Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

7 простих кроків до WordPress SEO

  1. 1. Багатозначне слово "домен"
  2. 2. Постійне посилання
  3. 3. Плагіни SEO
  4. 4. Дослідження ключових слів
  5. 5. Якісний вміст
  6. 6. Соціальні медіа
  7. 7. Зворотні посилання

Роблячи SEO для веб-сайтів нічого незвичайного, і я впевнений, що більшість з нас чує цей термін багато, особливо в індустрії інтернет-маркетингу. Без сумніву, ми знаємо важливість SEO, чи не так?

Хоча ми пишемо для нашої аудиторії, які є "справжніми людьми", а не ботами, ми все одно налаштовуємо і крутимо наші повідомлення в блозі, так що навіть пошукові системи люблять його і добре оцінюють. Якщо ви говорите про ранжування блогу, відео, простий веб-сайт або навіть сайти з нішами, ви повинні знати хоча б основний SEO.

Більшість з нас не усвідомлюють, що SEO, яка означає пошукову оптимізацію, не така складна, як це звучить; більшість моїх клієнтів дивляться на моє обличчя, коли я кажу їм: "Ви повинні зробити трохи SEO, щоб отримати ваш сайт на вершині", ... ... а потім я кажу собі: "Боже, хто я говорю про SEO :) ”. Я люблю своїх клієнтів, тому я вирішив написати 7 простих кроків, які допоможуть вам краще зрозуміти wordpress seo .

Я знайшов інфографіку, яка змінювала бренди і містила 8 кроків. Я вважаю, що ці пункти є законними і все ще можуть застосовуватися сьогодні, щоб зробити просту, але ефективну пошукову оптимізацію у вашому блозі. Я не був задоволений тим порядком, в якому вони були перераховані, тому я вирішив зробити фотошоп і валя, його прямо перед вами.

Так без подальших суєт, я представляю вам свою

Так без подальших суєт, я представляю вам свою

1. Багатозначне слово "домен"

Якщо ви думаєте, що тільки ніші-сайти повинні мати ключові слова, багаті домени, то вибачте мого друга, я поняття не маю, хто вам це сказав. Подивіться на problogger.net, у якому є термін "блогер". Це не тільки awesome для SEO, але говорить нам, що домен або веб-сайт о. Як щодо цього блогу? Вона також має термін "блогер" в ньому, і я роблю ранг для певних ключових слів тільки тому, що у мене є термін "блогер" в доменне ім'я; так само, як смарт-пасивний прибуток від компанії Pat Flynnn, який посідає "пасивний дохід".

Але не помиляйтеся. Не потрібно мати ключове слово у вашому доменному імені. Хоча ви повинні спробувати з EMD (точний домен відповідності) для ваших сайтів ніші, це не обов'язково, щоб ви робили те ж саме для ваших особистих або навіть бізнес-блогів.

Я вибрав “блоггера натхнення”, бо думав, що це гарна назва для бренду. Мій вибір виключно для брендингу, тому що я хотів виділитися. Блоги, як johnchow.com, viperchill.com, davidrisley.com можуть не мати будь-якого загального ключового слова в доменному імені, але вони зарекомендували себе як бренд і мають високий рейтинг в пошукових системах.

Чудове ім'я, наприклад, socialtriggers.com або zenhabits.net вже багате на ключове слово :). Маєте класне ім'я? Действуй!

2. Постійне посилання

Ви отримали свій домен, ваш хостинг і встановили wordpress, тепер що? Перше, що я завжди роблю після установки свіжої копії wordpress налаштування постійні посилання. Ті, хто є новим для терміна, відповідно до Вікіпедія : Постійне посилання - це URL-адреса, яка вказує на певний блог або запис у форумі після того, як він перейшов з головної сторінки до архівів. Оскільки постійна посилання залишається незмінною на невизначений термін, вона менш схильна до гниття ланок.

Більшість блогерів, які скаржаться на те, що їхні веб-сайти зіпсовані або не працюють, зазвичай мають проблеми з їх налаштуваннями. Назва може бути фантазії, але немає нічого фантазії про це 🙂 Хоча, це повинно зробити після установки WordPress.

Перейдіть до вашого wordpress, dashboard, налаштувань, permalinks, а потім змініть структуру посилання на "/% postname% /" без лапок. Я думаю, що це найкраще налаштування і є дивним для SEO. Деякі люди навіть включають місяці та роки у своєму зв'язку; однак я не віддаю перевагу цьому.

/% postname% /

3. Плагіни SEO

Це, мабуть, найкраще в Wordpress; багато чудових плагінів і віджетів, які допоможуть вам зробити SEO простіше. Є тонна SEO плагінів. Я часто отримую електронні листи від моїх читачів з проханням опублікувати мої рекомендовані плагіни. Я використовую кілька безкоштовних і деякі преміум.

Не використовуйте лише випадкові плагіни, не маючи багато знань про нього. Ви можете в кінцевому підсумку отримати щось безладне або не більше, завантажити шкідливе програмне забезпечення, яке захопить ваш блог.

Я перерахував декілька плагіни в минулому, і я все одно рекомендую їх.

Я не хочу розміщувати будь-які інші нові, які я використовую на моїх блогах на даний момент, тому що я не хочу вас плутати. Але ДОБРІ НОВИНИ, я напишу детальний пост на верхній seo плагіни, які я особисто використовую і рекомендую дуже скоро.

4. Дослідження ключових слів

Якщо ви не займаєтеся дослідженнями, перш ніж придбати товар, ви в кінцевому підсумку отримуєте шахрайство або отримуєте неправильні речі. Подібним чином, якщо ви не досліджуєте свої ключові слова добре, ви можете в кінцевому підсумку писати на непопулярну тему або навіть робити seo на ключове слово, яке ніхто не шукає. Я впевнений, що ви зрозуміли. Дослідження ключових слів є дуже важливим.

Якщо ви пишете для ніші сайту або для ваших читачів, ви повинні з'ясувати, що люди насправді шукаєте і робити це, вам потрібно зробити деякі дослідження ключових слів. Дуже рекомендую безкоштовно інструмент ключових слів Google що просто приголомшливо. Ви також можете використовувати wordtracker або Market Samurai, якщо хочете перейти на наступний рівень. Тим не менш, дотримуйтеся основних на даний момент.

Після того як ви знайдете ключове слово, яке ви хочете, щоб ранг, придумати важливий заголовок для блогу, а потім зробити SEO на основі цього конкретного ключового слова. Я не збираюся пояснювати On-Site і On-Page SEO на цій посаді, але я обов'язково напишу про це керівництво. До речі, якщо ви використовуєте тему Thesis, ви не повинні знаходити на сайті seo, що важко.

5. Якісний вміст

Написання сотень повторно розібраних статей, щоб справити враження на Google, не візьме вас, де мій друг. Google став розумним, і ви не можете обдурити його, обертаючи статті або копіюючи їх з інших місць. Якщо ви хочете вижити в пошукових системах і зайняти високу позицію, вам потрібні КАЧЕСТВО, період!

Це досить легко, щоб отримати блог в ці дні. У простий термін, якщо ваші статті смоктати, Google буде покарати ваш блог і може навіть видалити його з результатів пошуку.

Як же нам писати якісний контент? Що робить статтю вартістю чи цікавою? Я впевнений, що це деякі з питань, які вражають ваш розум на даний момент.

Тепер дозвольте мені сказати вам, я не думаю, що я є «великим» письменником, але не поганим, що ви думаєте? Я так заздрю Глен Альсопп та його awesome стиль пишучого довгих докладних постів. Я також не знаю як Сет Годін записує менше 500 слів, які отримують твітті з x 1000 разів. Або там було в будь-який час, коли я не натиснув посилання на електронну пошту, надіслане користувачем copyblogger.com ; ці хлопці знають, як писати заголовки та зміст вбивць.

Я не можу навчити вас писати. Це або притаманне, або те, що ви оволодієте в довгостроковій перспективі. Чим більше ви пишете, тим краще ви отримаєте. Не пишіть тільки заради написання; пишіть, коли ви дійсно хочете це зробити.

Є ідея? Не чекайте! Вийміть папір, складіть список точок або намалюйте контур. Після того, як ви готові, зробіть дослідження та спробуйте знайти відповідні, але популярні публікації в блогах, які говорять про вашу тему або ідею.

Перелічіть блоги та беріть нотатки зі своїх постів. Я сказав, беріть нотатки; не копіюйте їх роботу. Якщо ви вирішили скористатися великим шматком з одного з блог-повідомлень, то принаймні згадайте їх на своєму посту або віддайте кредит.

Тепер я впевнений, що у вас достатньо вмісту, який ви можете розмістити в блозі. Думайте, досліджуйте, пишіть! Будьте пристрасними, часто практикуйте, читайте деякі з популярних блогів, про які я згадував, і ви обов'язково створите якісний контент для свого блогу. Я вірю в вас.

6. Соціальні медіа

Гаразд, зараз мені не вистачає слів. Гей, у вас є facebook? Не жартую 🙂 Я не думаю, що мені навіть доведеться пояснювати важливість соціальних медіа, коли ви знаєте, що більшість з нас є активними на сайтах соціальних медіа щодня.

Перш за все, ви повинні встановити соціальний плагін на блозі WordPress. Як я вже говорив раніше, плагіни Wordpress полегшують роботу, так чому б не скористатися ним. Можна або використовувати digg digg або простий соціальний бар плагін, який відображатиме соціальні значки на ваших блогах. І кожного разу, коли ви пишете повідомлення, переконайтеся, що ви поділилися ним із мережею.

Якщо ви блогери, то ви, ймовірно, використовувати facebook, twitter, Google +1 в цілому. Я настійно рекомендую вам бути активними в цих мережах і ділитися своїм вмістом з шанувальниками та послідовниками.

Навіщо ділитися в соціальній мережі? Яке дурне питання! Чи готові ви втратити тонну цільового БЕЗКОШТОВНОГО соціального руху? Добре, як про це ... Соціальні сайти також допомагають з SEO, і це було доведено багато разів раніше. Насправді, я до сих пір пам'ятаю, коли деякі з моїх твітів повторно твітувалися масою, вона стала вірусною, і не тільки вона принесла додатковий трафік, але й отримала посилання на першу сторінку Google. Тепер побили!

7. Зворотні посилання

Зворотні посилання - це як основи SEO. Якщо ви зробили це неправильно, може зашкодити свій блог. Якщо все зроблено правильно, це збільшить ваш рейтинг сторінки.

Більшість блогерів-новачків роблять кілька поширених помилок при створенні зворотних посилань на свій блог. Не потрапляйте в пастку програмних засобів, які обіцяють створити законні посилання. Я не кажу, що всі програмні продукти погані і навіть я використовую деякі;). Але, на жаль, більшість людей, які купують таке програмне забезпечення, менше знають про це і в кінцевому підсумку зловживають ним; отже, викликає катастрофу зворотного зв'язку.

Створення сотень зворотних посилань за короткий час вважається спамом і повірте мені, ви не хочете, щоб папа Google з розуму.

Отже, як ви отримуєте зворотні посилання? Коли і звідки? Добре, я не скажу вам, щоб коментувати сотні блогів, які мають відношення або неактуальні, тому що обидва вони не здаються правильними. Це дуже часто, і ми всі знаємо, що більшість людей, які коментують популярні блоги, намагаються отримати посилання на свій сайт. Можливо, не всі, а більшість.

Не дозволяйте цьому перешкоджати коментарям. Мені дуже подобаються ваші коментарі, щоб вони не прийшли;). Знову ж таки, я не кажу, що це щось погане, і моя думка полягає в тому, що я коментую блоги тільки в тому випадку, якщо я маю щось сказати. Велику частину часу ви бачите людей, що залишають неактуальні або короткі коментарі, такі як «гей, гарна стаття» або «добре спасибі», або «якийсь довгий дивний сюжет з порно-посиланнями…».

Це все добре, коли ви дійсно стежите за блогом і надаєте відгук; натомість отримують деякий зворотний сік;). Деякі інші основні стратегії зворотного зв'язку включають подання каталогів статей, платних посилань, контекстних посилань і т.п.

І якщо ви хочете побудувати деякі дивовижні зворотні шляхи Пат Флінн, то перевірте Стратегія зворотного зв'язку, яка працює . Досить awesome довідник але одного разу я пишу мою версію, його буде дивитися арахіс… ouch (PS: я люблю Pat)

Коли я пишу керівництво, я переконуюсь, що я включаю кожного і все так, якщо ви бачите мене МВС на деякий час, не панікуйте. Знайте, що я працюю на щось дивовижне для вас, хлопці.

Тепер перейдіть, що дивовижний блог з SEO, якісний контент і зворотні посилання ... Ви знаєте, ви можете це зробити. Якщо це повідомлення в блозі було занадто базовим для вас, то йдіть, отримайте трохи кукурудзи та приготуйтеся до просування вперед seo і wordpress. Я хотів би бачити ваші коментарі. Дайте мені знати, що ви думаєте, і хотіли б бачити більше на цьому блозі.

Без сумніву, ми знаємо важливість SEO, чи не так?
Як щодо цього блогу?
Маєте класне ім'я?
Як же нам писати якісний контент?
Що робить статтю вартістю чи цікавою?
Тепер дозвольте мені сказати вам, я не думаю, що я є «великим» письменником, але не поганим, що ви думаєте?
Є ідея?
Гей, у вас є facebook?
Навіщо ділитися в соціальній мережі?
Чи готові ви втратити тонну цільового БЕЗКОШТОВНОГО соціального руху?