10 статистики, які довести, що вам потрібно місцевих SEO для вашого бізнесу

 1. Знаєте, чого ви шукаєте? Перейти до розділу:
 2. 1. Пошукові системи - сьогоднішній основний канал для місцевого бізнес-маркетингу
 3. 2. Перша сторінка Google Rankings - запорука успіху
 4. Рисунок 1: SEO може значно поліпшити вашу локальну експозицію
 5. 3. Продажі дійсно обумовлені місцевим пошуком
 6. Рисунок 2: Немає сумніву, що SEO змінюється; але трафік SEO все ще залишається основним джерелом генерації...
 7. Інші чудові повідомлення

У мене є запитання для вас: коли ви останній раз шукали місцеву послугу?

Подумайте про те, що ви набрали у пошуковій системі. Залежно від того, що ви шукали, ви, ймовірно, використовували пошукові терміни, такі як "стоматологи біля мене" або "цілодобова допомога на дорозі Сідней"

Я правий?

Тепер ви вже можете це знати, але ці прості пошуки є важливим джерелом потенційних клієнтів для місцевих підприємств. Дозвольте мені пояснити далі ...

Підйом місцевих SEO

Вирішуючи, який маркетинговий або рекламний канал слід інвестувати, це завжди важкий процес, тим більше, що місцеві видавництва за останні кілька років занурилися в нос, а традиційні маркетингові методи були практично неефективними.

Але я тут, щоб сказати вам, що надія не втрачена: Інтернет зараз є основним напрямком придбання клієнтів.

Пошукові системи, такі як Google, інтегрували локальні списки з відгуками клієнтів, картами, доступом до контактної інформації тощо - і тепер є ресурсом для місцевих постачальників послуг.

Що це означає для вас і вашого бізнесу? По суті, виконання яскравих і послідовних місцеві SEO Стратегія зараз практично обов'язкова, якщо ви хочете придбати місцеву клієнтуру.

Не вірте мені? Ось деякі статистичні дані, які підтверджують:

Знаєте, чого ви шукаєте? Перейти до розділу:

1. Пошукові системи - сьогоднішній основний канал для місцевого бізнес-маркетингу
2. Перша сторінка Google Rankings - запорука успіху
3. Продажі дійсно обумовлені місцевим пошуком

1. Пошукові системи - сьогоднішній основний канал для місцевого бізнес-маркетингу

Ознайомтеся зі статистикою компанії BrightLocal :

 • Більшість споживачів (86%) покладаються на Інтернет, щоб знайти місцевий бізнес
 • І майже третина (29%) шукають місцеві підприємства принаймні раз на тиждень
 • 72% споживачів стверджують, що пошук є першим вибором для пошуку інформації про місцевих торговців ( Джерело: BrightLocal )

Більшість споживачів (86%) покладаються на Інтернет, щоб знайти місцевий бізнес  І майже третина (29%) шукають місцеві підприємства принаймні раз на тиждень  72% споживачів стверджують, що пошук є першим вибором для пошуку інформації про місцевих торговців ( Джерело: BrightLocal )

Це цілком зрозуміло: більшість ринку використовує пошукові системи для пошуку місцевих підприємств.

2. Перша сторінка Google Rankings - запорука успіху

 • Google зберігає 85,8% пошукового трафіку (94,5% на мобільних пристроях!)
 • Майже половина (46%) усіх пошуків у Google є локальними
 • Більшість (75%) пошукачів ніколи не прокручуються за межами першої сторінки результатів ( Джерело: Hubspot, Журнал пошукової системи, Частка чистого ринку )

)  Майже половина (46%) усіх пошуків у Google є локальними  Більшість (75%) пошукачів ніколи не прокручуються за межами першої сторінки результатів ( Джерело: Hubspot, Журнал пошукової системи, Частка чистого ринку )

Рисунок 1: SEO може значно поліпшити вашу локальну експозицію

У світлі цих статистичних даних (особливо той, що 75% користувачів ніколи не роблять це за межами першої сторінки результатів), місцеві підприємства стають все більш конкурентними зі своїм SEO.

Якщо ваш бізнес працює на переповненому місцевому ринку, наприклад, високе розповсюдження стоматологів або бухгалтерів, сильний рейтинг - особливо на Google - може бути тим, що робить або порушує вашу маркетингову стратегію.

3. Продажі дійсно обумовлені місцевим пошуком

 • Коли користувачі шукають бізнес, вони в першу чергу орієнтовані на місцезнаходження
 • Місцеві пошукові запити приводять половину користувачів мобільних пристроїв до фізичного відвідування підприємства протягом 24 годин
 • 1 з 3 рішень цих мобільних користувачів приймаються до того, як вони підуть у бізнес
 • А 18% місцевих пошукових запитів для мобільних пристроїв призводять до продажів протягом доби ( Джерело: Яскраві місцеві місцеположення та земля пошукових систем, журнал пошукових систем )

Коли користувачі шукають бізнес, вони в першу чергу орієнтовані на місцезнаходження  Місцеві пошукові запити приводять половину користувачів мобільних пристроїв до фізичного відвідування підприємства протягом 24 годин  1 з 3 рішень цих мобільних користувачів приймаються до того, як вони підуть у бізнес  А 18% місцевих пошукових запитів для мобільних пристроїв призводять до продажів протягом доби ( Джерело: Яскраві місцеві місцеположення та земля пошукових систем, журнал пошукових систем )

Рисунок 2: Немає сумніву, що SEO змінюється; але трафік SEO все ще залишається основним джерелом генерації свинцю.

Я знаю з багатьох років SEO та маркетингового досвіду, що мета кожної бізнес-стратегії проста: отримати відчутні результати і вимірну рентабельність інвестицій. І з зростаючим населенням, що проходять через кілька областей щодня, ми повинні знайти ефективні способи досягнення цих зростаючих і змінних місцевих ринків. Все більше і більше місцевий SEO - це найкращий спосіб реалізації цієї мети.

Зв'язок між локальними пошуками, відвідуваннями та продажем є незаперечною і продовжуватиме зростати і змінюватись, коли розвиватимуться стратегії мобільного та голосового пошуку.

Інвестуйте в місцеві SEO для досягнення найкращих результатів

Якщо є щось, що я дізнався, то це: статистичні дані та досвід, які так ясно висловлюються щодо відповіді, рідкісні, і їх необхідно негайно використати.

Цифри та висновки, розглянуті вище, є незаперечними: інвестування в локальну стратегію SEO є надзвичайно важливою можливістю додавати тривалої цінності вашому місцевому бізнесу, особливо тому, що SEO зростає і стає більш конкурентоспроможною.

Для тих, хто зможе скористатися цією можливістю, очікується остаточне зростання трафіку та доходів. Це не означає, що це швидке виправлення або просте рішення, але з трохи напруженої роботи і правильної команди за вами, результати будуть коштувати кожного трохи інвестицій.

Потрібна допомога з місцевим SEO?

Зв'яжіться з нами сьогодні, щоб запросити безкоштовну пропозицію для наших провідних SEO-сервісів, і негайно почати торкатися місцевого ринку.

Інші чудові повідомлення

Можливо, ви чули про нещодавні зміни у стрічці новин Facebook і майбутньому оновленні алгоритму Google. Я хотів би швидко перейти до того, що означають ці основні зміни для вашого бізнесу і що ви повинні робити далі. Я створив це 4-хвилинне відео, щоб узагальнити зміни та дії, які потрібно зробити відповідно до […]

Продовжити читання →...

Резолюції Нового року є хитромудрий звір для вирішення. Ми часто (натхненні шампанським та феєрверками) робимо сміливі заяви та непрактичні цілі - з яких ми не вистачаємо протягом декількох тижнів. Але з деякою думкою вперед, я бачив на власні очі, як ретельно керовані резолюції можуть зробити відчутну різницю - для вас […]

Продовжити читання →...

Знаєте, чого ви шукаєте?
Що це означає для вас і вашого бізнесу?
Не вірте мені?
Потрібна допомога з місцевим SEO?