5 Якість хорошої компанії SEO

Я написав декілька статей на тему «на що стежити» при роботі з провайдерами інтернет-маркетингу

Я написав декілька статей на тему «на що стежити» при роботі з провайдерами інтернет-маркетингу. Ці повідомлення, включаючи детальні на SEO мафії , які мають намір допомогти брендам та підприємствам визначити сфери, що викликають занепокоєння, з існуючою або перспективною командою SEO. Добре сьогодні, мабуть що дух сезону (це - День Подяки у США сьогодні) має мені даю подяку для цих у промисловості що дійсно роблю право їхніми клієнтами день у та день. Таким чином, я вирішив запропонувати вам уявлення про те, як виглядає велика компанія SEO. Швидше за все, як новий рік наближається ваш бізнес буде робити великі рішення щодо того, як він буде рухатися вперед з їх онлайн маркетинговий план, тому, будь ласка, розглянути це трохи підштовхнути в правильному напрямку, як ви готуєтеся до року вперед. Читайте далі, щоб дізнатися, на що звертати увагу при виборі SEO для свого бренду.

1. Акредитовані, асоційовані, освічені… і підключені

Ця риса чотири в одному має важливе значення для встановлення довіри до компанії, яка займається маркетингом в Інтернеті. Ви негайно зможете визначити існування кожного, переглянувши їх веб-сайт, і вам рідко потрібно виходити за межі домашньої сторінки, щоб це зробити. Чи передбачається продемонструвати акредитацію SEO з місцевим офісом Better Business Bureau (BBB) ? Чи є вони членами місцевої ради з питань торгівлі , торгової палати або інших авторитетних бізнес-асоціацій ? Чи свідчить їхня команда про профільний персонал висококваліфікованих фахівців, які отримали освіту та догляд за способами інтернет-маркетингу? Ви швидко прийдете до цього висновку з коротким оглядом сайту SEO. Нарешті, пов'язані можуть бути трохи менш очевидними, ніж ідентифікатори вище, але існування перших трьох часто призводить до останнього. Добре пов'язані SEO мають доступ до безлічі онлайнових ресурсів у своєму регіоні та за його межами, ресурси, які можуть дорівнювати розширеному онлайн-експозиції для вашого бізнесу у вигляді зворотних посилань і згадування бренду - онлайн PR в кращому вигляді.

2. Фонд в технології On-Page

Рік за роком звіти про фактори ранжирування продовжувати доводити, що технологія на сторінці має важливе значення для можливості веб-сайту вашого бренду добре ранжувати в пошукових системах. Оптимізатори з сильним фоном і фундаментом в технічних питаннях інтернет-маркетингу зможуть отримати ваш сайт з землі. Це буде особливо важливим і актуальним для вас, якщо ви запускаєте абсолютно новий веб-сайт, або якщо ваш сайт ніколи не міг добре оцінюватись з моменту його заснування кілька місяців або років тому. Попросіть вашого потенційного SEO, що вони планують робити на технічну "бекенда" вашого сайту, щоб ввести його в онлайн-світі "з вибухом", або поліпшити свою існуючу продуктивність. У відповіді прослухайте такі вирази:

3. Керований вмістом

Хоча на сторінці технології дійсно є основою хорошої фірми SEO, і в подальшому хороший SEO план для вашого бізнесу, зміст те, що робить SEO великим сьогодні, в 2015 році, і за його межами. Якщо ваш провайдер SEO заслуговує на провідну плату за успіх вашого сайту, вони матимуть контентну команду, озброєну подарунком онлайн-габу. Ця перевірена команда перепише ваші веб-сторінки, розроблятиме вашу поточну стратегію ведення блогів, а також надаватиме різноманітний вміст у вигляді фотографій, інформаційної графіки та відео, щоб забезпечити вашу клієнтську базу та пошукові системи так, як вони вимагають. Запитайте, якщо ваша потенційна фірма SEO має співробітників з котлетами, щоб взяти на свій контент-план.

4. Сертифіковані та відкриті в Google Analytics

Всі компанії SEO матимуть особу або приватних осіб, які мають сертифікат у Google Analytics. Очевидно. Що не настільки поширене, як повинно бути, це відкритість з цією аналітикою, оскільки вони стосуються веб-сайту клієнта. Хороші оптимізаційні системи будуть відкритими та відвертими з аналітикою, що надається щомісяця. Вони нададуть вам щомісячний звіт про аналітику, щоб разом ви могли обговорити хід маркетингового плану вашого веб-сайту, щоб визначити області, які працюють на вашу користь, а також вирішувати питання, які необхідно коригувати.

5. Соціальні

SEO сьогодні вже не просто те, що відбувається на вашому сайті. Соціальні сигнали впливають на SEO більше, ніж коли-небудь до того, як ми входимо до 2015 року, і вплив діяльності соціальних мереж на пошукову оптимізацію буде тільки зміцнюватися в майбутньому. SEO фірми, які дійсно пов'язані і мають відношення до постійно мінливого ландшафту інтернет-маркетингу, мають значну присутність у соціальних мережах. Не робіть помилку, якщо судити про цих SEO-провайдерів, подивившись на їхню кількість послідовників як такої, а замість цього спостерігайте, чи вони залишаються активними в соціальних мережах з оптимізованими профілями та щоденними повідомленнями. Їхній веб-сайт повинен відображати соціальні ікони та плагіни, які показують, що вони розуміють важливість того, щоб бути відкритими та підключеними до найважливіших соціальних каналів, і вони повинні відповідати на будь-які питання, які має ваш бренд про оптимізацію вашої присутності на них. Хороша, якщо не велика, інтернет-маркетингова компанія запропонує допомогти вам керувати маркетинговим планом соціальних медіа, оскільки вона абсолютно взаємопов'язана з вашою стратегією SEO.

Посилаючись на зазначені вище п'ять пунктів, ви зможете визначити компанію SEO, яка буде служити вам добре. І якщо ви не помітили, ви знайшли тут сьогодні, яке "перевіряє" всі п'ять цих коробок, тож прошу вибачити тут невелику яскраву саморекламу, як я закликаю вас зв'язатися з цією компанією з інтернет-маркетингу , коли вам буде зручно. Стандартний маркетинг був би честю мати вас.

Слідкуйте Стандартний маркетинг у Google

Чи свідчить їхня команда про профільний персонал висококваліфікованих фахівців, які отримали освіту та догляд за способами інтернет-маркетингу?