301 Перенаправлення VS 302 Перенаправлення: Дізнайтеся більше про те, що таке «Коли» та «Як»!

"Перенаправлення" є в значній мірі обговорюється, але дуже заплутаною темою серед братства SEO, але функція виявилася створити величезну різницю в пошуковій оптимізації зусиль. У простіших термінах переадресація - це спосіб пересилання будь-якого користувача та пошукової системи на іншу URL-адресу, а не на спочатку запитану.

Огляд різних методів перенаправлення

В основному, існує три типи широко використовуваних переадресацій, таких як 301 Redirect, 302 Redirect і meta refresh.

 • 301 Redirect ' також називається постійним перенаправленням. Ми можемо взяти приклад зміни поштової адреси з одного підрозділу на інший, коли всі повідомлення на старій адресі будуть переадресовані на нову адресу, якщо зміна повідомляється та реєструється. Аналогічно, весь трафік до певної веб-сторінки, тобто "URL A", буде постійно спрямований на іншу URL-адресу, тобто "URL B". Як наслідок цього, всі посилання та популярність посилань, а також поточний статус SEO старого URL також буде автоматично перенесено на новий URL.
 • " 302 Redirect", з іншого боку, називається тимчасовим перенаправленням. Це не так широко використовується як '301 редирект', але спеціально використовується в спеціальних випадках для конкретних потреб. Проте, це найпростіший з них.

Третій переадресація під назвою "Meta Refresh" - це, в основному, метод інструктування веб-браузера за допомогою команди HTML, щоб оновити початкову веб-сторінку після встановленого періоду часу і висадитися на іншу URL-адресу після оновлення. Коли цей часовий інтервал встановлено як нуль, метаданіт перенаправлення може виконувати функцію перенаправлення URL-адрес.

Більшість веб-майстрів досі не знайомі з концепцією переадресації і, як правило, помилково використовують їх часом. Найбільш поширеною помилкою є використання перенаправлення 302, де 301 переадресація буде використана, і навпаки. Це може викликати проблеми в тому, як пошукові системи працюють з цими перенаправленнями та оцінюють значення SEO ваших веб-сторінок. Неправильне перенаправлення може призвести до значних втрат у трафіку веб-сайту. Щоб уникнути таких помилкових помилок, ми детально розглянемо найбільш часто використовувані та достовірні 301 і 302 переадресації.

Більше знати про 301 редирект

301 redirect ідеально використовується для забезпечення того, щоб пошукові системи, а також користувачі висадилися на правильній сторінці та інформації. Код стану 301 має використовуватися лише тоді, коли певна сторінка постійно переміщується в інше місце. Це зрештою змінить URL-адресу веб-сторінки, поки вона відображатиметься на результатах пошуку.

Власники веб-сайтів або розробники, що розміщують свої веб-сайти на серверах Apache, повинні отримати доступ до файлу ".htaccess" на сервері, щоб виконати 301 редирект. Тим не менш, інші зберігають свої веб-сайти на хостингу серверів, що працюють на інших платформах, повинні перевірити це з хостинг-провайдером, щоб отримати більш докладну інформацію про те, як це зробити.

Як обговорювалося вище, перенаправлення 301 вважається постійним переміщенням. 301 слід уникати у випадку будь-яких тимчасових змін або для тестування А / В. Вашу стару сторінку буде замінено, а нова сторінка відображатиметься в результатах пошуку, а перенаправлення 301 у ситуаціях, зазначених нижче:

 • Отримуйте посилання на будь-яку застарілу URL-адресу, яка буде розміщена на відповідній новій сторінці.
 • Приземлення на потрібну сторінку в разі об'єднання двох веб-сайтів.
 • Коли існує кілька URL-адрес, які пропонують доступ до вашого веб-сайту. У цьому випадку вам потрібно вибрати канонічну URL-адресу і реалізувати 301 повторно, щоб орієнтувати трафік на потрібну сторінку.
 • Перенести свій сайт на новий домен, щоб зробити перехід максимально рівним і бездоганним.
 • Міграція з http на https.

Як зробити 301 редирект?

Тут ми матимемо простий огляд того, як переадресація 301 керується, щоб перенаправляти трафік через пошукові системи до вмісту, а користувачі намагаються отримати доступ до нього через старі посилання або закладки браузера. Однак, існують також набагато складніші та специфічніші передові засоби для перенаправлення 301, включаючи 301 редирект з не-www до www-URL і т.д., які обговорюватимуться в інших статтях.

При виконанні перенаправлення 301 ви повинні розглянути тип сервера, на якому розміщено ваш сайт, і зверніть увагу на пункти, зазначені нижче.

- Розміщується на серверах Unix / Apache

Крок I: Доступ до FTP на веб-сайті і завантаження кореневої папки, зробіть копію файлу .htaccess для збереження в папці резервного копіювання.

Крок II: Відкрийте .htaccess у редакторі, як безкоштовний Notepad ++, в якому ви повинні додати новий рядок під кодом.

Крок III: Вставте переадресацію, як описано в наступному прикладі, звертаючи пильну увагу на специфікації інтервалів між словами.

“Redirect 301 http://oldpageurl.com/OldPage.html
http://newpageurl.com/NewPage.html ”

Крок IV: Збережіть і завантажте відредагований файл на сервер і перевірте, чи працює редирект, звернувшись до старого URL, і перевірте, чи він переадресовується на нову сторінку.

- Розміщується на серверах Windows

Перенаправлення сторінок на сторінку може бути дещо проблематичним у хостингу Windows, оскільки на старому URL-адресі має бути сторінка, що перенаправляється на нову. Ось два способи створення переадресації за допомогою доступу до кодової бази.

Крок I: Помістіть сторінку на старому URL-адресі, тобто http://oldpageurl.com/OldPage.asp

Крок II: Є два способи:

 1. Якщо це веб-сайт ASP, ви повинні розмістити код, вказаний нижче, за тегом <html> / <! DOCTYPE>: Перенаправлення є в значній мірі обговорюється, але дуже заплутаною темою серед братства SEO, але функція виявилася створити величезну різницю в пошуковій оптимізації зусиль
 2. Якщо це сайт ASP.Net, то код, який буде розміщено над тегом <html> / <! DOCTYPE>:

Крок III: Далі завантажте нову сторінку та перевірте її, звернувшись до старої URL-адреси, щоб дізнатися, чи вона перенаправлена.

Більше знати про 302 перенаправлення

Як обговорювалося вище, '302 redirect' - це тимчасове перенаправлення на нову сторінку протягом обмеженого часу, поки не буде видалено. Це може бути відображено як '302 знайдено' - HTTP 1.1 або 'тимчасово переміщено' - HTTP 1.0. Це можна зробити за допомогою Javascript або мета-тегів, і це не так складно, як перенаправлення 301, оскільки вам не потрібно звертатися до файлів сервера.

Багато веб-майстрів підтримують 302 перенаправлення замість 301, оскільки вони вважають, що це допомагає уникнути затримки старіння Google. Тим не менш, це створює деякі проблеми для пошукових систем, щоб визначити, що насправді призначені, оскільки вони хочуть, щоб в кінцевому підсумку поліпшити досвід користувачів. Якщо це зроблено неправильно, можуть виникнути проблеми, як продовження індексації старої URL-адреси та поділ популярності посилання між старими та новими URL-адресами.

Існують деякі ідеальні сценарії, коли 302 Redirect можна ефективно використовувати, наприклад, коли:

 • Проведення тестування A / B веб-сторінки за її дизайном і функціональністю.
 • Отримання відгуку клієнта / користувача про нову веб-сторінку, не впливаючи на рейтинг старої сторінки.
 • Оновлення веб-сайту / сторінки без втручання в роботу користувача.

Ці типи переадресацій не використовуються так часто, тому що в більшості сценаріїв у реальному часі 301 або постійне перенаправлення буде кращим вибором для веб-майстрів. Отже, розглядаючи переваги перенаправлення 302, ми бачимо, що він не зможе назавжди передати репутацію оригінального / старого URL нового. Після цього, після видалення 302 тимчасового перенаправлення, оригінальна URL-адреса може миттєво і значно скористатися своєю репутацією попереднього пошукача і статусом рейтингу, як це було в минулому.

Якщо веб-сайт має технічні проблеми, перенаправлення 302 можна використовувати на основному URL-адресі (наприклад, www.testname.com) на іншому сайті тимчасового резервного копіювання (www3.testname.com) під час ремонту старого. У деяких інших рідкісних випадках підприємствам, можливо, доведеться обрати більш короткий URL, наприклад, www.businessname.com, як URL своєї домашньої сторінки, а потім переадресацію 302, яка буде використана для переходу відвідувачів у базу даних і більш складну URL-адресу як "www. productname.brandname.com/home.php?pid=home 'або так. Таким чином, бізнес може показати простий 'www.businessname.com' в результатах пошуку, що набагато простіше для користувачів.

Як зробити перенаправлення 302?

Якщо ви не знайомі з адмініструванням веб-сайту та його технічними аспектами, ідеальним є звернутися до веб-майстрів, і якщо ви плануєте справитися з ним самостійно, перевірте тип вашого веб-хостингу та виконайте його крок за кроком. формат, як показано нижче.

- сервери Unix / Apache

Крок I : Спочатку FTP на веб-сайті та кореневу папку, завантажте та створіть копію файлу .htaccess, а потім збережіть його в папці резервного копіювання, щоб відновити фактичний файл у разі помилок. Візьміть допомогу адміністратора сервера, якщо ви не можете знайти файл .htaccess у списку файлів FTP.

Крок II: Відкрийте .htaccess у програмі текстового редактора як Notepad ++, який можна завантажити безкоштовно.

Крок III: Помістіть переадресацію в нижній частині коду, додавши додатковий рядок, як показано нижче, обережно дотримуючись інтервалу між ними.

“Redirect 302 / OldPage.html http://newpageurl.com/NewPage.html”

Крок IV: Збережіть зміни та завантажте файл назад на сервер і перевірте, чи перенаправлення працює належним чином, перейшовши до старого URL.

- сервер Windows

Якщо ваш сайт розміщений на серверах Windows, перенаправлення 302 також може бути болісним так само, як і у випадку з 301. На старому місці має бути наявна сторінка для того, щоб відвідувачі переадресовувалися до нового призначення. Існує два способи створення переадресації, як зазначено нижче.

Крок I: Помістіть сторінку в місці старого URL, тобто http://businessname.com/OldPage.asp

Крок II: для додаткового розташування коду є два варіанти:

 1. Для стандартного сайту ASP поставте такий код перед тегом <html> або <! DOCTYPE> як:
 2. Якщо це веб-сайт ASP.Net, поставте наступний код перед тегом <html> / <! DOCTYPE>:

Крок III. Завантажте нову сторінку в новому місці та перевірте її, намагаючись отримати доступ до старої URL-адреси, щоб дізнатися, чи правильно вона переадресовується.

Висновок

Тепер у вас є чітка ідея про 301 постійне перенаправлення і 302 тимчасове перенаправлення, які цілі вони служать, і як робити кожен при різних налаштуваннях. Перш ніж закінчити обговорення, давайте ще раз подивимося на головне використання 301 і 302 переадресацій у світлі електронної комерції або потреб бізнесу в Інтернеті.

Розглянемо 301 переадресацію в таких ситуаціях, як:

 • Якщо ви змінюєте URL-адресу інтернет-магазину.
 • Заміна застарілої сторінки на продукт, який більше не доступний. У цьому випадку можна перенаправити користувачів на категорію продукту або альтернативні продукти, які вони можуть сподобатися.
 • Інтернет-магазин повністю перенесено на новий домен як частина бізнес-злиття або реконструкції.
 • Інтернет-магазин з кількома доменами та індексацією.
 • Доменні імена з і без "www", щоб приземлитися на одній сторінці.
 • Дозвольте URL з косою рискою та без слеш призвести до тієї ж сторінки.

Розглянути 302 переадресацію, коли:

 • Переадресація з певних елементів, які зараз немає на складі, але можуть бути доступні пізніше.
 • Тимчасово в інтернет-магазині відбувається технічне оновлення.
 • Ви хочете показати користувачам будь-яку нову інформацію, не змінюючи оригінального вмісту сторінки, тобто спеціальні знижки або сезонні пропозиції.
 • Необхідно приховати певну сторінку від користувачів, але у вас немає доступу до адмін-панелі сайту. Це також може використовуватися хостинговими компаніями, якщо вони виявляють будь-який шкідливий або заборонений вміст.

У будь-якому випадку, переадресація розглядається як важливий крок у забезпеченні того, щоб веб-сайт був дуже пошуковим і зручним для користувачів. Подібно до цього, існує багато інших дружніх для пошукових систем елементів, які сприяють досягненню максимальної продуктивності пошукової системи, а також дізнатися більше про них. зв'яжіться з нами .

Як зробити 301 редирект?
Php?
Як зробити перенаправлення 302?