Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

5 прикрих помилок новачків в WordPress для вашого SEO

  1. 1) Відсутність XML файлу Sitemap
  2. 2) Погана класифікація та тегування
  3. 3) Чи не визначення канонічних URL
  4. www.example.comexample.comwww.example.com/index.htmlexample.com/home.asp
  5. 4) Використання посилань статей в довільному вигляді
  6. 5) Додавання ключового слова і ключових тегів

Багато є шанувальниками WP, багато противниками, але дихати рівно при дискусії про нього важко. Для розвитку свого сайту ми б, напевно, не рекомендували використовувати WordPress, але для початку ведення блогу, важко не погодитися з перевагами і простотою настройки інтерфейсу під себе.

Є стереотип, що WP красиво і просто влаштований, але при цьому дуже поганий з точки зору SEO. Насправді, якщо грамотно підходити до питання і додати кілька корисних плагінів, то сайти на WordPress дуже навіть добре піддаються індексування і просуванню.

Однак навіть ті, хто вважає, що робить досить багато з точки зору локальної оптимізації, ймовірно, робить принаймні одну з наступних помилок (я знаю, тому що і сам так робив в минулому).

Тому звільните трохи часу, щоб переварити таку інформацію і загальні помилки SEO, зроблені користувачами WordPress. Я буду пропонувати прямі рішення кожному!

1) Відсутність XML файлу Sitemap

Карта сайту - спосіб сказати Google про сторінки на Вашому сайті, які ми не змогли б інакше обнаружіть.Google

У мене є просте правило отримане дослідним шляхом, коли справа доходить до вивчення нових стратегій SEO, якщо я чую його від кого-небудь, я звертаю на це увагу, але якщо я чую його від Google, я ставлю собі замітку на завжди. Ось чому моя позиція щодо карт сайту проста: якщо Google говорить, що допомагає їм знаходити сторінки на вашому сайті, який вони можуть не інакше виявити, то дайте їм її.

Але це не все про карти сайту. Вони можуть також використовуватися, щоб надати додаткову інформацію про ваш веб-сайті (яку ви думаєте вони дізнаються автоматично), і метадані, що стосуються певних типів носіїв (таких як час і інформація про відео).

Простіше кажучи, карта сайту - просто зокрема відформатований список сторінок на вашому сайті з тих, що ви хотіли б проіндексувати пошуковими системами. Ви можете створити їх вручну, але у мене є кілька пропозицій щодо плагинам автоматизації:

  • XML Google Карти сайту

З більш ніж десятьма мільйонами завантажень і середньою оцінкою 4.7 з 5, Ви можете бути впевнені, що цей безкоштовний плагін зробить свою роботу.

У цього безкоштовного плагіна є багато пов'язаних з SEO функцій, одна з яких є чудовим генератором карти сайту XML.

Процес створення оновлення карти сайту майже повністю автоматизований. Ви встановлюєте всього кілька опцій.

Google говорить, що

"Більшість веб-майстрів отримають вигоду з мапою Поставте сайту"

2) Погана класифікація та тегування

Одне з найбільш вражаючих в просуванні сайтів для мене - це сайти, які не використовують категорії і теги належним чином. Очевидний факт - те, що категорії і теги дають можливості для збільшеного акценту і залучення трафіку, але велика проблема - те, що погане використання категорій і тегів може фактично переконати відвідувача покинути ваш сайт.

Ви повинні знати про WordPress ієрархії - якщо Категорії це ваше зміст, то Теги - ваш індекс. Коли люди говорять мені, що теги не приносять користі, я питаю їх вивчали вони коли небудь наукові статті? І скільки часу їм знадобилося б для пошуку потрібної без тегів.

Сумлінна класифікація та тегування ваших сторінок і статей не тільки спростять для відвідувачів пошук того, що вони хочуть, але також підвищать ваше ранжування в SEO.

3) Чи не визначення канонічних URL

Якщо ви ніколи не чули про канонізацію, це поняття може трохи вас запитати.

Канонізація - процес вибору кращого URL, коли є кілька варіантів вибору, і це зазвичай відноситься до домашніх сторінок. Наприклад, більшість людей вважало б їх тими ж URL:

www.example.comexample.comwww.example.com/index.htmlexample.com/home.asp

Але технічно всі ці URL відрізняються, особливо для індексування в Google. Веб-сервер міг повернути абсолютно різний зміст для всіх них, якщо ми говоримо про шифрування і сприйнятті пошуковою машиною. Коли Google "канонізує" URL, ми намагаємося вибрати той, який походить більше.

Скажу простіше, якщо ви не скажете пошуковикам, яку версію сторінки індексувати і поставити у видачі, вони зроблять це самі. Останньою що ви хочете, це опинитися в списку ресурсів, яким доводиться чистити видачу, щоб не бути деранжірованнимі. Рішення полягає в тому, щоб надати їм канонічний URL

Це - по суті три процесу кроку:

  • Скажіть WordPress, як представити Ваш сайт (тобто http://www.yoursite.com/ або http://yoursite.com/ ).
  • Скажіть Google (який використовує Інструменти Веб-майстри), який тип URL Ви хочете, щоб вони використовували.
  • Використовуйте плагін (такий як вищезгадана SEO WordPress Yoast), щоб гарантувати, що канонічні URL будуть визначені на кожній сторінці вашого сайту.

Можливо це звучить лякаюче, але в дійсності в цьому немає нічого складного, а ефект від такого буде в будь-якому випадку позитивний.

4) Використання посилань статей в довільному вигляді

Ви можете налаштувати вигляд посилання, який буде присвоюватися новій сторінці, за замовчуванням це буде цифровий вигляд, який не дає нам ніяких переваг. Але також ви можете використовувати текстовий вигляд з назвою статті або категорії, що помітно допоможе вам в ранжируванні, причому на наш взгял найдоречніше використовувати транслітерізацію латиницею при формуванні статті.

Також радимо його обмежити 3-4 словами і зробити більш лаконічним для індексування пошуковими системами.

5) Додавання ключового слова і ключових тегів

- Не актуально

Ця стаття підготовлена ​​для нашої розсилки по клієнтам бажаючим зайнятися своїм SEO-просуванням, але якщо дана тема буде актуальна для широкої аудиторії, то ми постараємося її розкрити більш детально на SPARK.

Коли люди говорять мені, що теги не приносять користі, я питаю їх вивчали вони коли небудь наукові статті?