5 способів вразити менеджера з найму SEO

  1. Продемонструйте власну роботу
  2. Наведіть приклади виконаних проектів
  3. Наведіть приклади невдалого проекту
  4. Знайте останні оновлення Google
  5. Поговоріть про майбутнє пошуку
  6. Мануель Мартінес | Старший менеджер SEO

Завантажте зображення в область заповнювача, нижче якої буде відображено цей блог: Завантажте зображення в область заповнювача, нижче якої буде відображено цей блог:   Продемонструйте власну роботу   Хороший SEO має підприємницький дух

Продемонструйте власну роботу

Хороший SEO має підприємницький дух. Люди, які можуть створити свій власний веб-сайт і зробити його рейтингом, вже пройшли довгий шлях. Це не обов'язково означає, що ви повинні побудувати черговий Reddit, але створивши свій власний міні-бізнес показує, що ви готові вчитися і що ви не хочете сидіти і чекати можливостей.

Наведіть приклади виконаних проектів

Які проекти ви володієте? Працювати SEO для великої компанії, будь то в будинку або в агентстві, може бути все ж. Ви повинні мати змогу окреслити проект, який ви прийняли від початку до кінця. Якщо ви є молодшим SEO та ще не мали можливості повністю самостійно запустити проект, є ймовірність, що ви були задіяні в одному. Тут ви повинні виділити, яку частину ви володієте, який результат був і що ви дізналися під час процесу. Щоб бути ще більш структурованою, використовуйте модель STAR як базу для відповіді.

Наведіть приклади невдалого проекту

Невдалі проекти часто можуть навчати нас, як і успішні проекти. Чому? Ну, як бізнес-суб'єкт SEO часто має багато внутрішніх зв'язків, особливо у великих організаціях, тому, коли справи йдуть погано, легко звинуватити когось іншого . Що хороший SEO повинен зробити, це взяти на себе власність: говорити про невдалих кампаній і обговорити, що пішло не так, чому і що ви могли б зробити по-іншому. Менеджер з найму знає, що це нелегко зробити SEO на рівні підприємства, а м'які навички будуть настільки ж цінними, як технічні навички, не тільки для команди SEO, але й для всього бізнесу.

Знайте останні оновлення Google

Хто такий Фред? Є багато веб-сайтів, що пишуть про останні оновлення Google, тому переконайтеся, що прочитали деякі з цих статей і зрозуміли, що робить кожне оновлення (і що не робить). Також може бути корисним зрозуміти, що таке глобальне розгортання, і як пошук працює дещо по-різному в залежності від мови та вірностей місцевої мови тощо. У двох словах, менеджер по найму хоче бачити, що ви зацікавлені в SEO / Google оновленнях і маєте фундаментальне розуміння того, що означають ці оновлення для їхнього бізнесу.

Поговоріть про майбутнє пошуку

Що далі? Чи є голосовий пошук наступною великою річчю? Чи отримає автоматизований, гіпер-персоналізований вміст Інтернет? Що наступне в локалізації? Як ви ранжируєте нові формати? І т.д., і т.д. Почніть задавати питання, придумати тезу - ще краще: придумайте один і почніть проводити тест. Ми можемо тільки припустити, що пошукові системи будуть робити далі, але ключовим моментом тут є демонстрація того, що ви думаєте попереду. Це показує, що ви зацікавлені в предметі і можете сформулювати ідеї.

Запрошуючи нового члена SEO в команду, менеджер по найму хоче відчувати впевненість, що наступний член буде дзвонити щось на стіл і бути існуючим для роботи з SEO кожен день тижня.

Удачі у вашій роботі полювання!

Мануель Мартінес | Старший менеджер SEO

Мануель Мартінес є стратег SEO з 8-річним досвідом роботи з пошуковим маркетингом. Він працює вдома як старший менеджер, керуючи командою спеціалістів SEO.

Чому?
Чи є голосовий пошук наступною великою річчю?
Чи отримає автоматизований, гіпер-персоналізований вміст Інтернет?
Що наступне в локалізації?
Як ви ранжируєте нові формати?