3 Awesome (Платні) програми стажування, які сприяють різноманітності

  1. Джанелл Хазелвуд

(Зображення: Thinkstock)

Там було досить багато критики і діалогу про неоплачувані стажування, з новинами судові позови і обурення щодо того, що компанії отримують повний робочий день безкоштовно або пропонуючи досвід, який не допоможе молодим професіоналам відновити роботу або розвинути свою кар'єру.

Отже, це, безумовно, добре знати про кращу сторону цього - провідні стажування, які допомагають збалансувати ігрове поле, пропонуючи компенсації, реальний досвід і часто, фактичний концерт, вибудований після завершення.

Ознайомтеся з цими трьома чудовими програмами, які сприяють різноманітності та фактично платять вам за свій час під час навчання на робочому місці:

Програма стажування різноманітності NASCAR (NDIP) визначає та залучає найкращих студентських талантів у найкращих коледжах і університетах країни. На додаток до NASCAR, 10-тижневі літні програми співпрацюють з ключовими зацікавленими сторонами, щоб розширити можливості працевлаштування для молодих фахівців, включаючи спонсорів, команд, гоночних трас та агентств. Jusan інтернований з Octagon — маркетингове агентство для одного з наших спонсорів (Sprint), та з Touring та Weekly серії у NASCAR котрий бігає у траві корені рівень.

Це платний концерт, який включає такі сфери, як ліцензування, комунікації, маркетинг, інжиніринг, державні справи, справи з різноманіттям, продажі та спонсорство та планування подій. Для студентів-інтернів у Дайтона-Біч, Флорида та Шарлотт, штат Північна Кароліна, передбачено стипендіальне життя

Для отримання додаткової інформації відвідайте http://www.nascardiversity.com/diversity_internships/default.aspx .

The Програма стажування SEO кар'єри вперше була заснована як програма наставництва та підготовки до коледжу Спонсори за освітні можливості , для учнів з низьким рівнем освіти в Нью-Йорку, і тепер зросла, щоб забезпечити тисячі недопредставлених студентів кольору платними літніми стажуваннями, що ведуть до повної зайнятості. Переважна більшість минулих інтернів SEO в банках і глобальних компаніях отримали запрошення повернутися до своєї приймаючої компанії або іншої компанії-партнера SEO. Стажери отримують конкурентоспроможну заробітну плату, отримують доступ до ресурсів розвитку корпоративного лідерства та отримують безцінний досвід через ініціативи наставництва та спонсорства.

Для отримання додаткової інформації про Програму кар'єрного стажування SEO, відвідайте http://www.seocareer.org .

The Дослідіть програму стажування Microsoft для нинішніх студентів коледжів меншини, які навчаються за спеціальністю комп'ютерні науки або програмного забезпечення. 12-тижнева програма відкрита для жінок, меншин (афроамериканців, американських індіанців, латиноамериканців) і надає студентам досвід роботи з розробкою програмного забезпечення та досвідом у сфері інформатики, комп'ютерної техніки або пов'язаних з ними технічних областей.

Для отримання додаткової інформації про програму вивчення стажування Microsoft відвідайте веб-сайт http://careers.microsoft.com/careers/en/us/internships-explore-microsoft.aspx.

Джанелл Хазелвуд

Джанелл Хазелвуд є асоційованим головним редактором Black Enterprise, керуючи контентом через основні сфери грошей, кар'єри, малого бізнесу та технологій. Вона також є ознайомлюваним блогером з My Two Cents, надаючи ідеї щодо брендингу, тисячолітнього розвитку кар'єри, тенденцій зайнятості та лідерства. Раніше вона була виробником контенту та редактором копій для журналу Black Enterprise, працюючи в кількох редакційних розділах. Випускник університету Хемптон почав працювати в газетній індустрії, працюючи в компаніях, включаючи The New York Times і Scripps Howard News Service. Її роботи та ідеї з'явилися на The Huffington Post, MadameNoire, E! Online, Brazen Careerist, CBS News і Arise TV.