Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

7 SEO Поради для рейтингу № 1 в Google в 2019 році - Підйом

  1. 1. Переважний SEO
  2. 2. Кластеризація вмісту
  3. 3. Google Search Console
  4. 4. Google Plus
  5. 5. Google Business
  6. 6. Відео
  7. 7. Зміст

Сьогодні являє собою перший день Весни у Австралії, котрий означає Літо право навколо куту… Та так 2019.

Прийшов час почати працювати над вашим SEO, щоб отримати перевагу над вашою конкуренцією, що йде в 2019 році, і, дотримуючись цих 7 порад, я збираюся поділитися з вами, ви побачите величезне збільшення трафіку, переходів і рейтингу SERP.

Якщо ви не знаєте, що таке SEO, я рекомендую вам перевірити мою недавню публікацію в блозі тут , що пояснює відмінності між SEO, SEM і SMM.

Поліпшення вашого SERP рангу є своєчасним процесом, я сміюся над усіма людьми, що розміщують на різних позаштатних додатках, які бажають зайняти перше місце в тиждень.

Якщо ви один з цих людей, у мене є новини для вас, це майже неможливо. Якщо ви витрачаєте ціле стан на вашу стратегію побудови посилання, купуючи існуючі домени та створюйте вхідні посилання на ваш сайт. Якщо у вас є гроші (я кажу про тисячі тисяч) і відчайдушно хочу побачити швидкі результати, перевірте відео Neil Patels на 3 неортодоксальних способи ранжирування швидко нижче.

Для більшості з нас смертних, які не мають декількох компаній, що генерують 6 + цифр на місяць, ми повинні йти на більш "ортодоксальний" підхід, однак є маленькі поради, щоб швидко отримати результати.

1. Переважний SEO

Багато цифрових маркетологів намагаються перейти на різні тенденції, як тільки вони вже отримали багато тяги. Вони зможуть побачити, які теми тренують, використовуючи такі інструменти, як BuzzSumo або Google Trends Однак, частіше тоді не буде вже багато конкуренції навколо цих конкретних тем.

Чи не було б дивно, якщо існує спосіб отримати себе на цих тенденціях і ранжувати добре навколо конкретних ключових слів, перш ніж хто-небудь ще думає про?

Великою новиною є те, що вам не потрібно бути пророком.

Це саме те, що я зробив з цією статтею.

Близько двох місяців тому я написав блог 7 тенденцій цифрового маркетингу на 2019 рік після чого я перестав блокувати.

Через 2 місяці я вирішив поглянути на свій профіль Medium і сталося щось божевільне.

З липня по серпень 2018 року

Мій блог отримав перегляди? Як ви можете бачити під час тих неактивних місяців, я усереднював близько 3 переглядів на день, але випадково, без розміщення цих почав підніматися.

Google почав ранжувати блог.

З серпня по вересень 2018 року

Все це було частиною моєї стратегії, після проведення деяких досліджень для маркетингових тенденцій і прогнозів на 2019 рік, було дуже мало змісту. Тому я хотів бути одним з перших, і це спрацювало.

Тяга цього блогу буде тільки продовжувати підібрати приходить в 2019 році, як це стає більш актуальним.

Отже, що це за стратегія? Вона полягає у виробництві вмісту навколо вашої ніші, використовуючи точку часу, що передує тому, де ми зараз знаходимося, оскільки це дозволяє отримати конкурентну перевагу в переповнених нішах. Тобто дивитися на Instagram типу влітку 2018 року, є понад 8 мільйонів постів. Зараз введіть влітку 2019 року лише 50 000.

Отже, починайте виробляти контент у вашій ніші і використовуйте ключові слова та хештеги, що обертаються протягом найближчих місяців / років, ваша посада буде позиціонуватися як найпопулярніша посада для цієї категорії, а після цього не буде більш актуальним, що лише збільшить експозиції.

2. Кластеризація вмісту

Поточні алгоритми Google нагороджують сайти, які виробляють сильний контент, і всі вони зосереджені на нішевих темах.

Кластеризація вмісту - це метод оптимізації пошукових систем на місці (SEO), який просто обертається навколо зміни структури вашого сайту.

Ви можете прочитати все про це в моєму останньому правому блозі ТУТ

3. Google Search Console

Якщо ви ще не використовуєте консоль пошуку Google ... не хвилюйтеся, саме тому я тут.

Як описує Google, Google Search Console - це інструмент, який дозволяє контролювати та підтримувати присутність вашого сайту в Google. Мені подобається описати її моїм клієнтам, які не володіють інформаційними технологіями, як «розміщення вашого сайту на карті».

Це дуже простий процес, за яким можна слідувати тут . Все, що потрібно, - це карта сайту, яка саме так звучить. Це карта вашого сайту, яка дозволяє пошуковим системам читати його краще і, як наслідок, покращувати його.

Результати пошуку з консолі пошуку Google можна побачити протягом 72 годин.

4. Google Plus

Я дізнався цей трюк від Міранди Бонд, одного з провідних цифрових маркетологів Австралії, засновника компанії Mdigital і макіяж супер-бренду, Ініка у тренуванні один-на-три.

Ви знаєте приказку, подружитися з найбільшим хлопцем у дворі? Саме це потрібно робити з Google.

Завдяки використанню в основному безкоштовних інструментів Google ви отримаєте величезну винагороду, оскільки вони хочуть стимулювати вас залишатися на їхній платформі.

(Я передбачаю, що ми побачимо набагато більшу винагороду за використання всіх платформ Google у найближчому майбутньому, оскільки Amazon пожирає їх частка ринку пошуку і Google робитимуть усе, що потрібно, щоб утримувати користувачів у власних мережах)

Однією з платформ Google, за яку ви отримаєте величезну винагороду, є Google +, ця давно забута (чи це колись дійсно було? ) Мережа соціальних медіа є одним з ваших найбільших інструментів SEO.

Причина в тому, що він індексує ваш вміст майже відразу, допомагаючи вам поліпшити SEO швидше.

Те, що ви повинні робити, це копіювати весь вміст соціальних медіа з інших платформ і розміщувати його в Google + ( завжди переконайтеся, що ви посилаєтеся на свій сайт). Ви не намагаєтеся надіслати повідомлення для цільової аудиторії, так що немає необхідності завантажувати унікальний вміст, просто скопіюйте та вставте, і ви побачите instaSEO.

5. Google Business

Бізнес Google - це ще один чудовий інструмент для вашого бізнесу, і всупереч переконанням більшості людей, вам не потрібен цегляний і мінометний сайт, щоб встановити його.

Бізнес Google покращить місцеві SEO для тих, хто здійснює пошук відповідних товарів і послуг у вашому регіоні. Це також може сприяти розвитку графік знань , яка візуально приваблива і генерує більше трафіку на ваш сайт.

Вона також дозволяє встановити іншу точку контакту і можливість генерувати потенціал.

6. Відео

Використовуйте відео !!

З 80% інтернет-трафіку, передбаченого на відео, потрібно сказати більше?

Наявність відео, вбудованого на цільову сторінку, не тільки підвищить рейтинг конверсій, але й покращить показник відмов і загальний час на сайті.

Google класифікує веб-сайти, які мають низький рівень відмов і високий рівень утримання користувачів, оскільки це показник того, що ваш веб-сайт має значний вміст і має відношення до вашої цільової аудиторії. Компанія Google приділяє велику увагу важливості прагнення покласти перед аудиторією потрібний вміст, оцінюючи найбільш релевантні сайти.

Саме тому відео має важливе значення для поліпшення оптимізації пошукових систем у 2019 році, вона триває довше користувачів і зменшує показник відмов.

7. Зміст

Вдалий сьомий наконечник - це вміст.

Справжній ключ до вдосконалення вашого SEO - це поліпшення вашого вмісту.

Кожен веб-сайт повинен мати блог і відео. Я пояснив причину відео в розділі вище, і причина для блогу так само важлива.

Щоб добре оцінити, вам потрібно мати якісний контент, бути надзвичайно інформативним і встановити себе як експерта у вашій ніші. Так багато моїх клієнтів мають блоги, які публікують абсолютно нічого в їхній галузі, беруть великий бренд, яким я займаюся, як приклад. Вони публікують тенденції, мода, очі, губи, догляд за шкірою, знаменитості, новини, жорстокість до тварин, і майже все, що віддалено стосується.

Хоча розміщення вмісту високої якості регулярно, як правило, чудово для обізнаності бренду, це не обов'язково добре для SEO. Це класичний «гніздо всіх професій, майстер жодної».

Розміщуючи вміст у широкому діапазоні підтеп, вони не можуть встановити себе як експерт у цій ніші. Якщо вони хотіли б добре класифікувати «помаду», вони втратять свій бренд, який зосереджується виключно на вмісті, пов'язаному з губною помадою, оскільки пошукові системи ідентифікують цей сайт як найбільш релевантний.

Тому моя порада для вас - знайти свій найпопулярніший продукт, послугу або нішу і зійти з розуму, сприяючи цьому. Напишіть більшість своїх блогів, орієнтованих саме на це, навіть якщо ваша публікація блогу не пов'язана безпосередньо, спробуйте знайти спосіб, щоб зв'язати його, а потім включити посилання на інші вмісти.

Як я вже говорив на початку, пошукова оптимізація і поліпшення вашого SERP-рейтингу на Google є трудомістким і трудомістким процесом. Хоча, якщо ви будете дотримуватися цих 7 SEO порад, що ведуть до 2019 року, ви побачите більш швидкі результати SEO.

Чи не було б дивно, якщо існує спосіб отримати себе на цих тенденціях і ранжувати добре навколо конкретних ключових слів, перш ніж хто-небудь ще думає про?
Отже, що це за стратегія?
Ви знаєте приказку, подружитися з найбільшим хлопцем у дворі?
З 80% інтернет-трафіку, передбаченого на відео, потрібно сказати більше?