4 Поради для створення блогу для пошуку блогу WordPress

  1. 1. Зніміть галочку з категорії без категорії
  2. 2. Оновити дозвільні посилання, щоб включити назви постів
  3. 3. Додайте назви та описи, орієнтовані на ключові слова
  4. 4. Додайте кнопки спільного доступу
  5. Оптимізуйте свої блоги!

Сара Локітіс | 13 травня 2013 року
Інші статті від Сари


Ви знаєте, що змушує мене здригатися? Так, танці мами.

Ви знаєте, що ще? Wordpress блоги, які відсутні деякі з найпростіших речей, щоб зробити їх більш зручним для пошукових систем.

WordPress - моя улюблена платформа для ведення блогів, і за 2 великі причини:

  1. Вам не потрібно бути веб-розробником / програмістом / математиком / ракетним вченим, щоб створити та підтримувати блог на WordPress.
  2. WordPress є гнучким, з тисячами доступних плагінів, які допоможуть вам налаштувати та покращити свій блог.

WordPress робить його надзвичайно простим, щоб ви могли зробити майже що завгодно з вашого блогу - включаючи оптимізацію його для пошуку. Ось перелік 5 речей, які ви можете зробити зараз, щоб зробити блог для WordPress зручним для SEO:

1. Зніміть галочку з категорії без категорії

"Uncategorized" - категорія за замовчуванням для блогів WordPress, але ваші повідомлення ніколи не повинні залишатися без категорії, виглядаючи абсолютно випадковими у вашому блозі. Під час написання повідомлення в блозі завжди майте на увазі свою загальну тему. Подумайте про цю широку ідею своєї категорії. Категорії - це чудовий спосіб допомогти Google і читачам вашого блогу зрозуміти широкі ідеї вашого блогу та допомогти перейти до споріднених тем.

Інший варіант, якщо ви не хочете завжди знімати з "Uncategorized", це перейменовувати категорію. Ці публікації в блогах, які є більш загальними, можуть потрапити до нової категорії за умовчанням. Якщо ви пишете блог про соціальні медіа, можливо, соціальні медіа є вашою категорією «Без рубрики». Ви можете змінити це в правому стовпці вашої публікації або в опціях категорії на WordPress:

2. Оновити дозвільні посилання, щоб включити назви постів

Занадто багато разів я бачив URL-адреси для повідомлень у блозі WordPress, які виглядають так: http://www.myawesomeblog.com/?p=123 Яка перша річ, яку ви помітили про цю URL-адресу, порівняно з URL-адресою цього дуже блогу ви читаєте зараз? Так, замість назви посади є простий номер сторінки. Це не повідомляє пошуковим системам (або людям, в цьому відношенні) про те, що ваша публікація. Ключові слова, які використовуються у назві посади, тілі вашої публікації, категоріях і URL-адресах, є сигналами пошуковим системам і допомагають їм ранжувати публікації в блогах. Таким чином, ви повинні змінити свої постійні посилання, щоб включити ваші посади. Ось як:

Перейдіть до Налаштування> Постійне посилання

Виберіть один з декількох варіантів зміни ваших постійних повідомлень і виберіть один із назв вашого повідомлення:

3. Додайте назви та описи, орієнтовані на ключові слова

WordPress буде використовувати вашу сторінку або назву повідомлення як тег заголовка HTML-сторінки, але не буде включати мета-опис або мета-ключові слова. Щоб відредагувати свою публікацію, щоб включити ключові слова для фокусування, рекомендую використовувати Все в одному SEO-плагін для вирішення цього завдання. Після ввімкнення плагіна:

  • Створіть назву сторінки використовуючи ваші цільові ключові слова і тримайте їх короткими - прагніть на 50 символів або менше.
  • Створіть мета-опис для вашого сайту, націлюючись на 50 -150 символів.
  • Введіть ключові слова фокусу (Google стверджує, що мета-ключовим словам не приділяється великої ваги внаслідок заповнення ключових слів, але вони все одно заповнюють цей розділ). Ці ключові слова також повинні бути позначені на вашій публікації.

Зверніть увагу, що вміст і назва вашої публікації також повинні включати ваші ключові слова фокусування, так що сторінка оптимізована навколо вашої ключової фрази.

4. Додайте кнопки спільного доступу

Ви пишете великий вміст, чи не так? І ви хочете збільшити трафік і вхідні посилання, правильно? Ну, а потім переконайтеся, що у вас є можливість для ваших читачів, щоб легко поділитися блогу в своїх соціальних мережах! Є так багато варіантів для соціального обміну, але переконайтеся, що у вас є кнопка Google +1 , щебетати Twitter , подібні до Facebook і поділитися , і поділитися LinkedIn. Залежно від вашого вмісту та аудиторії, кнопка Pin it та інші ніші можуть бути актуальними.

Кнопка Google +1 особливо важлива для SEO , оскільки +1 у ваших публікаціях надсилають Google прямі соціальні сигнали, що ваш вміст є релевантним і якісним.

Оптимізуйте свої блоги!

Я знаю, що це лише короткий список речей, які ви можете зробити, щоб мати оптимізований блог, але мені цікаво дізнатися про плагіни або поради, які ви любите використовувати для оптимізації блогів. Поділіться своїми думками та рекомендаціями нижче або знайдіть мене на Google+ + Сара Локітіс або на Twitter @ Локітіс .

Поділіться цією статтею

Ви знаєте, що ще?
Com/?
І ви хочете збільшити трафік і вхідні посилання, правильно?