72 статистики, які допоможуть вам стати майстром SEO

Кілька років тому, якщо ви хотіли б бути серед найкращих результатів пошукової системи, все, що вам потрібно було зробити, це наповнити свій сайт ключовими словами і сподіватися на краще.

Сьогодні речі мають тенденцію бути дещо складнішими. Для того, щоб виділитися в Росії Складний світ SEO , ви повинні бути в курсі всіх останніх тенденцій і правил, що пошукові системи, такі як Google ввести в дію.

Для малого бізнесу це може бути досить великим завданням. Однак, як власник малого бізнесу, ви не повинні бути збентежені цим фактом, оскільки навіть люди, які їдять, сплять і дихають цифровим маркетингом, часто борються з усім процесом.

Якщо ви в даний час не інвестуєте в цифровий маркетинг, то ви можете пропустити бізнес від людей, які вже шукають ваші продукти або послуги. Ви можете просто зупинити ці легкі продажі від переходу до ваших конкурентів, тих, які є оптимізували свої веб-сайти і платформи для SEO . Все, що вам потрібно зробити, це поліпшити свій власний рейтинг пошукової системи.

Тепер, коли ви знаєте, що таке SEO і чому це важливо для вашого бізнесу, настав час почати його використовувати. У 2018 році, необхідних методів ранжувати себе вище в результатах пошуку відрізняються від минулих років.

Сеотрібунал Інформативна графіка нижче, що виділяє 72 статистичні дані, які допоможуть вам краще зрозуміти SEO в 2018 році.

Один з ключових моментів полягає в тому, що набагато більше уваги приділятимуться використанню мобільних пристроїв, оскільки в даний час 58% пошуків надходять з мобільних пристроїв, тоді як 40% людей здійснюють пошук лише за допомогою смартфонів.

З такою статистикою, зрозуміло, чому пошукові системи розміщують такий високий акцент на наявності хорошого мобільного SEO. Графік також допомагає підкреслити багато переваг, які високо оцінюють пошукові системи. Люди не тільки частіше натискають на ваш сайт, але це також може вплинути на сприйняття вашого бренду, пропонує високу якість, а прибутки є більш надійними.

Вивчіть графіку і не соромтеся експериментувати з рішеннями, які привертають вашу увагу.

Вивчіть графіку і не соромтеся експериментувати з рішеннями, які привертають вашу увагу