31 сервіс для оцінки якості текстів і SEO-оптимізації сайтів
Найбільше експертів хвилюють унікальність текстів , орфографія і граматика , Складання ТЗ і перевірка відповідності вимогам ТЗ, технічні параметри (тошнотно, водність і ін.). «Проривом року» можна назвати сервіс «Тургенєв».
Більш-менш регулярно аналізують семантику текстів за допомогою цього сервісу 25% наших респондентів. Онлайн-програма вираховує нудоту, водність, заспамленності і інші важливі для текстової оптимізації параметри. Візуально оцінити, де зібралося найбільше невідповідних слів, можна на спеціальній карті (вони виділяються кольором).
Оксана Артюшенко, SEO-фахівець студії « Імпульс-дизайн »:
«На Istio.com (для нудоти текстів) перевіряю ще, якщо у мене є сумніви в копірайтера або візуально здається, що якісь слова постійно повторюються. Таке зазвичай спостерігається в тематиках, де немає синонімів, типу: вікна. Читаєш текст, а там слово «вікно» в кожному реченні, а тобі потрібно пройти формальний бар'єр, наприклад, на біржі Miralinks. (В Міралінкс є формальні вимоги за статтями, які потрібно пройти, включаючи перетошноту. Там часом, навіть якщо на смак обивателя текст ОК, для проходження мінімального порогу доводиться зменшувати нудоту слів чисто формально). Їм же можна виміряти довжину тексту, якщо це критично ».
Олена Колесник, SEO-фахівець в компанії Penguin-team :
«Сервіси, якими постійно користуюся при перевірці якості текстів: https://content-watch.ru/text/ , https://text.ru/ , http://istio.com/ ».
Христина Дзюба, контент-менеджер OdesSeo :
«Istio порадує і копірайтерів, і SEO-фахівців, тому що при уявній простоті він дозволяє комплексно оцінити текст, вирахувати нудоту, водність, кількість знаків з пробілами і без, заспамленності і т.д. Також тут є така цікава річ, як карта слів, що дозволяє візуально оцінити кількість ключових слів в тексті ».
Олег скрип, керівник Apollon.Guru, ментор SEO-матеріалів vc.ru:
« http://istio.com/rus/text/analyz - сервіс, який дозволяє визначити ряд параметрів: кількість символів, Переспа, перевірка орфографії і т.д. ».
Олександр Демидов, CEO & Founder Sparkle Design :
«В основному ми користуємося 3 інструментами для аналізу: istio.com , Сервіс від miratex і advego. Зазвичай цього вистачає для розуміння того, наскільки сам текст хороший, але, природно, додатково проганяє за завданнями самого проекту і його ядру ».
Інструментами текстової оптимізації від Піксель Тулс користуються 14% наших респондентів. Після реєстрації користувачі сервісу можуть оцінювати якість оптимізації, аналізувати структуру проектів, перевіряти тексти на відповідність ТЗ, в тому числі за кількістю входжень ключових фраз, аналізувати SEO для списку URL, користуватися візуальним HTML-редактором, перевіряти тексти на унікальність і генерувати технічні завдання для копірайтерів .
Євгенія Перебейносова, керівник групи пошукового просування агентства RACURS ( ГК «Ріалвеб» ):
«Для визначення додаткових параметрів вдаємося до сервісу« оцінка тексту »Від Піксель Тулс. Найбільшу практичну значимість мають відсотки входжень ТОП-10 слів за частотою і биграмм по частоті. Ці показники дозволяють зробити висновки про щільність ключових запитів і кількості входжень, а також зіставити з конкурентами з ТОП-10 пошукової видачі ».
Світлана Іщенко, SEO-спеціаліст компанії Raskrutka.com.ua :
«Крім всім відомих сервісів advego.ru , text.ru і content-watch.ru для перевірки унікальності, додатково використовуємо istio.com для перевірки нудоти і Піксель Тулс для виявлення природних словоформ і синонімічних фраз. А для перевірки морфологічних і синтаксичних помилок використовуємо MS Word, Главред і languagetool.org ».
Дмитро Севальнєв, керівник департаменту SEO та реклами « піксель Плюс »:
«Активно використовуємо сервіси оцінки текстів:
Інструменти Google Analytics надають SEO-майстрам аналітичні рішення, супутні продукти, збірники статистики, звіти, мобільні рішення, програми та бізнес-інструменти, які допомагають просувати сайти у видачі цієї пошукової системи.
Іван Легенченко, керівник агентства інтернет-маркетингу Digital-market.pro :
«Мене як маркетолога цікавить перш за все результат, який можна досягти при публікації певного тексту. Тому для мене головні сервіси (в т.ч. з аналізу якості контенту): ПС Google, ПС Yandex, Google Analytics, Yandex Metrica, Webvisor. Адже не існує більш потужних програм з аналізу контенту, ніж у самих пошукових систем, так що потрібно користуватися ».
Yandex Metrica - безкоштовний інтернет-сервіс, який допомагає оцінювати відвідуваність сайту, аналізувати поведінку користувачів, вимірювати конверсію інтернет-реклами, сайту. При цьому небажані переходи не враховуються. Інструмент Webvisor дає можливість переглядати дані про поведінку користувачів в відеоформаті. Звіти можна оновлювати кожні 5 хвилин.
5. Textus Pro
Textus Pro допомагає копирайтерам і їх замовникам аналізувати тексти - вираховує статистику використання ключових слів, нудоту тексту, допомагає розрахувати вартість роботи. Програму потрібно встановлювати на комп'ютер.
Функціонал pr-cy.ru вважає щільність ключових слів, визначає вагу головної сторінки сайту, релевантність тегів Н1, виділяє кольором самі частотні слова, пропонує інші інструменти для аналізу контенту.
Сервіс призначений для моніторингу і контролю просування веб-проектів. З його допомогою можна відстежувати позиції сайту у видачі пошукових систем, координувати роботи, контролювати виконання термінів. Система моніторингу позицій дає можливість перевіряти запити з плином часу (наприклад, кілька разів на день).
Тетяна Аборонок, виконавчий директор групи компаній SEOWAVE :
«У своїй роботі використовуємо https://text.ru/ ; https://content-watch.ru/ ; https://advego.com/plagiatus/ ; https://www.antiplagiat.ru/ ; http://plagiarisma.ru/ ; http://www.majento.ru/ ».
Букмарклет - це невеликі JavaScript-програми, які зберігаються у вигляді браузерних закладок. Їх використовують для підвищення зручності роботи з текстом, наприклад, для підсвічування фрагментів, роботи з cookie, підкреслення посилань, автопереводов, перевірки індексації сайту та ін. На https://arsenkin.ru/tools/bookmarklet/ зібрані десятки таких зручних програмок.
Євгенія Перебейносова, керівник групи пошукового просування агентства RACURS ( ГК «Ріалвеб» ):
«Для експрес-аналізу контенту на сайті зручні букмарклет . Додавши, наприклад, text info на панель закладок, можна оперативно оцінити первинну текстову оптимізацію сторінки по ключових запитах - від обсягу тексту до оптимізації зображень і внутрішніх посилань ».
«Тургенєв» виявляє неприродні, переоптімізірованние, заспамленності тексти, які з високою часткою ймовірності будуть заблоковані Яндексом. Користуються або користувалися сервісом 11% опитаних нами фахівців в області SЕО. Деякі респонденти відзначають, що програму ще потрібно допрацьовувати.
Марія Чумак, контент-редактор IT-компанії TrendLine :
«Пару місяців тестували сервіс« Тургенєв », але знайшли багато невідповідностей. Наприклад, текст, який програма визначала як проблемний, займав перші позиції в Яндексі. Сподіваємося, що через півроку-рік сервіс допрацюють, «заточат» для перевірки різних типів контенту (комерційного, інформаційного), тоді і включимо його в список програм для перевірки якості текстів, яким можна довіряти ».
Юлія Лисова, SEO-копірайтер GUSAROV :
«У роботі використовуємо Advego Plagiatus - програма (Не онлайн-версія), SEO-аналіз на Text.ru, Istio (Переспа), Главред,« Тургенєв », https://content-watch.ru/text/ ».
Читабельність текстів допомагає оцінити безкоштовний сервіс PlainRussian. Перевіряються вже розміщені на сайтах тексти (за посиланням) і тексти, які ще тільки планується розміщувати. Зручність читання визначається по 5 формулами. Можлива автоматизована перевірка текстів по API.
Онлайн-сервіси http://1y.ru/ перевіряють, наскільки природний складений копірайтером текст. Це допомагає перевірити тексти на Переспа ключовими словами і з'ясувати, скільки ключових слів потрібно прибрати для того, щоб текст став легше сприйматися читачами.
Євгенія Перебейносова, керівник групи пошукового просування агентства RACURS ( ГК «Ріалвеб» ):
«Якщо ваша професійна деформація досягла тієї межі, коли 3 входження запиту« купити недорого міжкімнатні двері в спб »на 300 знаків ви вважаєте нормою, варто звернутися до суворої статистикою частоти слів у природному мовленні людей. В даному випадку буде цікавий сервіс 1y.ru , Який проаналізує контент за законом Ціпфа ».
Два наших респондента вказали, що користуються функцією безкоштовного підрахунку ключових фраз на сервісі Семен Ядрена. Він створений для розробки семантичних ядер сайтів будь-яких розмірів, але це вже платна послуга.
Оксана Артюшенко, SEO-фахівець студії « Імпульс-дизайн »:
«Інструмент Підрахунок кількості фраз у Семена ЯДЕРНОЇ (б / п, але доступний тільки після реєстрації) допомагає дізнатися, чи все запити розмістив копірайтер в тексті. Причому знаходить він їх навіть в склонениях. Це не зовсім якість, але важливо з точки зору SEO - щоб не шукати десятки слів в тексті (особливо в великих) ».
Олег скрип, керівник Apollon.Guru, ментор SEO-матеріалів vc.ru:
«Перш ніж виконувати всіх ключових фраз в тексті використовуємо Семен Ядрена . Перш, ніж використовувати цей сервіс, потрібно пройти просту безкоштовну реєстрацію ».
Англомовний сервіс SEO Tools надає в розпорядження користувачів десятки зручних інструментів для роботи з текстом, зображеннями, ключовими словами, зворотними посиланнями, управління сайтами і їх відстеження, роботи з проксі, доменами, мета-тегами, паролями, онлайн PDF.
Назарій Мазур, Product Manager N-iX ( https://www.n-ix.com ):
«В основному я працюю на за кордон, і, як на мене, ці 3 сервісу - краще, що є на ринку: smallseotools, grammarly, ahrefs».
14. Ahrefs (ahrefs.com/ru)
Платний російськомовний сервіс Ahrefs надає в розпорядження замовників інструменти для моніторингу власних сайтів і ресурсів конкурентів. Сервіси сайту дають можливість аналізувати ключові слова, беклінки, контент, позиції, займатися веб-моніторингом та вживати інших заходів щодо поліпшення пошукового трафіку.
Багатофункціональна SEO-платформа Serpstat дозволяє аналізувати ключові слова, платну видачу, сайти конкурентів, надає інструменти для пошукової аналітики, моніторингу позицій, досліджень ринку, проведення аудиту сайту, дає можливість створювати ідеї для контенту. Починати роботу з системою можна після реєстрації та оплати.
Олексій Данилін, Product Manager в Serpstat , блогер :
«Для перевірки відповідності текстів видачі пошукових систем можна використовувати текстові аналізатори. У нас в Serpstat є модуль «Текстова аналітика», який вирішує таку задачу. Аналоги є в Just-Magic і Rush Analytics. На виході ви отримуєте статистику по топу і можете підлаштувати свій текст під нього. Тут варто розуміти, що з часом видача може змінюватися. Крім того, при формуванні видачі враховуються не тільки текстові чинники. Тому результати роботи текстових аналізаторів варто брати до уваги, а не брати до уваги беззаперечним керівництвом до дії ».
Михайло Шакін, автор блогу http://shakin.ru/ :
«Щоб дооптімізіровать текст, я перевіряю сторінки провідних конкурентів по просуваються запитам на сервісі Serpstat.com. За допомогою Серпстата я знаходжу ті запити, за якими сторінки конкурентів отримують цільовий трафік, і намагаюся органічно додати їх в текст, щоб не зіпсувати його читабельність і привабливість ».
Користувачам надані десятки корисних SEO-інструментів, в тому числі парсинг подсветок, вивантаження ТОП-10 Яндекса, засіб пошуку переоптімізірованние текстів, перевірка тегів Н1 - Н6 і Mobile-Frendly, HTML-редактор, лемматізатор, набір Букмарклет.
На основі попарного порівняння з сайтами, розташованими вище в ТОП видачі, сервіс визначає ймовірність потрапляння перевіряється сайту під фільтри. Зареєструвавшись в сервісі, можна перевіряти в середньому по 100 запитів в день (видається 600 лімітів).
Олексій Чеканов, керівник відділу SEO в компанії Webline Promotion :
«Користуємося http://seo-friendly.ru/ , https://turgenev.ashmanov.com/ , https://text.ru/seo , http://spell-checker.ru/ , https://glvrd.ru/ , https://content-watch.ru/text/ , https://orfogrammka.ru/ , https://arsenkin.ru/tools/filter/ , Https://tools.pixelplus.ru/tools/reoptimization ».
Інструментарій англомовного сервісу SEMrush дозволяє виконувати технічний SEO-аудит сайтів, автоматизувати робочі SEO-процеси, відстежувати позиції власного сайту та сайтів конкурентів, створювати семантичні ядра на основі запропонованих колекцій, а також надає ідеї для підвищення трафіку.
Юлія Рамьялг, SEO-оптимізатор в MobiDev , Фрілансер в http://seowest.org/ :
«Оскільки я працюю під західний сегмент, то основний інструмент при складанні ТЗ - SEMrush. З його допомогою знаходжу топові статті у конкурентів, аналізую їх семантику. Інструмент SEO Content Template дає базове розуміння необхідних параметрів майбутнього тексту, аналізує SEO-фактори сайтів в ТОП-10 за заданим ключовим словом ».
Seotxt.com використовується для визначення щільності в тексті ключових слів і фраз. Крім оптимізатора тексту, сервіс пропонує користувачам інструменти для аналізу сторінок і 3 різновиди генераторів ключових слів (звичайний, exp і pro).
Євгенія Кривко, SEO Team Lead компанії CyberShark (Дніпро, Україна):
«Для перевірки якості текстів використовуємо багато інструментів, для перевірки щільності ключових слів - seotxt.com/service/optimizer/ ».
Іван Жданович, керівник в seo-house.com :
«Входження ключів в текст іноді перевіряю http://www.seotxt.com/service/optimizer/ ».
Інструментарій cy-pr.com дозволяє проводити комплексний аналіз сайтів. Сервіс надає інформацію про опис, назві, ключових словах, швидкості роботи, поточний статус домену, відомості про реєстрацію та реєстратора, історії, кеші сайту перевіряє валідність кодів, виконує інші корисні для оптимізаторів дії.
Євгенія Кривко, SEO Team Lead компанії CyberShark (Дніпро, Україна):
«Контент аналізуємо на http://pr-cy.ru/analysis_content/ і https://www.cy-pr.com/tools/analyzer/ для перевірки сторінки з опублікованим текстом - тут підраховується вага слів на сторінці, а також показуються заголовки h1-h6, що дозволяє швидко зрозуміти, наскільки добре структурований текст ».
Призначення сервісу - аналіз контенту сайту за ключовими словами, визначення ваги головної сторінки, релевантності заготовка, тега Н1, природності тексту, інших важливих для SEO-оптимізації параметрів. Сервіс вміє працювати з новими текстами довжиною від 100 до 15 тис. Символів і вже існуючими веб-сторінками.
Олексій Славгородський, інтернет-маркетолог, керівник проекту Performance SEO :
«Порадував http://pr-cy.ru/zypfa/ . Сам сервіс ми багато років використовували при базових SEO-аудити, тепер же є розділ, що аналізує текст згідно із законом Ціпфа. Це те, що потрібно з урахуванням актуальних вимог пошукових систем до природності тексту ».
Безкоштовний сервіс Букварікс допомагає вибирати відповідні ключові слова з бази пошукових запитів, аналізувати сайти конкурентів, виділяти семантичні ядра і суперядра. Ключові слова підбираються за базовим словосполученню або домену. Всі функції сервісу доступні без реєстрації.
Безкоштовний сервіс пропонує SEO-майстрам інструменти, необхідні для комплексного аудиту і просування сайтів. Є корисні рішення для розробників і пропозиції по монетизації ресурсів.
Платний сервіс Just-magic.org пропонує набір інструментів, які допоможуть автоматизувати роботу SEO-фахівця, істотно заощадивши його час і сили. Система підбирає семантику, виконує текстовий аналіз сторінок, кластеризує запити, складає списки LSI-слів.
Ще один платний сервіс, функціонал якого також автоматизує роботу SEO-оптимізаторів. Система самостійно перевіряє позиції сайтів в Яндекс і Google, кластеризує до 10 тис. Ключових слів, збирає ключові слова зі швидкістю 200 підказок в секунду, збирає дані Wordstat, перевіряє індексацію зі швидкістю до 100 тис. URL на годину. Текстовий аналізатор перевіряє сторінку цілком.
Безкоштовний сервіс надає в розпорядження користувачів текстовий аналізатор, перевірку текстів на наявність і щільність ключових слів, тошнотно, дає можливість аналізувати їх позиції, кластеризує ключові слова, підбирає LSI-слова. Є опція складання технічних завдань.
Платна програма призначена для вивчення індексації сайту. Вона сканує всі сторінки сайту, збирає адреси проіндексованих Яндексом і Google сторінок, важливу інформацію про індексацію кожної з них. Безкоштовна демо-версія програми обробляє перші 150 результатів видачі або 150 сторінок і не оновлюється автоматично.
Валерій Сищук, CEO WebForBiz :
«Перевіряю унікальність на https://advego.com/antiplagiat/ , Стилістику - на https://glvrd.ru/ . Основні теги для SEO-title, H1 і decsription перевіряю аналізатором Comparser ».
Наші респонденти назвали ще кілька сервісів, які полегшують роботу з текстами:
Сервіс допомагає обробляти текстові дані десятками різних способів. Наприклад, за секунди виконає онлайн-транслітерацію, переверне його догори ногами або задом наперед, підрахує символи і слова, змінить регістр букв, видалить дублікати рядків і навіть згенерує фразу або текстовий блок.
Сервіс голосового введення дає копирайтерам і їх замовникам можливість працювати з текстами навіть тоді, коли руки зайняті чимось (або кимось) іншим. Він розпізнає мову на 12 мовах, працює в режимі онлайн або вбудовується в браузер Chrome в якості додатку, розпізнає аудіотексти в форматі html5 і записи на Youtube. Працює функція синхронного перекладу.
Правильно складене технічне завдання - один з ключових аспектів хорошого тексту. Автоматизувати процес нашим респондентам допомагає сервіс http://tehzadator.ru/ . Після введення вихідних даних система їх обробляє і видає повноцінне ТЗ, яке залишається просто переслати копірайтер.
Євгенія Кривко, SEO Team Lead компанії CyberShark (Дніпро, Україна):
«Важлива деталь для SEO-спеців / контент-маркетологів: одним з ключових параметрів якості тексту є прискіпливо складене ТЗ. Чим прискіпливіше, тим краще. Якщо вийшов поганий текст, в першу чергу перевірте технічне завдання, яке ви видали копірайтер ».
Безкоштовний сервіс Python допомагає розсортовувати слова за кількістю входжень, алфавітом, частин мови.
Які з ваших улюблених сервісів ми упустили?
Які з ваших улюблених сервісів ми упустили?