Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

6 спеціалізованих курсів для маркетологів у 2018 році

  1. Як буде виглядати продуктова лінійка курсів WPE в 2018
  2. спеціалізовані курси
  3. Авторські і PRO-курси
  4. Найпопулярніший курс по маркетингу в WPE
  5. Курс для управлінців
  6. Адреси та паролі всіх курсів Академії WPE
  7. Чому вам треба приходити до нас вчитися?
  8. програма курсів
  9. Вчити можуть тільки практики
  10. Як ми підтримуємо студентів

Давайте я розповім вам про курси інтернет-маркетингу. Але не прості, а класні. Спочатку я хотіла почати так: «Поява нових інструментів і методик, відгуки студентів і постійно розвивається конкурентний ринок підштовхують нас до постійних змін і поліпшень». Але скажу простіше - якщо ти не стежиш за змінами і новаціями, то про які сучасних курсах може йти мова? Особливо по маркетингу. Тому організатори курсів самі вчаться 24/7 разом зі студентами.

А тепер - про новини Академії.

У лютому 2018 роки ми в Академії провели стратегічну сесію, на якій було вирішено сфокусуватися на розвитку курсів-спеціальностей за всіма основними напрямками інтернет-маркетингу.

Як буде виглядати продуктова лінійка курсів WPE в 2018

5 років ми активно допомагали бізнесу вибудовувати онлайн-продажу, а фахівцям отримувати вхід в професію. Сьогодні у нас широка продуктова лінійка, яка в першу чергу потрібна початківцям фахівцям і чинним маркетологам.

Саме під потребу стати експертом в сфері інтернет-маркетингу ми будемо переорієнтовувати всі наші курси. Зараз у нас 6 офлайн-курсів і близько 12 онлайн.

спеціалізовані курси

Але продуктова лінійка скоротиться до 4 спеціалізованих курсів, спрямованих на введення в професію:

1. Інтернет-маркетолога (для новачків в маркетингу).

2. SEO-фахівця.

3. PPC (навчання Google AdWords).

4. SMM-фахівця.

Програма буде розширена за рахунок поглиблених, детальних лекцій і додаткових блоків. Наприклад, по веб-аналітиці, юзабіліті, email-маркетингу, копірайтингу. Тривалість навчання збільшиться приблизно до 4 місяців за один курс.

Це будуть абсолютно ідентичні продукти за програмою, викладацькому складу та підручному матеріалу як в офлайні, так і он-лайні. Тільки ті люди, яким зручніше вчитися в офлайні, будуть слухати лекції в нашому офісі, а ті, кому зручніше в онлайні - дистанційно.

Ми недавно проводили опитування, чи хоче наша аудиторія взагалі піти з офлайна, так як припустили, що онлайн-формат - відмінна оптимізація робочого часу. Але за кількістю побажань опитуваних зрозуміли, що дуже багатьом людям необхідний саме офлайн. Це живе спілкування з викладачами, одногрупниками і можливість сконцентруватися на навчанні, що дуже важливо для багатьох хлопців.

Наприклад, коли у нас були курси вихідного дня, до нас їздили з Харкова, Дніпропетровська, Одеси, так як людям було некомфортно вчитися в онлайні.

Ми вирішили залишити два формати, але робимо акцент все ж на онлайн-курсах. Є студенти з країн і регіонів, які не будуть їздити в Київ. Для бажаючих отримати нову спеціальність з РФ, Казахстану, Білорусії варіант один - це тільки онлайн. Ви можете знайти локальні школи для перекваліфікації.

Але ми дуже намагаємося залучити кращих фахівців на ринку, експертів з ім'ям. Наприклад, до Дениса Каплунову йдуть вчитися навіть ті, хто не особливо сприймає онлайн-формат.

Авторські і PRO-курси

Також ми продовжимо випускати лінійку авторських і PRO-курсів, які допоможуть людям з певним досвідом підвищити свою кваліфікацію (і цінник на послуги, відповідно, після закінчення навчання).

Анонс одного з найпопулярніших просунутих курсів.

Найпопулярніший курс по маркетингу в WPE

Це «Інтернет-маркетинг. Старт ». Але на відміну від інших, він скоротиться до 1 місяця. Ми трохи змінили програму, і тепер вона підходить всім, в тому числі підприємцям і початківцям фахівцям без навчального проекту.

На профільні курси ми рекомендуємо приходити зі своїм проектом. У нас є тестовий варіант, але як показує попередній досвід, кільком людям буде складно навчатися на одному і тому ж. Плюс він не дасть тієї емоційної віддачі, яку можна отримати, практикуючись на проекті, над яким вже працюєш.

Наприклад, у нас нещодавно на курсі «Система інтернет-маркетингу для бізнесу» вчилася дівчина на своєму проекті дитячого табору. Вона сама налаштовувала контекстну рекламу і за курс відбила фактично всі гроші, які вклала, за рахунок отримання заявок. ROI був божевільний, близько 300%. Якби це був тестовий аккаунт, то вона подивилася б і подумала: «Я молодець». І все. Але коли бачиш результат на своєму проекті, це зовсім інші відчуття і емоції.

Початківець зможе визначити для себе галузь інтернет-маркетингу, в якій він хотів би розвиватися. А підприємець - визначити для себе ті напрямки, які він зможе вести самостійно. І зрозуміти, що ж краще делегувати підрядникам. Але найголовніше для власників проектів e-commerce полягає в тому, що ви зможете по поличках розкласти аналітичну інформацію і зрозуміти, які канали приносять вам більше прибутку і чому. І що означають всі ці цифри у звітах, які вам надсилають агентства.

Фактично «Старт» - універсальний і дає базове розуміння інтернет-маркетингу. Я б цей курс навіть в університетах на старших курсах ввела, щоб люди, які хочуть пов'язати свій маркетинг з інтернетом, розуміли, як тут все працює.

Курс для управлінців

Ключовим курсом для управлінців стане «Директор по інтернет-маркетингу». Він найдорожчий і ємний за обсягом інформації і часу проходження навчання. Курс спрямований на систематизацію інтернет-маркетингу в бізнесі. Підходить для маркетинг-директорів і може допомогти досягти кар'єрного піку. Реорганізувати бізнес, подивитися на свої бізнес-процеси під іншим кутом.

Ось відгук керівника відділу інтернет-маркетингу Coral Travel Тетяни Помаранской про курс:

Скромно резюмуємо. Академія WebPromoExperts може дати старт в інтернет-маркетингу будь-кому. Допомогти розвиватися і вдосконалювати навички фахівця і систематизувати свої знання досвідченому керівникові.

Адреси та паролі всіх курсів Академії WPE

Хочете замовити корпоративне навчання? Легко!

З 2017 року Академія активно розвиває цей напрямок.

На наших корпоративних тренінгах навчилися співробітники таких компаній, як Prom.ua, Фармак, All.biz, Ісіда, Про-Фарма, Укрпошта, Ашан, ibox та інші.

biz, Ісіда, Про-Фарма, Укрпошта, Ашан, ibox та інші

А й справді, чому не залишити заявку відразу? :)

У кожної компанії своя специфіка і потреби. Тому давати стандартний набір інструментів ми не можемо.

Для початку ми робимо аудит (якщо нашим фахівцям дають доступ до аналітики). А вже потім, за результатами аудиту формуємо програму навчання контекстній рекламі, веб-аналітиці або SEO. І підбираємо лекторів.

Нещодавно ми проводили корпоративне навчання для однієї з клінік, де блок по контенту читала я. Прийти туди з якоюсь базовою програмою, з рекомендаціями, які цій клініці можуть не підійти, я не могла. Потрібно було сісти, подивитися, який контент вони роблять, як вони його публікують, де публікують, що можна поліпшити. І тільки після цього говорити про рекомендації. Якби я цього не зробила, що не проаналізувала поточну ситуацію, не промоніторила конкурентів, то не змогла б допомогти.

Тобто корпоративне навчання - це навчання під проект. Перед цим проводиться аудит, виявляються напрямки розвитку і адаптується програма під ці точки розвитку.

Перед цим проводиться аудит, виявляються напрямки розвитку і адаптується програма під ці точки розвитку

Єднання лекторів - у наявності.

Чому вам треба приходити до нас вчитися?

З першого моменту організації Академії найголовнішими людьми в ній стали ... студенти. Ми все робимо для того, щоб з кожного курсу, спікеру, лекції отримати зворотній зв'язок. Організатори та викладачі намагаються враховувати вимоги студентів і їх зауваження. А про «най-най» експертів я вже говорила? Звичайно, намагаємося залучати кращих - тих, хто знає, як робити, і може зрозуміло все пояснити.

програма курсів

Ми не робимо продукт заради того, щоб просто швидше його запустити і написати: «У нас нові курси!». Складаємо програму курсів на основі бажань, відгуків і відгуків студентів. Якщо є фідбек про те, що якусь тему потрібно вивчити глибше, чуємо і робимо додаткові вебінари і «круглі столи» формату «питання-відповідь».

Часто нам студенти говорили, що їм не вистачає практики. «Академіки» довго думали, яким чином вирішити цю проблему. Збільшувати час лекцій безглуздо, тому що люди зазвичай дивляться і слухають, приходячи ввечері після роботи або на вихідних.

Рішення знайдено! Зняли і додали в кожну навчальну програму ряд скрінкасти. Наприклад, c покроковими настройками запуску реклами, цілей і подій в Google Analytics. Всі ці кроки студент може з легкістю повторити у себе в рекламному кабінеті або на сайті.

В офлайні скрінкасти упаковані в окрему папочку і хлопці можуть дивитися їх по кілька разів. Якщо у студентів щось не вийшло, вони приходять на лекції і запитують.

Це конструктивне рішення проблеми.

Якщо ми отримуємо погані відгуки про лектора, то один з організаторів курсів відвідує його лекції і аналізує, чому на нього скаржаться. Якщо очевидно, що людина не доносить інформацію так, щоб це було вичерпно і зрозуміло, тоді, природно, припиняємо співпрацю (дуже добре, що такі випадки вкрай рідкісні).

Але на скарги, що лектор прийшов в синій сукні, коли його очікували побачити в червоному, ми не реагуємо. Такі відгуки не враховуються.

Ми намагаємося розділяти конструктив і деконструктів. Тому, якщо наші студенти доводять, що саме в курсах не так, то ми по максимуму вносимо зміни.

Вчити можуть тільки практики

Починалося все з того, що лекції вели суто фахівці з WebPromo: Антон Воронюк, Ігор Яковець, Віталій Алексахін (хлопці тоді працювали в команді WebPromo). Потім ми самі стали відвідувати семінари, конференції, знайомитися з людьми і запрошувати до нас викладати.

Придивляючись до потенційного лектору, дивилися на структуру презентації, наскільки вона була зрозумілою і такою, що запам'ятовується. Акцентували увагу на подачу матеріалу і його якість (нема про космічних кораблях, що борознять всесвіт), легко сприймається інформація. Якщо не хочеться залізати в смартфон і скролл Інстаграм або Фейсбук (не тільки нам, а й аудиторії, що сидить поруч), значить лектор вміє утримувати увагу і розповідає цікаво.

Згодом ми ввели вебінари, які дуже круто дозволяють відстежити важливі для нас критерії відмінного спікера: харизматичність, вміння подати матеріал, правильне оформлення презентації. Це досить складний формат. Говорити на публіці простіше, можна відповісти на питання. Розмовляти, грубо кажучи, з телевізором набагато складніше. І вебінари якраз дозволяють відстежити, як лектор тримає себе на публіці, наскільки подача його матеріалу буде зрозуміла нашим студентам. Якщо лектор відмінно відчитав вебінар, значить, в офлайні пройде ще крутіше.

Ні в якому разі я не хочу нікого образити. Але вчити вміють не всі. Є фахівці своєї справи, які є просто зірками і новаторами у всьому, але пояснювати не вміють. І це нормально.

Якщо людина хоче бути просто крутим фахівцем, він буде просто крутим фахівцем. Якщо людина хоче бути лектором, він обов'язково стане хорошим лектором. Головне бажання.

Як ми підтримуємо студентів

Я хочу вірити і сподіватися, що Академія буде корисна вам і після закінчення навчання. У нас є багато заявок від студентів, які шукають роботу. Тому ми опрацьовуємо напрямок працевлаштування людей.

продублювали нашу розсилку про працевлаштування в Telegram-каналі

Зараз ми допомагаємо так: збираємо резюме, вакансії та поширюємо в наших розсилках. Якщо ви їх читаєте, напевно помічали повідомлення про те, що потрібні фахівці або, навпаки, є фахівці - ось резюме.

З багатьма студентами ми підтримуємо зв'язок після курсів: спілкуємося, перетинаємося на конференціях. Періодично вони нам пишуть, ми намагаємося завжди відповідати. Кожен викладач, який може присвятити частину свого часу консультацій, завжди залишає контакти. Студенти легко можуть йому написати і отримати відповіді. Все залежить від подальшої комунікації двох людей. Ми є посередниками.

У грудні минулого року ми запустили пілотний випуск конференції «Students Day», на якій виступали тільки наші випускники і ділилися своїми напрацюваннями та кейсами. Тепер це буде щорічний формат, бо впевнені, нашим студентам буде чим поділитися.

Тепер це буде щорічний формат, бо впевнені, нашим студентам буде чим поділитися

Свій кейс представляє випускниця курсу по SMM Анастасія Говорадло

Свій кейс представляє випускниця курсу по SMM Анастасія Говорадло

Фото на пам'ять з учасниками Students Day

У нас в планах ще багато-багато всього. Але найголовніше, що ми хочемо продовжити давати - це якісна освіта, потрібні знання, контент, корисні знайомства і масу всього найнеобхіднішого в роботі інтернет-маркетологів!

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter

Але скажу простіше - якщо ти не стежиш за змінами і новаціями, то про які сучасних курсах може йти мова?
Чому вам треба приходити до нас вчитися?
А про «най-най» експертів я вже говорила?