Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

5 Загальні помилки SEO з заголовками веб-сторінки

  1. Що таке веб-сторінки?
  2. 1. Не має назви
  3. 2. Заголовки сторінок, які занадто короткі або занадто довгі
  4. 3. Ключове слово Канібалізація
  5. 4. Використання назви компанії / сайту на всіх веб-сторінках
  6. 5. Дублювати заголовки веб-сторінок

Заголовки сторінок є одним з найпотужніших факторів ранжирування пошукових систем, які ви контролюєте, але власники веб-сайтів часто нехтують ними.

Незалежно від того, чи маєте намір поліпшити видимість пошукової системи або зробити ваш сайт більш змістовним та взаємосумісним, слід уникати цих п'яти найпоширеніших помилок під час створення назв сторінок.

Що таке веб-сторінки?

Заголовок веб-сторінки - це значення, яке ви призначаєте тегу <title>, який зазвичай знаходиться у верхній частині документа HTML / XHTML у тезі <head>.

Більшість веб-браузерів відображатиме назву веб-сторінки у верхній частині вікна веб-переглядача та / або на вкладці веб-переглядача.

Наприклад, наступний код:

<! DOCTYPE html> <html xmlns = "http://www.w3.org/1999/xhtml" dir = "ltr" lang = "en-US"> <head> <title> Ваш сайт </title> </head>

Це відображається в Google Chrome, Mozilla Firefox і Microsoft Internet Explorer:

Потім Google відображає значення <title> (після пошукового запиту " seo tips пам'ятайте “):

Тепер, коли ми всі синхронізовані на те, що саме назви веб-сторінок, давайте розглянемо популярні помилки, які я бачу з назвами веб-сторінок.

1. Не має назви

Існує величезна кількість веб-сайтів, які не мають тега заголовка або використовують типовий заголовок, наприклад, "Untitled Document". Просто спробуйте пошукати в Google для “ документ без назви І ви не повірите мільйонам результатів, які відповідають вашому пошуку.

Оскільки пошукові системи використовують ваш тег <title> для відображення в результатах пошуку, він не має - або має такий, що не має сенсу - ускладнює пошук і індексування ваших сторінок.

Заголовки сторінок надають веб-сторінці певний контекст. Вона розповідає веб-роботові, як пошуковий павук Google, про що йдеться на веб-сторінці.

2. Заголовки сторінок, які занадто короткі або занадто довгі

Незважаючи на те, що це не є масовим питанням, назви коротких сторінок обмежать потенціал сторінки для ранжування за кількома ключовими словами. Наприклад, Google може відображати до 70 символів на сторінці результатів пошукової системи ( SERP ) - чому б не скористатися цим?

Але не перестарайтеся. Майте на увазі, що чим більше ключових слів у назві, тим більше вони стають розбавленими. Наявність занадто великої кількості ключових слів у назві сторінки, хоча і видима Google, може призвести до поширеного виникнення ключового слова cannibalization (про що ми поговоримо далі).

Терміни, що з'являються першими в заголовку, є тими, які будуть надані більше значення. Наприклад, якщо веб-сторінка розповідає про те, як відремонтувати зламаний жорсткий диск на ноутбуці Dell XPS, а основними ключовими словами є "ремонт", "Dell" і "XPS", назва:

<title> DIY: Як відновити зламаний жорсткий диск на ноутбуці Dell XPS </title>

Може бути переглянуто до:

<title> Відремонтуйте <title> стиснутого жорсткого диска ноутбука Dell XPS

Зверніть увагу на те, як ключові терміни ближче до початку у другому прикладі, і що він коротший за перший приклад. Це не тільки краще для рейтингу пошукових систем, але це також легше читати і розуміти.

Створюйте великі назви, які надають значенням вашим веб-сторінкам, і пам'ятайте, що користувачі Інтернету швидко хочуть отримати інформацію - не змушуйте їх думати про те, що ваші назви сторінок, написавши інформаційні назви сторінок, які не є занадто короткими та бракують інформації або занадто довго Важко читати.

3. Ключове слово Канібалізація

Це ситуація, коли назви сторінок заповнені занадто багато ключових слів. Наповнення ключових слів - це недобросовісна тактика, яку використовують декілька SEO-консультантів для поліпшення рейтингу пошукових систем своїх клієнтів. Хоча я сам консультант SEO, я не рекомендую грубо завантажувати ваші сторінки за допомогою ключових слів, тому що це не тільки впливає на ефективність вашого рейтингу пошукової системи, але й є причиною того, що іноді ми бачимо нерелевантні веб-сторінки для високої якості ключове слово.

Оскільки ваші веб-сторінки відрізняються (або повинні бути) окремими та мають мати унікальний вміст, те саме має бути у випадку з заголовками сторінок. Повторення тих самих ключових слів на різних сторінках, незалежно від того, чи вони мають відношення до цієї сторінки, не допоможе, головним чином з двох причин:

  1. Нерелевантні веб-сторінки можуть бути підібрані пошуковими системами, але вони матимуть високі показники відмов, оскільки не перетворюються ефективно через те, що сторінка не є такою, яку шукає пошукач
  2. Це порушує мантру Google "Не будь злом"

4. Використання назви компанії / сайту на всіх веб-сторінках

Як було сказано раніше, Google відображає до 70 символів даної назви сторінки в своїх виданнях. Це бачить довше, хоча, і незважаючи на те, що багато професіоналів SEO проповідують, це не велика проблема, щоб назви сторінок, які більше 70 символів у назві сторінки.

Тим не менш, потрібно подумати, що повинно і не повинно з'являтися в назві. Багато власників веб-сайтів, як правило, включають назву своєї компанії, деякі з яких можуть бути дуже тривалими. Ще гірше те, що вони хочуть, щоб їх ім'я з'явилося першим на кожній веб-сторінці.

Включення назви вашої компанії (за винятком того, що це ймовірний термін пошуку) є непотрібним і узгоджується з деякими помилками, які я обговорював раніше.

Наприклад, вивчіть цю назву:

<title> Компанія ACME Exporting / Importing, LLC: Експорт дошки для серфінгу на Гаваї <title>

З назвою сторінки, включаючи назву компанії, вона використовує ще 37 символів (з пробілами)!

Рейтинг пошукової системи може бути кращим, якщо це просто:

<title> Експортувати дошки для серфінгу на Гаваї </title>

Це має сенс відображати назву вашої компанії на домашній сторінці, сторінці контактів і про сторінку, але уникати їх у тематичних сторінках.

5. Дублювати заголовки веб-сторінок

Інша поширена помилка - дублювання назв сторінок. Це ускладнює визначення тієї сторінки, яка відображається на сторінках результатів пошуку.

Як було сказано раніше, всі ваші веб-сторінки повинні бути унікальними - так, за логікою, всі титули веб-сторінок також мають бути неперевершеними.

Пов'язаний вміст

Що таке веб-сторінки?
Що таке веб-сторінки?