25 + Кращий SEO Оптимізований WordPress теми для високоякісного вмісту в 2017 році

 1. 1. Сенсаційні
 2. 2. Купон
 3. 3. SEO бізнес
 4. 4. Прискорення Pro
 5. 5. Pinmaister
 6. 6. WooShop
 7. 7. Палермо
 8. 8. Сіль і перець
 9. 9. MyBlog
 10. 10. ФРЕЙЯ
 11. 11. MyMedic
 12. 12. Нескінченний
 13. 13. Будівельники
 14. 14. Boston Pro
 15. 15. Pathshala
 16. 16. Трендоманія
 17. 17. JustFit
 18. 18. Монте
 19. 19. Поплавок
 20. 20. Потік
 21. 21. Ad-Sense
 22. 22. Малий бізнес
 23. 23. Тема бронювання
 24. 24. Сплеск
 25. 25. моє портфоліо

Є купа методів, які можна використовувати, щоб ефективно підвищити загальну онлайн-присутність вашого бізнесу і найчастіше, найважливішим є перенаправити трафік на ваш сайт через пошукові системи

Є купа методів, які можна використовувати, щоб ефективно підвищити загальну онлайн-присутність вашого бізнесу і найчастіше, найважливішим є перенаправити трафік на ваш сайт через пошукові системи. Пошукові системи використовують велику кількість параметрів для вибору вашого веб-сайту і ранжують його вище на сторінках результатів пошуку, і, хоча ви можете продовжувати годинник шукати способи використання пошукових систем, а потім оптимізувати свій сайт відповідно до нього, є простіша альтернатива.

Альтернативою є використання пошукової оптимізованої теми для вашого сайту, яка надає вашому контенту додатковий стимул, необхідний для того, щоб піднятися до висоти сторінок результатів.

На щастя, є багато SEO оптимізованих тем WordPress доступні; як безкоштовний, так і преміум, але єдина проблема полягає в тому, що їх так багато.

Умова ще більше збільшується тим фактом, що багато хто багато обіцяє зробити це і що без фактичного виконання на зроблені обіцянки і в той час як вони роблять це, вони також вдається вичавити ваш сайт таким чином, що це повсякденне і потворне, щоб принаймні.

І саме там ми прийшли на допомогу, на цій посаді ми зібрали вичерпний список лише 25 кращих тем SEO, оптимізованих WordPress, які були красиво виконані без втрати функціональності та можливості залучити величезний трафік.

1. Сенсаційні

Сенсаційні

Перетворюйте ваш блог, який виглядає в середньому, на абсолютну сенсацію з сенсаційною темою, розробленою з урахуванням блогерів і орієнтованих на оптимізацію AdSense, тому блогерам потрібно лише турбуватися про розміщення якісного вмісту. Тема поставляється в комплекті з безліччю варіантів кольорів і стилів макета, які висвітлюють найкраще з вашого вмісту таким чином, що це одночасно можна керувати і радувати.

Демо Завантажити

2. Купон

Купон

Якщо ви перебуваєте в купонному бізнесі або просто загальному бізнесі, який постійно оновлюється з останніми угодами та пропозиціями, то купон - це правильний. Тема допоможе вам вразити своїх клієнтів і перетворити їх на більше продажів за допомогою високопрофесійного та повністю настроюваного макета.

Демо Завантажити

3. SEO бізнес

SEO бізнес

Повна пошукова оптимізована тема для SEO-провайдерів і маркетингових агентств, SMM і SEO-фахівців, професіоналів у сфері авторського права та інших подібних інтернет-компаній. Тема обіцяє зробити все це, в той час як управління залишається супер спритні, оптимізовані і, найголовніше, дружній пошуковій системі.

Демо Завантажити

4. Прискорення Pro

Прискорення Pro

Прискорити швидкість завантаження веб-сайту, щоб люди любили відвідувати ваш веб-сайт без необхідності компромісу на шляху поліпшення результатів пошуку. Тема була побудована з простотою і простотою використання на увазі і таким чином служить кращим портфелем, бізнесом, блогом, особистими, туристичними, корпоративними, бізнес-послугами або будь-яким іншим веб-сайтом для цього питання.

Демо Завантажити

5. Pinmaister

Pinmaister

Виходячи з усього знайомого та елегантного дизайну Pinterest, ця тема використовує всі свої дизайнерські та функціональні сигнали та перетворює їх у щось, що може інтригувати людей і викликати їх у натисканні більшого вмісту. Само собою зрозуміло, що тема повністю шукає движок, оптимізований і здатний обробляти великий контент і величезний трафік, який поставляється разом з ним.

Демо Завантажити

6. WooShop

WooShop

WooShop призначений для людей, які з нетерпінням чекають жити в Інтернеті, продаючи товари та послуги через свій веб-сайт, і це тільки одна річ, що це їх нігті, як ніхто інший. Щоб дати вам трохи суть того, що ця тема в магазині, вона поставляється в комплекті з параметрами налаштування, приголомшливий і чуйний макет і відмінний вибір розширених функцій.

Демо Завантажити

7. Палермо

Палермо

Якщо ви керуєте готелем або курортом і хочете, щоб він став вище, коли люди шукають його в місці, що цікавить, то Палермо є темою, яку ви повинні дати. Це відбувається не тільки завдяки своїм дійсно елегантним елементам дизайну, але і завдяки особливостям готелю, таких як Check-in / out, платіжний шлюз тощо.

Демо Завантажити

8. Сіль і перець

Сіль і перець

Особливість веб-сайтів рецептів полягає в тому, що люди отримують доступ до неї з усіх пристроїв, особливо з планшетів і смартфонів, і ця тема робить велику роботу з усіма такими пристроями, завдяки повному плавному дизайну. Деякі особливості рецептів, що містяться в цій темі, включають зручний фільтр рецептів, список інгредієнтів, способи приготування, зображення та способи рецептів.

Демо Завантажити

9. MyBlog

MyBlog

Якщо ви думаєте, що маєте серйозний зміст і хочете щось настільки серйозне для ваших серйозних читачів, MyBlog - це, напевно, найкращий вибір. Тема дуже красива і досить сучасна і має все, що вам коли-небудь знадобиться, щоб підняти свій сайт і побудувати масовий бренд, перебуваючи на ньому.

Демо Завантажити

10. ФРЕЙЯ

ФРЕЙЯ

Гнучка тема, розроблена для задоволення всіх потреб особистого або професійного блогера. Відмінно керовані горизонтальні та вертикальні зображення поверх сучасного та елегантного напевно надихнуть читачів. Вишня на вершині - це бічна панель ADV на тему і призначений розділ вмісту в заголовку, який є подвійним промо-секцією, щоб допомогти вам заробити більше.

Демо Завантажити

11. MyMedic

MyMedic

Найкраща частина цієї теми - це гнучкість, яку вона надає, щоб ви могли змінити і налаштувати саме так, як ви думаєте, що ваш бізнес буде перевершувати. Тема сама по собі велика для клінік, лікарень, лікарів і медсестри, але має достатній потенціал для роботи з будь-яким іншим типом веб-сайту, який ви кидаєте на нього.

Демо Завантажити

12. Нескінченний

Нескінченний

Нескінченний був влучно названий так завдяки своєму унікальному нескінченному методу прокрутки, який показує ваш новий вміст нескінченно вашим відвідувачам, тому вони невпинно занурюються у ваш сайт годинами. Ця функція сама по собі повинна бути достатньою підставою для розгляду цієї теми для вашого сайту, оскільки вона успішно використовується великими веб-гігантами, такими як Vogue, Forbes, Mashable, DigitalTrends, 9to5mac та багато іншого.

Демо Завантажити

13. Будівельники

Будівельники

Якщо ви керуєте будівельною компанією або бізнесом, який має справу з речами, пов'язаними з будівництвом і тому подібним, будівельники можуть просто бути для вас. Тема не тільки допомагає вам краще представити свою роботу і портфоліо, але й вбудована з усіма чудовими функціями, які допоможуть вам ефективно продавати пов'язані з будівництвом послуги та продукти.

Демо Завантажити

14. Boston Pro

Boston Pro

Виконайте свій апетит поділитися своїми думками і останніми знахідками, використовуючи Boston Pro, тему, яка була розроблена саме для цього, а потім багато іншого. Краща частина, хоча, що ви можете використовувати безкоштовну версію до тих пір, як ви хочете, і якщо вам це подобається достатньо, ви можете піти про будь-який час ви хотіли на оплату номінальної плати.

Демо Завантажити

15. Pathshala

Pathshala

Pathshala була розроблена з урахуванням всіх потреб і потреб платформи eLearning, що цілком очевидно з її спектру функцій, які охоплюють найчастіше задані питання, навігаційну систему, оптимізовані для пошукових систем поля та багато іншого. Щоб ще більше полегшити процес, тема поставляється з потужним інструментом Drag-and-Drop, який навіть новачок може використовувати для створення сторінок і навчальних посібників.

Демо Завантажити

16. Трендоманія

Трендоманія

Live Customizer цієї теми є її найсильнішим форте; Ви можете використовувати його, щоб легко налаштувати вашу тему відповідно до ваших потреб, як ви могли б змінити колірну схему, типографіку і макети блогу всього за кілька кліків, не перезавантажуючи всю сторінку.

Демо Завантажити

17. JustFit

JustFit

JustFit для людей, які захоплені фітнесом і незалежно від того, що ваша мета, JustFit має вас покриті всіма функціями, які ви коли-небудь знадобиться, щоб виконати свої цілі здоров'я свідомі. Тема відмінно підходить для людей, що керують фітнес-спільнотою і обслуговує однаково великих особистих тренерів, а також допомагає вам створити ефективний веб-сайт для місцевого тренажерного залу. Деякі з багатьох речей, які допоможуть вам досягти цих цілей і набагато більше, включатимуть відгуки, результати, продукти та тренування, коли ви також зможете одночасно запускати блог.

Демо Завантажити

18. Монте

Монте

Тема, яка була зроблена виключно для блогерів моди і, по суті, має всі функції, які роблять його вибухом для долара. Тема в цілому елегантна зі своїм стилем журналу і чуйним макетом, красивою друкарні та ідеальним дизайном пікселів, який виглядає фантастично на будь-якому пристрої, який ви кидаєте на нього.

Демо Завантажити

19. Поплавок

Поплавок

Float натхненний винахідливості Apple і має все, що робить його елегантним, як веб-сайт Apple, і немає ніяких причин, чому ваш веб-сайт теж не має вигоди. Це досягається частково за допомогою вбудованого дизайну прокрутки та перекриття паралакса, який можна додатково підправити за допомогою конструктора перетягування Themify.

Демо Завантажити

20. Потік

Потік

Крім надання елегантної, сучасної, мінімальної, королівської платформи на одну сторінку для вашого сайту одна річ, яка робить цю тему виділятися з решти натовпу, становить $ 150 Worth of goodies, що поставляється в комплекті. Ви можете скористатися всіма цими функціями, щоб створити веб-сайт, який ви завжди бажали, не вводячи один рядок коду.

Демо Завантажити

21. Ad-Sense

Ad-Sense

Ми всі повинні погодитися, що будь-який бізнес або особа, зацікавлена ​​в підвищенні своєї присутності в Інтернеті, повинна думати про монетизацію в певний момент, і це саме те, що Ad-Sense є найкращим. Тема, крім того, що дозволяє оптимізувати ваш веб-сайт для монетизації, також вдається залишитись надзвичайно швидкими для завантаження і надзвичайно приємними для перегляду.

Демо Завантажити

22. Малий бізнес

Малий бізнес

Ось трохи щось для малого бізнесу або стартапів, які з нетерпінням чекають на співпрацю з цільовою аудиторією без необхідності компромісів у дивовижному стилі та загальній елегантності. Тема запакована функціями та функціями, які допоможуть вам створювати сторінки для своїх продуктів і послуг для бізнесу, а також допомагають людям швидко дістатися до вас.

Демо Завантажити

23. Тема бронювання

Тема бронювання

Незалежно від того, чи керуєте ви орендовою нерухомістю, керуєте ліжком та сніданком, володієте популярним сімейним рестораном або надаєте медичні послуги - бронювання є ідеальною темою WordPress для вашого бізнесу, оскільки вона була ретельно розроблена для таких цілей. У двох словах ви зможете легко і щасливо прийняти реєстрації та бронювання для вашого бізнесу, періоду.

Демо Завантажити

24. Сплеск

Сплеск

Сплеск обіцяє підвищити вплив вашого вмісту своїми вражаючими типографськими особливостями та переглянути систему блогів, яка обов'язково зробить ваш сайт більш авторитетним.

Демо Завантажити

25. моє портфоліо

моє портфоліо

myPortfolio призначений для людей, які бажають продемонструвати свій профіль, досвід роботи, продукти, твори мистецтва і майже все, що зручно, з комфортом елегантної домашньої сторінки. Тема завалена прекрасними і налаштованими варіантами компонування, які обов'язково триматимуть відвідувачів у страху весь час.

Демо Завантажити

Є нова тема? Чудово! Тепер переконайтеся, що ви запускаєте свій сайт на найшвидшому WordPress хостингу. Дивіться наш гід тут .