6 основних методів SEO для підвищення вашого вхідного маркетингу [Керівництво з маркетингу]

 1. 1. Зосередьтеся на темі та визначте ключові слова:
 2. 2. Скористайтеся технікою SEO Long Tail
 3. 3. Напишіть оптимізований SEO і переконливу назву
 4. 4. Оптимізуйте вміст і субтитри
 5. 5. Зробіть ваші URL дружніми
 6. 6. Використовуйте тег Alt у зображеннях

Дізнайтеся основи SEO від цих 6 практичних методів (які будуть реалізовані зараз) і поліпшити позиціонування вашого сайту. 6 швидких методів SEO з конкретними результатами.

6 швидких методів SEO з конкретними результатами

Ви можете ненавидіти або любити, але SEO залишається основним елементом вхідного маркетингу.

Маркетолог повинен знати, як працюють рейтинги пошукових систем і як залучити клієнтів з цього джерела.

один Дослідження проводили SearchEngineLand показує, що 70-80% користувачів ігнорують платні оголошення, що з'являються в результатах пошуку, зосереджуючись на органічних результатах.

Наявність стратегії SEO має важливе значення для кожного веб-сайту.

Ви знаєте, що Google враховує ряд факторів позиціонування.

Але на чому слід зосередитися, щоб створити сторінку з ідеальним SEO? Або ще краще, як ви повинні структурувати свій сайт, щоб зробити його ідеально оптимізованим?

Це дуже поширені питання в області SEO, і простого пошуку в Інтернеті достатньо, щоб знайти тисячі відповідей, посібників і постів з цього питання. Я не думаю, що є абсолютний спосіб оптимізувати статтю або веб-сайт . SEO не є науковою технікою, а мистецькою технікою, і як і будь-яке мистецтво не має формули, за якою слід слідувати, що гарантує створення твору.

З іншого боку, як і будь-яке мистецтво, навіть SEO поєднує в собі творчість з низкою технологій і знань.

У цій статті ми розглянемо цей аспект за допомогою аналізу трьох основних методів SEO для оптимізації сторінки (або статті) і максимально наблизивши її до ідеального SEO.

SEO - це складна дисципліна, яка вимагає знань і часу для отримання результатів, але це не повинно бути приводом, щоб ігнорувати цю фундаментальну гілку вхідного маркетингу і залишити конкурентам весь органічний трафік, створений пошуковими системами.

На малюнку нижче ви можете побачити, як структурована стратегія SEO. Секрет полягає в тому, щоб почати з міцної бази і рости:

джерело: Мос

Визначення SEO непросто. Як ви могли помітити, SEO - це щось складне і складне і змінюється з часом. Але десь треба починати.

Ось як SEO визначає деякі "великі хлопці" в галузі:

SEO - це абревіатура "пошукова оптимізація". Це процес, спрямований на отримання вільного, природного чи редакційного трафіку в органічних результатах пошуку пошукових систем. (SearchEngineLand)

Пошукова оптимізація (SEO) - це "практика збільшення кількості та якості трафіку, який набувається за допомогою органічних результатів пошуку". (Rand Fishkin)

Пошукова оптимізація в основному складається з представлення вашого сайту найкращим чином з урахуванням його видимості в самих двигунах, але пам'ятайте, що вашими кінцевими клієнтами є користувачі, а не пошукові системи . (Google, Посібник для початківців пошукової оптимізації)

SEO означає пошукову оптимізацію. Це стосується методів, які допомагають веб-сайту досягти більш високого рейтингу в органічних результатах пошуку, що робить сайт більш видимим для людей, які шукають ваш бренд, продукт або послугу через пошукові системи, такі як Google, Bing і Yahoo. ( Rachel Sprung, HubSpot.com )

SEO - це маркетингова дисципліна, спрямована на отримання більшої видимості в органічних результатах пошукових систем (не за плату). SEO охоплює як технічні, так і креативні елементи, необхідні для поліпшення позиціонування, трафіку і збільшення популярності в пошукових системах. [...] SEO - це не тільки створення веб-сайтів, оптимізованих для пошукових систем. Це означає, що ваш сайт стане кращим для людей. ( Мос )

Як ви можете бачити, ці визначення зосереджуються на 2 фундаментальних пунктах:

 • SEO означає оптимізацію для пошукових систем.
 • SEO означає оптимізацію для користувачів.

Ці дві речі дійсно не протилежні.

Мета компанії Google полягає в тому, щоб запропонувати користувачам найкращий вміст порівняно з їх дослідженнями, а еволюція алгоритму, що визначає позиціонування, проходить саме на цьому шляху.

Все просто, принаймні в теоретичній фазі.

Прочитайте тисячі статей та посібників з SEO, відкрийте для себе найрізноманітніші методи, а потім запитайте себе:

і тепер, звідки мені почати?

Пам'ятаю, коли почав працювати над оптимізацією.

Я вчився, читав і намагався все, що сталося зі мною під рукою.

Я знав всі найбільш авторитетні блоги в галузі, відвідував курси, читав книги, але результати були сподіваннями.

Тоді, одного разу, я зрозуміла, що треба відрегулювати поле, зробити крок за кроком і переконатися в безпосередньому досвіді з правильністю вивчених стратегій і методів.

Цей посібник народився з цього досвіду перевірки і трьох методів, які я пропоную вам, деякі з тих, які принесли мені найкращі результати.

Це не секретні формули або "магічні" коди, які катапультують веб-сайт у верхній частині результатів пошуку. Такої речі немає.

Скоріше, це методи, які показують, як слід оптимізувати сайт або веб-сторінку, які вже показали, що вони приносять результати.

Скоріше, це методи, які показують, як слід оптимізувати сайт або веб-сторінку, які вже показали, що вони приносять результати

Як і будь-яка гарна успішна маркетингова стратегія , секрет полягає в тому, щоб мати хороші основи і будувати власний собор.

В області SEO основи дійсно широкі, починаючи від вибору сервера і теми, до оптимізації текстів і зображень, заголовків, структури внутрішнього зв'язку, зовнішніх посилань і т.д.

Нижче я вказав 6 основних аспектів SEO, на яких можна працювати, щоб почати процес оптимізації:

1. Зосередьтеся на темі та визначте ключові слова:

Після того, як ідея нової публікації або нової сторінки зріла, першим кроком є ​​пошук ключових слів, які найкраще описують вміст, який ми хочемо створити.

Особисто я люблю використовувати аркуш паперу, на якому кидаю всі ключові слова, які приходять на мій погляд у потоці свідомості, потім роблю вибір відповідно до цих критеріїв:

 • Чіткість: ключові слова, які найкраще ідентифікують проблему, не залишаючи нерозуміння з іншими темами.
 • Популярність: вони отримують велику кількість пошуків.
 • Відповідність моїй ніші: немає сенсу використовувати супер ключові слова, які не відображені в інтересах моєї ніші (тому що у вас є вибрали вашу нішу , правда?). Я також можу потрапити до пошукових систем спочатку, але якщо я запропоную флорентійські стейки в ніші веганів, я навряд чи досягну цілей, які я поставив перед собою.

Наприклад , у цій публікації найбільш очевидними ключовими словами є "SEO" і "вхідний маркетинг". Більше того, хоча це виглядає досить очевидним, слово "позиціонування пошукової системи" показує певну цінність (і дуже цікаво, як ми побачимо).

Очевидно також, що слово "техніки", але це дуже цікаве загальне ключове слово, також для інших секторів, тому що воно дозволяє розміщувати їх у певній ніші ("6 прийомів для виконання X", "кращі методи для Y" тощо). ) використовувати "владу" списків, щоб отримати більше кліків.

(Невелика дужка на цю тему: дослідження, проведене диригентом, показало, що назви з пронумерованими списками мають значно вищі показники конверсії, ніж інші.)

Насправді я міг би вибрати іншу назву, використовуючи, наприклад, ключове слово "6 кроків" або "6 пропозицій", але, як показує програма планування ключових слів Adwords, комбінація "методи SEO" має значно більший обсяг пошуку комбінації "SEO-кроки" або "SEO-пропозиції". Насправді я міг би вибрати іншу назву, використовуючи, наприклад, ключове слово 6 кроків або 6 пропозицій, але, як показує програма планування ключових слів Adwords, комбінація методи SEO має значно більший обсяг пошуку комбінації SEO-кроки або SEO-пропозиції

Про Google Adwords . Цей рекламний сервіс є дуже корисним безкоштовним інструментом на цьому етапі вибору ключових слів: lo Інструмент планування ключових слів ,

Завдяки інструменту добору ключових слів ви можете побачити, скільки пошуків було зроблено для одного або декількох ключових слів та їх найбільш відповідних комбінацій. Більш того, ви можете використовувати його, щоб знайти якийсь синонім, щоб вставити у ваш текст, щоб розширити багатство сенсу (про що ми тут не маємо справи, але який є фактором позиціонування в пошукових системах).

Але коли я зрозумів, наскільки важливо позиціонувати себе в нішах, які мене цікавлять, я вирішив зробити стрибок у рівні і використовувати професійний інструмент:  загальний  , які, на думку багатьох, є найкращим інструментом, доступним сьогодні на ринку Але коли я зрозумів, наскільки важливо позиціонувати себе в нішах, які мене цікавлять, я вирішив зробити стрибок у рівні і використовувати професійний інструмент: загальний , які, на думку багатьох, є найкращим інструментом, доступним сьогодні на ринку.

з загальний Ви можете робити дивовижні речі, які виходять далеко за рамки простого дослідження ключових слів. Наприклад, ви можете перейти на веб-сайт і дізнатися, які ключові слова використовують ваші конкуренти , і це є лише неймовірною перевагою пошуку хороших ключових слів і виправдовує витрати на програму (яка вже в безкоштовній версії пропонує дійсно цікаво).

2. Скористайтеся технікою SEO Long Tail

Концепція Long Tail (довгий хвіст) була придумана Крісом Андерсоном у зв'язку з тенденцією економіки відмовитися від "мало продуктів і декількох ринків", щоб рухатися в бік ніш.

Застосовується до SEO, Long Tail відноситься до дуже специфічної стратегії: зосередження на дуже конкретних ключових словах, з високими показниками переходів і мало конкуренції, що складається з більш ніж трьох слів .

Будь-яка переможна стратегія SEO використовує техніку Long Tail. Інших способів піднятися на "гірську" виставку немає.

Ось зображення, яке узагальнює концепцію:

Ось зображення, яке узагальнює концепцію:

Як ви можете бачити, у верхній частині кривої (ліворуч) є ключові слова, які складаються з 1, 2 або 3 слів. Вони генерують високий обсяг пошуку, але з більшою конкуренцією і більш низьким коефіцієнтом переходів. З іншого боку, у частині "черги" є ключові слова Long Tail, ключові слова складаються з більш ніж трьох слів, з меншим обсягом, але з більш високим коефіцієнтом переходів.

Концепція проста. Приведемо приклад:

Ключове слово "взуття" має набагато більший обсяг пошуку, ніж ключове слово "де купити жіноче взуття в Мілані", але це не має реального значення для позиціонування.

Якщо я - магазин жіночого взуття в Мілані, насправді, я зацікавлений в тому, щоб перехопити конкретний органічний трафік, який має намір купувати взуття в магазині в Мілані, а ті, хто шукає "взуття", але знаходяться в іншій частині «Італія - ​​поза моєю групою потенційних клієнтів , як і ті, хто шукає« взуття », але шукають чоловіче взуття. Більше того, конкуренція конкурентів, які спробують позиціонувати себе за ключове слово "де купити взуття в Мілані", звичайно, буде нижчою, ніж для "взуття".

Перевага використання технології Long Tail двояке:

 • Ви можете звернутися до аудиторії з певними намірами.
 • конкуренція є нижчою (і, отже, витрати на SEO є нижчими, з точки зору грошей або часу).

І не тільки це.

Якщо ви думаєте про це на мить, намагаючись позиціонувати себе "де купити взуття в Мілані", ви вже працюєте, щоб позиціонувати себе також за ключові слова "де купити взуття", "взуття в Мілані" і "взуття".

Візьміть найдовше ("Long") і зніміть все інше.

Кожна стратегія SEO, яка призводить до конкретних результатів, слідує за цим шляхом: починаючи з ключового слова Long Tail і поступово розміщуючи для менш чітко сформульованих ключових слів (доки це коштує 🙂).

3. Напишіть оптимізований SEO і переконливу назву

Назва блогу або сторінки є одним з найважливіших аспектів досягнення ідеального SEO Назва блогу або сторінки є одним з найважливіших аспектів досягнення ідеального SEO. Посада, яка позиціонує себе на найвищих позиціях у пошукових системах, має назву, структуровану відповідно до певних критеріїв і не може бути виключена з стратегії SEO.

Заголовок є найважливішою частиною публікації, оскільки саме тут ви введете ключові слова, визначені в першій фазі пошуку.

Крім того, подумайте, що в середньому 8 людей з 10 будуть читати тільки назви ваших постів, тоді як тільки 2 з 10 продовжать читати решту вмісту . це 80/20 принцип Сформульований Copyblogger, він проливає світло на те, що титули часто є моментом "життя або смерті" для кожного блогу.

Як написати заголовки, які перетворюють якомога більше користувачів і оптимізують SEO?

Дотримуйтесь цих основних правил SEO:

 1. Напишіть назву довжиною до 70 символів , щоб уникнути його "вирізання" в результатах пошуку. Можна перевірити, як буде використовуватися написаний вами заголовок це безкоштовний інструмент ,
 2. Введіть ключові слова в назві , намагаючись відсортувати їх зліва направо за важливістю. Пошукові системи надають більшої ваги словам у назві після стандартного вірша для читання.
 3. Зберігайте "природний" титул , шукаючи правильний компроміс між SEO та копірайтингу.
 4. Перелічіть Google SERP і порівняйте свою назву з такою з основних конкурентів.

4. Оптимізуйте вміст і субтитри

Є ті, хто воліє писати контент спочатку, а потім і назву. Краще чи гірше? Це залежить, але якщо ви не настільки знайомі з предметом, напишіть перший заголовок . Таким чином, ви зрозумієте, як структурувати вміст, і ви не ризикуєте нехтувати тим очікуванням, яке дав титул читачеві.

Існують нескінченні методи, методи та приклади того, як структурувати ефективний і оптимізований контент.

Ви можете вирішити використовувати a Копірайтинг модель більш структурований, або починаючи з простої, але супер-ефективної " структури в трьох актах ".

Це класичний метод управління текстурами, який, застосовуючи до посади або веб-сторінки, розділяє зміст на три частини: вступ , розробку та висновок .

Вступ є найбільш релевантною частиною, як з точки зору SEO, так і переконливою.

Введіть у введенні як головне ключове слово (виділення його жирним шрифтом), так і принаймні 2 або 3 додаткові ключові слова.

В іншому вмісті він систематично вставляє ключові слова щільністю близько 1/100 (поєднання ключових слів кожні 100 слів). Але будьте обережні, щоб не перестаратися! Пошукові системи потребують якості та природності, а перебільшуючи кількість ключових слів, ви ризикуєте потрапити в цю темну зону SEO, де монстр "штрафів" бере на себе.

Щоб перевірити щільність ключових слів ваших сторінок, можна скористатися  щільність ключового слова інструмент  зроблено Seobook Щоб перевірити щільність ключових слів ваших сторінок, можна скористатися щільність ключового слова інструмент зроблено Seobook. Просто і безкоштовно, це дасть вам важливу руку, особливо щоб уникнути надмірної оптимізації.

Для хорошого SEO введіть ключове слово також у субтитрах.

Навіть тут, не перестарайтеся. Просто введіть головне ключове слово в першому підзаголовку (H2) і використовуйте інші субтитри для введення вторинних ключових слів.

5. Зробіть ваші URL дружніми

Наступний крок для базової SEO-оптимізації простий і полягає у створенні URL-адреси сторінки або повідомлення вручну, тобто без використання URL-адреси, яку WordPress генерує автоматично.

Просто натисніть на URL-адресу панелі WordPress і змініть її за допомогою одного з найбільш рекомендованих методів:

складіть URL-адресу за допомогою основних ключових слів заголовка, розділених тире.

Google погоджується, що повідомлення не може мати більше 4 або 5 ключових слів , що цілком логічно. Який сенс придумує посаду з 10 ключовими словами?

І не тільки це, тому що як видно дослідження, проведене Quicksprout , сторінки, які розташовані в перших 10 результатах пошуку, містять в середньому 37 символів , окрім тих, які розташовані в наступних результатах.

6. Використовуйте тег Alt у зображеннях

Використовуйте тег Alt у зображеннях

Трохи додатковий трюк для оптимізації вашого вмісту в SEO полягає в тому, щоб скористатися перевагою тегу alt image ("альтернативний текст", який з'являється у вікні редагування зображень WordPress). Пошукові системи розглядають альтернативний текст як релевантний фактор для позиціонування, а не тільки для пошуку зображень (де, очевидно, збільшується питома вага), але також і, перш за все, для вмісту, який ви пропонуєте.

Важливо, що перше зображення сторінки має ці дві характеристики:

 • описати зміст
 • містить основне ключове слово як тег alt зображення

З іншого боку, інші зображення на сторінці повинні містити попередньо вибрані додаткові ключові слова.

Невелика примітка про зв'язок між зображенням, контентом і SEO, результатом мого особистого досвіду.

Аналізуючи сотні статей, написаних останніми роками, я зрозумів, що позиціонування покращується, якщо головне зображення статті візуально описує сам зміст , як у цьому прикладі:

Перший результат, в даному випадку, як і в інших, полягає в тому, що зображення має описовий зміст у відповідності з назвою і змістом сторінки.

З цих 6 основних стратегій SEO , ви покладете ваш проект на шляху до поліпшення позиціонування і отримати новий трафік.

Пам'ятайте, що SEO - це середньо-і довгострокова стратегія , особливо якщо ви починаєте з нуля.

На сайті, який вже розпочався, зміни, безумовно, матимуть більш швидкий ефект.

За умови, що ви ніколи не пропустите головний фактор будь-якої SEO та маркетингової стратегії (не тільки веб) в цілому: створюйте цінний контент для користувачів.

Але на чому слід зосередитися, щоб створити сторінку з ідеальним SEO?
Або ще краще, як ви повинні структурувати свій сайт, щоб зробити його ідеально оптимізованим?
Як написати заголовки, які перетворюють якомога більше користувачів і оптимізують SEO?
Краще чи гірше?
Який сенс придумує посаду з 10 ключовими словами?