51 Бізнес-довідники та сайти, які потрібно знати для місцевих SEO

  1. Навіщо надходити в список?
  2. Загальні бізнес-довідники та місцеві списки

Отримання котирувань на онлайн- довідниках та сайтах з бізнес-довідниками є одним з найбільш ефективних способів підвищення ефективності вашого бізнесу локальний пошук .

Маючи свій власний веб-сайт залишається вирішальним - як і традиційні стратегії пошукової оптимізації, як дослідження ключових слів і побудова посилань - і зростає ваша присутність в Інтернеті на місцевих бізнес-довідниках і місцевих сайтах списків може наблизити вас до споживачів, які шукають підприємства поблизу.

Відповідно до місцевого звіту про пошук у 2017 році:

  • 53% пошукачів зазвичай відвідують підприємство протягом 48 годин після здійснення місцевого пошуку.
  • Фотографії (24%), рецензії (21%) та позиція на сторінках результатів пошуку на місцевому рівні або SERP (21%) є трьома речами, які місцеві пошукачі вважають "найважливішими".
  • 57 відсотків локальних пошуків відбувається на мобільних або планшетних пристроях.

Навіщо надходити в список?

Розміщення прапорів на кількох цифрових властивостях в Інтернеті дозволяє отримати більшу видимість у локальному пошуку. З більшою видимістю приходить більш високий локальний рейтинг, який, у свою чергу, призводить до більшої кількості відвідувань магазинів і продажів.

Кожна з цих цифрових властивостей - це місцевий бізнес-довідник, сайт для онлайн-перегляду, сайт соціальних медіа або будь-яка інша служба місцевих списків - дає можливість вашому бізнесу отримати доступ до Інтернету від споживачів у ключовому, готовому до покупки демографія.

Ось чому важливо перераховувати якнайбільше місцевих сайтів і каталогів. Щоб полегшити вашу роботу, ми в ReviewTrackers склали список провідних довідників і сайтів, які потрібно знати для місцевих SEO, а також посилання на сторінку, де можна знайти інформацію про те, як заявити про свій бізнес-список на кожному сайті. . (Щоб допомогти заощадити час, наші місцеві списки команда може також виконувати роботу для вас і забезпечувати точні списки на десятках сайтів.)

Загальні бізнес-довідники та місцеві списки

Бізнес-довідники та місцеві списки

Автомобільні бізнес-довідники та місцеві списки

Ресторани, готелі та бізнес-довідники та місцеві переліки

Бізнес-довідники з нерухомості та місцеві списки

Чи вказано ваш бізнес на якомога більшій частині цих сайтів? Якщо так, то ви знаходитесь у відмінній позиції для поліпшення місцевої продуктивності SEO. Чи існує місцевий сайт чи каталог, який ми пропустили? Повідомте нам, залишивши коментар у нижній частині статті.

Навіщо надходити в список?
Навіщо надходити в список?
Чи існує місцевий сайт чи каталог, який ми пропустили?