Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

4 Загальні міфи SEO і поради для їх уникнення

 1. 1. Зміст
 2. Поради
 3. 2. Ключові слова
 4. Поради
 5. 3. Співпраця
 6. Поради
 7. 4. Доменні імена
 8. Поради
 9. SEO не є невловимим поняттям

Деякі люди вважають, що пошукова оптимізація (SEO) заснована на чарівних, важко зрозумілих алгоритмах. Вони вважають, що єдиним способом досягти успіху в SEO є або найняти агентство, щоб це зробити для них, або використовувати чорні капелюхи подібно до набору ключових слів, вискоблювання або маскування.

"Через невловиму репутацію SEO, багато міфів з'явилися про те, як швидко досягти високого рейтингу в пошукових системах".

Через невловиму репутацію SEO, багато міфів з'явилися про те, як швидко досягти високого рейтингу в пошукових системах. Але немає магічного підходу до досягнення успіху протягом ночі у SEO . SEO - це довгостроковий, постійно розвивається процес. Це вимагає часу і старанності, щоб послідовно підтримувати високий рейтинг в пошукових системах.

Маючи це на увазі, ми вибрали перші чотири міфи SEO, які, як правило, подорожі маркетологів вгору. Ми не тільки розвінчаємо ці міфи, але й запропонуємо відчутні поради, які допоможуть вам працювати над довгостроковим процесом, який оптимізує вміст для пошуку.

Вам також можуть сподобатися: 25 партнерських ресурсів, які ви не можете пропустити .

1. Зміст

Міф: Єдиним способом високого рангу в пошукових системах є розміщення вмісту довгої форми на моєму веб-сайті.

Факт: Хоча довжина вашого вмісту сприяє вашому рейтингу SEO, існує безліч факторів, які сприяють постійному збереженню високого рангу в пошукових системах. Вони можуть включати зворотні посилання, швидкість сторінки, зручність мобільного зв'язку та досвід користувачів.

Поради

1. Визначте, що шукає ваша цільова аудиторія. Можна використовувати Google Trends ідентифікувати нові ринки, оцінювати популярність бренду та вивчати ключові слова для пошуку аудиторій. Ви можете створювати високоякісний, глибокий вміст на основі результатів пошуку в Google Trends.

Наприклад, вашим клієнтом можуть бути батьки з немовлятами і маленькими дітьми, тому ваша бізнес-мета полягає в досягненні нових мам і перетворення їх на клієнтів. Можна використовувати Google Trends, щоб дізнатися, які ключові слова шукають нові мами в Інтернеті, а також розробляти вміст, орієнтований на ці ключові слова, щоб залучити нових клієнтів.

2. Для організації та масштабування вмісту, керованого аудиторією, можна створити стратегію вмісту. A стратегії змісту це відчутний, ітеративний план, який дозволяє чітко визначити процес, часові рамки та зацікавлені сторони, необхідні для створення, координації та розповсюдження вашого вмісту. Ваш вміст, виконаний за допомогою стратегії вмісту, буде привабливим і послідовним.

3. Пошукові системи віддають перевагу доменам, які часто публікують новий вміст тому що це вказує на те, що бізнес є активним і постійно залучає споживачів. Потрібно регулярно публікувати оригінальний вміст або оновлювати існуючий вміст. Оригінальний вміст приваблює нових клієнтів і часто поширюється через соціальні медіа. Оскільки оновлений вміст надає вашим вірним клієнтам підставу повторно відвідувати домен, проводити більше часу на веб-сайті або вивчати додаткові сторінки. Брітні Мюллер з Moz, поділяє великі поради про те, як оновити існуючий вміст . Незалежно від того, чи публікуєте оригінальний вміст або оновлюєте існуючу сторінку, ви оптимізуєте пошук, оскільки двигуни віддають перевагу активним, привабливим підприємствам.

4. Тепер, коли у вас є новий або оновлений вміст, потрібно переконатися, що ваша аудиторія може знайти цей вміст. Кожна сторінка вашого веб-сайту повинна містити чіткі, технічні підказки, щоб допомогти пошуковим системам сортувати їх.

Цього можна досягти, створивши a відображення вмісту до ключових слів . Карта вмісту до ключових слів - це список усіх ключових слів, які ви плануєте націлювати, у порівнянні з усім вмістом, який наразі є на вашому веб-сайті. Карта вмісту до ключових слів допомагає заповнити прогалини ключових слів у вашому вмісті. Нижче наведено кілька корисних порад щодо створення карти ключових слів, які допоможуть вам оптимізувати пошук:

 • Інструменти для використання : Почніть з використання Таблиці Google або Microsoft Excel . Або, якщо ви перебуваєте на підприємстві, Searchmetrics або Диригент .
 • Мета: Ваша мета - визначити всі ключові слова, які ви намагаєтеся націлити на вміст, який вже є. Ви можете виявити, що у вас є області, у яких URL не має ключового слова. Цей процес допоможе вам упевнитися, що ключові слова ідентифіковані для кожної сторінки.
 • Показники відстеження: для відстеження відсутній правильний чи неправильний показник. У стовпцях можна відстежувати різні показники, такі як обсяг пошуку, щоб проаналізувати взаємодію, швидкість перегляду сторінки, час на сайті або прив'язати текст для аналізу внутрішніх і зовнішніх посилань на вашу сторінку.

Створення цієї карти дозволить визначити проблемні області та визначити пріоритети для покращення свого сайту. Деякі можливості Sitemaps можуть розкрити отвори, де немає вмісту, відповідного певним ключовим словам, посиланням, які потребують створення, і загальною продуктивністю вашого вмісту. Вирішення таких можливостей, які висвітлюються вашою картою сайту, допоможе роботам пошукової системи легко визначити ваш веб-сайт і визначити, яким чином сторінки співвідносяться один з одним, у свою чергу, покращуючи рейтинг вашого пошукового механізму.

2. Ключові слова

Міф: надмірна оптимізація ключових слів призведе до того, що мій веб-сайт буде покарані пошуковими системами і негативно вплине на рейтинг моєї пошукової системи.

Факт: надмірна оптимізація ключових слів, також відома як набігання ключових слів, це практика спроби запустити гру в пошукові системи за допомогою декількох ключових слів, які мають високий рейтинг у пошукових системах, незалежно від того, чи пов'язані вони з вашим веб-сайтом. Ця практика призведе до пеналізації та не схвалюється в цій галузі. Однак існують способи дотримуватися правил, а також підтримувати високі позиції в пошукових системах за допомогою правильних ключових слів.

Поради

1. Відкрийте для себе кращі ключові слова для своєї аудиторії та бізнесу, а не орієнтуйтеся виключно на ключові слова з найвищим рейтингом. Переконайтеся, що вони стосуються того, що шукає ваша аудиторія та місії вашого бізнесу. Існує багато інструментів, які можна використовувати для пошуку ключових слів із високим рейтингом, наприклад SEMrush , Інструменти зеленого лотоса , Інструмент добору ключових слів , і SEO монітор рейтингу .

Наприклад, тільки тому, що термін "SEO" є ключовим словом з найвищим рейтингом, не означає, що я повинен використовувати його. Якщо цільова аудиторія для цього блогу є афілійованими маркетологами або агентствами-власниками, я можу шукати ключові слова, які стосуються "партнерських маркетологів загальних міфів SEO", або "SEO-агентства, які хочуть зрозуміти".

2. Розташуйте контент за ключовими словами . Як я вже згадував у своєму першому підказці, зосередьтеся на наданні максимальної користі вашій аудиторії, створюючи релевантний, цікавий вміст. Коли ви пишете чернетку, розмістіть ключові слова в цьому вмісті. Це гарантує, що ви ставите вашу аудиторію і вміст спочатку, а не маніпулювати своїм вмістом, щоб відповідати ключовим словам з найвищим рейтингом.

Наприклад, ключовим словом для цього блогу є "SEO". Я б зупинився там, і в цій статті я визначив лише SEO. Але, після дослідження і обговорення SEO з моїми колегами, я виявив, що багато маркетологів були сплутані SEO міфи. Відображення ключових слів, пов'язаних з "міфами SEO", може не настільки високо оцінюватися як "SEO", але ця стаття, сподіваюся, надасть цінність моїй цільовій аудиторії.

Вам також можуть сподобатися: Монетизація вмісту: як він працює і помилки уникнути .

3. Співпраця

Міф: Співпраця з іншими веб-сайтами через посилання на владу, гостьові блоги та соціальні медіа згадує про мої маркетингові зусилля. Співробітництво відводить відвідувачів від мого сайту і не збільшує мої SEO.

Факт: Вашим головним пріоритетом має бути виховання аудиторії та надання їм найкращої інформації. Щоб надати вашу аудиторію найкращу інформацію, можливо, доведеться зв'язатись з авторитетним сайтом або запросити авторитетного автора для надання інформації. Вторинні переваги, пов'язані з підключенням або запрошенням достовірного автора, збільшують пошуковий трафік, перевіряють місію вашого бізнесу та залучають до вашого веб-сайту нових однодумців (і потенційних клієнтів!).

Поради

1. принцип ко-цитування гарантує, що сайти, на які ви посилаєтеся, зміцнять ваш рейтинг пошукової системи. Отже, посилайтеся лише тоді, коли це необхідно. Переконайтеся, що ви не тільки посилаєтеся на безпечні, достовірні веб-сайти, але й на вміст, який зміцнює вміст, вже наявний на вашому веб-сайті.

2. Пряме придбання зворотних посилань сильно не схвалюється. Придбати зворотні посилання природним чином. Ви можете придбати зворотні посилання, створюючи та публікуючи вміст, з яким інші хочуть взаємодіяти. Підприємства органічно хочуть посилатися на веб-сайт і розповідати про його веб-сайт із захоплюючим змістом.

3. Пошукові системи не використовують показники соціальних медіа безпосередньо в рейтингах пошуку . Але успішне соціальне залучення може мати додаткові переваги на ваших зусиллях SEO. Обов'язково займайтеся з користувачами та веб-сайтами, якими ви прагнете бути, і які стосуються місії вашого бізнесу. Коли ці впливові користувачі поділяють вашу сторінку на соціальних платформах, ви можете відчути значне збільшення пошукового трафіку та обізнаності про бренд.

4. Доменні імена

Міф: Домен верхнього рівня є єдиним способом зайняти найвищу позицію в пошукових системах. Таким чином, я не можу мати високий рейтинг пошуку з ".biz" або ".guru".

Факт: Так, 98% результатів пошуку є доменними іменами .com . Але важливо відзначити, що ключові слова в домені значною мірою впливають на рейтинги пошукових систем.

Поради

1. Зробіть свій домен витратні матеріали . Переконайтеся, що ваш домен є коротким, професійним і незабутнім. Уникайте доменних імен з номерами, багатьма однаковими символами або незвичайними написами.
2. Зробіть своє доменне ім'я відповідним для вашого бізнесу. Наприклад, якщо я назвав свій сайт seotips.com, люди припускають, що мій сайт присвячений консультуванню організацій з пошукової оптимізації.
3. Ви можете змінити свій домен. Якщо бажана назва недоступна, можна додати префікс, суфікс або дефіс. Наприклад, якщо seotips.com береться, я можу вибрати для цихтипів.com або seo-tips.net.

SEO не є невловимим поняттям

Існує не магічний підхід для пошукової оптимізації. Це вимагає часу і старанності, щоб послідовно підтримувати високий рейтинг в пошукових системах. Швидкий перегляд всього, що ми охопили:

 • Зосередьтеся на наданні релевантного та оновленого вмісту, пов’язаного з вашими цільовими ключовими словами, але не продиктованими ними. Під час розробки нового вмісту або оновлення існуючих сторінок майте на увазі ключові слова. Обов'язково використовуйте такі інструменти, як стратегія вмісту та карту вмісту для ключових слів, щоб керувати та організовувати створення вмісту.
 • Переконайтеся, що ваші ключові слова узгоджуються з тим, що шукає ваша аудиторія, зміцнюєте вміст на вашому веб-сайті та зміцнюєте місію вашого бізнесу. Ваші ключові слова повинні служити в якості орієнтира для того, як ви створюєте вміст, але ваша аудиторія повинна керувати темою та форматом. Перевірте, які ключові слова шукають ваші клієнти. Використовуйте цю інформацію для вибору ключових слів, які спрямовуватимуть розробку вмісту, щоб у кінцевому підсумку збільшити вашу аудиторію та допомогти досягти ваших бізнес-цілей.
 • Співпрацюйте з надійними провайдерами та веб-сайтами, які створюють цінне та якісне вміст для вашої аудиторії. Ці співпраці збільшать взаємодію з вашим контентом, зміцнять ваші бізнес-цілі та знайдуть нові очі на вашому веб-сайті.
 • Навіть якщо ви не можете досягти домену верхнього рівня, ви можете отримати високий рейтинг, вибравши певні типи ключових слів у своєму домені. Виберіть запам'ятовується, споживається доменне ім'я, яке чітко пов'язане з основною метою вашого бізнесу.
"Успіх у SEO вимагає відданості та послідовності".

Озброївшись цими відчутними порадами, ви зараз готові наростити і інвестувати в ваші зусилля SEO на довгостроковій перспективі. Пам'ятайте, що успіх SEO потребує відданості та послідовності. Перш за все, переконайтеся, що все на вашому веб-сайті, від ключових слів до вашого доменного імені, надайте цінність вашій цільовій аудиторії і сприяє місії вашого бізнесу.

Які ваші найкращі поради SEO? Дайте нам знати в коментарях нижче!

Які ваші найкращі поради SEO?