11 кращих інструментів SEO для вашої цифрової стратегії

Використання правильних інструментів завжди дасть неймовірну різницю в продуктивності ваших маркетингових дій з точки зору ефективності та продуктивності.

Сьогодні існує цілий ряд інструментів з великою різноманітністю функцій, що робить їх відмінним способом поліпшення результатів вашої цифрової стратегії і, відповідно, прибутковості вашого бізнесу.

Отже, ось список з 11 найкращих інструментів SEO, які допоможуть вам оптимізувати стратегію органічного позиціонування.

1. SEMrush

SEMrush є дуже потужним інструментом SEO, який дозволяє визначити, чи має ваш сайт гарний ландшафт SEO. За допомогою SEMrush ви можете перевірити кількість ключових слів, на яких позиціонується сайт, кількість зворотних посилань , поведінку органічного руху , основних конкурентів, серед інших показників.

За допомогою SEMrush ви можете перевірити кількість ключових слів, на яких позиціонується сайт, кількість зворотних посилань , поведінку органічного руху , основних конкурентів, серед інших показників

Джерело: SEMrush

З іншого боку, цей інструмент SEO також дає можливість провести аналіз ключових слів, які краще розташовані. Коли ви поєднуєте список ключових слів з деякими веб-сайтами, результат - список дуже широких ключових слів і дуже корисний для поліпшення рентабельності інвестицій Стратегія SEO ,

2. Авторизація

AuthorityLabs дозволяє відстежувати поведінку домену або ключового слова з плином часу, представляючи його графічно. Цей тип інструменту SEO робить можливим, що на щоденній основі інформації ви можете визначити, як ваш сайт по відношенню до сотень ключових слів в різних областях.

Джерело: годинник пошукової системи Джерело: годинник пошукової системи

Крім того, ви можете порівняти, як ваші основні конкуренти базуються на основних ключових словах, для яких ваш сайт позиціонується.

3. SpyFu

Найкращим місцем для початку аналізу вашої стратегії SEO є SpyFu, оскільки, крім того, що пропонує Вам власний інструмент дослідження ключових слів, він також дозволяє аналізувати поведінку вашого веб-сайту з точки зору органічного трафіку та Кампанії КПП ,

Хоча дані, які ви отримуєте від цього інструменту, вражають, інтерфейс користувача не стільки. Незважаючи на це, це один з найважливіших інструментів SEO в рамках вашої стратегії цифрового маркетингу.

Джерело: годинник пошукової системи
Джерело: годинник пошукової системи

Найбільш загальний звіт показує список ключових слів, які органічно розташовуються, трафік, який вони створили, а також ефективність ключових слів, включених до стратегії оплати за клік, якщо у вас є.

4. BuzzSumo

BuzzSumo зазвичай не входить до інструментів SEO, а як інструмент соціальних медіа. Однак, як SEO і зміст маркетингу тісно пов'язані , BuzzSumo стала потужним інструментом для поліпшення результатів вашої стратегії SEO.

Тому цей інструмент часто використовується як джерело натхнення для створення хороших частин контенту. Після створення бази даних ключових слів ви можете шукати ці ключові слова в BuzzSumo і створювати цікаві назви для ваших публікацій.

Джерело: BuzzSumo

З іншого боку, якщо ви натискаєте на вкладку "Зворотні посилання", ви можете знайти детальну інформацію:

  • Дізнайтеся, хто пов'язує ваших конкурентів і проаналізуйте їхні профілі
  • Визначте, як зміст може бути посилений більш відповідними посиланнями
  • Визначте, які веб-сайти є гарною можливістю встановити зворотні зв'язки

5. Ахреф

Коли йдеться про аналіз і пошук зовнішніх посилань , Ahrefs є одним з найбільш доцільних і незамінних інструментів SEO для цієї мети. З Ahrefs ви можете проаналізувати зворотні посилання на ваш сайт, а також будь-який URL, в тому числі ваших конкурентів. Крім того, цей інструмент оновлює зворотні посилання кожні 15 хвилин і може отримати доступ до більш ніж 6 мільярдів сторінок на день, що гарантує, що інформація, яку вона надає, є дуже точною .

Джерело: Ahrefs
Джерело: Ahrefs

З іншого боку, Ahrefs дозволяє вам порівняти до 5 URL-адрес і отримати інформацію про авторитет домену, а також ваші згадки в соціальних медіа. Крім того, це корисний інструмент SEO на сторінці, яка показує вам повний аналіз всіх URL-адрес вашого веб-сайту.

Цей інструмент має дійсно практичні функції, і інформація, яку вона надає, є дуже цінною. Хоча це не безкоштовно, якщо ви можете спробувати інструмент і не потрібна попередня реєстрація.

6. DeepCrawl

DeepCrawl - це інструмент, який дозволяє аналізувати індексацію веб-сайту , включаючи всі види технічних проблем на різних сторінках, які складають веб-сайт (дублікати сторінок, 404 помилки, сторінки з дуже довгими заголовками, сторінки, на які потрібно тривалий час завантаження, і т.д.)

Джерело: DeepCrawl

З DeepCrawl можливі помилки на сторінці стають очевидними, і ви можете їх ідентифікувати і зробити відповідні виправлення, перш ніж вони стануть серйозними проблемами. Це можливо завдяки регулярному аналізу вашого сайту завдяки цьому інструменту.

З інструментів SEO це, зокрема , відмінний інструмент для діагностики структури ваших сторінок (заголовки H1, зовнішні та внутрішні посилання, мітки тощо), це дуже добре структурований і дуже рекомендований інструмент.

7. Величний SEO

Оскільки інформація про якість посилань також є фактором, що впливає на позиціонування вашого сайту в пошукових системах, Majestic SEO постійно переглядає веб-сторінки та відвідує більше 1000 мільйонів URL-адрес на день, щоб полегшити реляційне дослідження, яке дозволяє з'ясувати, як всі веб-сайти Інтернету з'єднуються один з одним.

Majestic не пропонує послуги позиціонування пошукових систем, цей інструмент пропонує розвідувальну інформацію і статистику домену, щоб інформувати і навчати фахівців з інтернет-маркетингу про те, як оптимізувати відповідні веб-сайти .

Джерело: Majestic
Джерело: Majestic

Працюючи з Majestic, ви можете виміряти надійність посилань на основі того, що її творці називають " Поточними метриками " ( Citation Flow або згадує і Довіряти течією або довірою рекомендації), які отримуються, вивчаючи, як різні параметри змінюються як вони проходять через графік посилань. Ця методика дає вам уявлення про те, як веб-сайти порівнюються в Інтернеті.

Цей інструмент дозволяє виконувати такі дії:

  • Завантажте список зворотних посилань, коли ви зацікавлені в перевірці ваших посилань
  • Перевірте домени та їхні зворотні посилання , крім потоків згадок та рекомендацій довіри
  • Визначте нові зв'язки та ті, які були втрачені, з метою відновлення їх або повернення, якщо їхня якість не хороша

8. Ворон

Raven - це набір онлайнових інструментів SEO, які дозволяють відстежувати, досліджувати та оптимізувати ваші SEO-кампанії. Raven повністю в Інтернеті , тому ви можете отримати доступ до свого облікового запису з будь-якого місця і відстежувати стан своїх кампаній і поведінку показників.

Raven повністю в Інтернеті , тому ви можете отримати доступ до свого облікового запису з будь-якого місця і відстежувати стан своїх кампаній і поведінку показників

Джерело: Ворон

Цей інструмент ідеально підходить для власників малого бізнесу та початківців. Його різноманітні інструменти дозволяють відстежувати до 20 проектів одночасно, а також відстежувати ваші облікові записи Соціальні медіа і найбільш використовувані ключові слова в цьому середовищі.

Крім того, він витягує ключові слова з таких джерел, як Google Adwords, Moz і OpenCalais, що робить Raven одним з найбільш надійних інструментів дослідження ключових слів SEO.

Крім того, він пропонує такі функції:

  • LinkBuilding
  • Аналіз конкуренції
  • Звіти

9. МОЗ

МОЗ об'єднує найкращі інструменти SEO в одному місці, надаючи вам ресурси та інформацію, необхідну для його належного використання та оптимізації вашого сайту.

В рамках MOZ ви знайдете інструменти для пошуку ключових слів, генератор ключових слів для SEO, а також посилання на аналізатор, який надає вам детальну інформацію про надійність і якість ваших посилань .

Джерело: Moz

Список опцій і можливостей, доступних у цьому наборі інструментів SEO, може бути важко зрозуміти для початківців і навіть для досвідчених користувачів, тому необхідно добре познайомитися з інструментом, щоб отримати максимальну віддачу від нього.

10. Генеральний директор мережі Інтернет

Web CEO є ще однією з великомасштабних онлайнових інструментів SEO, який пропонує вам серед інших функцій генератор ключових слів, інструменти побудови посилань, інструменти для конкурентного аналізу, генератор звітів та інструменти для відстеження ваших дій у соціальних медіа.

Web CEO є ще однією з великомасштабних онлайнових інструментів SEO, який пропонує вам серед інших функцій генератор ключових слів, інструменти побудови посилань, інструменти для конкурентного аналізу, генератор звітів та інструменти для відстеження ваших дій у соціальних медіа

Джерело: Генеральний директор Web

За допомогою цього інструменту ви можете відстежувати до 25 проектів одночасно, отримуючи детальну інформацію про виконані завдання та відсотковий контроль над тими, які ще не завершені.

Web CEO пропонує Вам унікальні функції, які допоможуть Вам успішно керувати та оптимізувати Ваші SEO-кампанії.

11. Крик жаби SEO павука

Кричуща жаба є незамінним інструментом при аналізі веб-сайту. Це програма, яку можна встановити на ПК, Mac або Linux і відповідає за відстеження веб-сайтів на основі їхніх посилань , отримання інформації, наприклад, назви, опису, міток заголовків і статусу кожної веб-сторінки, В доповіді він чітко і впорядковано представляє, що пізніше ви можете експортувати в Excel і використовувати його як основу для рекомендацій для ваших дій SEO.

Це програма, яку можна встановити на ПК, Mac або Linux і відповідає за відстеження веб-сайтів на основі їхніх посилань , отримання інформації, наприклад, назви, опису, міток заголовків і статусу кожної веб-сторінки, В доповіді він чітко і впорядковано представляє, що пізніше ви можете експортувати в Excel і використовувати його як основу для рекомендацій для ваших дій SEO

Джерело: Screaming Frog

Це один з найбільш повних інструментів SEO для великої кількості якісної інформації, яку він надає про статус кожного веб-сайту.

Який інструмент ви вважаєте важливим у найважливіших для вашої стратегії SEO і який би ви включили в цей список? Поділіться своїми коментарями, я сподіваюся на вашу співпрацю для завершення цієї статті.

Який інструмент ви вважаєте важливим у найважливіших для вашої стратегії SEO і який би ви включили в цей список?