5 Неперевершені переваги прикладів для контент-маркетингу

  1. 1. Потужний соціальний доказ
  2. 2. Повторно використовувана інформація
  3. 3. Ключові слова для SEO
  4. 4. Повністю оригінальний зміст
  5. 5. Можливості адвокації клієнтів
  6. Дивіться також

Коли власники бізнесу запитують мене за свіжі зміст маркетингових ідей Перше рішення, яке я рекомендую, - це тематичне дослідження . Це настільки надійне; жоден інший формат не пропонує стільки різноманітних переваг Інтернет-маркетинг стратегії, ніж тематичне дослідження. А в недавньому дослідженні CMI / MarketingProfs, маркетологи вмісту В2В повідомили про ефективність 70% для тематичних досліджень у своїх кампаніях.

Так чому ж не ваш бізнес-сайт може похвалитися глибоким списком тематичні дослідження ?

Це може бути тому, що ви побоюєтеся попросити клієнта на співбесіду, що додасть довіри до історії про досвід роботи з вашим продуктом або послугою.

"Для ваших клієнтів це значення не настільки очевидне", - каже учасник MarketingProfs.com Пол МакКеон, - ви просите ваших клієнтів про велику користь: публічне схвалення.

Сьогодні ми просимо Вас розглядати приклади як виграш для клієнта та вашої компанії. Читайте далі для 5 потужних переваг додавання тематичних досліджень до вашого арсеналу маркетингового контенту, і перевірте наступного тижня на освіжаючий новий підхід до тематичних досліджень, які будуть мати клієнтів, готових взяти участь і поділитися!

1. Потужний соціальний доказ

Тематичні дослідження дають споживачам довіру до довіри до продукту або послуги, забезпечуючи доказовість людської цінності.

Thinkwithgoogle Thinkwithgoogle.com

має великі приклади тематичних досліджень, нам сподобалося Готель Hilton використовує рекламні продукти Google

На відміну від свідчення, тематичне дослідження ставить цінність у дію, приймаючи користувачів на певну подорож через використання певного продукту або послуги. Це підтвердження того, що маркетологи жадають, і споживачі покладаються на прийняття рішень.

Розповідь багатих клієнтів, навантажена прямими цитатами і характеризує деталі, допомагає перспективам пов'язати з вашим продуктом або послугою, і вражає їх уявити, що це корисно для їхнього життя.

2. Повторно використовувана інформація

Тематичне дослідження є основним матеріалом для мультимедіа, який розширює його доступність до ширшої аудиторії візуальних і слухових учнів, а також підвищує SEO на різних платформах. Ви можете знімати приклад, додавати картинки або інфографіку до письмової версії та публікувати подкаст сценарію.

Ви можете знімати приклад, додавати картинки або інфографіку до письмової версії та публікувати подкаст сценарію

Google поставив Тематичне дослідження Хілтона результатів у відео YouTube. У відеоформаті вміст тематичного дослідження тепер може охопити широку аудиторію

Історії клієнта є неоціненними частинами маркетингового забезпечення; Тематичні дослідження дозволяють максимізувати свій потенціал.

Крім того, інформація з тематичного дослідження може бути використана в кількох точках зв'язку та форматах по каналах маркетингу.

3. Ключові слова для SEO

Тематичні дослідження часто вимагають ключових слів, які допомагають веб-сайтам підвищуватися на Google, оскільки в основі будь-якого конкретного випадку є конкретний продукт або послуга, які клієнт використовує для вирішення проблеми.

Тематичні дослідження часто вимагають ключових слів, які допомагають веб-сайтам підвищуватися на Google, оскільки в основі будь-якого конкретного випадку є конкретний продукт або послуга, які клієнт використовує для вирішення проблеми

Цей приклад може з'явитися в результатах пошуку для будь-якої комбінації червоних виділених ключових слів SEO

Свіжий вміст з ключовими словами, що стосуються ваших продуктів або послуг, часто покращує видимість веб-сайту в пошуках, де ці слова використовуються.

Структура розповіді про конкретне дослідження дозволяє легко включати ключові слова, які підвищують рейтинг Google для конкретних пошуків.

4. Повністю оригінальний зміст

Ви можете тільки викликати так багато "How-To" дописів блогу, перш ніж ваша уява буде кислим.

Тематичні дослідження вилікують блуз творчої творчості змісту, висвітлюючи унікальний досвід клієнтів. Якщо ваші клієнти контролюють оповідання, то жодні два приклади ніколи не будуть однаковими.

Ваші продукти або послуги пропагуються в переконливих, оригінальних історіях на відміну від будь-якого вмісту, створеного вашими конкурентами.

5. Можливості адвокації клієнтів

Знищуйте будь-які побоювання, які ви могли б мати про наближення до клієнтів, щоб поділитися своїм досвідом; тематичні дослідження можуть бути використані як частина взаємовигідної програми оцінки клієнта, яка створює міцні ділові відносини (і потенційних захисників бренда!).

)

Тематичне дослідження компанії Google Hilton Hotels є прекрасним прикладом адвокації клієнтів у конкретному випадку.

При такому підході ви не просите на користь свого клієнта - ви пропонуєте вигоду . Ваші клієнти будуть раді, що ви включите їх у ваші кейси для маркетингового контенту з коротким поясненням того, що ви робите.

У прикладі, на якому ми розглянули цю статтю, Google отримує приклад для свого продукту для пошуку в готелі; в той же час Hilton отримує від Google відмінний шматок PR. Безпрограшна.

Дивіться також

Що робить контент-маркетинг гідним? 5 Пояснюють експерти

Список літератури
МакКеон, Пол. "Секрети переможців тематичного дослідження: як B2B маркетологи можуть створювати успішні програми". 8 березня 2011. MarketingProfs.com
Пуліцці, Джо. “Тести, бюджети та тенденції маркетингу вмісту B2B B2B [Research Report]». 5 грудня 2011. ContentMarketingInstitute.com