Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

5 порад як просувати бренд через захід

«У містах щодня проходять заходи, присвячені різним тематикам, здавалося, що на кожне захоплення людини існує окремий фестиваль, деякі з них масштабні, інші більш цілеспрямовані, але в той же час це особливий вид відпочинку, який не можна заперечувати набирає популярність, нам як фахівцям медіаіндустрії , не можна ігнорувати це протягом, бо там де люди, там є місце для реклами. »- Марія Черкаська, провідний спеціаліст служби реклами і просування телекомпанії «Перший ТВЧ», склала для Sostav кейс по успішному впровадженню бренду в захід.

«Перший ТВЧ» - одна з найбільших телекомпаній в Росії, що спеціалізуються на виробництві та дистрибуції тематичних каналів для супутникового і кабельного мовлення, з 2013 року проводить власні заходи тісно пов'язані з тематикою своїх каналів, серед них дитячий квест каналу «Рудий», Кубок телеканалу «Мисливець і рибалка» , Фестиваль «Заміський».

Отже, на що слід звернути увагу, приймаючи рішення брати участь в якості спонсорів в заході.

Отже, на що слід звернути увагу, приймаючи рішення брати участь в якості спонсорів в заході

визначення цілей

Приймаючи рішення брати участь в заході, компанії, як правило, виділяють наступні цілі: залучення нових клієнтів, просування нових продуктів, збільшення впізнаваності бренду, поліпшення довіри до бренду, підтримання іміджу або його зміна з боку, маркетингові дослідження.

Спеціаліст, який просуває бренд, повинен, перш за все, розуміти і усвідомлювати які цілі він переслідує, беручи участь в заході. Це основа будь-якої роботи.

Цільова аудиторія

Перше правило дуже просте і інтуїтивно зрозуміле, тематика і емоційна наповненість фестивалю повинна збігатися з вашим товаром або послугою. Рожеве до рожевого, брутальне до брутальному і т.д.

Заходи дозволяють вибудувати взаємини зі споживачем, налагодити зв'язок, якщо можна так висловитися, емоційно зв'язати. Візьмемо як приклад Кубок телеканалу «Мисливець і рибалка », Це фестиваль для всієї родини, в 2015 році цей захід відвідало понад 9500 чоловік. На майданчику панує атмосфера братства, любові до спільної справи, відвідувачі з радістю діляться досвідом, беруть участь в безлічі майстер-класів.

Давайте змоделюємо ситуацію, людина любить рибалити, приходить на фестиваль, присвячений його улюбленій справі, зустрічає однодумців, проводить відмінно день, тестує товари наших партнерів у форматі розваг, і бренд наших партнерів швидше за все буде асоціювати з цим днем, з приємними емоціями і спогадами. Зв'язок вишикувалася, бренд партнера вже приємно відрізняється від всіх інших товарів на полиці.

Рекламна компанія

Ще однією перевагою участі в заходах це можливість впровадження в рекламну кампанію фестивалю. Для невеликих компаній малого і середнього бізнесу це може служити вагомою перевагою і приємним бонусом для великих кампаній, тобто це хороша можливість потрапити на дорогі рекламні формати, що дозволить заощадити бюджети. Так що, при виборі заходи, варто звернути увагу і на його рекламну кампанію.

Ми просуваємо свої фестивалі за принципом 360 градусів, але основним рекламним каналом, звичайно ж, служать наші ресурси, з'єднання тематичний канал + тематичний захід дає дуже потужний ефект, що доводить висока відвідуваність проведених заходів і зростання бази постійних партнерів наших заходів.

Також, після проведення Кубка телеканалу «Мисливець і рибалка» , Знімальна група телеканалу знімає фільм про захід, який транслюється на ТК «Мисливець і рибалка» , Крім фільму, про Кубок і його партнерів розповідають в телепередачі власного виробництва телеканалу "У курсі справи" . Це додаткові рекламні можливості для наших партнерів, інтегровані в телепередачі нашої компанії.

Що стосується дитячого квесту телеканалу «Рудий» , Знімальна група телеканалу знімає сюжет про захід в рамках телепередачі «Руді новини».

природна інтеграція

Цікава і ненудна активність на заході забезпечить більше уваги і зростання відвідуваності на вашу майданчик. А органічне впровадження на фестиваль буде сприйматися відвідувачами як частина розважальної програми, викликати більше довіри і не сприйматися як реклама.

Якщо розглядати інтереси аудиторії Кубка телеканалу «Мисливець і рибалка» , То вона не обмежується тільки човнами і снастями. З року в рік ми запрошуємо взяти участь компанії, що представляють рекреаційну техніку (квадроцикли, всюдиходи, снігоходи, гідроцикли, човни, мотори). Місце проведення - наявність великої водойми, вибоїсті стежки, ліси, поля - дуже підходять для тестування подібної техніки. Можливість безкоштовно протестувати техніку нікого не залишає байдужими.

Під час зимового Кубка в минулому році у Воронежі ми запросили компанію - дистриб'ютора спеціалізованих навушників для мисливців. Під час мисливського біатлону, кожен міг спробувати на собі цей чудовий товар. Відгуки для партнера не змусив себе довго чекати - інформація про чудо-навушниках розлетілася миттєво.

Як відомо, мисливці та рибалки, люди люблять відпочинок на природі. Намети, туристичне спорядження також активно бере участь в наших заходах.

Наприклад, можна побудувати наметове місто, де протягом всього заходу - гості порівнюють, вибирають і навіть купують намет. Зараз розвиваються мисливського господарства, заміські ділянки- тому у нас іноді виставляються зі своєю експозицією подібні клуби. А в якості максимальної лояльності - дарують сертифікати на безкоштовне проживання у себе.

На правах реклами