8 Кращий SEO Навчальні курси Інтернет для маркетологів

 1. Удеми
 2. DealFuel
 3. Moz
 4. Coursera
 5. Yoast
 6. Ungagged
 7. Алфавіт (Google)
 8. HubSpot

Ви новачок у SEO? Або бажаєте додати нові навички SEO до свого профілю?

Тоді вам потрібно прочитати деякі книги SEO або зареєструватися в деяких навчальних курсах SEO доступні в Інтернеті. Я знаю, що читання цих товстих книг в SEO не є чашкою чаю, тому я виконав список з 8 кращих курсів SEO, які доступні в Інтернеті.

Перш ніж почати зі списку, я хотів би, щоб ви дали невелике уявлення про те, що таке SEO, чому SEO є важливим і що останні тенденції в SEO .

SEO відомий як пошукова оптимізація. Це процедура, за допомогою якої пошукові системи знаходять і ранжують веб-сайти. Якщо веб-сайт займає перше місце в результатах пошуку, цей сайт має дуже хороший SEO. Одна проблема з SEO полягає в тому, що не існує числового значення, яке б визначало його. Існує багато факторів, які необхідно враховувати під час виконання або вдосконалення SEO веб-сайту.

Чому SEO є важливим?

Існують мільйони веб-сайтів в Інтернеті, для того, щоб отримати ваш сайт перед людьми, ви повинні задовольнити пошукові системи. І єдиний спосіб задовольнити їх їм мати правильний SEO. Якщо ви займаєте високу позицію в пошуковій системі (сторінці результатів пошуку), ваш сайт автоматично отримає величезний обсяг трафіку. Більше трафіку означає більше всього. Трафік на веб-сайті - найважливіший чинник успіху бізнесу, і SEO відіграє в ньому важливу роль.

SEO не тільки покращує рейтинг пошуку, але й покращує роботу користувачів. Для того, щоб залишатися попереду всіх, ви повинні знати останні тенденції SEO і вибрати курс навчання SEO відповідно.

Деякі з останніх тенденцій SEO, які обігнали ринок, дійсно цікаві. Мобільні пристрої стали дійсно важливими, тому ваш мобільний сайт SEO . Соціальні медіа легко індексуються. Мобільні програми також матимуть свій власний SEO. Таких тенденцій набагато більше, але ви повинні вибрати, які з них більше підходять для вас.

Удеми

Ви новачок у SEO

Скріншот: Удеми

Удеми є величезною платформою для онлайн-навчання. Вона має понад 30 000 курсів, які отримали понад 7 мільйонів студентів. Найкраще, що вона має понад 19 000 інструкторів, які постійно додають все більше і більше курсів. Так що ви знаєте, у вас є багато варіантів.

Що стосується навчальних курсів SEO, вони мають понад 280 курсів, включаючи платні та безкоштовні. Наступні курси варто перевірити:

 • SEO для початківців SEO
 • Як я потрапив до # 1 на Google: Повноцінний курс SEO 2016 року
 • Повноцінний курс SEO: легко розставити свій сайт в Google

DealFuel

Скріншот: DealFuel

DealFuel - це сайт щоденних угод, де ви знайдете чудові угоди для веб-професіоналів. Вони мають безліч курсів, доступних з усіх великих сайтів онлайн-тренінгів, таких як Udemy або HubSpot. Будучи угодою сайту, найкраща частина про це полягає в тому, що ви отримуєте всі курси з величезною знижкою, що нормально. Отже, якщо ви хочете зареєструватися для будь-яких платних курсів, краще перевірте їх на DealFuel, і ви можете отримати його зі знижкою.

Нижче наведено деякі SEO-курси які є надзвичайно корисними, плюс вони знижуються.

 • Секрети SEO OnPage - Перевірена формула для рейтингу №1
 • Користувальницькі SEO стратегії: Майстер втратив мистецтва

Moz

Скріншот: Moz

Хто не знає Moz і та Moz панель інструментів. З моменту свого створення в 2004 році, вони швидко стали кращими SEO консалтинговими фірмами. Вони надають хост SEO пов'язаних послуг і постійно розширюють свій горизонт. Якщо ви хочете знати, наскільки вони хороші, виконайте пошук у Google що таке seo і ви знайдете їх на першій сторінці.

Moz SEO Навчальні курси почалися з публікації декількох курсів по Удемах. Пізніше на своєму сайті вони провели багато курсів. Крім курсів, вони мають вебінари, вікторини, путівники та багато іншого. Не забудьте замовити академію Moz, де є курси для початківців, а також для професіоналів.

Coursera

Скріншот: Coursera

Coursera є масовою відкритою онлайн-платформою курсів, де ви знайдете багато курсів з декількох тем. USP of Coursera полягає в тому, що вони пов'язані з провідними університетами та навчальними закладами світу, щоб принести вам якісний контент.

Їх 6-курс спеціалізації SEO курс є одним з кращих курсів. Це було розроблено завдяки співпраці з Каліфорнійським університетом. Інші курси в Coursera також створюються за допомогою провідних університетів. Так що перевіряйте їх.

Одним з незначних недоліків їхніх курсів є те, що, оскільки вони пов'язані з університетами, їх курси починаються в одну конкретну дату і закінчуються на певну дату. Але як тільки курс починається, він живе до його очікувань, і ви не відчуєте, що ви втратили час, чекаючи його.

Yoast

Yoast

Yoast має плагін SEO WordPress, який допомагає поліпшити SEO шляхом надання контрольного списку. Вони мають безліч доповнень для розширення функціональності плагіна. Крім того, у Yoast також є довідники та навчальні посібники, які допоможуть вам краще зрозуміти їх плагін. Вони також мають кілька курсів для початківців, які хочуть навчитися SEO. Вони мають цей SEO копірайтинг Звичайно, що я вважаю найбільш корисним для написання SEO-дружнього контенту.

Ungagged

Ungagged

Ungagged це не просто бібліотека онлайн-курсів, а конференція, яка приваблює величезну аудиторію і топ-доповідачів на тему інтернет-маркетингу. Їх основна увага полягає в тому, щоб об'єднати провідних гравців і новачків, проводячи конференції.

UnGagged проводить конференції лише в Лондоні та Лас-Вегасі. Якщо ви відвідуєте будь-яку з їхніх конференцій, ви побачите, наскільки вони корисні. Я особисто вважаю, що конференції - це чудовий спосіб вчитися, оскільки є реальні люди, з якими ви можете говорити і обговорювати що-небудь.

Якщо ви готові відвідати будь-які свої конференції, перегляньте їх розклад. SEO є основним гравцем в інтернет-маркетингу, UnGagged має безліч подій і конференцій на місці, де можна зібрати якісну інформацію.

Алфавіт (Google)

Не зовсім курс сайту, а сайт, який є базою практично всіх навчальних курсів SEO. Google Пошукова система є однією з найбільш використовуваних пошукових систем у світі - вона охоплює більше двох третин ринку пошуку в США. З цим досягненням, більшість курсів SEO обертаються навколо алгоритмів, оновлень або будь-яких оголошень ними.

Оскільки багато людей покладаються на Google для пошуку, у них є багато корисних інструментів, які допоможуть вам SEO і, головне, всі вони безкоштовні. Інструменти, такі як Google Webmaster, Google AdWords і Google Analytics руки вниз кращі інструменти, які ви повинні включити в ваш SEO інструментів. Особисто я люблю їх усіх. Google Webmaster знає ефективність мого сайту за допомогою консолі пошуку Google. Google AdWords зазвичай здійснює показ оголошень, а також знаходить ключові слова для мого вмісту за допомогою інструмента планування ключових слів. І Google Analytics здійснює розумні маркетингові та бізнес-рішення.

Ви знайдете онлайн-курси, щоб дізнатися більше про ці інструменти, а Google також надає посібники, які дійсно корисні.

HubSpot

HubSpot

HubSpot  це місце, де ви знайдете останнє  інтернет-маркетинг новини та тенденції HubSpot це місце, де ви знайдете останнє інтернет-маркетинг новини та тенденції . У блозі часто оновлюється якісний вміст. Посібники, які вони публікують за допомогою блогу, мають на увазі.

Вони мають безкоштовний вхідний курс маркетингу, який охоплює такі теми, як SEO, цільових сторінок , блоги, аналіз конверсій та багато іншого. Крім того, вони мають широкі навчальні курси, які ви можете зареєструвати в будь-який час.

Таким чином, це були 8 з кращих SEO курсів, доступних в Інтернеті. Якщо у вас є пропозиції або погляди на курси, повідомте нам про це в розділі коментарів нижче.

Або бажаєте додати нові навички SEO до свого профілю?
Чому SEO є важливим?