7 Інструменти для сканування в Інтернеті, які ви можете використовувати для пошуку вашого сайту

 1. Що таке веб-сканер?
 2. Що робить веб-сканер?
 3. Що таке інструменти сканування в Інтернеті і які з них доступні?
 4. Зберігайте сайт у порядку
 5. Зв'яжіться з нами
 6. Рекомендоване читання

Давайте дивитися правді в очі; не всі настільки ретельні, як вони повинні бути, коли вони керують і підтримують свій сайт, багато чого може впасти через тріщини. Або ви невелика команда, яка просто не має можливості, або ви велика команда, з великою кількістю рухомих частин і речі ковзають через тріщини.

Веб-сторінки створюються і забуваються про на щоденній основі, сторінки приховані, розбиті, сиріт і якщо не вдалося перетворитися на кошмар SEO спеціаліст пропорцій.

Перш ніж подзвонити у велику зброю, спробуйте запустити веб-сканування вашого сайту, щоб побачити його розмір і стан.

Що таке веб-сканер?

Веб-сканер або якщо ви хочете звучати більш драматично, веб-павук, веб-робот або веб-бот це програма або автоматизований скрипт, який переглядає Всесвітню павутину методичним, автоматизованим способом.

Процес сканування через ваш веб-сайт називається веб-сканування або павук. Багато сайтів використовують веб-сканери, однак найсучасніші та найпопулярніші будуть пошукові системи, такі як Google і Bing, які зберігають свої результати пошуку за допомогою spidering як засобу надання сучасних даних.

Що робить веб-сканер?

Ці сканери сканують веб-сторінки, щоб побачити, які слова, зображення та відео, які вони містять, і де цей вміст використовується, і хто вказує на цей вміст, чи є це надійним джерелом інформації. Сканер перетворює свої висновки на великий індекс і відповідає ключовим словам, які користувачі шукають для сторінок у своєму індексі. Отже, як ви бачите, що бачать ці боти? На щастя для нас, доступні інструменти сканування в Інтернеті для моделювання цього процесу та створення власного мініатюрного індексу вашого сайту.

Сайт сканування веб-сайту nichemarket Сайт сканування веб-сайту nichemarket

Що таке інструменти сканування в Інтернеті і які з них доступні?

 • Visual SEO Studio - € 149 на рік

Базова версія безкоштовна, але надзвичайно обмежувальна, в той час як платна версія пропонує Вам всеосяжні пропозиції SEO, повний контроль над XML Sitemap і потужним SEO-орієнтованим механізмом запитів.

Доступно лише для ОС Windows Завантажити тут: http://visual-seo.com/

WildShark SEO Spider Tool - БЕЗКОШТОВНО

Стандартний сканер веб-сайту і надає вам доступ до звичайних, як відсутні H теги, теги заголовків і тегів ALT, пошук непрацюючих посилань і дублікатів мета-тегів. Вам доведеться заповнити форму, перш ніж ви зможете завантажити та підписатися на їхню базу даних інформаційних бюлетенів. Доступно лише для Windows

Отримати тут: https://wildshark.co.uk/spider-tool/

 • Промінь нас до SEO Павук - безкоштовно

Не надає обмежень сканування і є звіриною при пошуку дублікатів сторінок, а також пропонує користувачам можливість експортувати дані безпосередньо в Excel і Google. Доступно для Windows, Mac і Linux

Отримати тут: http://beamusup.com/

Xenu працює як сканер, однак, це може допомогти тестувати шляхи сканування і знайти отвори у вашому внутрішньому посиланні і запропонувати чудові звіти. Доступно лише для Windows

Отримати тут: http://home.snafu.de/tilman/xenulink.html

 • Кричуща жаба - £ 149 на рік

Крик жаби SEO павук веб-сканер, який дозволяє сканувати URL-адреси веб-сайтів і вибирати ключові елементи на місці для аналізу на місці SEO. Завантаження інструменту безкоштовне, але має обмежений доступ. Доступно для Mac і Windows

Отримати тут: https://www.screamingfrog.co.uk/seo-spider/

Для більш досконалих вимог можна спробувати скористатися програмою Scrapy, яка є основою для створення власних сканерів, які витягують потрібні дані з веб-сайтів.

Отримати тут: https://scrapy.org/

 • Cocoscan - покупка за сканування починається від $ 20

CocoScan є простим інструментом сканування SEO, який аналізує ваш сайт і знаходить всі фактори, які блокують індексацію ваших веб-сторінок. Виберіть сканер нашого сайту, і ми обіцяємо знайти ваші основні проблеми SEO менш ніж за 5 хвилин. Після завершення сканування ви зможете отримати доступ до своїх результатів і пропрацювати через свій персональний список справ.

Отримати тут: https://cocoscan.io

 • Netpeak Spider - 14-денна випробування з річною вартістю $ 168

Netpeak Software - це комбінований набір інструментів SEO з деякими зручними інструментами, але ми зосередимося лише на опції інструмента павука / сканування. Вам потрібно буде завантажити лаунчер Netpeak, який наразі доступний тільки для Windows, тому користувачам Mac не пощастило. Після завантаження пускової установки ви можете встановити різні пакунки, такі як Netpeak Spider.

UX приймає, деякі звикнути до та кількість циклів ви повинні стрибати через щоб отримати програмне забезпечення бігають не найбільший винятковий досвід будь-який. Вони надають підтримку чату, якщо ви в кінцевому підсумку застрягли, що ви, швидше за все, будете.

Тим не менш, як тільки ви пройдете через всі кроки установки, ви знайдете Netpeak Spider це ще досить гарний варіант вискоблювання для вашого сайту.

Отримати тут: https://netpeaksoftware.com

Зберігайте сайт у порядку

Там у вас є сім інструментів, які ви можете використовувати, щоб очистити ваш сайт і отримати великий огляд того, що відбувається і побачити ботів мають справу з відвідуванням вашого сайту.

Потім можна скористатися цими подряпинами для видалення мертвих сторінок, перенаправлення розбитих сторінок, покращення якості сторінки та багато іншого.

Інструменти для сканування сторінок, як вони, пропонують велику кількість даних, особливо коли сайти починають масштабуватися, і вам потрібно більше, ніж кілька рук на деці для управління змінами та оновленнями сайту.

Отже, вибирайте інструмент, і я бажаю вам, щоб незабаром вам вистачило багато пригод зі скрап-сайту.

Зв'яжіться з нами

Якщо ви хочете дізнатися більше про веб-сканери, не соромтеся, ми раді допомогти. Просто зв'яжіться з нами тут

Рекомендоване читання

Якщо вам сподобалася ця посада і ви маєте кілька хвилин, щоб зануритися глибше в кролячу дірку, то ми рекомендуємо вам прочитати наступну статтю

Теги: SEO, Інструменти

Що таке веб-сканер?
Що робить веб-сканер?
Що таке інструменти сканування в Інтернеті і які з них доступні?
Що таке веб-сканер?
Що робить веб-сканер?
Отже, як ви бачите, що бачать ці боти?