміст і уникнути найпоширеніших помилок SEO.

Основні поради SEO

1.- Мета теги

Без мета-тегів ваш сайт буде неправильно розташований у результатах пошуку Google. Це приховані HTML-теги (невидимі для відвідувачів) у коді вашої сторінки. Пошукові системи використовують ці теги, щоб дістатися до вашого сайту та швидко їх обробляти.

2.- Назви

Є також HTML-теги, які служать для спілкування з пошуковими системами про зміст нашої сторінки. У цьому випадку існують три типи окремих заголовків тегів:

  • H1: вказує на назву вмісту веб-сторінки . Увага: необхідно посилатися на сторінку, а не на головний веб-сайт.
  • H2: подібний до H1, але вказує на важливість назв для підрозділів (підзаголовків) фактичного веб-документа. Для кращої ясності, скажімо, теги H2 служать для розділення розділів сторінки. Вони є важливими субтитрами.
  • H3 і вище (H4, H5 і т.д.): Назви підрозділів заголовка блоку з H2 . Значення, в субтитрах заголовка, таких як H2, теги заголовків можуть бути додані до інших менш важливих субтитрів.

Інструменти управління вмістом існують для того, щоб написати відповідні назви SEO для цієї мети: позиціонування. Тому що в кінцевому підсумку велика полеміка робиться, коли ми дивуємося, якщо ми повинні написати назву, яка приваблює аудиторію або назву для пошукових систем. Ні один з них. Назви повинні бути створені, думаючи про те, що шукає ваш потенційний клієнт. Ось деякі ключові моменти для додавання тегів до назви:

  1. Включіть ключові слова щодо намірів пошуку. В Harvard Business Review публікація щодо контент-маркетингу, автор використовує точні питання, щоб знайти ефективні ключові слова: «Хто ваша аудиторія? Які відповіді ви шукаєте від цих людей? Які ключові слова вони використовують для пошуку відповідей?
  2. Тег H1 не повинен бути занадто довгим. Вони повинні включати відповідні ключові слова незалежно від того, що.
  3. У випадку з підзаголовками, тегами H2, H3 і т.д., ви повинні думати про ці інструменти як про ресурси для організації тексту і пропонувати читачам фрагменти вмісту. Ми вже знаємо, що читачі сканують текст, і ці субтитри повинні допомогти їм розірвати монотонність.

Джерело: вертикальні заходи

3.- Мета описи

Якщо цей елемент не впливає на позиціонування, коли він з'являється в результатах, він впливає на можливості залучення кліків до сайту . Якщо ви не вкажете опис у пошуковій системі, виберіть опис автоматично на основі вмісту сторінки. Найкраще контролювати аспект і знаходити відповідні слова (включаючи ключові слова), щоб привернути увагу потенційного клієнта.

4.- Оптимізація зображення

Завжди завжди присвячуйте п'ять додаткових хвилин оптимізації образу SEO. Нижче наведено кілька порад щодо роботи:

  1. Не використовуйте жодне ім'я для зображення. Уявіть, що у вас є зображення, збережене у файлі з ім'ям, яке не має відношення до зображення. Змініть назву на щось, що стосується вмісту зображення. Ця дія допомагає пошуковим системам краще зрозуміти зображення у зв'язку з текстом.
  2. Використовуйте альтернативний текст. Це короткий опис зображення або графіка. Це пов'язано з контекстом статті і має містити ключове слово.
  3. Додайте назву до зображення. Назва відображається, коли хтось розміщує курсор миші на зображенні. Він повинен містити ключові слова.
  4. Помістіть ключові слова на зображенні, щоб додати більше сили.

5.- URL

Ніколи не використовуйте URL-адреси, які не являють собою вміст сторінки. Якщо адміністратор вмісту створює параметри URL-адреси за промовчанням, їх потрібно змінити, перш ніж публікувати. Ці URL-адреси повинні містити ключові слова, які мають відношення до назв, і вони повинні бути дружніми. Деякі називають ці URL-адреси семантичними.

Приклади непривабливих URL-адрес для пошукових систем: http://www.misitioweb.com/?p=54382

Приклади дружніх URL-адрес: http://www.misitioweb.com/how-to-optimize-content

6. - Оптимізація тексту

Вміст в цілому повинен бути оптимізований для пошукових систем. Як ви це робите? Використовуючи ключові слова кілька разів (можуть бути включені в "сильні" теги). Тривалість і якість статті також важливі. Згідно з деякими дослідженнями, довгий вміст (більше 1500 - 3000 слів) краще позиціонує статті.

Але найважливішим фактором є якість. Технічні елементи допомагають багато, і найефективнішим є те, що ви content < є великим і має якість. Пошукові системи орієнтовані на те, щоб показати користувачам найбільш адекватні відповіді на свої запитання.

Поради від нового SEO

SEO розвивається так само швидко, як і нова технологія. У цьому сенсі оновлення алгоритмів зосереджується на досвіді мобільного користувача. Тим не менш, наведені нижче поради мають відношення до ряду методів, які допоможуть вам розмістити свою веб-сторінку, а не тільки для мобільних пошуків, але й для тих, які зроблені з настільних комп'ютерів.

7.- Семантичний фокус на ключові слова

До недавнього часу Google зосереджував ключову або ключову фразу один на один. Сьогодні фокус повинен бути більш комплексним , пов'язаним із змістом або темами. Саме це ми згадували в попередньому пункті щодо оптимізації контенту. Google не позиціонує результати лише за ключовими словами, а за співвідношенням між ключовим словом і текстом. Давайте обговоримо якість. Вміст повинен відповідати очікуванням тих, хто шукає відповіді. І ключове слово завжди має бути пов'язане з цим.

8.- Завантаження швидкості сторінки на мобільних пристроях (для мобільних пристроїв)

З квітня 2015 року цей фактор почав впливати на результати рейтингу Google. Google пропонує і відмінний інструмент для перевірки швидкості завантаження вашого веб-сайту на мобільному пристрої: testmysite

9. - Структуровані дані

Schema.org (створено для Google, Yahoo і Bing) це сайт, який показує контур правильних даних, щоб позиціонувати пошук краще. В основному це теги HTML, які повинні бути розташовані в певних місцях вашого веб-сайту. Пошукові системи можуть зрозуміти, що це веб-сторінка і може запропонувати більш обширну інформацію для пошуку. Пам'ятайте, як одна з найпоширеніших помилок SEO - відсутність даних цього типу?

10. - Статті та миттєві прискорені мобільні сторінки Google (Google AMP)

Існує два ресурси для прискорення завантаження веб-сторінки з мобільного пристрою. За даними Facebook, стаття може зайняти в середньому 8 секунд для завантаження на мобільний пристрій. За допомогою статей Facebook Instant , цей час можна значно скоротити. Те ж саме відбувається і з Google AMP . Мета полягає в тому, щоб поліпшити веб-досвід на мобільному пристрої, щоб сторінки завантажувалися зі швидкістю світла.

Це кінець повідомлення! Що ви думаєте про поради щодо оптимізації вмісту та уникнення найпоширеніших помилок SEO? Ми з нетерпінням чекаємо Ваших коментарів, і ми попрощаємось з деякими статтями Соціальні інструменти що може бути цікавим:

Коментарі

коментарі

Чи є SEO, найкраща техніка для передачі трафіку на веб-сайти?
Які 10 найважливіших порад для оптимізації сайту?
Які помилки SEO слід уникати?
Чи є SEO, найкраща техніка для передачі трафіку на веб-сайти?
Що таке схема?
Які відповіді ви шукаєте від цих людей?
Які ключові слова вони використовують для пошуку відповідей?
Com/?
Як ви це робите?
Пам'ятайте, як одна з найпоширеніших помилок SEO - відсутність даних цього типу?