5 безкоштовних інструментів SEO

Пошукова оптимізація (SEO) стає все більш важливою, особливо для малих підприємств, які не мають грошей. SEO повинна бути одним з ключових аспектів вашої стратегії маркетингу в Інтернеті, оскільки вона дозволяє максимально збільшити потенціал вашого покоління, при цьому виділяючи лише обмежену кількість грошових коштів на проект.

Є цілий ряд інструментів, призначених для того, щоб допомогти вашій компанії розширити свій онлайн-доступ з ефективним SEO. Ось кілька безкоштовних варіантів, які ми вважаємо особливо корисними (натисніть на зображення, щоб перевірити їх самі):

1 1. Інструменти Google для веб-майстрів це надійний набір інструментів пропонує безліч корисних інструментів SEO, в комплекті в одному інтерфейсі. Вони пропонують багато способів розпочати відстеження вашого сайту, включаючи щось таке просте, як додавання метатега на ваш сайт або завантаження файлу HTML на сервер. Підтвердивши право власності на сайт, ви зможете отримати діагностичні дані, які показують, як саме Google бачить ваш сайт онлайн, аналізувати пошукові запити за ключовими словами, переглядати вхідні та внутрішні посилання на ваш веб-сайт, а QA - карту вашого сайту скільки сторінок вашого сайту індексує Google.

2 2. Інтернет-ніндзя пропонує цікавий інструмент, який фактично сканує ваш сайт для націлених ключових слів і розповість вам, скільки разів (і скільки різних ітерацій) ваше ключове слово або фраза відображається на певній сторінці. Щільність ключових слів є однією з головних складових головоломки Google, і, як правило, більш конкретні ключові слова у вас є на певній сторінці, чим вище вона з'явиться в результатах пошуку Google. Просто дбайте, щоб не надмірно наповнювати свої сторінки певними ключовими словами, оскільки це є червоним прапором в очах Google, і вони можуть покарати ваш сайт. Пам'ятайте, що корисний вміст є ключовим.

3 3. Інструмент добору ключових слів Google це ще один відмінний безкоштовний інструмент, який допоможе вам з'ясувати, які ключові слова націлювати на вміст вашого сайту. Якщо ви введете певні ключові слова або фрази, Google покаже вам приблизну кількість пошуків, які ключове слово генерує в Google. Вона також допомагає вам дізнатися, наскільки конкурентним є це ключове слово. Це розуміння може бути особливо корисним, якщо ви думаєте про вхід у простір, який вже завалений веб-сайтами. Це може змусити вас подумати про націлювання на підмножину ключових слів, які є більш специфічними для вашого бізнесу та розробкою контенту навколо цього (наприклад, «автомобілі» проти «дилерів Ford в Mobile, AL»).

4 4. GTmetrix дозволяє перевірити, наскільки швидко завантажується ваша сторінка - один з елементів, який Google використовує для визначення вашого PageRank . Він створює відмінний звіт із пропозиціями щодо того, що ви можете зробити, щоб покращити час завантаження сторінки сайту. Це також інструмент, який допомагає отримати інформацію про конкуренцію, оскільки дозволяє шукати сайти ваших конкурентів і оцінювати їхні сильні та слабкі сторони.

5 5. SEOQuake це плагін SEO, який можна використовувати з Firefox, Safari або Opera, який показує "параметри SEO на льоту". По суті, це панель інструментів, яка показує різні ключові показники SEO, такі як щільність ключових слів, внутрішні посилання, зовнішні посилання, вік веб-сайту та PageRank на будь-якій конкретній сторінці. Ви можете просто натиснути на потрібний показник і одразу отримати інформацію.