Як будь-який терапевт може рангу на першій сторінці результатів пошуку Google

  1. Чи важко займати високі позиції у великих містах?
  2. Хто на першій сторінці займає перше місце і як ви можете перевершити їх?
  3. Час до роботи
  4. Терапія є іншою

По-перше, я обіцяю вам, що це не якийсь спам-заголовок, який обіцяє занадто багато. Це стаття, в якій розглядається, чому і як певні веб-сайти відображаються на першій сторінці результатів пошуку Google, а також з невеликою кількістю роботи та ноу-хау.

Я впевнений, що мені не потрібно розповідати вам, наскільки цінність вона з'являється на першій сторінці результатів, так що я не буду йти далі і далі. Замість цього, я дам вам стислий перелік, який узагальнює переваги - тоді ми потрапимо в м'ясо статті.


Переваги рейтингу на одній з результатів пошуку:

Ви отримаєте набагато більше візитів на свій веб-сайт і маєте набагато більше шансів заповнити навантаження.

  • Менше 10% людей переходять на сторінку з двома результатами пошуку ( джерело )

  • 30% натисніть на перший результат, 15% натисніть на другий результат, 10% натисніть на третій результат ( джерело )

Ви отримаєте більше довіри до місцевої громади

  • Незалежно від того, заслуговують вони чи ні, веб-сайти, які посідають першу сторінку результатів пошуку, вважаються більш надійними і мають більше повноважень. Google намагається переконатися, що веб-сайти на першій сторінці результатів мають найбільший вплив у спільноті.

Ви заощадите гроші

  • Це не коштує ні копійки, щоб оптимізувати ваш веб-сайт і високий рейтинг в результатах пошуку. Завдяки збільшенню трафіку та експозиції ви зможете скоротити або повністю виключити маркетингові гроші, які ви виділяєте для онлайн та традиційного маркетингу.

Чи важко займати високі позиції у великих містах?

Так і ні. Так, загалом важче займати високі позиції у великих містах, наприклад, в районі затоки, у порівнянні з іншими менш технологічно підходящими містами по всій країні. У регіоні існує багато консультантів, що означає, що конкуренція більша, ніж у меншому місті. Однак, у порівнянні з іншими галузями, які рекламують себе в Інтернеті, наприклад, новинами, технологіями та юридичними послугами, індустрія психічного здоров'я набагато простіше оцінюється, тому що консультанти і терапевти просто не ставлять багато ресурсів у оптимізацію своїх веб-сайтів. Кожен практик психічного здоров'я, з яким ви конкуруєте, веде свій власний малий бізнес і в першу чергу зосереджується на лікуванні своїх клієнтів. Переважна більшість з них не мають часу або ноу-хау для роботи над просуванням вгору в результатах пошуку.

Переважна більшість з них не мають часу або ноу-хау для роботи над просуванням вгору в результатах пошуку

Це ставить радників і терапевтів, які готові докласти незначні зусилля в дуже вигідному становищі. Іноді при мінімальному використанні часу і енергії можна побачити тверді результати.

Найбільш поширене занепокоєння, яке я чую, коли я роблю вищезгаданий аргумент, це: “Що робити, якщо всі взяли вашу пораду? Тоді ніхто не підніметься в результатах пошуку ». Я надаю допомогу пошукової оптимізації терапевтам і провайдерам оздоровчих послуг протягом більше 10 років, і я знаю, що більшість людей все ще не вживатиме заходів, навіть якщо вони мають інструменти та можливості робити так. І я також знаю, що навіть якщо багато людей вживають заходів, кожен може досі високого рангу в результатах пошуку. Це просто, що вони будуть високо оцінюватися за різні терміни. Мета полягає в тому, щоб зайняти високе місце для конкретних питань, в яких ви спеціалізуєтесь.

Хто на першій сторінці займає перше місце і як ви можете перевершити їх?

Я розробив контрольний перелік у 117 пунктів для оптимізації вашого веб-сайту ( які можна завантажити безкоштовно ). Я використовую цей контрольний список, коли я перевіряю веб-сайти та надаю відгуки про те, як вони можуть почати рухатися до першої сторінки результатів пошуку. Чим вище ваш рахунок, тим більше шансів у вас на рейтингу на першій сторінці. Якщо ви підпишіться на інформаційний бюлетень TherapyDen , ви отримаєте цей контрольний список безкоштовно і вам буде надіслано ще більше порад про те, як залучити більше клієнтів в Інтернеті.


Найкраща частина контрольного переліку полягає в тому, що ви не отримали ідеальну оцінку для ранжування на першій сторінці. Все залежить від того, які пошукові терміни, які також називаються "ключовими словами", які ви намагаєтеся класифікувати.

Контрольний список поділяється на три рівні пріоритету: високий, середній і низький. Є 54 пункти для високого пріоритету, 44 для середніх і 19 для низьких. Спочатку слід відмітити стільки пунктів з високим пріоритетом, скільки ви можете, а потім зробити свій шлях до найменш пріоритетних. Елементи високого пріоритету зазвичай можна вирішувати швидше, ніж середні та низькі.

Давайте подивимося на деякі з рейтингів веб-сайтів на першій сторінці результатів Google і подивимося, яку оцінку він займе, щоб перевершити їх.

Запит пошуку: терапія для депресії Сан-Франциско

Веб-сайт: http://cbtsanfrancisco.com/depression-therapy-san-francisco/

Контрольний список:

Високий пріоритет: 41/54

Середній пріоритет: 16/44

Низький пріоритет: 6/19

Всього: 63/117

Якщо ви думаєте, що 63 з 117 здається, що виграшний рахунок, ви б правильно. Незважаючи на те, що 63 є респектабельною оцінкою, це неможливо забити краще. І якщо ви послідовно забивали на першій сторінці для людей, які бажають лікувати свою депресію, ви, швидше за все, привернете до себе багато клієнтів.

Цей веб-сайт є першим, який відображається прямо під психологією Today та Yelp. Це буде важко перевершити терапію та бізнес-довідники. Вони мають сильне розпізнавання бренду і тонни сторінок на своїх сайтах. Але якщо ви можете зайняти місце під ними, ви перебуваєте в дуже хорошій позиції.

Пошуковий запит: пари консультують Сан-Франциско

Веб-сайт: www.thecouplescenter.org

Контрольний список:

Високий пріоритет: 47/54

Середній пріоритет: 26/44

Низький пріоритет: 8/19

Всього: 81/117

"Консультування з парами в Сан-Франциско" є одним з найбільш конкурентних термінів пошуку. Це має сенс, що необхідна більш висока оцінка. 81 з 117 сильних, але знову ж таки, з деяким часом і зусиллями ви можете перевершити цей сайт.

Сайт робить хорошу роботу outranking психології сьогодні. Що може здатися дивним, тому що психологія Сьогодні має таку сильну позицію з Google. Але причина цього може перевершити цей популярний каталог терапевта, тому що це місцевий сайт, і Google любить ранжувати місцеві сайти над національними сайтами під час пошуку місцевого бізнесу. Тому не просто зупиняйтеся на рейтингу прямо під національними каталогами. Зробіть все можливе, щоб з них ранг!

Запит пошуку: терапія тривоги Сан-Франциско

Веб-сайт: www.sfstress.com/

Контрольний список:

Високий пріоритет: 43/54

Середній пріоритет: 16/44

Низький пріоритет: 2/19

Всього: 61/117

Терапія для тривоги є ще одним популярним пошуковим терміном в районі затоки. І центр стресу і тривоги SF робить велике місце в рейтингу номер два на першій сторінці результатів пошуку. Однак, як і перший приклад про терапію депресією, цей веб-сайт не має дуже високих балів і може бути перевищений іншим веб-сайтом, який свідомо оптимізує їх сайт.

Час до роботи

Висока оцінка результатів пошуку не повинна бути загадкою. Завантаження цього безкоштовного контрольного списку побудований спеціально для високого рейтингу у великих і малих містах - це великий перший крок. Багато роботи можна зробити протягом вихідних. Проте, оптимізація вашого сайту таким чином, щоб вона займала високу позицію, є те, що має бути схильним до життя протягом вашого веб-сайту. Важливо регулярно додавати якісний вміст і залучати нові посилання на свій сайт. І пам'ятайте, ви не повинні бути супер агресивними щодо всього цього, тому що наша промисловість не така конкурентоспроможна.

Щоб отримати безкоштовну консультацію про те, як пересуватися в результатах пошуку та залучити більше клієнтів, підпишіться на інформаційний бюлетень TherapyDen .

Щоб отримати безкоштовну консультацію про те, як пересуватися в результатах пошуку та залучити більше клієнтів,   підпишіться на інформаційний бюлетень TherapyDen

Терапія є іншою

Терапія виконує по-іншому. Ми маємо мандат на боротьбу з расизмом, гомофобією, трансфобією та будь-якою ненавистю. Натисніть тут, щоб дізнатися більше про створення безкоштовного профілю під час бета-тестування . Нам потрібні терапевти, як ви, щоб підписатися на наш каталог, щоб ми могли взяти на себе великих хлопців у нашій галузі. Єдиний спосіб, який ми можемо досягти, це отримати більше консультантів для створення профілів. Отже, якщо ви не створили облікового запису або не активували членство, будь ласка, зробіть це. Кожен терапевт, який підписується, наближає нас до клієнтів, які не можуть знайти те, що вони шукають в інших каталогах терапевта. Дякуємо за читання :)

Дякуємо за читання :)

А я згадав, що ви можете додати цей веб-сайт на свій веб-сайт, коли ви активуєте свій профіль? ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ: Відображення значка не є заміною для активного створення інклюзивного та безпечного середовища у вашій практиці. Відображати значок і приймати і підтримувати всіх клієнтів.

Джефф Гюнтер, LPC, є терапевтом в Портленді, штат Орегон. Він працює в приватній практиці з 2005 року. Джефф є творцем і власником Центру терапії Портленду, високо оціненого каталога терапевта. Джефф та його команда запустили новий каталог прогресивного терапевта, TherapyDen.

Чи важко займати високі позиції у великих містах?
Хто на першій сторінці займає перше місце і як ви можете перевершити їх?
Чи важко займати високі позиції у великих містах?
Найбільш поширене занепокоєння, яке я чую, коли я роблю вищезгаданий аргумент, це: “Що робити, якщо всі взяли вашу пораду?
Хто на першій сторінці займає перше місце і як ви можете перевершити їх?