5 прикрих помилок новачків в WordPress для вашого SEO
- 1) Відсутність XML файлу Sitemap
- 2) Погана класифікація та тегування
- 3) Чи не визначення канонічних URL
- www.example.comexample.comwww.example.com/index.htmlexample.com/home.asp
- 4) Використання посилань статей в довільному вигляді
- 5) Додавання ключового слова і ключових тегів
Багато є шанувальниками WP, багато противниками, але дихати рівно при дискусії про нього важко. Для розвитку свого сайту ми б, напевно, не рекомендували використовувати WordPress, але для початку ведення блогу, важко не погодитися з перевагами і простотою настройки інтерфейсу під себе.
Є стереотип, що WP красиво і просто влаштований, але при цьому дуже поганий з точки зору SEO. Насправді, якщо грамотно підходити до питання і додати кілька корисних плагінів, то сайти на WordPress дуже навіть добре піддаються індексування і просуванню.
Однак навіть ті, хто вважає, що робить досить багато з точки зору локальної оптимізації, ймовірно, робить принаймні одну з наступних помилок (я знаю, тому що і сам так робив в минулому).
Тому звільните трохи часу, щоб переварити таку інформацію і загальні помилки SEO, зроблені користувачами WordPress. Я буду пропонувати прямі рішення кожному!
1) Відсутність XML файлу Sitemap
Карта сайту - спосіб сказати Google про сторінки на Вашому сайті, які ми не змогли б інакше обнаружіть.Google
У мене є просте правило отримане дослідним шляхом, коли справа доходить до вивчення нових стратегій SEO, якщо я чую його від кого-небудь, я звертаю на це увагу, але якщо я чую його від Google, я ставлю собі замітку на завжди. Ось чому моя позиція щодо карт сайту проста: якщо Google говорить, що допомагає їм знаходити сторінки на вашому сайті, який вони можуть не інакше виявити, то дайте їм її.
Але це не все про карти сайту. Вони можуть також використовуватися, щоб надати додаткову інформацію про ваш веб-сайті (яку ви думаєте вони дізнаються автоматично), і метадані, що стосуються певних типів носіїв (таких як час і інформація про відео).
Простіше кажучи, карта сайту - просто зокрема відформатований список сторінок на вашому сайті з тих, що ви хотіли б проіндексувати пошуковими системами. Ви можете створити їх вручну, але у мене є кілька пропозицій щодо плагинам автоматизації:
- XML Google Карти сайту
З більш ніж десятьма мільйонами завантажень і середньою оцінкою 4.7 з 5, Ви можете бути впевнені, що цей безкоштовний плагін зробить свою роботу.
У цього безкоштовного плагіна є багато пов'язаних з SEO функцій, одна з яких є чудовим генератором карти сайту XML.
Процес створення оновлення карти сайту майже повністю автоматизований. Ви встановлюєте всього кілька опцій.
Google говорить, що
"Більшість веб-майстрів отримають вигоду з мапою Поставте сайту"
2) Погана класифікація та тегування
Одне з найбільш вражаючих в просуванні сайтів для мене - це сайти, які не використовують категорії і теги належним чином. Очевидний факт - те, що категорії і теги дають можливості для збільшеного акценту і залучення трафіку, але велика проблема - те, що погане використання категорій і тегів може фактично переконати відвідувача покинути ваш сайт.
Ви повинні знати про WordPress ієрархії - якщо Категорії це ваше зміст, то Теги - ваш індекс. Коли люди говорять мені, що теги не приносять користі, я питаю їх вивчали вони коли небудь наукові статті? І скільки часу їм знадобилося б для пошуку потрібної без тегів.
Сумлінна класифікація та тегування ваших сторінок і статей не тільки спростять для відвідувачів пошук того, що вони хочуть, але також підвищать ваше ранжування в SEO.
3) Чи не визначення канонічних URL
Якщо ви ніколи не чули про канонізацію, це поняття може трохи вас запитати.
Канонізація - процес вибору кращого URL, коли є кілька варіантів вибору, і це зазвичай відноситься до домашніх сторінок. Наприклад, більшість людей вважало б їх тими ж URL:
www.example.comexample.comwww.example.com/index.htmlexample.com/home.asp
Але технічно всі ці URL відрізняються, особливо для індексування в Google. Веб-сервер міг повернути абсолютно різний зміст для всіх них, якщо ми говоримо про шифрування і сприйнятті пошуковою машиною. Коли Google "канонізує" URL, ми намагаємося вибрати той, який походить більше.
Скажу простіше, якщо ви не скажете пошуковикам, яку версію сторінки індексувати і поставити у видачі, вони зроблять це самі. Останньою що ви хочете, це опинитися в списку ресурсів, яким доводиться чистити видачу, щоб не бути деранжірованнимі. Рішення полягає в тому, щоб надати їм канонічний URL
Це - по суті три процесу кроку:
- Скажіть WordPress, як представити Ваш сайт (тобто http://www.yoursite.com/ або http://yoursite.com/ ).
- Скажіть Google (який використовує Інструменти Веб-майстри), який тип URL Ви хочете, щоб вони використовували.
- Використовуйте плагін (такий як вищезгадана SEO WordPress Yoast), щоб гарантувати, що канонічні URL будуть визначені на кожній сторінці вашого сайту.
Можливо це звучить лякаюче, але в дійсності в цьому немає нічого складного, а ефект від такого буде в будь-якому випадку позитивний.
4) Використання посилань статей в довільному вигляді
Ви можете налаштувати вигляд посилання, який буде присвоюватися новій сторінці, за замовчуванням це буде цифровий вигляд, який не дає нам ніяких переваг. Але також ви можете використовувати текстовий вигляд з назвою статті або категорії, що помітно допоможе вам в ранжируванні, причому на наш взгял найдоречніше використовувати транслітерізацію латиницею при формуванні статті.
Також радимо його обмежити 3-4 словами і зробити більш лаконічним для індексування пошуковими системами.
5) Додавання ключового слова і ключових тегів
- Не актуально
Ця стаття підготовлена для нашої розсилки по клієнтам бажаючим зайнятися своїм SEO-просуванням, але якщо дана тема буде актуальна для широкої аудиторії, то ми постараємося її розкрити більш детально на SPARK.
Коли люди говорять мені, що теги не приносять користі, я питаю їх вивчали вони коли небудь наукові статті?