3 способи поліпшити Google SERPS з контент-маркетингу і SEO

 1. Правило № 1: Google нагороджує якісний вміст
 2. Як це впливає на виробництво вмісту та веб-оптимізацію?
 3. Правило # 2: Google заохочує оптимізовані веб-сайти
 4. Як ви отримуєте визнання як авторитет?
 5. Як ви знаєте, що ви створили авторитетний сайт?
 6. Правило # 3: Google нагороджує точні назви та описи
 7. Як ми виробляємо найцінніший контент для нашої аудиторії?
 8. Так що ж винос тут?

Google є найбільшою у світі пошуковою системою з понад 67% світової частки ринку пошукових систем, відповідно до NetMarketShare . В результаті Google запускає цифровий майданчик, який є пошуковою сторінкою пошукової системи (SERPs).

Це означає, що ми всі повинні грати за правилами Google, щоб класифікувати за цільовими пошуковими термінами, незалежно від того, наскільки строгі або вимогливі ці правила можуть здаватися. Коли Google вирішить змінити ці правила або ввести новий фактор у свій алгоритм ранжування, ми всі повинні відповідно відрегулювати. Подумайте про це як про один із законів пошукової оптимізації (SEO) - завжди дотримуйтесь Google.

Правило № 1: Google нагороджує якісний вміст

Перш за все, що ми розуміємо під новими факторами ранжирування? А який зв'язок між новими факторами і контент-маркетингу?

Одна з найбільших змін Google в останній пам'яті сталася в січні 2016 року. Оновлення Google Panda фільтр, який вперше був випущений в 2011 році для запобігання ранжуванню веб-сайтів із низьким рівнем якості в SERP, був засвоєний в базовий алгоритм ранжирування.

Ця зміна ознаменувалася офіційним завершенням страшних "оновлень Panda", які переслідували маркетологів і спеціалістів SEO протягом майже 5 років. Це означає, що Google більше не планує налаштування або коригування фільтра. Замість цього, Panda є постійним і важливим фактором, який впливає на те, як всі сайти ранжуються в видачах. Щоб наші сайти задовольняли Panda, ми завжди повинні створювати найкращий вміст і оптимізувати якість старого вмісту, щоб заробити сильні сигнали рейтингу.

Це є частиною переходу Google на алгоритми ранжування в реальному часі, щоб забезпечити ще кращі результати для пошукових запитів. Google Gary Illyes нещодавно заявив що майбутнє оновлення Penguin, сестра фільтра Panda, ймовірно, буде останнім у своєму роді, як Google має намір скласти Penguin в основний алгоритм рейтингу (як Panda). Все це відбувається на пульті RankBrain, програми штучного інтелекту, розробленої та випущеної компанією Google восени 2015 року, що ознаменувало перехід до алгоритму ранжирування в реальному часі. RankBrain є одним з найважливіших факторів ранжирування що впливають на результати SERP і є навіть більш впливовим, ніж Panda або Penguin.

Як це впливає на виробництво вмісту та веб-оптимізацію?

Алгоритм реального часу означає, що Google постійно вдосконалює те, як веб-сторінки індексуються та класифікуються відповідно до цілей пошуку. Google схильний змінювати рейтингові фактори кілька разів на рік, а це означає, що ми повинні постійно стежити за тим, щоб наші сайти були оновленими та виконували останню ітерацію. Ранд Фішкіна дошці п'ятницю - це чудовий ресурс для розуміння алгоритмічних змін Google і про те, як вони впливають на якість і рейтинг вмісту.


По суті, якщо ви створюєте оригінальний та цінний вміст, алгоритм ранжирування Google розпізнає його та віддасть перевагу кращим рейтингам SERP. Це перший крок у розширенні рейтингу гори.

Правило # 2: Google заохочує оптимізовані веб-сайти

Другий крок полягає в тому, щоб переконатися, що весь контент на наших сайтах структурований у SEO-дружній спосіб. Кожна веб-сторінка на сайті призначена для ранжирування конкретних ключових термінів або фраз. Це один із способів, яким Google відповідає вмісту на наших сайтах з метою пошуку. Ми сподіваємося, що Google фільтруватиме веб-сайти та надаватиме найбільш релевантну нам інформацію.

Як ви отримуєте визнання як авторитет?

Алгоритм рейтингу Google аналізує сотні, іноді тисячі сигналів фактор в рейтингу SERP . Алгоритм відповідає цілям пошукача з кожним з цих сигналів, щоб визначити, чи заслуговує веб-сайт на верхню частину сторінки результатів. Як правило, маркетингові команди покладаються на внутрішній або контрактний характер SEO-спеціалісти для аудиту веб-сайту і вносити корективи в ці сигнали для покращення продуктивності SERP. Брендів, які ви бачите у верхній частині SERPs, ймовірно, сайти, які відповідають правилам рейтингу Google.

Деякі з повторюваних факторів, які створюють повноваження сайту та покращують позиції SERP, такі:

 • Чіткий і стислий вміст, що відповідає на запитання.
 • Швидкий і простий в навігації веб-сайт, який надає цінне користувачеві.
 • Вбудовані посилання на інші авторитетні сайти, які пропонують більше інформації по цій темі.

Як ви знаєте, що ви створили авторитетний сайт?

Ключ полягає в тому, щоб відстежувати кількість зворотних посилань, які вказують пошукачів на ваш сайт. Це ознака того, що інші довіряють вашому вмісту та готові направити своїх користувачів на ваш сайт для отримання додаткової інформації. Отримання посилань з інших сайтів органічно підвищить авторитет вашого сайту та допоможе збільшити трафік.

Правило # 3: Google нагороджує точні назви та описи

Google є найбільшою у світі пошуковою системою з понад 67% світової частки ринку пошукових систем,  відповідно до NetMarketShare

Назви та метаопису видань.

У Google є контрольний список, в якому викладені кроки, які необхідно вжити для створення дружнього до Google сайту. Одним з перших пунктів цього списку є якість та інформативність на всіх веб-сторінках , "Особливо на домашній сторінці." На головній сторінці, де більшість пошукових і пошукових роботів спочатку взаємодіють з вашим веб-сайтом. Якщо немає чіткого значення, то воно не буде класифікуватися для багатьох термінів.

Як ми виробляємо найцінніший контент для нашої аудиторії?

Перше, що з'являється в видачах - це назва з вбудованим посиланням і коротким мета-описом, що узагальнює вміст сайту. Спеціалісти SEO масажують мову як за назвою, так і за описом так, що шукач більше схильний натискати та переглядати більше вмісту . Ваш мета-опис і назва повинні бути цікавими та короткими, щоб керувати пошукачами на вашій сторінці.

Щоб оптимізувати назви та описи, завжди думайте про ці три важливі компоненти:

 • Які найбільш популярні пошукові терміни у вашій галузі?
 • Які терміни наразі призводять до найвищого рейтингу кліків на вашому сайті?
 • Які терміни потрібно класифікувати?

Ось чому дослідження ключових слів настільки важливо як для контент-маркетингу, так і для SEO. Ви повинні взяти час, щоб розробити карту ключових слів що організовує цільові ключові слова в рамки, що нагадують структуру вашого сайту. Ви можете скористатися картою для мозкового штурму ідей для вмісту та розміщення відповідних ключових слів у змісті тіла, назві та метаописі, щоб збільшити свій потенціал рейтингу.

Так що ж винос тут?

Оптимізація тільки заради оптимізації та відкачування неякісного контенту не дасть вам нікуди. Керівні принципи Google чітко вказують на те, що зобов'язання щодо якості над кількістю та цінністю над наповнювачем сприятимуть збільшенню видимості SERP. Це означає, що потрібно розробити a твердий контент-план , зібрати список цільових ключових слів і створити цінний контент, перш ніж навіть почати оптимізацію для SERP.

Хороший контент і SEO є основою твердого рейтингу SERP. Вони допоможуть вам створити авторитет вашої сторінки та заробити довіру Google. Мета компанії Google полягає в тому, щоб довести кожного в один клік до найкращої відповіді, тому в кінцевому рахунку, його успіх залежить від приведення найціннішої інформації до вершин видань. Якщо ви цього не надаєте, у вас немає шансів.

Гарі Паркінсон

Ознайомтеся з останньою версією Gary Parkinson, менеджера з маркетингу вмісту ScribbleLive. Гарі твердо вірить у взаємозалежні відносини між змістом і SEO в індустрії цифрового маркетингу. Ці дві дисципліни працюють пліч-о-пліч і є найважливішими складовими стратегії довгого хвоста для підвищення обізнаності про бренд.

Як ви знаєте, що ви створили авторитетний сайт?
Так що ж винос тут?
А який зв'язок між новими факторами і контент-маркетингу?
Як це впливає на виробництво вмісту та веб-оптимізацію?
Як ви отримуєте визнання як авторитет?
Як ви знаєте, що ви створили авторитетний сайт?
Як ми виробляємо найцінніший контент для нашої аудиторії?
Які терміни наразі призводять до найвищого рейтингу кліків на вашому сайті?
Які терміни потрібно класифікувати?
Так що ж винос тут?