Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

11 Стратегії створення посилань, щоб отримати SEO зворотні посилання

 1. 1) Почніть з тиражування найкращих зворотних посилань ваших конкурентів
 2. Наймайте професіонала для побудови зв'язків
 3. 2) Зробіть шлях до Twitter для Відвідування Повідомлення Gigs
 4. 3) Приготуйтеся до інфографіки
 5. 4) Відгуки від блогерів
 6. 5) Дайте відгуки
 7. 6) Погашення посилань
 8. 7) Використовуйте сайти зі зворотним зв'язком на веб-сайті
 9. 8) Отримати допомогу від блога агрегаторів
 10. 9) Розбита будівля посилань
 11. 10) Зробіть профіль Google Plus
 12. 11) Edu Ресурсні зворотні посилання
 13. Наймайте професіонала для побудови зв'язків
 14. Поділіться методами, які працюють на вас

SEO пейзаж постійно розвивається, але зворотні посилання все ще є найбільшим фактором ранжирування. Якщо ви хочете отримати органічний трафік SEO для вашого сайту, ви завжди повинні будувати високоякісні зворотні посилання для вашого сайту.

Ми ведемо багато цільового трафіку для наших веб-сайтів, створюючи високоякісні зворотні посилання. Я збираюся розповісти свої методики і як ви можете зробити те ж саме для вашого сайту.

Якщо ви можете ефективно виконувати навіть одну з цих ідей, ви можете мати тонну органічного трафіку, що надходить на ваш сайт.

1) Почніть з тиражування найкращих зворотних посилань ваших конкурентів

Тиражування зворотних посилань ваших конкурентів - це найпростіший і найефективніший спосіб створення посилань; це низький висячий плід. Якщо ваші конкуренти вже мають рейтинг за вашими ключовими словами, вони повинні робити щось правильно.

Використовуйте інструмент зворотних посилань сигналів рангу, щоб шпигувати за своїми конкурентами і дізнатися їх зворотні посилання. Ранг сигналів також дає вам важливі показники, як PageRank, Alexa Rank, унікальний зворотний лічильник і соціальні сигнали.

Слідкуйте за довідковими посиланнями з високим рівнем PageRank і низькою кількістю зовнішніх посилань.

Наймайте професіонала для побудови зв'язків

Наші друзі з SubmitCore надають професійні послуги з будівництва посилання, починаючи з $ 49. Використовуйте рангові сигнали з купоном для знижки 10%.

Послуги зі створення посилань

2) Зробіть шлях до Twitter для Відвідування Повідомлення Gigs

Завдяки Пошук у Twitter параметр, який дозволяє знаходити веб-сайти, відкриті для публікації повідомлень. Ви можете дізнатися сайти, які надіслали твіт гостьові повідомлення За останні декілька днів такі сайти регулярно публікували гості. Щоб знайти такі сайти, можна скористатися такими пошуковими термінами, як: «бізнес-ніша» + гостьовий пост, «бізнес-ніша» + гостьовий автор, «бізнес-ніша» + написати для нас або «бізнес-нішу» + гостьова стаття.

3) Приготуйтеся до інфографіки

Створення та обмін інфографікою - це дивовижний спосіб створення посилань. припустити, що інфографіка є дорогою і важко зробити. Ви можете зробити це з третьої сторони або зробити на свій розсуд. Як тільки він буде готовий, наступним кроком буде поширення слова. Ви можете ініціювати чудову відповідь, надіславши його на сайти для обміну інформацією в інфографіці. Далі, ви можете зв'язатися з деякими блогерами з одного жанру і попросити їх використовувати його як гостьовий пост.

4) Відгуки від блогерів

Отримання високоякісних зворотних посилань на продукт або послугу, які ви продаєте, можуть бути дитячою грою, якщо ви пропонуєте це блогерам безкоштовно. Щоб розпочати роботу, вам доведеться шукати блогерів у вашій ніші або тих, хто може бути зацікавлений у просуванні того, що ви пропонуєте. Ви можете просто ввести відповідні ключові слова і отримати змішаний пакет результатів, який включатиме блогерів та інформаційних сайтів.

Після того як ви відсортували деякі хороші варіанти, знімайте їх поштою індивідуально, що говорить про те, що ви зацікавлені в тому, щоб дозволити потім переглянути свій продукт або послугу над їхнім блогом. Переконайтеся, що ви підтримуєте дружній тон, забезпечуючи при цьому, що ви не просите безпосередньо посилання або перегляд. Інакше, ви можете звучати як спам-повідомлення для блогерів.

5) Дайте відгуки

Одна річ, до якої мають відношення як великі, так і малі компанії, є відгуками клієнтів. Як клієнт, який захоплюється певною послугою або продуктом, ви завжди повинні залишити відгук. Нехай власник сайту знає, що він може поставити те ж саме над своєю домашньою сторінкою або сказати присвячену сторінку відгуку.

Тепер, щоб забезпечити відвідувачам, що відгук залишився справжньою людиною, відповідний власник веб-сайту поставить посилання на ваш сайт. Технічно, ви отримуєте зворотний зв'язок, навіть не просячи про це.

6) Погашення посилань

Є випадки, коли ви стикаєтеся з ситуаціями, коли ви знайдете свою компанію або продукти, згадані в інших джерелах в Інтернеті. Ви завжди можете отримати вигоду від подібних ситуацій, просивши людину додати посилання на цю тему. Тепер, щоб знайти згадки про свій бренд, можна скористатися такими інструментами, як BuzzSumo . Один з яких ви зустрінете відповідні згадки, перегляньте посилання. У випадку, якщо він відсутній, ви можете звернутися до авторитету і отримати посилання.

7) Використовуйте сайти зі зворотним зв'язком на веб-сайті

На щастя, доступно багато веб-сайтів, які пропонують ваші відгуки стосовно можливостей макета та конверсії сайту. Також ці сайти пропонують посилання на ваш сайт. Все, що потрібно зробити, це представити свій сайт і згадати, яким чином ви хочете, щоб його було покращено.

8) Отримати допомогу від блога агрегаторів

Для тих, хто чужий цьому терміну, агрегатори блогу - це сайти, які відображають якісні блоги з різних жанрів. Процес отримання посилання "dofollow" з агрегаторів блогів є в основному безкоштовним. Все, що вам потрібно зробити, це подати свій веб-сайт до вибраного агрегатора блогу. Як доказ власності, вам доведеться додати спеціальний HTML-код на сайт. Як тільки хтось з органів влади затвердить його, у вас буде своя сторінка на агрегаторі з посиланням dofollow, що веде до вашого сайту.

9) Розбита будівля посилань

Для створення непрацюючих посилань вам доведеться шукати сторінки, на яких відображається помилка 404. Для початку вам доведеться шукати сторінки ресурсів з подібною нішею. Нижче наведено рядки пошуку для Google.

 • "Ніша" + "сторінка ресурсу"
 • "Ніші" + "ресурси"
 • "Ніші" + "рекомендовані сайти"
 • "Ніша" + "посилання"

Після того як ви зустрінете відповідні сайти, ви можете надіслати їм повідомлення про те ж саме, а у відповідь попросити зворотного посилання в тонкий спосіб.

10) Зробіть профіль Google Plus

Профіль Google Plus не може принести користь лише соціально, але також дозволяє отримувати контекстні посилання, які виконуються. Щоб отримати безкоштовну посилання "dofollow" з Google Plus, вам доведеться спочатку увійти в систему і перейти на вкладку "Про програму". У розділі історії ви побачите опцію Редагувати. Це дозволить вам редагувати рядок тегів і додавати посилання на свій веб-сайт або блог. Це зрештою буде діяти як зворотне посилання, створене з Google Plus.

11) Edu Ресурсні зворотні посилання

Існує ніякого заперечення в тому, що легітимні зворотні посилання з доменів .edu можуть зробити величезну різницю в SERP. Ви можете виграти добре, коли сайти в .edu пропонують зворотні посилання на ваші веб-сайти. Якщо ви думаєте, чому вони пропонують вам зворотний зв'язок, то ось відповідь. Що ж, більшість університетів надають сторінки ресурсів, які пропонують посилання на сайти, які можуть бути корисними для студентів і викладачів. Отже, знайдіть відповідні веб-сайти і запропонуйте їм деталі про те, як ваш сайт може запропонувати допомогу.

Тепер, коли у вас є доступ до всіх важливих стратегій, все, що вам потрібно зробити, це ввести їх у дію для створення справжніх і якісних підлітків.

Наймайте професіонала для побудови зв'язків

Наші друзі з SubmitCore надають професійні послуги з будівництва посилання, починаючи з $ 49. Використовуйте рангові сигнали з купоном для знижки 10%.

Послуги зі створення посилань

Поділіться методами, які працюють на вас

Я хотів би дізнатися, чи допомогла вам будь-яка з цих методів побудови посилання. Чи є у вас більше ідей щодо створення посилань? Поділитися в коментарях нижче.

Чи є у вас більше ідей щодо створення посилань?