301 Vs. 302 Перенаправлення

Правильне перенаправлення веб-сторінок є надзвичайно важливим, коли ви переробляєте веб-сайт або закріплюєте URL-адреси, щоб покращити зручність використання Пошукова оптимізація до покращити рейтинг пошуку . Потрібно дозволити Google дізнатися, що відбувається, і краще використовувати їх бажаний формат. Звичайно, дуже важливо також перенаправити своїх клієнтів і потенційних клієнтів на правильну сторінку.

Існує два типи переадресацій: 301 і 302. На жаль, деякі веб-майстри не розуміють повністю. Незнання може мати величезний вплив. Перенаправлення 301 вказує на постійне переміщення на нове місце. Тоді як переадресація 302 означає, що рух є тимчасовим. Використання відповідного переадресації дозволить пошуковим системам зберегти стару сторінку або замінити її пошуковою системою на нову. Використання неправильного типу переадресації може заплутати пошукові системи, які ніколи не є корисним.

Особливо важливо використовувати належне переадресацію, щоб захистити вік вашого сайту. Google надає перевагу досвідченим URL-адресам над новими. Так, наприклад, якщо ви переміщуєте веб-сайт на нове місце, не очікуйте, що Google та інші пошукові системи будуть просто слідувати переадресаціям. Переміщення сайту може викликати затримку старіння Google для вашого сайту і може призвести до того, що ваш сайт випаде з пошукового рейтингу протягом кількох місяців або навіть року. Якщо ви використовуєте перенаправлення 302 проти 301, пошукові системи можуть продовжувати індексувати стару URL-адресу і вважають, що нова копія є дублікатом.

Однією з причин плутанини є те, що легше створювати перенаправлення 302 (темп), ніж 301 перенаправлення, що займає більше часу і неприємностей. Якщо ви постійно переміщуєте веб-сайт, який більшу частину часу, краще всього використовувати переадресацію 301 і уникайте будь-якої можливої ​​плутанини з веб-сайтами та користувачами. Це ще одна причина включіть свій SEO в будь-яку розмову про редизайн сайту рано. Залишайтеся в курсі останні тенденції та зміни для SEO щоб отримати максимальну віддачу від ваших зусиль з цифрового маркетингу.


Колорадо SEO

3773 Cherry Creek N доктор № 575
Денвер, CO 80209

(303) 990-5934 (303) 990-5934