Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

2018 Тенденції SEO технологій - Dom's Tech & Computer Blog

  1. 1. Вік пошуку відео та зображень
  2. 2. HTTPS - нова мантра
  3. 3. Панування панелей знань
  4. 4. Машинне навчання замінить традиційні оновлення алгоритму пошуку
  5. 5. Існує життя поза Google і Bing
  6. 6. Мобільний SEO прийшов залишитися
  7. 7. Досвід користувача - це X-Factor
  8. 8. Намір - це ключ
  9. Висновок:

Це епоха технологій. Краса технології полягає в тому, що вона змінюється щодня. Те, що є тенденцією сьогодні, може просто застаріти завтра. Інтернет маркетингові методи приїхали залишитися. Коли у вас є інтернет-маркетинг, SEO приходить в картину. Основна мета SEO полягає в тому, щоб взяти ваш бізнес-сайт на вершину SERPs.

Основна мета SEO полягає в тому, щоб взяти ваш бізнес-сайт на вершину SERPs

Щороку ви бачите нові оновлення алгоритмів, які встановлюють правила для SEO технологій. У 2017 році не було багато алгоритмів або оновлень. Тим не менш, це був захоплюючий рік для SEO. Технології, які з'явилися у 2017 році, були SMERUSH, Трибільний і AHREF та ін Ці технології мають величезну сферу і в 2018 році. Тим не менш, ми розглянемо деякі цікаві нові тенденції в SEO технологіях, які можуть виникнути в 2018 році.

1. Вік пошуку відео та зображень

Адже саме сьогодні люди звикли до Siri і Google Talk. У цьому році відбудеться ще більше поліпшень у цій сфері, оскільки онлайн-взаємодія може стати більш наочним. Швидкість Інтернету значно покращилася за ці роки. Збільшення використання соціальних медіа призвело до того, що люди звикли до спільного використання аудіо та відео . Це могло б передбачати, що Google та інші пошукові системи роблять деякі життєво важливі зміни у способах їхнього лікування. Взаємодія з користувачем значно покращилася протягом 2017 року. Вона повинна була правити самим попереднім роком. Це тепер має бути зроблено.

2. HTTPS - нова мантра

HTTPS - нова мантра

Тенденція розпочалася у 2016 році і продовжувалася протягом 2017 року. Новий рік, безумовно, побачить занепад веб-сайтів HTTP. Вони отримали ультиматум для цих веб-сайтів, щоб не допускати фінансових операцій. У результаті користувачі бачать спливаюче повідомлення з попередженням, коли користувачі намагаються ввести такі конфіденційні дані. У жовтні 2017 року компанія Google створила нове оновлення Chrome, завдяки чому ці позначки "Not Secure" стали більш помітними. Google планує попереджати користувачів щоразу, коли вони відвідують незахищену сторінку. Кожен веб-сайт має перейти на HTTPS режим у 2018 році.

3. Панування панелей знань

Новий рік побачить появу структурованих даних як важливий тренд SEO. Графік знань і багаті фрагменти будуть домінувати в SEO в 2018 році. Існує багато форматів структурованих даних, але найважливішим з них є Schema.org.

Структуровані дані може допомогти покращити ваші списки пошуку, оскільки багаті фрагменти можуть збільшити номери CTR на 30%. Досвід показує, що це може покращити ваш випуск.

4. Машинне навчання замінить традиційні оновлення алгоритму пошуку

Машинне навчання замінить традиційні оновлення алгоритму пошуку

Компанія Google інвестувала значні кошти в машинне навчання, а також у штучний інтелект. Існує спекуляція в галузі, що Google може просто планувати розгортати оновлення машинного навчання до кінця цього року. Через кілька років оновлення алгоритмів може просто зникнути. Машинне навчання безумовно, буде замінено оновлення алгоритму.

5. Існує життя поза Google і Bing

Ніхто не може заперечувати, що Google є найпопулярнішою пошуковою системою з Бінгом на другому місці. Тим не менш, в цьому році можна побачити появу третіх сторін, як Yelp і Amazon в цій сцені. Ви також маєте Сірі, який, безумовно, може претендувати на те, щоб бути пошуковою системою у власному відношенні. Існує загальне відчуття, що 2018 рік дослідить життя за межами Google і Bing .

6. Мобільний SEO прийшов залишитися

День дуже близький, коли ви будете бачити веб-сайти рейтингу Google на основі мобільної версії сторінки. Статистика вказує на те, що більше 60% від загальної кількості пошуків проходять через мобільні телефони.

Це призведе до SEO адаптації прискорених мобільних сторінок, тим самим оптимізуючи користувальницький досвід для мобільних пристроїв.

7. Досвід користувача - це X-Factor

Переваги клієнтів значно змінилися. Вони хочуть миттєвого вирішення своїх проблем. Це враховує швидкість завантаження веб-сайту. Веб-сайти, які повільно завантажуються, повинні або інвестувати в збільшення своєї швидкості, або просто залишатися закритими. Також важливим фактором є навігація. Користувач хотів би, щоб веб-сайт швидко завантажувався і був легким для його переміщення.

Це означає, що ваш веб-сайт має високоякісний вміст. Чистота вмісту має бути найвищого порядку. Компанія Google вже вжила заходів у цьому відношенні так, як вони зробили досвід користувача критичний аспект процесу рейтингу SEO.

8. Намір - це ключ

Ви вже бачили плани Google щодо інтеграції AI у свій алгоритм пошуку. Це призведе до чудового поєднання історичної інформації, сучасного контексту та намірів запиту, який є найважливішим фактором для повернення найбільш релевантної відповіді найшвидшим способом.

Коли ми використовуємо намір слова, ми посилаємося на намір ключового слова. Компанія Google вже заявила, що має намір визначити пріоритети веб-сайтів електронної комерції, оскільки вона приходить до висновку, що шукач шукає продукт, а не шукає інформацію.

Висновок:

Ми бачили 8 нових тенденцій, які ви могли б побачити світло дня у 2018 році. Гонг швидкістю, з якою технологія рухається сьогодні, це дуже неминуча можливість.

Автор Bio - Shishir є екс-стартап підприємець в даний час працює над kickstarting вхідного маркетингу для Silicon Valley стартапу. Розбитий код генерації 750K щомісячного трафіку за 10 місяців за допомогою творчого контенту.