4 Високоякісні альтернативи SEO для WordPress SEO

 1. SEOPress
 2. SEOPress пакети в багато корисних доданих функцій
 3. SEO Framework
 4. SEOPрессор
 5. Все в одному SEO
 6. У вас є варіанти, коли він приходить до WordPress SEO

Коли справа доходить до WordPress SEO плагінів, Yoast SEO є першою справою на більшості користувачів WordPress. Там тільки не сперечатися з 61 мільйонами завантажень плагіна. Але в той час як Yoast SEO може бути королем, це не означає, що там немає життєздатних альтернатив Yoast SEO.

У цьому пості ми збираємося заглибитися в деякі з цих альтернатив, висвітлюючи світ плагінів WordPress SEO, які виходять за рамки Yoast SEO.

Деякі з них, як SEOPress і SEO Framework, можуть бути новачками у вашому словнику. В той час як інші, як і все в одному SEO, можуть бути вже вам знайомі.

Незалежно від того, які ваші існуючі знання, ми сподіваємося, що ви зійти з кращим розумінням ваших варіантів, коли справа доходить до SEO на вашому сайті WordPress.

SEOPress

SEOPress , щоб не плутати з SEOPressor ( інший плагін, який ми будемо розміщувати в цьому списку ), це новий плагін SEO для WordPress.

Він побудований як рішення "все-в-одному", що означає, що він обробляє всі стандартні параметри конфігурації, такі як:

 • Назви
 • Мета-описи
 • Структуровані дані
 • Мапи сайтів
 • Відкрити графік, Twitter карти, більше

Назви  Мета-описи  Структуровані дані  Мапи сайтів  Відкрити графік, Twitter карти, більше

Де SEOPress отримує прохолодно, коли він відхиляється від стандартних функцій плагіна SEO, хоча.

SEOPress пакети в багато корисних доданих функцій

У безкоштовній версії ви також можете налаштувати Google Analytics у комплекті :

 • Відстеження завантаження
 • Спеціальні розміри

І якщо ви ГОУ Про , додаток також може допомогти налаштувати відстеження подій Google Analytics для відстеження кліків зовнішніх посилань:

Крім того, Pro версія також дозволяє синхронізувати з Majestic для перегляду зворотних посилань прямо на вашій панелі інструментів WordPress (якщо у вас є акаунт Majestic API), а також налаштувати SEO-friendly 301 перенаправлення прямо з інтерфейсу SEOPress. Він навіть включає в себе перевірку зламаної посилання та моніторинг 404 сторінок.

Це все, що ви можете отримати в окремих плагінах , але приємно, що SEOPress ставить їх під одним дахом. SEOPress також досить модульна, тому ви можете легко відключити певні функції, якщо ви не хочете, щоб вони заважали вашому сайту:

SEOPress також досить модульна, тому ви можете легко відключити певні функції, якщо ви не хочете, щоб вони заважали вашому сайту:

Нарешті, якщо ви працюєте WooCommerce Зберігати, вам сподобається, що SEOPress включає вбудовану функціональність WooCommerce, щоб noindex певні сторінки (наприклад, перевірка) і додати структуровані дані для цін і валют.

SEOPress створює резервні копії всіх цих функцій завдяки чудово розробленому інтерфейсу, а також функції імпорту, щоб допомогти вам перенести існуючі налаштування з Yoast SEO.

Ви можете завантажити безкоштовна версія з WordPress.org або придбати SEOPress Pro за $ 39 .

SEO Framework

SEO Framework це ще один відносно новий плагін SEO, який повільно рухався вгору в популярності.

Розроблений Sybre Waaijer, SEO Framework зосереджується на тому, щоб бути легким і простим ... при цьому не знижуючи основні функції SEO, які потрібні користувачам WordPress. У порівнянні з багатьма іншими плагінами SEO інтерфейс і пов'язані з ними мета-вікна відчувають себе ненав'язливо.

Тим не менш, ви все ще маєте можливість налаштувати більше ста параметрів, які плагін використовує для автоматичного створення виходів для назв, метаінформації та структурованих даних, а також мапи сайтів, метатеги соціальних медіа та багато іншого:

Звичайно, ви можете вручну редагувати цю інформацію для кожного створеного вмісту:

А плагін містить відмінний бар SEO, який дає вам рекомендації SEO таким чином, що це трохи менше "у вашому обличчі", ніж Yoast SEO:

Нарешті, SEO Framework має на меті бути легко розширюваним за допомогою спеціального модуля Extension Manager. За допомогою менеджера розширень можна ввімкнути або вимкнути функціональність для:

 • Місцевий бізнес SEO
 • Google AMP
 • Моніторинг
 • Інші дрібні функції

Якщо ви хочете щось легке, але все ще достатньо потужне, щоб обробляти важливі деталі, SEO Framework є відмінним варіантом.

SEOPрессор

SEOPрессор ( знову ж таки - не плутати з SEOPress ) - це плагін SEO, який працює на щомісячній моделі виставлення рахунків.

Щомісячні платежі не особливо популярні в світі плагінів WordPress, але SEOPressor створює резервну копію своєї ціни з деякими функціями аналізу на сторінці, які немає в інших плагінах.

Деякі унікальні функції SEO на сторінці:

 • Перевірка надмірної оптимізації ключового слова
 • LSI Keywords Engine - пропонує приховані семантичні індексації ключових слів.
 • Аналіз щільності SemantiQ - намагається передбачити, чи ваш вміст семантично пов'язаний з вашим ключовим словом.

Ці функції виходять за рамки функціональності ключових слів фокусування Yoast SEO і більш тісно пов'язані з підходом Google до семантичного пошуку.

Звичайно, SEOPRessor також включає більш стандартні можливості плагіна SEO. Тобто ви можете:

 • Заголовки та метаописання
 • Додайте різноманітні структуровані дані для місцевих SEO, Dublin Core, соціальних медіа та багато іншого.
 • Створити файли XML-файлів

Інші унікальні функції включають функцію інтелектуального підключення, яка дозволяє автоматично пов'язувати ключові слова у вашому вмісті, а також перевірку порушених посилань, а також SEO-аудит сайту :

Якщо ви думаєте, що ви будете використовувати рекомендації SEOPressor на сторінці, це може бути варто весна за щомісячну плату.

Все в одному SEO

З 38 мільйонів завантажень Все в одному SEO не зовсім невідома кількість в екосистемі плагінів SEO.

Це не дивно, що все в одному SEO прямо на Yoast SEO хвіст - плагіни дуже схожі в основних функціональних можливостей.

Хоча все в одному SEO не вистачає фокус ключових слів і аналіз читабельності, пропонованих Yoast SEO, він пропонує конкурентоспроможні функції, коли мова йде про:

 • Налаштування назв і метаописів
 • XML-мапи сайту
 • Соціальна мета-інформація

Налаштування назв і метаописів  XML-мапи сайту  Соціальна мета-інформація

І деякі області, де все в одному SEO світить в порівнянні з Yoast SEO є:

Крім того, як SEOPress і SEO Framework, все в одному SEO є модульним, коли справа доходить до функцій, так що ви можете легко перемикати функції, які вам не потрібно, щоб уникнути будь-яких потенційних хіт продуктивності.

Якщо ви не є шанувальником іноді дрібних функцій аналізу Yoast SEO, все в одному SEO є гарною альтернативою.

У вас є варіанти, коли він приходить до WordPress SEO

Хоча є, звичайно, нічого поганого з Yoast SEO, ви ніколи не повинні забувати, що Є багато життєздатних альтернатив SEO Yoast зі своїми унікальними поворотами, щоб запропонувати.

SEOPress пропонує акуратні функції, такі як інтеграція WooCommerce, розширені опції Google Analytics, зворотні посилання та багато іншого.

SEO Framework пропонує легкий інтерфейс SEO з новим способом аналізу вмісту.

SEOPressor має безліч передових варіантів аналізу, особливо коли мова йде про SEO на сторінці.

І все в одному SEO пропонує твердий, модульний підхід до SEO, але без аналізу.

Багато з цих плагінів також включають інструменти імпорту / експорту, які допоможуть вам переміщатися між різними плагінами SEO - так що навіть якщо ви почали працювати на SEO, у вас все ще є можливість перейти до однієї з цих альтернатив, якщо це викликає ваш інтерес.