Adobe Muse SEO Guideline

  1. 1. Метадані
  2. 3. Alt Текст і заголовки зображень
  3. 4. Реальний текст проти зображень
  4. Веб-шрифти, веб-безпечні шрифти або системні шрифти?

Як все більше число великих веб-сайтів, створених за допомогою Adobe Muse з'являються по всьому Інтернету, іноді я бачу дизайнерів відсутній один з найважливіших факторів у будівництві та запуску успішного веб-сайту - SEO, яка виступає за пошукової оптимізації. Для дизайнерів друку, які є новими в Інтернеті, існує кілька важливих завдань, які необхідно виконати, щоб допомогти пошуковим системам зрозуміти структуру вашого веб-сайту, а також визначити ключові слова, які могли б створити потік пошукового трафіку.

1. Метадані

На кожному веб-сайті Muse дизайнери мають можливість вводити певні метадані, які є унікальними для кожної сторінки сайту. Ці метадані містять назву веб-сторінки, опис і ключові слова, які є важливими факторами, які впливають на те, як ваш сайт відображається в результатах пошуку.

На певній сторінці сайту Muse натисніть кнопку СТОРІНКА> ВЛАСТИВОСТІ СТОРІНКИ> METADATA

Опис : додайте короткий опис того, на чому знаходиться ваш сайт. Спробуйте скористатися ключовими словами, які мають відношення до вмісту вашого сайту, і не забудьте зберегти цей опис. 150-160 символів вважається ідеальним, тому тримайте його коротким і потужним. Переконайтеся, що опис точно описує те, що знаходиться на веб-сторінці - не намагайтеся обдурити Google, заповнивши його ключовими словами.

Ключові слова : це не так важливо, як мета-опис, однак корисно включити відповідні терміни до вмісту веб-сайтів. D on't турбуватися нагромадження цього повний 1000 ключових слів і фраз. Це не допоможе вашим рейтингам.

Заголовок сторінки: при редагуванні налаштувань заголовка сторінки, обов'язково зніміть прапорець "таке ж, як назва сторінки". Назва сторінки - це те, що Adobe Muse буде викликати вашу сторінку в плані сайту, а також на навігаційній панелі. Заголовок сторінки - це те, що будуть читати пошукові системи, і що буде показано у верхній частині вікна браузерів. Заголовок сторінки повинен коротко описати зміст сторінки - користувачі хочуть швидко отримати інформацію під час перегляду веб-сторінок, тому не намагайтеся зробити їх більш чистими, ніж вони повинні.

Я не можу підкреслити достатньо, причина Google є великою пошуковою системою, тому що вона дійсно дає вам відповідні, якісні результати для вашого пошуку. Якби можна було підкорити його для показу будь-якого середнього веб-сайту, ніхто не міг би використовувати Google, тому що він повернув результати сміття. Зосередьтеся на тому, щоб зробити сайт простішим для користувачів для навігації та розуміння, а пошукові системи оцінять це.

2. Заголовки

Веб-сайти побудовані з певною ієрархією інформації, а пошукові системи шукають цю структуру, щоб зрозуміти вміст вашого сайту. Ви, напевно, використовуєте описові заголовки і заголовки на вашому сайті (якщо ні, то повинні бути!), Але якщо ви не відобразили ці заголовки на "Headline Style", ваші зусилля будуть значно зменшені.

), Але якщо ви не відобразили ці заголовки на Headline Style, ваші зусилля будуть значно зменшені

Нижче описано, як встановити відповідний стиль заголовка:

  • Створити та створити новий блок тексту, який містить заголовок вашого розділу (наприклад, ПРО НАС)
  • Виділіть текст і створіть новий стиль абзацу для тексту. Дайте йому ім'я, наприклад, "Заголовок 1"
  • У діалоговому вікні "Параметри стилю" виберіть випадаюче меню з назвою "Тег абзацу" і виберіть відповідний стиль заголовка, до якого його потрібно додати. У цьому прикладі слід вибрати Headline 1 (h1).

У цьому прикладі слід вибрати Headline 1 (h1)

Наступного разу Muse виводить код для вашого веб-сайту, він генеруватиме відповідні теги HTML, які дозволять пошуковим системам посилатися на цей блок тексту як справжній заголовок.

3. Alt Текст і заголовки зображень

При розміщенні зображень у Muse, вам потрібно пройти один крок далі і призначити назву та короткий опис кожного зображення на веб-сайті. Після розміщення зображення клацніть правою кнопкою миші (клацніть правою кнопкою миші) і виберіть "Додати заголовок". Відкриється діалогове вікно властивостей зображення, де можна надати коротку інформацію про те, про що йде зображення.

Назва зображення : це просто опис зображення. Вона повинна відповідати тим самим керівним принципам, що й інші назви. Більшість браузерів відкриє цей текст, якщо наведіть курсор на зображення курсором.

Більшість браузерів відкриє цей текст, якщо наведіть курсор на зображення курсором

Alt Text : текст alt призначений для того, щоб допомогти користувачам, які можуть не бачити зображення, щоб зрозуміти, про що йде мова (можливо, через порушення зору). Хоча це не так важливо, як теги заголовків або метадані, Google сканує текст alt, і ви повинні спробувати включити його там, де це можливо.

Хоча це не так важливо, як теги заголовків або метадані, Google сканує текст alt, і ви повинні спробувати включити його там, де це можливо

4. Реальний текст проти зображень

Щоб пошукові системи сканували ваш сайт і "прочитали" письмовий вміст, потрібно переконатися, що ви використовуєте якомога більше реального тексту (а не зображень). Це може здатися очевидним для копії тіла, однак, з додаванням Typekit і веб-шрифтів в Adobe Muse, немає жодних причин, щоб заголовки, панелі навігації та блокування котирувань не могли також бути оформлені за допомогою HTML-тексту.

Простий спосіб перевірити, чи може пошукова система сканувати текст на вашому сайті, намагаючись виділити та скопіювати його в інший документ. Зображення не дає змоги вибрати певне слово або букву (можна зберегти лише все зображення). Це було однією з ранніх обмежень на веб-сайтах, побудованих виключно у Flash - текст був укладений у флеш-фільм, а пошукові павуки не могли прочитати жодного письмового змісту.

З останніми досягненнями в HTML / CSS і Adobe Muse, майже нічого, що ви могли б зробити, щоб кнопка зображення, що ви не можете зробити, щоб кнопка реального тексту.


Веб-шрифти, веб-безпечні шрифти або системні шрифти?

Є 3 варіанти роботи з текстом в Adobe Muse. Коли справа доходить до пошукової оптимізації, краще використовувати веб-шрифти або веб-безпечні шрифти . Ось чому:

Шрифти безпечні для Інтернету: до створення служб, таких як Adobe Typekit, веб-дизайнери використовували лише шрифти, які були встановлені з певною операційною системою користувача. Ці шрифти повинні були бути спільними між старими та новими версіями Windows і Mac, залишаючи дизайнерам лише 5-10 хороших варіантів для типу. Якщо вам потрібно було використовувати певний шрифт, який не входив до ОС (можливо, щоб відповідати корпоративним правилам бренда), єдиним варіантом було створення зображення з тексту та розміщення його на веб-сайті. Це порушує найкращу практику використання SEO реального тексту, описаного вище, і збільшує використання пропускної здатності через завантаження зображення.
"Шрифти безпечні для Інтернету", перелічені в Adobe Muse, є шрифтами, які зазвичай встановлюються з сучасними операційними системами.

Шрифти безпечні для Інтернету, перелічені в Adobe Muse, є шрифтами, які зазвичай встановлюються з сучасними операційними системами

Закріпившись з обмеженим веб-списком, ви можете перевірити свою творчість!

Веб-шрифти: Веб-шрифти є досить новим розвитком веб-дизайну, і вони дали можливість дизайнерам використовувати спеціальні або комерційні шрифти на веб-сайтах, не турбуючись про те, чи відвідувач встановив їх на своїй системі. Використання веб-шрифтів може бути досягнуто різними способами (як правило, за допомогою CSS або Javascript), однак найпопулярнішим методом є послуги підписки на шрифти, такі як Typekit. Компанії, що обслуговують веб-шрифти, зберігають ці шрифти на власних серверах, і ваш веб-сайт автоматично отримуватиме та завантажуватиме шрифт, оптимізований для відображення на екрані.

Веб-шрифти, перераховані в Adobe Muse, є колекцією з більш ніж 400 шрифтів - вони чудово виглядають у всіх сучасних браузерах і легко читаються пошуковими системами.

Веб-шрифти, перераховані в Adobe Muse, є колекцією з більш ніж 400 шрифтів - вони чудово виглядають у всіх сучасних браузерах і легко читаються пошуковими системами

Webfonts доступні безпосередньо в Adobe Muse - дійсно потужна функція!

Системні шрифти (експорт як зображення): це шрифти, встановлені користувачем на своєму комп'ютері, і можуть не бути загальними серед усіх відвідувачів вашого веб-сайту. При використанні системного шрифту в Adobe Muse, текст буде автоматично растеризований і перетворений у формат зображення при публікації. Це означає, що він не може бути проіндексований пошуковими системами і збільшить час завантаження веб-сайту через розмір файлу зображення. Використання текстових зображень часто уникається в сучасному веб-дизайні (завдяки обмеженням SEO та доступності), однак до цих пір іноді можна використовувати його в певних додатках (можливо, розробку кнопок).

Для отримання додаткових відомостей про параметри шрифту, доступні в Muse, відвідайте веб-сайт Adobe:
http://www.adobe.com/products/muse/font-types.html

***

Наприкінці дня, маючи хорошу якість відповідний контент, ймовірно, буде найважливішим фактором у вашому рейтингу пошукової системи. Напишіть вміст важливих ключових слів і пам'ятайте про свій сайт (регулярно оновлюйте його!). SEO є величезною темою, і існує безліч порад і тактик, які можна використовувати для поліпшення вашого рейтингу, однак, якщо ви будете дотримуватися наведених вище порад, ви повинні побачити величезний вплив у рейтингах Muse-сайтів.

Завжди пам'ятайте, що робота Google полягає в тому, щоб знайти істину, і якщо ви хочете, щоб ваш сайт досягав першого місця для певного ключового слова, то вам потрібно переконатися, що він дійсно заслуговує того, щоб бути там.

Привітання!

Веб-шрифти, веб-безпечні шрифти або системні шрифти?