Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

8 стратегій Black Hat SEO, які працюють у 2019 році

 1. Що таке SEO Black Hat?
 2. Типові дії Black Hat SEO, які можуть покарати вас (чи ні)
 3. 8 Black Hat SEO трюки, які дійсно працюють, і ви можете застосувати
 4. Chuiso: Автоматизовані сторінки для довгих хвостів
 5. Xavi Viguer: Позиціонування в subreddit
 6. Публікації в Reddit subreddits
 7. Як я вперше можу бути в субрегіоні?
 8. Борха Аранда: Відбілювання зв'язків
 9. Bleach "брудні" посилання
 10. Ключове слово фарш з Seoquake
 11. Álex Navarro: Пошук брендів
 12. Пошук бренда за ключовим словом
 13. Альваро Рондон: Підписи з посиланнями на коментарі
 14. Стратегія для коментарів у форумах
 15. Антоніо Лопес: термін дії доменів і автоматизація
 16. Купівля прострочених доменів
 17. Автоматизація вмісту
 18. Девід Айяла: Зміст pineo
 19. Що таке вміст spineo?
 20. Як зробити хороший хребет ?
 21. У яких випадках я можу використовувати це і в яких випадках?
 22. Хав'єр Госенде: Зміст газетних архівів
 23. Копіювати вміст газетних бібліотек онлайн-газет
 24. SEO полягає в тому, щоб випробувати і дізнатися з кожного досвіду
 25. Що ви думаєте про ці SEO трюки?
 26. Про автора Ернесто Г Бустаманте

Привіт! Ця посада є однією з тих компіляцій, які наповнені суперцінними трюками, які експерти зазвичай не розповідають. З цієї нагоди, 8 SEO супер тріщини збираються розповісти вам про деякі з найбільш ефективних стратегій blackhater.

Але спочатку давайте точно визначимо, що саме означає Black Hat SEO і які типові дії Black Hat.

Привіт Що таке SEO Black Hat?

Через Black Hat SEO ми розуміємо всі дії SEO, спрямовані на досягнення мети через менш ортодоксальні методи, ніж зазвичай. Тобто, це зробити SEO трохи хуліганом, хоча (майже) завжди знаючи, що робиться.

Існує більше "легальних" методів Black Hat, ніж інші. Зазвичай, якщо ви переходите, Google карає вас у вигляді штрафу . Хоча, якщо ви знаєте, як це зробити добре, ви можете отримати деякі акції для Google і отримати велику прибутковість SEO.

Тобто можна сказати, що прибутковий Black Hat - це реалізація нетрадиційних "трюків", щоб краще позиціонувати Google і робити це швидше, не дочекавшись, як і всі інші сайти, які займають більше часу.

Тим не менш, неприбутковий Black Hat буде здійснювати дії занадто багато до межі, що ви знаєте, майже напевно покарати вас.

Типові дії Black Hat SEO, які можуть покарати вас (чи ні)

Ось деякі з класичних стратегій Black Hat SEO, які робили протягом деякого часу:

 • Cloacking або те ж саме: спробуйте переплутати Google, показуючи вміст пошуковій системі та іншим користувачам
 • Приховати вміст Наприклад, розміщуйте тексти того ж кольору, що й фон сторінки, щоб користувач не бачив його, але Google відстежує його.
 • Backdoors або backdoors, тобто розміщуйте посилання на інші веб-сайти на ваш сайт, що дуже небезпечно, оскільки Google виявляє його майже напевно.
 • Зробіть безперервний спам на сайтах, де ви можете написати що завгодно, щоб отримати видимість і масово посилатися на ваш сайт.
 • Купуйте посилання на веб-сайти, які пропонують цю послугу. Іноді ці сторінки можуть бути покарані через їхню неприродну активність.
 • Спінінг "Спінінг" текстів з інших сайтів за допомогою автоматичних інструментів для швидкого та легкого створення вмісту без необхідності самостійного запису.
 • Зробіть начинку ключових слів або знеоптимізацію ключового слова в контенті, тобто багато повторіть, вважаючи, що таким чином ви краще позиціонуєте його тощо.

Якщо ви хочете покращити свій SEO, роблячи Black Hat, ви повинні робити це з обережністю і точно знаючи, що ви робите (або, принаймні, трохи керуючи тим, що ви робите).

Тому, якщо ви не хочете заплутатися, рекомендується, щоб у вас був певний досвід або допомогу або поради реальних експертів .

Мета цієї статті полягає в тому, щоб показати вам методи , які дійсно цінні і застосовні, плід досвіду автентичних спеціалістів SEO. Ми дякуємо їм за їхній внесок та їхню щедрість за те, що вони розповіли нам стільки хитрощів.

8 Black Hat SEO трюки, які дійсно працюють, і ви можете застосувати

Прочитайте уважно і зверніть увагу на трюки, розказані кращим SEO в Іспанії, які ми покажемо вам нижче. Починаємо:

Chuiso: Автоматизовані сторінки для довгих хвостів

Згідно з Chiuso, фокус, який працює дуже добре сьогодні, це створення автоматизованих сторінок для атаки тисяч (або навіть мільйонів) довгих хвостів.

Приклад: Coordenadasgps.info

Цей сайт був створений всього за кілька годин і має понад 30 000 сторінок, які потроху (або змушуючи "чорний" стиль з індексаторами: P) індексується. Неймовірна річ полягає в тому, що вона позиціонує велике значення для всіх цих типів ключових слів з нульовою конкуренцією і, оскільки вони "багато хто з них", і це займає кілька годин, щоб зробити ці павутини, це chollazo.

Ви можете перевірити його, шукаючи стиль довгих хвостів :

 • Координати el palmer almeria
 • GPS moran Сарагоса
 • Широта довга caleruela

Помножте це на 35 000 і пам'ятайте, що цей сайт має кілька тижнів життя, і ви не працювали взагалі поза сторінкою.

Це відмінна техніка для роботи в нішах, де ви хочете домогтися довгого хвоста на основі хвоста і навіть створити сайти, які генерують дохід за допомогою Adsense або приналежності. Вони також можуть слугувати підкріпленням для серйозних проектів або стартапів, спрямовуючи новий трафік через послідовності, форму для захоплення електронних листів тощо.

Якщо час від часу ми розмірковуємо про дії, які ми виконуємо в наших проектах, ми можемо взяти сюрпризи. З точки зору Кьюзо, ці типи сайтів є цікавими і творчими стратегіями, заснованими на автоматизації . Керувати таким сайтом почерком було б немислимо, як і абсурдно.

Що Google хоче, щоб ми думали про користувача без цього означає, що ми робимо 100% ручну роботу.

Google не завжди хоче, щоб ми робили речі повільно. Він хоче, щоб, по-перше, подумаємо про користувача , без того, що ми робимо 100% ручну роботу, або більше «каяття». Наприкінці дня сторінка не відповідає правильно користувачеві і дає позитивну відповідь, яка задовольняє пошук?

Ці типи техніки цікаві тим, що, хоча вони, як правило, вважаються чистим Black Hat, вони знаходяться на півдорозі між творчістю і використанням поточної структури Google.

Це блог Chuiso де ви можете прочитати більше про Black Hat, а також сміятися.

Xavi Viguer: Позиціонування в subreddit

Хаві виявляє дуже простий трюк в той же час, як і старий (але я думаю, що мало експлуатується і навіть забутий, який продовжує працювати в 2019 році), і це дуже легко відтворити. Ви можете зробити це повністю вручну або ви можете кинути невеликий портфель, щоб виконати його.

Публікації в Reddit subreddits

Цей трюк полягає в тому, щоб опублікувати посилання, про яке йде мова, у підредагуванні, щоб отримати значний обсяг трафіку. Ці підрозділи є кожною з категорій, в яких ділиться Reddit, а агрегатор зв'язків і новин вважається 6-м сайтом найбільш торгівлі в світі.

Залежно від реакції співтовариства щодо цієї публікації та тих, що вже опубліковані в одній і тій самій підгрупі, протягом двох або трьох днів вони намагаються опинитися на найвищих позиціях Суб (поки не з'являться нові посади / посилання).

Це може прийняти вас у справі двох / трьох днів між 500 та 15.000 візитами або більше та залежно від subreddit ви вибираєте, ця купа перевезення зробить ви піднімаєтеся позиції. Як хороша техніка Black Hat, це позиціонування буде досягнуто дуже мало роботи і, щоб не бути відсталими, з чистим і жорстким спамом і деякою творчістю.

Опублікувати в субрежимерах можна генерувати обсяг важливого трафіку, який змусить вас завантажувати позиції

У цьому випадку Хаві використовує реальний приклад (фізичний бізнес) у сфері послуг та дозвілля. Вона не показує нам URL-адресу проекту, але якщо ви переглядаєте покроково те, що він робить, і щоб закінчити читання статті, ви переходите до результатів:

 • Виділений час: 3 години (між мисленням та виконанням)
 • Позиції, підняті за допомогою цієї техніки: 16 позицій, вона поміщена в топ-3 протягом 2 днів, вона була в позиції 19, ключове слово і деякі варіації її мали більше 2500 щомісячних пошуків і високу конкуренцію.
 • Досягнутий довідковий трафік: більше 2000 відвідувань у перші два дні

Важливо мати на увазі, що цей тип підйомів з цими методами триває 3 або 4 дні , потім відскакує вниз, але залишається значно вище початкової позиції.

Загалом, вони дуже корисні для розробки стратегії, коли в нашому місті відбуваються певні події (у випадку з місцевим бізнесом), оскільки Reddit дуже сильний на іноземному рівні ми будемо позитивно ставити себе протягом декількох днів місцевими пошуками Google інших країн або на інших мовах і в google.es для пошуку англійською мовою.

Як я вперше можу бути в субрегіоні?

Недостатньо публікуватись у випадковому порядку. Зверніть увагу на ці кроки, щоб ваша публікація зуміла перебувати на перших позиціях підреєстрації:

 • Вибирайте добре, яку Ви хочете атакувати, і як ви це робите. У цьому прикладі очевидно, що в світі криптовалют існує великий інтерес і фанатизм для його прийняття на щоденній основі, особливо в спільноті litecoin (більше 180 тис. Абонентів у цій підгрупі), тому будь-який Бізнес може розміщувати, що використовує свою криптовалюту. Якщо це теж щось, що може викликати суперечки, набагато краще, тому що він, швидше за все, йде вірусно або більше рухається (тут творча частина). Єдине, що він повинен зробити на веб, що він хотів би просувати, це додати логотип своєї валюти в нижній колонтитул, кажучи, що ми приймаємо його.
 • Важливо включати ключові слова, які вас цікавлять, у посиланні. У цьому випадку титул був бізнес + місто + приймає послугу litecoins. Приклад: супермаркет в Барселоні приймає litecoins! (посилання на посадку, яку ми зацікавлені в розширенні).
 • Слід також враховувати, що той , хто публікує, повинен мати старий профіль, який має відношення до теми, оскільки він буде менш схильний до того, щоб проголосувати негативно. Рекомендація Хаві полягає в тому, щоб платити комусь із старшинства в reddit, пов'язаному з темою, яка вас цікавить. Завдяки простому пошуку Google за типом голосу reddit , ми знайдемо багато постачальників, які також пропонують публікацію з профілями, які є старими та пов'язані з різними темами.
 • Після опублікування та якомога швидше необхідно почати давати сигнали цій публікації та іншим виданням того самого підрозділу. Формула Хаві для цієї підгрупи 180 000 абонентів була такою:

- 30 виборців для моєї публікації
- 50 знижок для публікацій у топ-10 підредакції
- 3 коментаря в моєму пості

І тому він отримав посилання, яке зацікавило просування вершини сайту на пару днів, допомагаючи розташувати веб-сайти як google.es (англійська), так і Google з інших країн, що дає їй стимул до SEO, подія, яка приносить сотні тисяч потенційних клієнтів.

Це так само просто, як здається, це тиражується в більшому масштабі в набагато більших підводних лотках може привести до злочинності трафіку. В основному для підприємств, які працюють на англійській мові, це корисно, просто шляхом спаму (покупка голосів, коментарів або використання інструментів стилю browz.io.

Тут Ви можете відвідати веб-сторінку SEO агентство Хаві.

Борха Аранда: Відбілювання зв'язків

У його стратегіях Black Hat, Борха запевняє, що буде досить обережним, оскільки щодня Google є більш суворим під час покарання мереж і тому його Black Hat є досить легким, хоча з цієї причини менш ефективним. Це два його безпомилкові прийоми:

Bleach "брудні" посилання

Ця методика полягає у створенні декількох блогів на сторінках 2.0 або паразитних веб-сайтах для того, щоб поліпшити їх PA на основі посилань, а потім вивести цей linkjuice на сайт Money або головний веб-сайт.

Кроки для відбілювання посилань

 1. По-перше, перше, що потрібно створити кілька безкоштовних блогів на сайтах, таких як Blogspot, Blogger і тому подібне, з чистою історією веб-пошуку і хорошим авторитетом домену (DA).
 2. Після створення, що перший рівень блогів буде часом для створення дофотографічних посилань на форумах з хорошим доменним авторитетом, незважаючи на те, що вихідні посилання мають незначне значення для їхньої великої кількості вихідних посилань, спаму та кількості сторінок для домену. Особисто, щоб знайти цей тип форумів, де я розміщував свої посилання, я використовую відбитки Google (в основному такі, як CMS, такі як vbulletin і PHPbb), і після реєстрації на цих форумах я посилаю свої посилання в підпис і в профіль тих, хто залишає мене.
 3. Для того, щоб не бути чистим спамером і бути забороненим, те, що я роблю, це відповісти на багато потоків раніше (з 20 відповідей достатньо), як тільки це буде зроблено, я, як правило, можу розмістити свої посилання там, де хочу без проблем.
 4. Після створення цієї мережі "небажаних" посилань на 2.0 блоги буде час, коли сторінка Autorithy (PA) блогів 2.0 починають підніматися, і тоді ці посилання пустують.
 5. У момент, коли блог 2.0 має прийнятну PA (тобто більше 10), ми створимо чотири або п'ять повідомлень на 500 слів, щоб зробити процес якомога більш природним .
 6. Коли ми створимо та опублікуємо ці публікації, ми дозволимо їм відпочити протягом двох-трьох тижнів. У цей час ми створимо шостий пост з посиланням dofollow на наш сайт Money або головний веб-сайт.

Таким чином, ми зможемо "очистити або відбілити" ці спам-посилання і скористатися нашою перевагою, створивши безкоштовну міні-PBN досить прийнятної якості.

Ключове слово фарш з Seoquake

Інший трюк, який я хотів би використовувати іноді, це змусити Google побачити, як далеко вона дозволяє мені отримати з начинкою з ключовими словами . Для цього я використовую розширення SEO для Google Chrome Seoquake. З його допомогою я аналізую повторення ключових слів в посадах і краще за все, його видатність в межах вказаної посади.

За допомогою цього розширення ви зможете зробити дуже цікаві висновки під час написання статей та вдосконалення SEO Onpage ваших веб- сторінок абсолютно безкоштовно. Таким чином, Боржі вдалося наблизитися до прийнятного відсотка для Google з точки зору накладання ключових слів, тому він рекомендує спробувати цей інструмент з кількома вашими повідомленнями.

Якщо ви хочете дізнатися, як змусити цей параметр максимально, я рекомендую вам пройти цю статтю, в якій я даю вам ключі, щоб уникнути покарання за ключове слово ,

Álex Navarro: Пошук брендів

За словами Алекса, одним з найважливіших факторів, що існує на рівні SEO, є змусити людей шукати ваш бренд на Google. Якщо вони шукають ваш бренд разом з ключовим словом, тоді ви вже входите до ліги, до якої мають доступ кілька веб-сторінок.

Насправді, одна з причин, чому великі бренди так добре розташовані, хоча (в деяких випадках) жахливі веб-сторінки на рівні SEO на сторінці, це тому, що люди шукають їх масово в Google.

Однією з причин, чому великі бренди так добре розташовані, є те, що люди масово шукають на Google

Коли багато людей шукають, наприклад, слово "заландо туфлі" , Google винагороджує їх як бренд, і ставить їх дуже високо під пошуком "взуття". Очевидно, що це відбувається у поєднанні з зовнішніми посиланнями, які вони також отримують, але фактор "пошук бренду", на мою думку, має ще більшу вагу, ніж самі посилання.

Проблема, з якою ми маємо спільну смерть, полягає в тому, що у багатьох випадках дуже важко змусити людей шукати ваш бренд у Google. Для цього потрібні роки брендингу, реклами, телебачення, преса тощо. Якщо ви не використовуєте наступну методику:

Пошук бренда за ключовим словом

Є названа компанія microworkers.com , На цьому сайті ви можете попросити людей, за невеликі гроші, зробити деякі дуже специфічні робочі місця.

Те, що Алекса зазвичай робить для своїх ніш, це близько 100-200 чоловік на місяць, шукайте одну руку вашого бренду в Google (наприклад miwebdenicho24.com ) і клацніть на моєму результаті. Крім того, я замовляю ще 50-100 на місяць для пошуку свого бренду разом з моїм ключовим словом (наприклад, "взуття miwebdenicho24.com "). Кожна дія коштує близько 0,15-0,20 євро.

Щоб надати йому ще один поворот, Álex каже, що ці пошуки виконуються з мобільних телефонів, а не з робочого столу. І це відбувається, оскільки "фальсифікації" цього типу пошуків є набагато ефективнішими, коли вони зроблені з мобільних телефонів. Google, здається, не вирішує цю проблему так само, як на рівні робочого столу.

Після того, як замовлення розміщено на цій платформі, щоб переконатися, що люди фактично виконують пошук з мобільного телефону, встановіть у своїх блогах два плагіни, які дозволять мені показувати відвідувачам лічильник, який після 70 секунд показує код. Цей код є той, який потрібно скопіювати та вставити в поле "перевірка".

При цьому ми отримуємо три речі:

 • Пошук бренда в Google (дуже важливо).
 • Щоб люди залишалися більше 70 секунд на моїй сторінці і прокручувалися до кінця статті, щоб побачити код (важливо зберегти гарний час, щоб залишитися на сторінці і уникнути підборів).
 • Вони використовують стільниковий телефон для цього пошуку, оскільки лічильник і код виходять тільки, якщо ви відвідуєте Інтернет з мобільного телефону (він не з'являється на робочому столі).

Ця техніка не має абсолютно ніякої небезпеки покарання і може бути використана практично для будь-якого проекту. Коротше кажучи, нам вдалося прискорити процес позиціонування будь-якої ніші, що монтується.

Якщо в тексті ви знайдете щось заплутане, в цьому відео Ви зможете краще зрозуміти техніку і поліпшити розташування сторінок.

Альваро Рондон: Підписи з посиланнями на коментарі

Зважаючи на те, що стратегій Black Hat Seo вже достатньо, і багато хто з них вже знає їх, важко створити нові творчі способи маніпулювання сигналом.

За словами Альваро, на рівні сторінки це все більш технічно, але, якщо ми змішуємо його з виключеною сторінкою , ящик Пандори дійсно відкривається. Таким чином, ми можемо знайти певну методику, яка, крім нового, може зробити нас єдиними або нечисленні, які використовують її, і тому більш ймовірно, що ви можете використовувати її довше.

Техніку, запропоновану Альваро, просто зробити, особливо, якщо ви вже даєте Black Hat, так, перш ніж проводити її, використовуйте логіку і знання . Таким чином, ви уникнете втрати часу і невдач.

Стратегія для коментарів у форумах

За допомогою цієї методики ми виходимо за межі стратегії використання підпису на форумах або коментарях з посиланнями, які я впевнений, що ви вже знаєте. Які кроки слід дотримуватися?

 1. Ми будемо шукати URL-адресу форуму, який нас цікавить, по відповідній темі, що може принести трафік і що ми можемо відповісти корисним коментарем, надавши посилання на наш сайт.
 2. Ця адреса, де ми розміщуємо посилання, яку ми зберігаємо (url остаточної публікації), і покладемо в нашу підпис форуму, фразу, яка нам подобається, але з посиланням на наш коментар. Таким чином, Кожен раз, коли ви відповідаєте або даєте відповідь на згаданий форум, ви робите за допомогою підпису внутрішню посилання до коментаря, який містить ваше посилання, до вашого сайту або рівня.

Уявіть собі, коли у вас є 300 коментарів, скільки внутрішніх посилань отримує коментар! За допомогою цієї методики ми отримуємо сік з різних URL-адрес одного і того ж форуму до нашого посилання, маніпулюючи справедливістю зв'язку форуму на нашу користь.

Це може призвести до збільшення рівня blackhatero, наприклад, використання покинутих форумів (ahem), з самостійною (ahem), а з GSA або іншою програмою створити достатньо внутрішніх посилань на наш потужний коментар. Важливо добре побачити, де і як ми виконуємо цю техніку, але добре використовуємо це дуже ефективно, навіть безпосередньо в MS, хоча з урахуванням форуму, посилання і профілю нашої MS.

Ви можете прочитати більш цікавий зміст Альваро в його SEO блог ,

Антоніо Лопес: термін дії доменів і автоматизація

Незважаючи на те, що не використовують техніку SEO Black Hat в дуже безперервній манері, Антоніо оголошує себе прихильником деяких з цих методів. Насправді, багато хто з тих, хто часто використовує Black Hat, знають автоматизацію, яку багато хто хотів би мати White.

Перш ніж продовжувати застосовувати методику цього SEO, важливо відзначити, що Black Hat не можна використовувати з клієнтськими проектами за будь-яких обставин. І з цим сказав, давайте виявимо дві методики, які Антоніо використовує найбільше і які дотепер працюють так добре для нього:

Купівля прострочених доменів

Ця методика полягає в тому, щоб шукати домен, який закінчився, що має цікаву історію і дуже позитивні посилання на нього. Потім її купують і перенаправляють на частину сайту, і ви навіть можете створити блог, щоб бути частиною PBN або без PBN.

Існують різні способи пошуку прострочених доменів, і один з них - Xenu . Як відбувається цей процес?

 1. Очистіть домен, який дуже хороший, і ми подивимося на стан порушених посилань. Це не гарантує 100%, що воно буде безкоштовним, але це говорить про те, що сторінку не знайдено, оскільки домен не розміщений ніде.
 2. Ми експортуємо весь список за допомогою CSV і вводимо його в масовий пошук dondominio.com, щоб дізнатися, які з них не зареєстровані.
 3. Як тільки ми знаємо реєстри, ми повинні проаналізувати їх, щоб побачити, чи насправді вони нас цікавлять чи ні. Ми можемо проаналізувати спочатку з Ahrefs, наприклад, щоб перевірити посилання, які в даний час ще активні, якірний зразок і чи є він спамом чи ні.
 4. Після За допомогою таких інструментів, як Semrush або Sistrix, ми можемо побачити історію домену, а також archive.org, щоб бути впевненим у вмісті, який він мав.
 5. Якщо ви відповідаєте набору критеріїв, тобто має хороші посилання , що є тією ж темою , що й сайт грошей і не є спамом, ми переадресуємо на наш сайт, який нас цікавить.

Автоматизація вмісту

Ця інша техніка Black Hat, яку я використовую, полягає у використанні плагіна для записок у WordPress, в якому ми можемо ввести канал будь-якої сторінки для того, щоб зловити вміст і "сплайн" його. У певному сенсі існували б дві технології в одному: автоматизація і вміст spineo.

Якщо ми можемо створювати різний вміст навіть семантично зміст хребта, у вас не буде проблем при індексації в Google і позиціонуванні. Звичайно, пам'ятайте, що обидві - це методи, які не повинні використовуватися з клієнтами або з доменами або довгостроковими проектами.

Якщо ви хочете прочитати більше статей Антоніо, ви можете відвідати його блог, що спеціалізується на SEO

Девід Айяла: Зміст pineo

Те, про що багато говорять і де завжди є розбіжності з приводу пролитого вмісту, і Девід Айяла не говорить про те, що ця техніка Black Hat складається з:

Що таке вміст spineo?

Spinear генерує вміст з початкового вмісту. Тобто, з цього початкового тексту робиться спроба отримати інший контент, який здається оригінальним і унікальним в очах Google, і, отже, вони можуть "ранжувати" в ньому.

Це правда, що Google все частіше виявляє пролитий вміст, але продовжує "проковтнути", коли зроблено гарне обертання. Крім того, не тільки "ластівка" з ним, але ви можете класифікувати відмінно з цим типом контенту.

Як зробити хороший хребет ?

Недостатньо взяти щось автоматичне, що робить вас індійським текстом, який ледь зрозуміли. Хороший spined вміст повинен бути куратор сам у форматі {spintax | spineado | spin} . Тобто, це коштує вам зробити це крутити кілька годин, і що результат тоді є чимось в умовах істини і нічого.

Прикладом форми дії можна було б зробити вручну сплайн, а потім використати Page Generator Pro для генерації остаточного пролитого вмісту в нашому WordPress.

У яких випадках я можу використовувати це і в яких випадках?

Це питання, мабуть, набагато важливіше, ніж робити спинадо .

Наприклад, для нішевого блогу це не має сенсу , оскільки ви не збираєтеся викидати вміст 40 разів і завантажувати його на той же сайт. Якщо ви це зробили, користувач, який звернувся до Інтернету, переглядає його вміст і завжди знаходить ту ж саму інформацію, але написано різними способами, що призведе до поганого досвіду користувачів і залишить веб-сторінку.

У цьому випадку ми були б, як завжди, Google в кінцевому підсумку визначивши, що зміст нашого сайту є низьким інтересом для користувача, і тому ми б увійти в рейтинг.

Дуже проста і поширена ситуація, в якій її можна використовувати, наприклад, той, у якому ви маєте бізнес, який ви хочете мати в усіх містах країни, наприклад "водопровідник", і ви хочете боротися за "водопровідника Барселони", "Huesca водопровідник" і взагалі для всіх міст країни.

Ручний спіннадо є хорошим варіантом для підприємств, які хочуть мати місцевий доступ

У цьому випадку ви б не мали проблеми, тому що у всіх спинах ви б говорили про вашу сантехнічну послугу, а користувач, який звернувся до розділу відповідного міста , не матиме доступу до цього іншого міста . Більше того, навіть якщо б я звернувся з іншими містами з цікавості, не було б дивно мати таку ж інформацію, як це було зосереджено на інших містах.

Це те, що сьогодні все ще дуже добре працює в Google і може бути екстрапольоване на інші випадки без будь-яких проблем, але так, беручи до уваги, що робити все це коштує часу і зусиль , це не щось робити в дві секунди і просто натиснувши кнопку.

Globsia є SEO агентство Девіда Айяла.

Хав'єр Госенде: Зміст газетних архівів

Для Хав'єра, оскільки SEO існує, основним компонентом є Content . Останніми роками компанія Google стала більш суворою з контентом, рекомендуючи веб-майстрам створювати оригінальний контент і якісний контент.

Створення оригінального контенту є дуже важливим завданням у будь-якій стратегії SEO. Якщо Google виявить, що ваш вміст копіюється чи плагіат, ми маємо проблему.

Якщо ми звернемося до поля Black Hat SEO, ми говоримо про те, як створити контент, який Google інтерпретує як оригінальний і не карається. Це те, що Black Hat SEO це все, роблячи речі поза рекомендаціями Google або керівні принципи і тестування вони працюють.

Хоча Gosende не присвячений застосуванню тактики SEO Black Hat, він перевіряє веб-сторінки клієнтів, і одна з речей, які він робить, - це аналіз конкуренції . У цих аналізах конкурентів, він зміг визначити деякі тактики створення контенту Black Hat SEO , які працювали для них, і це одна з них:

Копіювати вміст газетних бібліотек онлайн-газет

Ця методика полягає в пошуку глибини архіву або газетних архівних служб деяких газет онлайн і копіювання якісного контенту, щоб вставити його в нашу статтю або пост.

Багато газет оцифрували свій старий вміст у форматі pdf для того, щоб вони могли звертатися до користувачів, а деякі з цих документів у форматі .pdf можна знайти та скопіювати їхній вміст.

Жарт техніки полягає в тому, що в більшості випадків вміст Google не індексується в базі даних і проходить через оригінальний або новий вміст.

Особливо якщо ви берете вміст із старих видань газет з 1998 року назад. Я кажу 1998, тому що до цього року було мало газет, які мали онлайн-версію, і існує велика ймовірність, що цей оцифрований контент не індексується Google.

Практичний випадок: газета La Vanguardia

Щоб краще зрозуміти цю техніку Black Hat SEO, ми будемо використовувати сторінку, подібну до цієї газетна бібліотека газети La Vanguardia

 1. Почнемо з введення вашої сторінки і шукаємо тему, яка нас цікавить, наприклад: "Середземноморська дієта". У цьому випадку доцільно поставити відкладений термін, починаючи з 1998 року.
 2. Ми отримаємо список деяких статей або новин з заголовками та параграфами, де згадується ця фраза. Ми натискаємо на одну з них і перевіряємо, чи є вміст якісним і нашим смаком.
 3. Ми копіюємо його та вставляємо в спеціалізований інструмент, щоб перевірити, чи вміст уже існує. Наприклад, інструмент перевірки плагіату . Ми також можемо написати заголовок або довге речення статті у пошуковій системі Google, щоб дізнатися, чи знайде він цю статтю
 4. Якщо дана стаття не індексована компанією Google, ми можемо скопіювати її, і зазначена пошукова система перенесе її як новий або оригінальний вміст.

За допомогою цієї методики ми можемо отримати якісний контент за ціною 0. Очевидно, що ця методика не застосовується для написання змісту більш актуальних тем. Вони служать нам лише для контенту, який не вийшов з ладу за останні 20 років.

Це Блоги Хав'єра Госенде де ви можете прочитати більше про SEO та Інтернет-маркетинг.

SEO полягає в тому, щоб випробувати і дізнатися з кожного досвіду

Як бачите, у кожного фахівця є свої трюки, засновані на своєму досвіді та спеціалізації. Не забувайте, що хороший SEO є результатом постійних експериментів і вичерпного аналізу власних тематичних досліджень.

Хороший SEO є результатом постійних експериментів і вичерпного аналізу власних тематичних досліджень

Тому ми заохочуємо вас самостійно проводити власні тести та експерименти. Хоча це дуже обережно під час тестування в областях, які вже мають певні повноваження та позиціонування, це може бути небезпечним. Набагато краще, якщо у вас є тестові домени, де ви можете протестувати без страху і отримувати свої висновки, не турбуючи жодного реального проекту.

І, звичайно, одна рекомендація: ніколи не забувайте про етику під час роботи над проектами SEO. Ви можете бути трохи хуліганом в SEO і робити речі трохи до межі, але не шкодити нікому і завжди намагатися рости в здоровій конкуренції.

Що ви думаєте про ці SEO трюки?

Ви хочете поділитися своїми методами з нами? Залиште свою думку в коментарях нижче і поділіться своєю точкою зору на цю захоплюючу тему, ми любимо, що ви всі робите внесок

8 Експерти розкривають стратегії Black Hat SEO, які працюють у 2019 році

4,5 (90,51%) 59 голосів 4,5 (90,51%) 59 голосів

Про автора Ернесто Г Бустаманте

Спеціаліст SEO, веб-розробник і творчий. Бакалавр з журналістики та мистецького напрямку. Я захоплений графічним та письмовим спілкуванням. В Aula CM я присвячую себе в основному WordPress і SEO курси, навчальні посібники зі студентами, а також для створення мереж і їх оптимізації. Мій блог ErnestoGBustamante.com

Що таке SEO Black Hat?
Як зробити хороший хребет ?
У яких випадках я можу використовувати це і в яких випадках?
Що таке SEO Black Hat?
Наприкінці дня сторінка не відповідає правильно користувачеві і дає позитивну відповідь, яка задовольняє пошук?
Як я вперше можу бути в субрегіоні?
Які кроки слід дотримуватися?
Як відбувається цей процес?
Як зробити хороший хребет ?
У яких випадках я можу використовувати це і в яких випадках?