Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

40+ SEO-сервісів для аналізу сайту і конкурентів

 1. Багатофункціональні сервіси та програми
 2. Rush Analytics
 3. SEMrush
 4. піксель Тулс
 5. MegaIndex
 6. SEO PowerSuite
 7. Інструменти Олександра Арсёнкіна
 8. Інструменти пошукових систем для вебмайстрів
 9. Яндекс.Вебмайстер
 10. Google Search Console
 11. Сервіси аналізу трафіку
 12. Яндекс.Метрика
 13. Google Analytics
 14. Google Tag Manager
 15. Підбір ключових слів і робота з семантикою
 16. Підбір слів Яндекса (Wordstat)
 17. Yandex Wordstat Assistant
 18. Key Collector
 19. MOAB Tools
 20. Just-Magic
 21. KeyAssort
 22. Букварікс
 23. SEO-Excel
 24. Аналіз внутрішньої оптимізації і пошук помилок
 25. Screaming Frog SEO Spider
 26. Netpeak Spider
 27. ComparseR
 28. SEOTO.ME
 29. Xenu's Link Sleuth
 30. Моніторинг позицій сайтів в пошукових системах
 31. Топвізор
 32. AllPositions
 33. SEOwork
 34. Пошук і аналіз зовнішніх посилань
 35. Ahrefs
 36. CheckTrust
 37. аналіз текстів
 38. Text.ru
 39. Главред
 40. Тургенєв
 41. Аналіз конкурентів
 42. SimilarWeb
 43. Keys.so
 44. Netpeak Checker
 45. RDSBar
 46. Біржі посилань і статей
 47. Sape
 48. Міралінкс
 49. GoGetLinks
 50. Аналітика та управління SEO-проектами
 51. SEO-crm.ru

У цій статті ми зібрали добірку популярних сервісів і програм, які помітно скорочують час і трудовитрати при аналізі сайту. Перевидання статті, опублікованій в січні 2015 року.

Багатофункціональні сервіси та програми

Почнемо огляд з платних (в основному) сервісів, які надають відразу безліч SEO-інструментів, які вирішують майже будь-які завдання - від збору семантичного ядра і аналізу конкурентів, до технічного аудиту сайту і моніторингу позицій по цільових запитах.

Багатофункціональна seo-платформа, вражаюча своїми можливостями. Відрізняється глибоким аналізом ключових слів конкурентів до URL і аналізом трафіку конкурентів по групі ключових слів в розрізі всієї пошукової видачі в моніторингу позицій.

Відрізняється глибоким аналізом ключових слів конкурентів до URL і аналізом трафіку конкурентів по групі ключових слів в розрізі всієї пошукової видачі в моніторингу позицій

Якщо докладніше, то в цьому сервісі ви можете налаштувати моніторинг позицій для мобільного і деськтопной видачі для свого сайту і 100 конкурентів, розділивши ключові фрази на тематичні групи. Потім по кожній групі фраз сервіс знімає топ-100 і прораховує, скільки трафіку приходить до вас на сайт за цими фразами, а скільки - до конкурента.


Додаткова плата за настройку стеження за групою фраз, розрахунок трафіку і додавання доменів конкурентів на моніторинг не знімається. Також є парсинг топ-100 по API.

Перевага платформи - невисока вартість пробивки фраз, в тариф входять всі інші інструменти платформи + кластеризація і текстова аналітика.

Rush Analytics

Набір інструментів автоматизації та аналітики для SEO і PPC. Перевірка позицій, кластеризація, збір пошукових підказок, парсинг статистики запитів Яндекса, перевірка індексації сторінок і текстовий аналізатор.

SEMrush

Глобальна система, яка орієнтована, в першу чергу, на аналіз видачі Google (органічної і платній). В арсеналі технічний аудит сайту, підбір семантичного ядра, моніторинг позицій, рекомендації щодо збільшення органічного трафіку, аналіз конкурентів, аналіз зовнішніх посилань.

піксель Тулс

Велика колекція безкоштовних і платних сервісів для внутрішньої оптимізації сайту, аудиту та аналітиці видачі, роботи з семантичним ядром, визначенню санкцій і фільтрів пошукових систем, аналізу зовнішніх посилань і технічної оптимізації.

MegaIndex

Платформа MegaIndex надає як безліч інструментів для SEO-фахівців, так і пропонує сервіс для автоматичного просування сайтів.

SEO PowerSuite

Потужний набір програм для просування сайту: робота з семантикою, моніторинг видачі, аналіз структури сайту, аналіз контенту, робота з зовнішніми посиланнями.

Інструменти Олександра Арсёнкіна

Набір з десятка безкоштовних онлайн-сервісів для SEO-фахівців: парсинг подсветок Яндекса, перевірка на переоптімізацію і «Минусинськ», перевірка аффіліатов і так далі.

Інструменти пошукових систем для вебмайстрів

Ці сервіси обов'язково використовувати, якщо вам важливий трафік з пошуку. Їх функціональність дозволяє аналізувати що відбувається з сайтом в пошуку, як він індексується і оперативно дізнаватися про важливі зміни і помилки, які потребують вашого втручання.

Яндекс.Вебмайстер

Вебмайстер

Показує список сторінок сайту в пошуку Яндекса і знайдені пошуковою системою зовнішні посилання на сайт. Показує виключені з пошуку сторінки сайту і причини, через які вони не потрапляють в пошук. Виводить список популярних запитів, за якими були переходи на сайт і покази сайту в результатах пошуку. Дозволяє перевіряти файл robots.txt і XML-карту сайту, налаштовувати головне дзеркало, повідомляти Яндекс про нових оригінальних текстах (вказуючи тим самим пошуковику на першоджерело контенту).

Google Search Console

Google Search Console

Показує помилки і статистику сканування сайту пошуковими роботами Google, популярні запити та цільові сторінки ресурсу, зовнішні і внутрішні посилання. Відображає проблеми, пов'язані зі зручністю перегляду сайту на мобільних пристроях. Як і в Яндекс.Вебмастере, тут є інструмент перевірки файлу robots.txt і карт сайту.

Сервіси аналізу трафіку

Дані сервіси призначені для оцінки трафіку сайту, його джерел, поведінки користувачів на вашому сайті. З їх допомогою також можна проаналізувати ефективність рекламних кампаній і багато іншого.

Яндекс.Метрика

Метрика

Аналізує джерела переходів і конверсій на сайті, трафік з пошукових систем і соціальних мереж, рекламний трафік. Вивчає інформацію про відвідувачів - географію, комерційні інтереси, стать і вік, а також поведінку користувачів на сайті за допомогою інструменту Вебвізор.

Google Analytics

Google Analytics

Високий рівень і багатофункціональний інструмент для веб-аналітики. Найпопулярніший інструмент для аналізу трафіку в інтернеті.

Істотний недолік для рунета - немає інформації про ключові слова здебільшого пошукового трафіку з Яндекса, оскільки він шифрує HTTP referrer для всіх сервісів статистики, крім власної Метрики.

Рекомендуємо налаштувати доступ до даних Search Console в Google Analytics .

Google Tag Manager

Корисний інструмент, який допомагає розміщувати на сайті необхідні коди лічильників, відстеження конверсій і тому подібні елементи. Ви встановлюєте на сайт код диспетчера тегів Google, а все інше додаєте вже через його інтерфейс (не вносячи правки в код сайту).

Підбір ключових слів і робота з семантикою

Сервіси для складання та аналізу семантичного ядра - списку пошукових запитів, які можуть шукати потенційні відвідувачі сайту.

Підбір слів Яндекса (Wordstat)

Підбір слів Яндекса (Wordstat)

Сервіс Яндекса для підбору ключових слів для контекстної і пошукової реклами. Цілком може бути використаний для складання семантичного ядра в SEO. Є інструменти для перевірки пошукового попиту по регіонах і дані про історію кількості запитів по тижнями та місяцями. Для оцінки частоти запитів також можна використовувати інструмент «Оцінка місячного бюджету рекламної кампанії» Яндекс.Директу.

Yandex Wordstat Assistant

Розширення для браузерів, яке полегшують роботу з сервісом підбору слів Яндекса. Ще один аналог - Yandex Wordstat Helper .

Key Collector

Key Collector

Незамінний додаток для Windows, яке дозволяє не тільки збирати запити і їх частоту, але й оцінювати конкуренцію за ним, підбирати для них релевантні сторінки сайту, визначати позиції сайту за запитами і багато іншого. Вміє збирати дані з багатьох джерел.

MOAB Tools

Величезна база ключових слів з даними про частотності. Джерела даних - Wordstat і пошукові підказки. Є безкоштовна версія і набір тарифів для великих проектів і агентств.

Just-Magic

Сервіс підбору семантики на основі власних баз, просунута система кластеризації запитів, модуль текстового аналізу та інструмент для складання списку релевантних слів для написання нового тексту.

KeyAssort

Windows-додаток для кластеризації і структуризації семантичного ядра. Є demo-версія, але в ній відключена функція експорту.

Букварікс

Підбір ключових слів з великої бази пошукових запитів - поки що безкоштовно і без реєстрації. Є API і кілька додаткових інструментів для роботи з ключовими словами.

SEO-Excel

Безкоштовна надбудова для Microsoft Excel, яка додає в нього більше двох десятків інструментів, що полегшують роботу з семантикою і проектування структури сайту.

Аналіз внутрішньої оптимізації і пошук помилок

Подібні програми і сервіси, імітуючи дії пошукових роботів, допомагають знайти критичні помилки сайту, які будуть заважати його індексації та негативно впливати на позиції. А також аналізувати заголовки сторінок, meta-теги, внутрішні / зовнішні посилання і так далі.

Screaming Frog SEO Spider

Screaming Frog SEO Spider

Подібно роботам пошукових систем, програма по внутрішнім посиланням обходить всі сторінки сайту, зображення, файли CSS, JavaScript та інші файли. Зібрана інформація представлена ​​у вигляді таблиць, в яких відображені основні характеристики знайдених сторінок і файлів. Заголовки і meta-теги, число вхідних і вихідних посилань, наявність тегів canonical і так далі. Дані можуть бути експортовані в Excel для подальшого аналізу.

Мабуть, краще додаток серед аналогів. Дозволяє шукати биті посилання на сайті, зовнішні посилання, редіректи, складати і перевіряти XML-карти сайту, парсити сайт з різними User-Agent (перевірка на клоакинг), шукати сторінки з заданим фрагментом HTML-коду і багато іншого. Є корисний режим, в якому програма не оминає сайт, а аналізує заданий список сторінок.

Є безкоштовна версія - вона дозволяє аналізувати до 500 URL.

Netpeak Spider

Додаток, за функціоналом схоже на Screaming Frog, але має свої унікальні фичи. Дозволяє визначати 62 помилки в 54 параметрах: биті посилання, дублі сторінок і текстів, дублі заголовків і meta-тегів, биті / нескінченні редіректи і багато іншого.

ComparseR

Високий рівень краулер / парсер з безліччю налаштувань і підтримкою регулярних виразів. Не тільки вміє сканувати сайти і шукати помилки, але також вміє аналізувати довільні видачу Яндекса і Google. Дозволяє порівняти список проіндексованих пошуковими машинами сторінок зі списком сторінок, отриманих при парсінгу сайту.

Безкоштовна demo-версія парсит тільки перші 150 сторінок сайту або 150 результатів видачі.

SEOTO.ME

Парсер сайту у вигляді веб-сервісу від творців програм CS Yazzle і CS Sape Master. Виявляє неіснуючі і порожні сторінки, помилки в контенті, помилки в заголовках і meta-тегах, биті картинки, биті посилання і редіректи, розраховує PageRank.

Xenu's Link Sleuth

Безкоштовний і популярний в минулому аналог Screaming Frog, але набагато менш функціональний. Дозволяє шукати биті посилання, відображає заголовки і описи сторінок, число вхідних і вихідних внутрішніх посилань, тип і розмір файлів, код відповіді сервера. На жаль, програма не розвивається з вересня 2010 року.

Моніторинг позицій сайтів в пошукових системах

Сервіси дозволяють відслідковувати позиції сайту і його конкурентів в різних пошукових системах по широкому списку пошукових запитів в різних регіонах.

Топвізор

Топвізор

Дозволяє моніторити позиції сайту як в деськтопной, так і в мобільній видачі. Як вашого сайту, так і сайтів конкурентів. На вимогу або за розкладом. У будь-якому регіоні, на будь-якій мові. Є API і мобільний додаток. Вміє зберігати сніппети. Також є свій інструмент підбору ключових слів.

AllPositions

Дозволяє перевіряти позиції сайту за списком запитів в різних регіонах через встановлені проміжки часу. Показує частоту запитів. Показує список конкурентів в пошуку - сайти, які добре знаходяться по аналогічним цільовим запитам. Є можливість підключити Google Analytics і аналізувати, як видимість в пошуку впливає на трафік. Є API.

Недолік, в порівнянні з Топвізором - не можна моніторити мобільну видачу.

SEOwork

SEOwork

Це набагато більше, ніж просто моніторинг позицій. Сервіс дозволяє відслідковувати:

 • Що відбувається з видимістю проекту в цілому, в розрізі категорій, сегментів?
 • Які категорії або сторінки найважливіші зараз? Які найважливіші з точки зору потенціалу додаткового трафіку?
 • Які зміни в трафіку очікувати від останніх змін?
 • Які сторінки / категорії зросли / впали?
 • Які помилки щодо оптимізації потрібно виправити? Які поліпшення по оптимізації зробити?
 • Що відбувається з конкурентами?

Пошук і аналіз зовнішніх посилань

Аналіз кількості та якості посилальної маси сайту, посилаються доменів і іншої інформації про зовнішні посилання.

Ahrefs

Ahrefs

Показує число зовнішніх посилань на сайт, посилань і доменів, кількість посилань різних типів (посилання з тексту, зображення, з атрибутом rel = "nofollow" і так далі) Показує динаміку зміни посилального оточення. Дозволяє аналізувати тексти посилань. Вміє відображати витікаючі посилання, їх тексти і биті посилання з сайту. Є експорт даних в CSV і PDF.

аналог - Majestic .

CheckTrust

Сервіс, який дозволяє визначати наскільки той чи інший сайт гарний як донора для посилання на ваш сайт. Для кожного сайту розраховує два показника:

 • Траст - показує якість довідкового профілю сайту.
 • Спам - показує засміченість сайту зовнішніми посиланнями на інші сайти.

Є інтеграція з сімома посилальними біржами і агрегаторами.

аналіз текстів

З точки зору SEO важливо, щоб контент сайту не тільки був цікавий і корисний користувачам, але також був унікальним. При написанні нових текстів для залучення органічного трафіку, перед розміщенням текстів на сайті їх, як правило, перевіряють на унікальність.

Text.ru

ru

Виконує пошуку в інтернеті часткових або повних копій тексту або сторінки. Відображає відсоток унікальності тексту, URL сторінок з копіями тексту і відсоток збігу. Крім цього є інструмент перевірки орфографії, SEO-аналізатор тексту, біржа копірайтингу / рерайтинга, магазин статей і новин, сервіс перевірки на унікальність всього сайту, сервіс регулярної перевірки унікальності для пошуку краденого контенту і API.

Главред

Сервіс для поліпшення тексту - допомагає позбутися від штампів, канцеляризмів та іншого сміття. Виділяє в тексті проблемні слова і фрази. Вказує причини, за якими їх краще видалити або переписати.

Тургенєв

Тургенєв

Аналог Главреда від «Ашманова і партнерів», але заточений під цілі SEO. Допомагає боротися зі стіліческіх сміттям і з так званим переспамом або переоптімізацію - надмірною кількістю ключових слів в тексті, яке може привести до санкцій з боку пошукових систем.

Аналіз конкурентів

Сервіси, які дозволяють оцінити трафік, його якість та інші параметри сайтів-конкурентів.

SimilarWeb

SimilarWeb

Дозволяє порівнювати обсяг трафіку, його структуру і показники якості з аналогічними параметрами у конкурентів. Сервіс отримує дані з безлічі різних джерел, в тому числі безпосередньо від сайтів, які надає йому доступ до своїх лічильниках. Так, якщо ви спробуєте зареєструватися в сервісі за допомогою пошти Gmail - він попросить у вас доступ до даних Google Analytics.

Оцінки трафіку, які показує SimilarWeb, можуть істотно відрізнятися від реальних (на десятки відсотків). Але кращого інструменту для конкурентного аналізу в інтернеті, мабуть, зараз немає.

Keys.so

Введіть в рядок пошуку сайт конкурента і дізнайтеся, по яких запитах він ранжируется в пошуку, які сайти ранжуються за тим же запитах, скільки сторінок сайту ранжируется і які сторінки знаходяться найкраще, які ще є сайти у цього ж власника. Або введіть цікавить запит, і дізнайтеся, які сайти по ньому ранжуються і розміщують рекламу, які схожі пошукові запити ви можете використовувати для просування свого сайту, прогноз CPC і CTR по цих запитах.

Netpeak Checker

Інструмент для масового аналізу безлічі SEO-параметрів (1250+ параметрів для кожного URL): код відповіді сервера, meta-теги і заголовки, дозволена індексація сторінки, кількість зовнішніх і внутрішніх посилань на сторінці і так далі. Збирає дані по зазначеним URL з безлічі інших сервісів - Serpstat, Moz, Ahrefs, Majestic, SEMrush і ін.

RDSBar

RDSBar

Безкоштовне розширення для браузерів, що допомагає швидко аналізувати безліч SEO-показників сайтів і сторінок. Збирає і показує дані з Яндекс, Google, Dmoz, Liveinternet, Yahoo, Bing, Web Arch.

Біржі посилань і статей

Біржі дозволяють розміщувати (купувати) посилання на ваш сайт з інших сайтів. Але будьте обережні - Яндекс і Google негативно ставляться до покупним посиланнях і активно борються як з їх продавцями, так і з покупцями.

Після впровадження алгоритму «Минусинськ» в Яндексі в 2015 році популярність (і ефективність) таких сервісів істотно знизилася. За покупку посилань Яндекс став сильно і надовго знижувати сайти у видачі. При накладенні санкцій сайт може втратити майже весь трафік з Яндекса на кілька місяців (до видалення всіх SEO-посилань).

Sape

Sape

Одна з найстаріших і найбільших бірж посилань. Об'єднує кілька сервісів - власне, біржу посилань Sape, сервіс покупки вічних посилань PR.Sape, сервіс автопродвіженія Seowizard і біржу статей.

Міралінкс

Одна з найвідоміших бірж для розміщення статей на інших сайтах. Ви можете як розмістити свій текст, так і придбати готовий. Розміщення оплачується один раз і, теоретично, назавжди (поки жива майданчик). У сервісі більше 13 000 майданчиків.

GoGetLinks

Біржа вічних посилань - платите один раз і посилання розміщується на весь термін життя сайту-донора (теоретично). Є кілька форматів розміщення посилань - контекстні посилання в текстах, невеликі замітки з посиланнями в текстах, цілі статті.

Аналітика та управління SEO-проектами

В окрему групу ми виділили цікавий сервіс, який не тільки допомагає аналізувати і просувати сайти, але і допомагає вести проекти з SEO.

SEO-crm.ru

ru

Що вміє сервіс:

 • Перевіряє сайти на наявність змін або помилок по більш ніж 40 параметрам.
 • Будує карту релевантності та показує входження ключових слів на просуваються сторінках.
 • Інтегрується з іншими сервісами (аналітики, обліку відвідуваності, знімання позицій) і забезпечує збір інформації в єдиний блок даних усередині системи.
 • Будує красиві і зрозумілі звіти для клієнтів з графіками і таблицями, з інформацією про динаміку трафіку і позицій, виконану роботу і плани на наступний період.
 • Забезпечує взаємодію фахівців і координацію робіт по проектам.

При підготовці статті використовувалися результати опитування фахівців в Facebook-групі SEO.msk .

Читайте далі:

Думка редакції може не збігатися з думкою автора. Ваші статті надсилайте нам на [email protected] . А наші вимоги до них - ось тут .

Які категорії або сторінки найважливіші зараз?
Які найважливіші з точки зору потенціалу додаткового трафіку?
Які зміни в трафіку очікувати від останніх змін?
Які сторінки / категорії зросли / впали?
Які помилки щодо оптимізації потрібно виправити?
Які поліпшення по оптимізації зробити?
Що відбувається з конкурентами?