Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

16 кращих безкоштовних плагінів WordPress, які ви повинні використовувати в 2016 році

 1. Кращий SEO плагін
 2. Кращий плагін соціального обміну
 3. Найкращий плагін для контактної форми
 4. Кращий резервний плагін
 5. Кращий плагін безпеки
 6. Кращий плагін для розробників сторінок
 7. Кращі оптимізація зображень
 8. Кращі пов'язані посади плагін
 9. Кращий плагін кешування
 10. Інші корисні плагіни
 11. Створення інтерактивного Longform Storytelling Зміст на WordPress

З більш ніж 40 000 безкоштовних плагінів, доступних у репозиторії WordPress, немає недоліку у кількості, яку ви можете додати на свій сайт, встановивши один з них.

Тим не менш, також може бути важко розібратися з великими з поганих, тому ми надаємо вам список кращих плагінів, які ви повинні мати у найважливіших категоріях. Ми також перераховуємо альтернативу для багатьох категорій.

Всі розглянуті тут плагіни є безкоштовними і можуть бути встановлені на вашому сайті протягом декількох хвилин.

Кращий SEO плагін

WordPress SEO від Yoast є найбільш шанованим плагіном SEO для WordPress. Піклується про Теги заголовків, XML мапи сайту, метаопису, ключове слово фокусу та багато іншого.

Альтернатива : Все в одному SEO Pack це ще один рекомендований плагін з більш ніж 1 млн. активних установок. Забезпечує передові SEO для веб-сайтів електронної комерції WP, підтримку Google Analytics, оптимізацію назви та багато іншого.

Кращий плагін соціального обміну

Є багато соціальних плагінів для обміну, але якщо ви шукаєте такий, який просто працює і підтримує великий масив соціальних мереж, то Плаваючий соціальний бар це те, що вам потрібно. Він додає основні можливості спільного доступу до вашого веб-сайту WordPress без уповільнення його роботи.

Альтернативи

 • Shareaholic - Високо настроюваний і підтримує кнопки Share і Follow для декількох соціальних медіа-платформ. Також додає функцію "Пов'язані повідомлення", якщо вона вам потрібна.
 • Sharify - Додає чудові та чуйні кнопки обміну на ваш веб-сайт. Також поставляється з вбудованою підтримкою кешування для зменшення завантаження сервера.

Найкращий плагін для контактної форми

Контактна форма 7 має бути кращим у цій категорії. Вона проста в установці, налаштуванні та використанні. Вона також дозволяє додавати декілька форм на ваш сайт з підтримкою AJAX і CAPTCHA.

Альтернативи

 • Форми ніндзя - Чистий плагін форми з інтерфейсом перетягування для легкого створення форм. Функціональність може бути розширена за допомогою преміум-плагінів.
 • Піратські форми - Поставляється з вбудованим віджетом і підтримкою короткого коду.

Кращий резервний плагін

Оновлення плюс Настійно рекомендується створити резервну копію свого сайту. Можна створити резервні копії на декілька місць, розділити резервні копії або запланувати автоматичне резервне копіювання. Багато інших функцій також включені.

Альтернативи

 • BackWPUp - Поставляється з підтримкою декількох сайтів і дозволяє робити резервні копії в декількох форматах (наприклад, zip, tar.gz і т.д.).
 • BackUpWordPress - Високо оцінений в репозиторії WordPress.

Кращий плагін безпеки

Безпека Сукурі пропонує безліч варіантів безпеки, таких як моніторинг активності безпеки, сканування шкідливих програм, моніторинг чорного списку та зміцнення безпеки. Це, мабуть, найкращий плагін для моніторингу вашого сайту без уповільнення його роботи.

Альтернативи

 • Безпека WordFence - Пропонує двофакторну аутентифікацію, перевірку цілісності та блокування відомих зловмисників у реальному часі серед інших корисних функцій.
 • Все в одному WP Безпека і Firewall - Дає ваш сайт "Оцінка безпеки" на основі варіантів, які ви активували на вашому веб-сайті, і допомагає поліпшити цей показник.

Кращий плагін для розробників сторінок

Плагін розробника сторінок корисний, якщо ви не є технічними і вам потрібно створити власний макет для певних сторінок. Page Builder від SiteOrigin є самим передовим безкоштовним плагіном для WordPress. Період.

Кращі оптимізація зображень

У цій категорії є кілька плагінів.

WP Smush допомагає зменшити розмір зображення (видаляючи непотрібну інформацію з зображень без втрати якості) і переконайтеся, що ваш сайт завантажується швидше. Альтернативою цьому можна назвати Оптимізатор зображення EWWW і Оптимізатор зображення Kraken

Альтернативою цьому можна назвати  Оптимізатор зображення EWWW  і  Оптимізатор зображення Kraken

Відновлення ескізів інший плагін оптимізації зображень, який допомагає регенерувати розміри ескізів для вкладених зображень після зміни розмірів мініатюр.

BJ Lazy Load не оптимізує ваші зображення. Насправді, він приховує всі ваші зображення і завантажує їх лише тоді, коли користувач прокручує сторінку. Цей плагін може допомогти вам заощадити пропускну здатність і забезпечити швидке завантаження веб-сайту. BJ Lazy Load підтримує адаптивні зображення, а також iframe (наприклад, вбудовувати Youtube тощо).

Кращі пов'язані посади плагін

Yuzo - Пов'язані повідомлення настійно рекомендується, оскільки він може відображати пов'язані з вами повідомлення з різними функціями розміру тексту та зображення. Краще за все, це не уповільнює роботу сайту.

Альтернативи

Примітна згадка : багато хто вважає Ще один плагін зв'язаних постів (YARPP) бути найкращим поштовим модулем з одним з найбільш повних алгоритмів пошуку відповідних повідомлень. Конфлікт полягає в тому, що він може бути дуже ресурсомістким для важкого сайту, і тому ми не звертаємося до нього як до кращого тут.

Кращий плагін кешування

Кешування вашого сайту - це найкращий спосіб, щоб переконатися, що ваш сайт швидко завантажується, і сервер не знижується, коли трапляється раптовий сплеск трафіку. Загальний кеш W3 це, мабуть, найдосконаліший (і безкоштовний) плагін кешування, доступний для WordPress.

Альтернатива

 • WP Super Cache є наступним найвідомішим плагіном кешування після W3 Total Cache. Якщо вам просто потрібен простий механізм кешування, то WP Super Cache настійно рекомендується над загальним кешем W3

Інші корисні плагіни

 • Перевірка непрацюючих посилань - Відстежує посилання на ваші повідомлення та повідомляє вас про наявність пошкоджених посилань.
 • Редагувати потік - Покращує організацію учасників веб-сайту та пропонує календар для перегляду запланованого вмісту.
 • WP Mail SMTP - Перенастроює рідну поштову функцію WordPress для використання SMTP і переконайтеся, що всі вихідні електронні листи досягають місця призначення.
 • JetPack - Приносить найкращі частини WordPress.com для самостійного розміщення WordPress. Дуже рекомендується, хоча він може бути надто роздутий.
 • Askimet - Запобігає спаму коментарів на вашому веб-сайті.

У вас є інші улюблені плагіни WordPress, яких ви просто не можете обійтися? Дайте нам знати в розділі коментарів нижче.

Чи корисна ця стаття? так ні

Створення інтерактивного Longform Storytelling Зміст на WordPress

Ця електронна книга - це все про інтерактивне розповідь у форматі longform: що це таке, чому потрібно прийняти його та його переваги, як створити та доступні інструменти, які допоможуть вам створити свій перший довгий вміст.

Отримайте його зараз! Більше книг »

У вас є інші улюблені плагіни WordPress, яких ви просто не можете обійтися?
Чи корисна ця стаття?