15 кращих root-додатків для Android

 1. Краще додаток для прошивки: Flashify
 2. Краще додаток для суперкористувача: SuperSU
 3. Краще додаток для видалення зайвого ПО: System App Remover
 4. Краще додаток для управління звуком: Viper4AndroidFX
 5. Краще додаток для резервного копіювання: Titanium Backup
 6. Краще додаток для оптимізації акумулятора: Greenify
 7. Краще додаток для системної автоматизації: Tasker
 8. Краще додаток для відновлення втрачених файлів: DiskDigger
 9. Краще додаток для управління акумулятором: BetterBatteryStats
 10. Кращий файловий менеджер: ES File Explorer
 11. Краще додаток для власників кількох пристроїв
 12. Краще додаток для управління кастомними прошивками: ROM Manager
 13. Краще додаток для запису відео з екрану: Rec
 14. Краще додаток для настройки ЦП і ядер: Device Control
 15. Краще додаток для управління внутрішньою пам'яттю: SD Maid

Якщо ви набралися мужності і вирішили зробити root-права для вашого телефону, то ви можете знайти багато: цілий новий світ всіляких налаштувань, модифікацій і кастомних прошивок чекає вас! Після того як ви отримаєте такі права, у вас з'явиться можливість будь-яку кількість root-додатків для Android. Такі додатки мають усі root-привілеями, і здатні дати вам чимало користі.

Представляємо вам нашу добірку кращих root-додатків для Android.

вміст статті

Краще додаток для прошивки: Flashify

Виконання прошивки вручну може зайняти багато часу. Що, якби було додаток, яке зробило за вас всю важку роботу? З додатком Flashify ви можете просто сидіти і чекати, поки воно зробить прошивку за вас в автоматичному режимі. Ця програма для тих, хто мріє отримати безліч налаштувань і не хоче витрачати на їх отримання велику кількість часу. Крім того, з Flashify ви можете з легкість прошити ваші boot.img, recovery.img і різні zip файли. Якщо у вас виникне бажання виконати їх резервне копіювання в ваше локальне або хмарне сховище, то програма автоматично синхронізує їх. У вас буде автоматична хмарна синхронізація між резервними копіями пристроїв і вашої панеллю дисплея. Також Flashify дозволяє відновити ядро ​​і виконати рекавери за допомогою SD карти.

Вищевказане додаток безкоштовно, але вам слід знати про те, що ви можете зробити не більше трьох прошивок в день. Якщо вам потрібно робити безліч прошивок, то вам доведеться купити певну їх кількість. Якщо ви хочете збільшити кількість таких прошивок, але без плати за них, ви можете додати їх до себе в чергу, і їх можна буде прошити на наступний день.

Якщо ви набралися мужності і вирішили зробити root-права для вашого телефону, то ви можете знайти багато: цілий новий світ всіляких налаштувань, модифікацій і кастомних прошивок чекає вас

Flashify прошиє ваші файли швидко, як блискавка

Краще додаток для суперкористувача: SuperSU

Якщо у вас є root-права, то вам також знадобиться SuperSU. Обидва вони йдуть рука об руку, і, за великим рахунком, немає ніяких причин, щоб ви відмовлялися від цього додатка. SuperSU, безумовно, один з кращих root-помічників на сьогоднішній день, в тому сенсі, що багато root-ядра встановлюють SuperSU за замовчуванням.

Відзначимо, що по суті SuperSU управляє додатками, яким ви надали права суперкористувача, хоча існує безліч і інших додатків, аналогічних SuperSU.

Перший крок для будь-якого користувача з root-правами - обзавестися додатком SuperSU

Краще додаток для видалення зайвого ПО: System App Remover

Другим кроком для будь-якого Android-користувача, який має root-права, має стати видалення різних встановлених системних додатків - так зване «роздуте, зайве ПО» - яке є в більшості нових телефонів і яке марно витрачає цінне простір внутрішньої пам'яті і системні ресурси.

На жаль, поки немає легкого способу відновити обсяг пам'яті, який вищевказані додатки займають, але ви можете видалити їх, щоб вони не витрачали енергію акумулятора і не навантажували центральний процесор. System App Remover є відмінним інструментом для цього.

Root-права дозволять вам видалити встановлені системні програми

Краще додаток для управління звуком: Viper4AndroidFX

Якщо ви ставитеся вельми серйозно до якості звуку вашого рутірованного Android-телефону, тоді в такому випадку вам може стати в нагоді додаток
Viper4Adnroid FX. У ньому занадто багато різних функцій, щоб їх тут перерахувати, скажімо лише, що вам будуть доступні настройки еквалайзера; ви зможете отримати якість звуку майже без втрат, включаючи звук Hi-Fi в ваших навушниках, а також управляти системними аудіонастройкамі, щоб працювати з будь-яким системним або стороннім додатком.

У ньому занадто багато різних функцій, щоб їх тут перерахувати, скажімо лише, що вам будуть доступні настройки еквалайзера; ви зможете отримати якість звуку майже без втрат, включаючи звук Hi-Fi в ваших навушниках, а також управляти системними аудіонастройкамі, щоб працювати з будь-яким системним або стороннім додатком

З root-правами ви можете виставити аудіонастройкі вашого Android-пристрої для всіх додатків

Краще додаток для резервного копіювання: Titanium Backup

Резервні копії є невід'ємною частиною арсеналу будь-яких власників Android-телефонів з root-правами. Рішення в області резервного копіювання навряд чи можуть бути краще, ніж додаток Titanium Backup , Особливо якщо у вас є root-права. Перш ніж ви почнете мати справу з системними режимами, прошивками і різними настройками, вам слід було б зробити повне резервне копіювання на той випадок, якщо у вас щось піде не так. Titanium візьме на себе всі питання щодо створення та управління резервних копій.

Titanium візьме на себе всі питання щодо створення та управління резервних копій

Комплексне рішення для резервного копіювання є одним з основних кроків, після того, як ви отримали root-права

Краще додаток для оптимізації акумулятора: Greenify

На наш погляд, додаток Greenify досить прекрасно і без root-прав, але з ними воно здатне розкрити весь свій потенціал. Greenify являє собою інструмент для занурення додатків в «сон». Ця програма дасть вам контроль над активними додатками (які також витрачають системні ресурси) і дозволить вам занурювати їх в сплячку. Останнє оновлення Greenify включає в себе режим Shallow Hibernation для Android Marshmallow.

Останнє оновлення Greenify включає в себе режим Shallow Hibernation для Android Marshmallow

Greenify є одним з кращих Android-додатків, а з root-правами - краще подвійно

Краще додаток для системної автоматизації: Tasker

Tasker ми б назвали «Володар кілець» серед root-додатків. Ця програма масивне і трохи бентежний, але якщо ви зможете повністю присвятити себе йому, то ви анітрохи про це не пошкодуєте. Tasker є додатком для системної автоматизації, здатним автоматизувати всі, з чим ви регулярно маєте справу на вашому телефоні, починаючи від настройки запланованих дій і закінчуючи автоматизацією завдань в додатках.

Tasker є додатком для системної автоматизації, здатним автоматизувати всі, з чим ви регулярно маєте справу на вашому телефоні, починаючи від настройки запланованих дій і закінчуючи автоматизацією завдань в додатках

Tasker може автоматизувати дії на основі специфічних тригерів

Краще додаток для відновлення втрачених файлів: DiskDigger

Зізнаємося, що ми є фанатами відновлення втрачених SMS-ок, фото, файлів і інших видів даних. Якщо у вас є root права, то ви можете отримати додаткові способи вирішення проблеми. Якщо ви випадково видалили фотографії, файли або що-небудь ще на вашому телефоні, то додаток DiskDigger зможе швидко відновити їх, не втрачаючи ні секунди.

Якщо ви випадково видалили фотографії, файли або що-небудь ще на вашому телефоні, то додаток  DiskDigger  зможе швидко відновити їх, не втрачаючи ні секунди

Маючи root-права, ви зможете швидко відновити втрачені файли за допомогою DiskDigger

Краще додаток для управління акумулятором: BetterBatteryStats

Хто не любить докладні дані про акумулятор? Ну, можливо, і не так багато людей, але ми ризикнемо припустити, що, якщо ви плануєте зробити root-права для вашого Android-телефону, то у вас може виникнути підвищений інтерес з важливим системним аспектам, наприклад, витрата заряду батареї.

додаток Better Battery Stats може надати вам детальний і інформативний звіт про те, що саме витрачає енергію вашого акумулятора. Відзначимо, що подібне можна знайти в Android Marshmallow, але, якщо ви ще не оновилися до цієї версії, то Better Battery Stats вам дуже придасться.

Better Battery Stats - це додаток з розряду «мрії ботаніків», включаючи і нас

Кращий файловий менеджер: ES File Explorer

Жоден користувач з root-правами не зможе обійтися без хорошого файлового менеджера. Існує безліч хороших файлових менеджерів, наприклад, Total Commander і Cabinet, але нам припав до душі ES File Explorer

. Ви також можете обзавестися тільки root-менеджером, але більшість файлових менеджерів включають в себе root explorer. Ми полюбили додаток ES File Explorer за його зовнішній вигляд, і за те, як ми його сприймаємо.

ES File Explorer можна назвати кращим файловим менеджером за замовчуванням для Android

Краще додаток для власників кількох пристроїв

DataSync - це одна з чарівних фішок, в існування якої ви б не повірили ще рік тому. Ця програма дозволяє вам синхронізувати ваші пристрої між собою - тобто, ви можете використовувати одне ваш пристрій, щоб отримати доступ до іншого.

Ця програма дозволяє вам синхронізувати ваші пристрої між собою - тобто, ви можете використовувати одне ваш пристрій, щоб отримати доступ до іншого

DataSync може робити синхронізацію за допомогою Wi-Fi, хмарного сховища і навіть NFC

Краще додаток для управління кастомними прошивками: ROM Manager

Якщо у вас є root-права, і ви хочете заглибитися в світ кастомних прошивок і ядер, то тоді додаток ROM Manager вам дуже придасться. З його допомогою можна управляти такими ядрами і прошивками, а також режимом відновлення (Reckvery). Додамо, що є преміум-версія ROM Manager з додатковими функціями.

Додамо, що є преміум-версія ROM Manager з додатковими функціями

Якщо ви будете мати справу з прошивками, ядрами і режимами відновлення, додаток ROM Manager стане вам відмінним помічником в цій справі

Краще додаток для запису відео з екрану: Rec

В принципі, запис відео з екрану телефону, може, і не дуже затребувана серед більшості користувачів, але для деяких з них ця функція необхідна. Якщо ви гравець, збирач різних багів або просто фахівець для всіх ваших друзів в плані вирішення Android-проблем, то запис відео з екрану телефону може бути корисним бонусом. І додаток Rec можна назвати кращим додатком для цієї мети.

І додаток  Rec  можна назвати кращим додатком для цієї мети

Rec - найкраще, просте і функціональне додаток для запису відео з екрану, яке ми тільки змогли знайти

Краще додаток для настройки ЦП і ядер: Device Control

Маючи під рукою root-права, ви володієте можливістю зробити так званий overclock або undervolt вашого Android. Ці терміни, в основному, означають збільшення тактової частоти вашого центрального процесора (ЦП) і обмеження напруги, що подається на акумулятор.

Додаток Device Control включає в себе такі опції, і навіть більше, наприклад, управління звуком і дисплеєм, інтеграцію build.prop editor і Tasker.

Device Control дасть вам доступ до всіх переваг root-телефону

Краще додаток для управління внутрішньою пам'яттю: SD Maid

Внутрішня пам'ять завжди була і буде джерелом різних проблем, особливо, для тих з нас, хто приділяє велику увагу новим програмам і модифікаціям. При наявності у вас root-доступу додаток SD Maid бере на себе контроль за тіньовими файлами і папками, що залишилися після видалення ваших даних. SD Maid також має файловий браузер, опції пошукових інструментів і управління додатками, щоб допомогти вам звільнити кожен міліметр внутрішньої пам'яті, що не витрачаючи даремно ні кілобайт.

SD Maid також має файловий браузер, опції пошукових інструментів і управління додатками, щоб допомогти вам звільнити кожен міліметр внутрішньої пам'яті, що не витрачаючи даремно ні кілобайт

Не втрачайте ні мегабайта через що залишилися файлів або папок за допомогою SD Maid

А яке ваше найулюбленіше root-додаток? Що краще за все використовувати для отримання root-прав? Розкажіть про це в коментарях.

Що, якби було додаток, яке зробило за вас всю важку роботу?
Що краще за все використовувати для отримання root-прав?