Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

9 перемог у будівлі швидких посилань (та інструменти, які дозволяють це зробити)

 1. Нижче наведено 9 тактик для запуску вашого профілю Backlink
 2. 2. Місцеві бізнес-довідники
 3. 3. Промислові каталоги
 4. 4. Огляд веб-сайтів
 5. 5. Сайти бренду або постачальника
 6. 6. Подивіться, де ваші конкуренти
 7. 7. Порушення зламаної посилання
 8. 8. Частини інформаційного наповнення
 9. 9. Сформувати партнерські відносини з блогерами
 10. Рада бонусу! Не варто недооцінювати силу пошуку Google, коли ви шукаєте ці можливості зворотного зв'язку.
 11. Тепер почніть створювати свій профіль Backlink!

Створення профілю зворотного зв'язку є важливою частиною вдосконалення повноважень веб-сайту.

І це той орган, який допоможе підвищити рейтинг вашого сайту на сторінці результатів пошуку (SERP).

Щоразу, коли ви отримуєте посилання на ваш сайт, ви отримуєте схвалення від сайту, що посилається на вас. У деяких випадках це відбувається природно, з людьми та веб-сайтами, які посилаються на вміст, який ви написали, або продукти, які ви продаєте. Проте, ви також можете допомогти розширити свій профіль посилання, будучи проактивним і знайти ще більше можливостей для посилань.

Хочете знати, як побудувати якісні зворотні посилання? Ознайомтеся з цими швидкими перемогами, які можна знайти для власного веб-сайту.

Нижче наведено 9 тактик для запуску вашого профілю Backlink

1. Не згадує бізнес-посилання

Один з найпростіших способів створити свій профіль для зворотного зв'язку - пошук згадок про свій бізнес, які відображаються на інших веб-сайтах без посилання на ваш сайт. Це прекрасна можливість скористатися перевагами і отримати цю зворотну посилання.

Використовуючи деякі розширені критерії пошуку, швидкий пошук Google покаже вам всюди, де відображається назва вашої компанії. Ось як це зробити:

Ось як це зробити:

Цю рядок запиту можна використовувати для пошуку згадок про назву веб-сайту та інші відомості про компанію. Слідкуйте за веб-сайтами з достатньо високими оцінками домену (DA). Чим вищий показник DA на веб-сайті, тим більше повноважень він буде переходити на ваш власний сайт.

2. Місцеві бізнес-довідники

Каталоги - це ще один швидкий спосіб заробити зворотні посилання на ваш сайт. Починаючи з основ, зазвичай це хороший спосіб. Переконайтеся, що ваша компанія вказана на веб-сайтах, таких як Жовті сторінки , сторінки , canada.ca та інших подібних сайтів.

Додатковим бонусом для додавання цих списків є те, що ви також допомагатимете покращити місцеву продуктивність у видачах, надавши пошуковим системам більше інформації про місцезнаходження, години та контактну інформацію вашого бізнесу.

3. Промислові каталоги

Ви також можете шукати зв'язки можливостей у бізнес-довідниках, специфічних для вашої галузі. Ці каталоги можуть бути трохи більш невловимими, ніж загальні бізнес-довідники, але вони чудово знаходять потенційні зворотні посилання, оскільки вони дуже актуальні для вашого сайту.

У деяких випадках ці каталоги потребуватимуть реєстрації, щоб надіслати посилання на ваш сайт, щоб вони могли переглядати та перевіряти ваш бізнес. Не дозволяйте, щоб це лякало вас. Насправді це хороший знак - це означає, що це законний каталог, який робить трохи більше, щоб переконатися, що до нього можуть приєднатися лише відповідні промислові сайти.

Надсилання цих списків каталогів може зайняти трохи більше часу та зусиль, але переваги, безумовно, варті.

4. Огляд веб-сайтів

Подібно до каталогів, сайти огляду - це чудовий спосіб створити свій профіль зворотного зв'язку. Деякі основні приклади включають Yelp і BBB . Так само, як каталоги, переконавшись, що ваш бізнес перерахований на цих веб-сайтах, це одна з найнижчих можливостей, які ви можете скористатися.

Навіть краще, переконавшись, що ваш бізнес перерахований на цих сайтах огляду, також змусить ваших клієнтів розміщувати свої відгуки - те, що пошукові системи (та інші потенційні клієнти) завжди бажають бачити.

5. Сайти бренду або постачальника

Інша основна стратегія створення зворотного зв'язку, яка особливо підходить для роздрібних продавців, полягає у створенні посилань з веб-сайтів брендів, які ви продаєте, або постачальників продуктів. Багато разів це будуть великі веб-сайти, які мають велику кількість авторитету та влади за ними - прекрасна можливість передати деякі з цих повноважень на ваш власний сайт.

Почніть зі списку всіх брендів, які ви продаєте, знайдіть веб-сайт виробника та надішліть електронну пошту для отримання додаткової інформації про те, чи можна отримати посилання на ваш сайт.

6. Подивіться, де ваші конкуренти

Дізнатися, де ваші конкуренти отримують зворотні посилання є простим способом кикстарта вашої стратегії зворотного зв'язку.

Ви можете використовувати інструмент перевірки зворотного зв'язку, щоб запустити домени ваших конкурентів і створити список веб-сайтів, до яких можна почати. Sidenote: Мої особисті фаворити Ahrefs і Відкритий провідник сайту Moz .

Використовуючи цю тактику, ви можете зіткнутися з деякими великими галузевими каталогами, які ви раніше не переслідували або навіть не мали можливості з блогерами, які пов'язані з вашими конкурентами. І саме так, ви робите стратегію зворотного зв'язку вашого конкурента для вас!

7. Порушення зламаної посилання

Непрацюючі посилання - чудова можливість скористатися перевагами для створення профілю вашого посилання. Можна використовувати Chrome плагін на зразок цього це покаже вам, якщо на веб-сторінці є непрацюючі посилання.

Почніть пошук веб-сайтів, які мають відношення до вашої галузі та / або вмісту, які ви створили, і перевірте їх на наявність непрацюючих посилань. Коли ви зустрінете посилання, відправте швидку електронну пошту веб-майстрові, щоб повідомити про це та запропонуйте своє посилання як заміну. Також можна використовувати Провідник сайту Ahrefs глибоко поглянути на те, звідки сайти, які використовували посилання на них, "відкинули" зворотні посилання конкурента - ідеальна можливість перетворити цю посилання на сторінку, яка вказує на ваш сайт.

Біблія зі зламаною посиланням Моза це дійсно великий ресурс, який веде вас через весь процес розбиття будівлі посилання.

8. Частини інформаційного наповнення

Якщо ви створюєте ваші вмісти для вашого веб-сайту (і ви повинні бути!), Чому б не скористатися ними, щоб отримати деякі посилання?

Один із способів зробити це - знайти веб-сайти, які посилаються на фрагменти вмісту, подібні (але, безумовно, не такі гарні), як створений вами вміст. Тоді все, що потрібно, - це трохи пропаганди до цих веб-сайтів, щоб розповісти їм про оновлену та покращену частину вмісту, яку ви створили.

Персоналізувати ці повідомлення електронної пошти завжди добре. Мета полягає не в тому, щоб просити посилання, а поділитися своїм вмістом з людьми, які знайдуть його цікавим і корисним.

9. Сформувати партнерські відносини з блогерами

Я знаю, що ви думаєте, "гостьовий блог мертвий!". Правда, спінінгові статті не дадуть вам далеко. Але створення чудового вмісту шляхом співпраці з експертами та ентузіастами у вашій галузі - це чудовий спосіб поділитися своїм досвідом і охопити більше людей.

Формування відносин з блогерами може бути корисною стратегією побудови посилання для великих і малих підприємств. Почніть шукати блогерів у вашій галузі і знайдіть можливості для гостьових постів, де ви можете поділитися своєю думкою або знаннями по темі. Це чудовий спосіб розширити охоплення аудиторії та створити відносини для свого бренду.

Аналогічно, але з невеликим поворотом ідеї, ви також можете знайти блогерів, які готові писати гостьові повідомлення для вашого сайту. Частіше за все, вони поділять статтю зі своїми читачами - це все про взаємні вигоди.

Рада бонусу! Не варто недооцінювати силу пошуку Google, коли ви шукаєте ці можливості зворотного зв'язку.

Використовуйте просунутих операторів пошуку, щоб знайти можливості для створення вашого профілю зворотного зв'язку, від незв'язаних згадок вашого бізнесу до каталогів, де ви можете перерахувати свій веб-сайт. Ви можете знайти повний список розширених пошукових запитів тут . Все, що вам потрібно зробити, це додати ключові слова, які допоможуть вам знайти найбільш релевантні для вашого сайту можливості.

Після освоєння цих передових навичок пошуку Google, ви знайдете ще більш приховані можливості зворотного зв'язку!

Тепер почніть створювати свій профіль Backlink!

Off-page SEO тактика завжди складніше керувати, ніж на сторінці факторів, але поза сторінки факторів є важливою частиною загадки пошукових систем рейтингу.

Створення кампанії створення зворотного зв'язку повинна бути частиною вашої загальної стратегії SEO, тому ваш сайт постійно будує свою владу і домінує над видачами. Скориставшись всіма цими можливостями, потрібно трохи часу, але в кінцевому підсумку виграш сильного профілю зворотного зв'язку варто зусиль.

Хочете знати, як побудувати якісні зворотні посилання?