Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

5 великих помилок SEO перенаправлення і як їх уникнути

Коли більшість людей думають про SEO сьогодні, ми зосереджуємося на таких областях, як зміст, зв'язки з громадськістю та соціальні сигнали. Хоча це є життєво важливими компонентами, у деяких компаніях бракує найважливіших питань, які можуть тримати їхню органічну продуктивність пошуку назад.

Переадресація є одним з тих факторів, які, хоча більшість з нас розуміє важливі для SEO, мало хто з нас точно знає, де вони повинні бути використані і як правильно їх реалізувати. У цій посаді я розповім про найбільші помилки, які роблять компанії з перенаправленнями SEO, і як їх можна уникнути.

1: Не використовуйте перенаправлення

В ідеалі будь-який опублікований вміст вашого веб-сайту ніколи не повинен рухатися або зникати. Однак насправді веб-сайт редизайн, редагування та реструктуризація відбувається регулярно; змушуючи вміст переміщатися в різні місця, нові URL-адреси, об'єднуватися в іншу інформацію або повністю видалятися.

Переадресації допомагають користувачам (і пошуковим системам) знаходити вміст під час його переміщення або направляти їх до найбільш відповідного альтернативного ресурсу, якщо його було видалено.

Якщо ви усунете або зміните розташування свого вмісту, не перенаправляючи його, ви ризикуєте створити "сирітські сторінки" - сторінки, які більше не вписуються в структуру вашого веб-сайту, але все ще існують і залучають трафік. З часом ці сторінки можуть представляти застарілий, незміщений вміст; надання поганого досвіду користувачам і вартістю продажів або потенційних клієнтів.

Неперенаправлення також може призвести до того, що користувачі отримують помилки сервера "сторінка не знайдена" (404). Це відхилення представляє користувачам повідомлення, яке повідомляє їм, що сторінку, яку вони шукають, неможливо знайти. Більшість веб-сайтів використовують стандартну сторінку помилок 404, яка є надзвичайно корисною для користувачів, оскільки вони втрачають всі варіанти навігації.

Користувацькі помилки 404 є кращими, оскільки дозволяє відображати альтернативні варіанти та навігацію користувачеві разом з повідомленням; однак для користувачів це ще не великий досвід. Пошукові системи видаляють сторінки зі свого індексу, якщо вони повертають 404 або інші помилки сервера, так що це, безумовно, те, чого ви хочете уникнути.

2: Використання неправильного перенаправлення

Існує декілька способів перенаправлення сторінок з однієї URL на іншу. Загалом, переадресації завжди повинні виконуватися за допомогою кодів відповіді сервера 301 (постійний) або 302 (тимчасовий). Слід уникати інших форм переадресації, таких як перенаправлення javascript і мета-оновлення.

Однак, навіть при використанні 301 і 302 переадресацій, важливо вибрати правильний вибір на основі ситуації.

301 перенаправлення використовуються, коли ресурс або сторінка постійно переміщуються з одного місця в інше. Це повідомляє веб-переглядачу або пошукову систему, що вони можуть забути стару URL-адресу, оскільки вона назавжди втрачена.

302 перенаправляє браузерам і пошуковим системам те, що ресурс або сторінка тимчасово переміщено, і може бути перенесено назад у найближчому майбутньому.

Використання неправильного перенаправлення може викликати значні проблеми для вашого трафіку та продуктивності SEO. Наприклад, якщо ви використовуєте 302 (тимчасове) переадресацію для сторінки, яка назавжди зникне, пошукові системи можуть тримати старий URL протягом тривалого часу, не передаючи значення SEO на новій сторінці так швидко.

З іншого боку, якщо ви використовуєте переадресацію 301 для тимчасової зміни, ваші цінні URL-адреси можуть бути повністю вилучені з індексу пошукової системи.

3: Використовуйте перенаправлення замість перезапису URL-адрес

Переписування URL-адрес, щоб зробити їх більш дружніми, є важливою частиною SEO. Замість того, щоб представляти користувачам неясний URL, ви можете переписати його на те, що легко вводити та запам'ятовувати. Наприклад:

Переписана URL-адреса повідомляє користувачам і пошуковим системам, про що йде сторінка, перш ніж вони навіть переглянуть її.

Там, де люди помиляються, змішуються перенаправлення та переписування. Наприклад, замість того, щоб мати дружні URL-адреси / віджети / сині віджети /, вони створюють переадресацію з приємної URL-адреси / / page = 21. Використання переадресації в цій ситуації не дає жодної користі, оскільки пошукові системи не індексують дружні URL-адреси або відображають їх користувачам.

4: Використання переадресацій у внутрішніх посиланнях

Внутрішні посилання - це посилання, які існують між сторінками вашого веб-сайту. Наприклад, посилання з вашої домашньої сторінки на сторінку "про нас". Коли сайти оновлюються та створюються перенаправлення, багато компаній не звертають уваги на оновлення своїх внутрішніх посилань на нові URL-адреси.

Оскільки переадресація приводить користувача до остаточного розташування сторінки, багато компаній або ніколи не розглядають необхідність оновлення своїх внутрішніх посилань, або вирішують, що перенаправлення видаляє потребу в цьому. На жаль, це має кілька негативних наслідків для користувачів і SEO.

Хоча перенаправлення відбуваються автоматично, вони все ще помітні користувачам. Це означає, що користувачі будуть бачити екран "мерехтіння", коли сторінка перенаправляє з однієї URL на іншу.

Що ще гірше, це тремтіння потребує часу. Сторінки повинні завантажуватися протягом 2 або 3 секунд, так що навіть якщо ваш сервер швидко і може перенаправляти через половину секунди, він продовжує додавати від 17 до 25% більше часу для завантаження сторінки. Якщо ваші веб-сторінки завантажуються вже більше 3 секунд, то додаткове переадресацію може призвести до відмов та відключених сеансів; коштує вам продажів.

Кожна сторінка, яку ви контролюєте, включаючи веб-сайт, вміст соціальних медіа, посилання на каталоги тощо, завжди повинні вказувати на правильний URL для вашого вмісту.

5: Перенаправлення ланцюжка

Якщо вашому веб-сайту більше декількох років, є ймовірність, що ви пройшли пару редизайнів або реструктуризації. Внаслідок цього, швидше за все, деякі сторінки з вашого оригінального веб-сайту були перенаправлені на іншу URL-адресу, яка потім також була перенаправлена ​​на третю URL-адресу.

У цьому сценарії ми маємо такі перенаправлення:

Google заявив у минулому, що деякі значення посилання не передаються разом із переадресацією (YouTube) . Дані від Moz передбачають, що обсяг трафіку, який він втрачає, становить приблизно 15 відсотків .

Перенаправлення ланцюжків втратять цю "вартість" для кожного переадресації, що проходить. Таким чином, замість перенаправлення «ланцюжка», коли одна сторінка перенаправляє на іншу, а інша, коли ви створюєте нові перенаправлення, ваші старі перенаправлення повинні бути оновлені для найкоротшого шляху до остаточного вмісту.

Якщо ваша компанія не інвестувала значних коштів SEO фахівців або є дуже проактивне агентство, ймовірно, ви робите, принаймні, одну з таких помилок перенаправлення. Правильне налаштування ваших переадресацій може зайняти деякий час і зусилля, але результати цілком варті того, щоб у довгостроковій перспективі.
Я не пропустив жодного? Напишіть мені на @ nathan5ri

Я не пропустив жодного?