Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

5 інструментів для поліпшення вашої копірайтінг, що про любить

  1. 1. Yoast SEO
  2. 3. Лічильник слів
  3. 4. CoSchedule's Headline Analyzer
  4. 5. Відключіть його
  5. Заключні думки

Копірайтінг і контент-маркетинг є поєднанням творчості і науки.

Ви повинні вибрати точні слова, щоб мати сильний звук каденції і негайне звернення до читачів, інакше вони можуть затушувати його.

Використання лише правильних прикметників може змінити ситуацію. Наприклад, чи ваш продукт "гламурний" або "гладкий"? У той же час, ви також повинні використовувати правильну граматику, сильний синтаксис і багато стратегій, щоб сформувати, чому ви пишете, і як він змусить користувачів натискати.

У той же час, ви також повинні використовувати правильну граматику, сильний синтаксис і багато стратегій, щоб сформувати, чому ви пишете, і як він змусить користувачів натискати

Якщо ви хочете взяти на себе деякі копії електронної пошти або блоги самі, є кілька інструментів, які можна використовувати для підвищення якості вашої стратегії написання та написання.

Це допоможе вам отримати кращі відповіді як від читачів, так і від Google, щоб отримати більше трафіку та отримати більше результатів.

У цій посаді, я збираюся перейти п'ять моїх улюблених інструментів копірайтингу, які мої колеги-копірайтери і я використовую для очищення нашої копії та вмісту швидко, щоб поліпшити її читабельність.

1. Yoast SEO

Коли я найманий для нового проекту контент-маркетингу, одна з перших речей, які я запитую, якщо вони мають Yoast SEO. Якщо вони цього не роблять, я рекомендую, щоб вони отримали його.

Yoast SEO це плагін WordPress, який допомагає поліпшити як SEO, так і читаність.

Більшість людей використовують Yoast, оскільки він допомагає оптимізувати ваші повідомлення для ключових слів і покращити ваш показник SEO. Вона дає змогу встановити цільове ключове слово, ввести мета-опис і пул сторінок, а потім оцінити все, що знаходиться на сторінці, щоб повідомити вам, як зберігається ваша посада. Він бере до уваги ваш текст, як часто ви використовуєте ключове слово, alt теги зображень, ваш заголовок, вхідні посилання, вихідні посилання, зображення та багато іншого. А потім - ще краще - це розповість вам, що ви робите добре і як ви можете покращити. Оскільки ключові слова є невід'ємною частиною копірайтингу, це важливо.

Багато людей ігнорують вкладку читабельності на Yoast SEO, але ви не повинні.

Я виявив, що повідомлення з помаранчевим або зеленим рейтингом отримують значно більше органічного трафіку (близько 24%), ніж ті з рейтингом червоного рівня.

Вони скажуть вам, якщо ваші речення занадто довгі, є занадто багато пасивного голосу, текст не розбитий. Оскільки більшість дорослих читають на рівні читання 7-го-9-го класу, це важливо.

Коли я писав цей пост, я запитав багато моїх копірайтерів та друзів-маркетологів, які інструменти вони використовують. У мене немає інших експертів, які б зважувалися на кожному інструменті в цьому списку, але багато хто з них мав добре сказати про Yoast.

Доррі Олдс , яка мала надзвичайно успішну кар'єру журналіста і письменника, вона завжди використовує Yoast на кожному посту:

Yoast SEO аналізує кожен пост, який я пишу Yoast SEO аналізує кожен пост, який я пишу. Я отримую сповіщення, якщо я написав більше десяти відсотків мого повідомлення в пасивному голосі. Включене в оповіщення є пояснення, щоб написати більш активним голосом. Іншою цікавою особливістю є оцінка легкості читання Flesch. Це дає змогу дізнатися, чи важко читати текст. Ця оцінка є життєво важливою для пошукової оптимізації (SEO). Ось чому глядачі в Інтернеті мають розмаїття уваги комара - мене включено. Якщо я шукаю щось та приземляюся на сайті з мовою, яка є занадто технічною, я стрибаю відразу. Це записано як показник відмов, оскільки глядач не залишався на сторінці достатньо довго, щоб він навіть вважався відвідуванням. "

Лорен Сара Кокінг , ще один незалежний письменник, який отримує від 75 до 80% свого трафіку в блогах, який органічно потрапляє до Google, мав подібні думки:

Так Yoast SEO є великим, щоб допомогти з читабельність в WordPress ... але що, якщо у вас немає WordPress? Або що, якщо ви пишете поштову кампанію, або електронну книгу?

Хемінгуей це відмінне рішення. Це безкоштовний інструмент, який можна використовувати в Інтернеті, хоча зараз також можна використовувати додаток для робочого столу.

Ви вводите текст і форматуєте його точно так, як ви б хотіли в Інтернеті, і, як і Yoast, він позначатиме всі області, де можна покращити ваше письмо.

Вони будуть висвітлювати, де текст потребує поліпшення, відмітивши речі, як речення, які повинні бути коротшими, пасивні речення, які повинні бути активними, і навіть фрази, які мають простіші альтернативи, які можуть знизити рівень читання.

Вони будуть висвітлювати, де текст потребує поліпшення, відмітивши речі, як речення, які повинні бути коротшими, пасивні речення, які повинні бути активними, і навіть фрази, які мають простіші альтернативи, які можуть знизити рівень читання

Ерік Декерс був професійним копірайтер і зміст маркетолога протягом багатьох років (разом з тим, що нагородами гумор письменник), і той, хто ввів мене в додаток Хемінгуея близько року тому. Ось що він сказав:

3. Лічильник слів

Лічильник слів це інструмент, який я нещодавно дізнався кілька місяців тому після того, як він наткнувся на нього. Це ще один безкоштовний інструмент, доступний в Інтернеті, в який ви копіюєте та вставляєте текст, перш ніж дозволити йому виконати свою роботу.

Цей інструмент має кілька чудових функцій, включаючи можливість:

  • Підрахунок слів і символів
  • Показуючи вам 10 найкращих ключових слів, які вони рекомендують використовувати, на основі того, як часто вони відображаються в тексті
  • Демонстрація щільності ключових слів

Хоча я не думаю, що я рекомендую цей інструмент, щоб допомогти вам з ключовими словами (саме тут Yoast), мені подобається, що цей інструмент покаже мені, якщо є певні слова або фрази, які я просто використовую занадто часто.

У деяких публікаціях може бути важко знайти відповідні синоніми, але якщо у вас є слова, позначені повторюються, що не мають нічого спільного з головною темою повідомлення, настав час потрапити на thesaurus.com і трохи похитнути його .

Я буду використовувати цей інструмент час від часу, щоб побачити, чи є у мене нові слова або фрази, які я схильний до надмірного використання (багато письменників роблять), так що я можу швидко зняти їх
Я буду використовувати цей інструмент час від часу, щоб побачити, чи є у мене нові слова або фрази, які я схильний до надмірного використання (багато письменників роблять), так що я можу швидко зняти їх.

4. CoSchedule's Headline Analyzer

Я борюся з заголовками. Я не збираюся брехати про це. Я можу написати цілий пост за короткий проміжок часу, ніж мені потрібно для створення заголовків, що є ганьбою, тому що заголовки дійсно, дуже важливі.

Без хорошого заголовка ви не змусите людей натискати.

Аналізатор заголовків CoSchedule був для мене рятувальником. Вбудований у CoSchedule автоматично, але він також доступний для користувачів тут .

Це дасть вам оцінку, яка оцінює вас, наскільки загальним є заголовок, наскільки це емоційно, і скільки сил він має за цим. Вони також подивляться на кількість слів і символів і пов'язують всі дані, щоб ви знали, наскільки сильна вона.

Вони також подивляться на кількість слів і символів і пов'язують всі дані, щоб ви знали, наскільки сильна вона

Я великий шанувальник цього, а також професійний копірайтер і редактор Хейлі Уолден . Ось що вона сказала:

Я люблю використовувати CoSchedule заголовок аналізатор, тому що він дає мені поради та відгуки про те, як зробити мої заголовки сильніше і більш інтерактивним Я люблю використовувати CoSchedule заголовок аналізатор, тому що він дає мені поради та відгуки про те, як зробити мої заголовки сильніше і більш інтерактивним.
Особливо я люблю завантажувані вкладення Power Words і регулярно використовую їх, щоб допомогти мені створити переконливі заголовки для моїх клієнтів ».

5. Відключіть його

Це круто, що. Якщо ви перебуваєте в технічній сфері і намагаєтеся розірвати езотеричний жаргон в письмовій формі, яку ваша аудиторія може легко прочитати і зрозуміти, ви опинилися в біді. Там де Відключіть його входить.

Хоча цей інструмент не є чудотворцем, це хороше місце для початку.

Ви входите в жаргон, що вам потрібно перекласти, і Unsuck Це буде стрибати в дії, або визначаючи жаргон або даючи вам синоніми (разом з декількома жарти кинуті в).

Навіть якщо ви не знайдете слів, які ви шукаєте тут, це може дати вам гарне початкове місце, яке ви можете потім взяти до тезауруса, але це дає вам краще уявлення про те, як перекласти деякі фрази, якщо вони самі не можуть забезпечити собі відповідну альтернативу.

Заключні думки

Копірайтінг і контент-маркетинг можуть бути складними, і наймання професіонала може бути дорогим.

Ці п'ять інструментів копірайтингу полегшують розробку копії, на яку реагує ваша аудиторія, як у вашому блозі, так і в рекламних кампаніях.

Важливо пам'ятати, що, хоча ці інструменти можуть допомогти вам поліпшити якість вашого листа швидко і без зусиль, вони не можуть допомогти вам з вашою стратегією написання поза межами оптимізації ключових слів.

Ви повинні оптимізувати копію та вміст для отримання результатів, наприклад, включаючи CTA в повідомленнях або додаючи початкові реєстрації у віджети поруч із вашим вмістом.

Це так само важливо, як і саме написання, якщо ви хочете побачити результати.

Як ти гадаєш? Як ви покращуєте своє письмо? Які інструменти копірайтингу ви використовуєте, щоб надати вмісту підвищенню? Поділіться своїми фаворитами в коментарях нижче!

Зберегти

Зберегти

Зберегти

Зберегти

Наприклад, чи ваш продукт "гламурний" або "гладкий"?
Але що, якщо у вас немає WordPress?
Або що, якщо ви пишете поштову кампанію, або електронну книгу?
Як ти гадаєш?
Як ви покращуєте своє письмо?
Які інструменти копірайтингу ви використовуєте, щоб надати вмісту підвищенню?