Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

7 SEO КПІ для відстеження та вимірювання

  1. Сторінки, індексовані Google
  2. Пошукові запити
  3. Ключові слова Залучення трафіку на ваш сайт
  4. Позиції рейтингу ключових слів
  5. Зовнішні посилання на ваш сайт
  6. Зовнішні домени, що посилаються на ваш сайт
  7. Внутрішні посилання на вашому сайті
  8. Посилання на зовнішні веб-сайти
  9. Використання SEO KPIs для поліпшення бізнесу
  10. Що КПІ SEO Ви відстеження?

Якщо ви продаєте свій бізнес в Інтернеті, то вам необхідно відстежувати різні показники, щоб забезпечити постійне просування своєї роботи Якщо ви продаєте свій бізнес в Інтернеті, то вам необхідно відстежувати різні показники, щоб забезпечити постійне просування своєї роботи. Особливо с контент-маркетинг , довгострокова стратегія, яка зазвичай не дає негайних результатів долара, але, безумовно, окупається, дивлячись на загальну картину, ви хочете переконатися, що ваш бізнес рухається в правильному напрямку. Хоча є різні області вашого онлайн присутності для аналізу, тут 7 SEO KPIs (ключові показники ефективності) для відстеження та вимірювання, щоб зберегти ваш бізнес рухається вперед.

Сторінки, індексовані Google

Щоб мати ранг на Google, вам потрібно мати іншу веб-сторінку для кожного ключового слова або фрази, на яку ви націлюєтеся. Чим більше сторінок, які ви індексували Google (це означає, що Google знає, що вони існують, і перераховує їх у своїй базі даних веб-сторінок), тим більше ключових слів ви матимете можливість оцінювати.

Чим більше ваш сайт, тим авторитетнішим буде Google, що, в свою чергу, позитивно позначиться на рейтингах пошуку окремих сторінок.

Пошукові запити

Оскільки ви створюєте свою веб-присутність і часто ведете блог, додаючи більше сторінок Google для індексування, ви повинні бачити кількість пошукових запитів, які ви показуєте для збільшення в Google. Запити пошуку, за даними веб-майстрів Google , скільки сколько різних фраз було набрано у вікні пошуку Google, яке повернуло URL-адресу з вашого веб-сайту в результатах (це не означає, що на першій сторінці це просто означає, що в будь-якому місці).

Веб-майстри Google, звичайно, не на 100% точні (принаймні, на моєму досвіді), але це послідовний тест для вимірювання та відстеження прогресу.

Ключові слова Залучення трафіку на ваш сайт

Цей показник трохи жорсткіший, оскільки Google не надає більшість даних ключових слів у своїй аналітиці. Існують різні обхідні шляхи для (не надається) головоломки , але принаймні ви можете побачити у своїй аналітиці, скільки відвідувачів прийшло з органічного пошуку та на яких сторінках вони потрапили. Подібно до пошукових запитів, цей номер постійно збільшуватиметься, коли ви додаватимете більше вмісту на свій сайт.

Позиції рейтингу ключових слів

Ваші позиції рейтингу ключових слів - це те, де ви дійсно відображаєтеся в результатах пошуку Google для різних ключових слів. Більшість варіантів відстеження рейтингу - це платні інструменти, але є деякі безкоштовні розширення, які можна додати до свого веб-переглядача або веб-сайту, які можуть надати вам певну основну інформацію.

Зовнішні посилання на ваш сайт

Кількість посилань, які ви повертаєте на свій веб-сайт, сильно впливатиме на ваш авторитет в очах Google і впливатиме на ваші пошукові рейтинги. Цей вплив може бути позитивним чи негативним залежно від того, звідки надходять зовнішні посилання. Ви хочете побудувати природні посилання з веб-сайтів, які охоплюють відповідні теми для вашого бізнесу, щоб показати, що ви є лідером мислення, на який посилаються як на ресурс, і що ви не створюєте посилання для того, щоб обдурити Google, щоб ви класифікували вас вище.

Зважаючи на якість, чим більше зовнішніх посилань на ваш сайт, тим сильнішим буде ваш сайт.

Зовнішні домени, що посилаються на ваш сайт

Такі ж правила застосовуються до різних доменів, які посилаються на ваш веб-сайт. Різниця тут полягає в тому, що якщо один і той самий веб-сайт пов'язує вас з 10 різних сторінок, це лише один зовнішній домен. Якщо 10 різних веб-сайтів повертаються до вас, то це 10 різних зовнішніх доменів. Ви хочете мати багато різних доменів, які зв'язуватимуться з вами, а не стільки ж, скільки буде виглядати підозріло, а також "втрачати блиск" на вплив, який він надасть вам.

Внутрішні посилання на вашому сайті

Внутрішні посилання на вашому веб-сайті - це посилання між вашими власними веб-сторінками. Наприклад, якщо ви пишете в блозі повідомлення про вправи з баскетболу, і у вас є сторінка, на якій ви бачите баскетбольний тренувальний DVD, на який ви посилаєтеся, це відповідна внутрішня посилання, що посилається на інший ресурс на вашому сайті.

Внутрішні посилання допоможуть вам двома способами. Один із способів полягає в тому, що це інша посилання на веб-сторінку - це хороший знак для цієї сторінки. Другий спосіб полягає в тому, що, пов'язуючи власні веб-сторінки, Google зможе краще сканувати ваш сайт і легше знаходити всі сторінки на вашому веб-сайті, індексувати їх і починати показувати їх для більшої кількості пошукових запитів.

Посилання на зовнішні веб-сайти

Хоча зв'язок з іншими веб-сайтами, можливо, був трохи неприйнятним у минулому, оскільки, як вважалося, він "віддав частину вашого соку SEO" на іншій сторінці на іншому веб-сайті, посилання на інші веб-сайти насправді позитивно впливає на ваші пошукові рейтинги. Причина цього полягає в тому, що Google хоче ранжувати веб-сторінки в результатах пошуку, які надають користь користувачеві, який шукає. Якщо ваша веб-сторінка є центром інформації про тему, тобто вона посилається на різні ресурси, що охоплюють інформацію, яку ви представляєте на сторінці, то Google знайде вашу веб-сторінку більш цінним ресурсом для особи, яка шукає.

Робіть це в розумних межах, і завжди тримайте відвідувачів на увазі, а також на власних бізнес-цілях. Ви не хочете постійно відправляти людей з вашого сайту назавжди, але ви хочете надати необхідні ресурси, коли це необхідно.

Використання SEO KPIs для поліпшення бізнесу

Знаючи цю інформацію про те, як ваш веб-сайт працює в пошукових системах і які ключові слова і фрази заохочують людей до вашого веб-сайту, ви зможете оптимізувати свою стратегію вмісту, щоб отримати більш високий рейтинг для націлених ключових слів і відкрити нові можливості для ключових слів.

Це завжди важливо мати на увазі, що ці SEO KPIs тільки тести для відстеження прогресу, вони не є кінцем гри для вашого бізнесу.

Що КПІ SEO Ви відстеження?

Як ви вимірюєте прогрес маркетингу в Інтернеті, коли він стосується пошукового маркетингу? Залиште свої запитання та думки в коментарях нижче!

Що КПІ SEO Ви відстеження?
Як ви вимірюєте прогрес маркетингу в Інтернеті, коли він стосується пошукового маркетингу?