5 Можливості для збільшення внутрішніх посилань для поліпшення SEO

При оптимізації вашого веб-сайту, внутрішня зв'язок - найчастіше недооцінена та недооцінена тактика. "Значення SEO" вашого сайту часто стискається на декількох сторінках, коли воно може (і повинно бути!) Бути "спільним" по всьому сайту з внутрішніми посиланнями. Коли все зроблено правильно, це не тільки покращує ваші пошукові рейтинги, але й зручність використання сайту для ваших відвідувачів. При оптимізації вашого веб-сайту, внутрішня зв'язок - найчастіше недооцінена та недооцінена тактика

Внутрішні зв'язки також сприяють поширенню каналу зв'язків по всьому сайту, дозволяють стратегічно направляти канали зв’язку до цільових сторінок, покращують зручність використання та загальну доступність вашого сайту, зменшують показник відмов, збільшують кількість переглядів сторінки на відвідувача тощо. на. Ви також маєте повний контроль над створенням оптимального якірного тексту та безпечного розміщення пріоритетів у тексті для внутрішніх посилань.

Коли ви робите технічний аудит SEO вашого сайту, одна з перших речей, яка зробить вплив, є створення і реалізація внутрішньої стратегії зв'язування. Я перерахував найкращі способи створення можливостей для внутрішніх посилань, щоб покращити SEO на вашому веб-сайті.


Публікації в блогах і нові сторінки

Вміст вашого веб-сайту, особливо повідомлення в блогах і нові сторінки, заповнені можливостями для передачі сік посилання на інші сторінки вашого сайту. Щоб розпочати вдосконалення внутрішньої стратегії підключення, створіть список вмісту веб-сайту та визначте, де має сенс вставляти в контекстні посилання, які можуть посилатися на інші сторінки вашого веб-сайту. Не забудьте скористатися ключовими словами / фразами в тексті прив'язки, за якими ви бажаєте, щоб цільові сторінки позначалися. Посилання в повідомленнях також допомагають переглядати читача на інші відповідні сторінки вашого веб-сайту.

Глосарій «Ніша ключових слів»

Глосарій може бути великим ресурсом для відвідувачів вашого сайту. Це також безмежна можливість для створення конкретних сторінок для вмісту ніш і рангу довгих ключових слів хвоста. Ці сторінки глосарію повинні також посилатися на нові сторінки, які потребують більше соку зв'язку і бути пов'язані з іншим вмістом на вашому сайті, таким чином, виступаючи в якості цільової сторінки SEO.

Видима карта сайту

Надсилання XML-карти сайту пошуковим системам сигналів до пошукових роботів, які сторінки доступні для сканування на вашому сайті. Це не робить нічого для проходження авторитету SEO на вашому сайті. Тому потрібно також включити видиму карту сайту. Це індекс вмісту веб-сайту, який полегшує користувачам перехід до певних розділів вашого веб-сайту, а також передає сік посилань на найважливіші сторінки вашого веб-сайту.

SEO цільових сторінок / стовп Сторінка

A стовп стор - це одна сторінка, яка служить джерелом інформації для однієї ключової фрази. Усі інші сторінки, які мають вміст, пов'язаний з сторінкою стовпця, повинні мати посилання, яке вказано на сторінці стовпа. Сторінка стовпця має також посилатися на інші сторінки, вміст багатий, і бути глибоко інтегрованим у ваш сайт, щоб органічно з'являтися в пошуках цієї цілеспрямованої ключової фрази.

Жирний колонтитул

Зробити хороше SEO використання цього простору в нижній частині вашого сайту, додавши жирний колонтитул. Пропонуючи інший вміст в кінці сторінки, ваш сайт стане більш зручним для користувачів і підкреслює відвідувачу найбільш важливі сторінки. Від нижнього колонтитула відвідувач веб-сайту може швидко отримати доступ до певного розділу або функціональності вашого сайту, незалежно від ієрархії, і ви можете внутрішньо з'єднати всі ваші сторінки (оскільки нижній колонтитул лежить на всьому сайті).

Про автора: Дженніфер Вонг

Блог «R2i» - це місце для лідерів цифрових маркетингових і технологічних думок, які можуть поділитися своїми думками та перспективами. Ми вітаємо внески експертів у цих галузях та цінуємо обмін свіжими ідеями, прикладами, кращими практиками та інноваціями в онлайн-маркетингу. Зацікавлені в приєднанні до нашої шановної групи гостьових блогерів? Надсилайте свої ідеї marketing@r2integrated.com

Зацікавлені в приєднанні до нашої шановної групи гостьових блогерів?