Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Як бути першим в Google? 10 трюків: SEO контрольний список

Оригінал: http://antonio-gonzalez.info/

 Як спочатку з'явитися в Google " Як спочатку з'явитися в Google? "Або" як зробити першу сторінку в Google? Це два питання, які ми часто задаємо собі, і багато друзів і клієнтів запитували мене.

Я постараюся пояснити це 10 прийомами , які можуть служити контрольним списком для тих, хто хоче, щоб ваш сайт був першим у Google . Тут я підсумовую свій досвід, який може бути корисним як для професійних SEO, так і для професійних .

Я сподіваюся, що з цим ви уникнете моїх помилок у SEO (багато хто Я сподіваюся, що з цим ви уникнете моїх помилок у SEO (багато хто  ) і вчитися на моїх успіхах (деякі також були  ) ) і вчитися на моїх успіхах (деякі також були ).

Я взяв до уваги тенденції SEO 2011 події SEO цього тижня. Де я був оточений хорошими людьми, і я вивів мету внести ідеї до "світу SEO". Я постараюся пояснити це більш інформативно, ніж 10 факторів алгоритму Google , які були занадто технічними. Давайте підемо на "10 заповідей, які будуть першими в Google" Я взяв до уваги тенденції  SEO 2011 події SEO  цього тижня :

1 Ключові слова : виберіть слово або ключові слова (відтепер ключові слова), для яких потрібно розмістити себе в Google. Вони повинні бути пошуками, які робляться багато. Для цього рекомендую використовувати:

 • А) Інструмент ключових слів Google , яка показує, скільки разів кожен пошук здійснюється на місяць у Google. Крім того, у ньому йдеться про пошуки, пов'язані з введеним вами, для того, щоб побачити, які з них робляться все більше і менше.
 • B) Пов'язані пошуки , які Google показує після перших 10 результатів під час пошуку. Ви також можете побачити їх, виконавши пошук у розділі "Додаткові інструменти" (лівий стовпчик нижче), а потім у вікні пошуку .

2 Домен : назва домену є найважливішою середньостроковою стратегією SEO (для мирян: завантаження до Google).

 • Якщо пошук відповідає саме доменному імені, є хороші шанси стати першим у цьому пошуку.
 • Цікаво зареєструвати домени, якщо вони вільні, що точно відповідають ключовому слову, що нас цікавить.
 • Він також обслуговує блог (blogger або wordpress), домен якого є mikeyword.wordpress.com або mikeyword.blogger.com. Хоча домен кращий, ніж блог.

3 Цільова сторінка : створити сторінку на нашому сайті, спеціально розроблену для кожного з ключових слів, які нас цікавлять.

4 Pagerank скульптури : коротко кажучи, pagerank є важливість кожної сторінки, і залежить від кількості посилань важливих сторінок ви отримуєте. Чим більше у вас пейджерк, тим більше разів Google показує вам у пошуках, тим більше разів ви вивчаєте вміст вашого сайту і тим вище він показує вам (хоча це не єдиний фактор).

 • Ви повинні повідомити Google, які є найважливішими сторінками нашого веб-сайту, пов'язавши їх внутрішньо .
 • Ці сторінки повинні бути цільовими сторінками, які ми підготували.
 • Щоб досягти цього, ключовий текст (текст посилання) на цільові сторінки є ключовим.
 • Ці якірні тексти повинні містити ключові слова цієї цільової сторінки, але не завжди бути ключовим словом, так що він "здається" природним і уникає покарання від Google.
 • Іншою формою скульптури pagerank є пошук у пошуках, в якому веб-сайт, природно, виходить у першу десятку Google , щоб спробувати залишити першу позицію цього пошуку.
 • Досліджено, що 50% людей, що шукають в Google, натискають на 1-й результат, 25% на 2-й і 25% на результати 3-го і вище. Отже, бути першим є ключовим.
 • Щоб дізнатися, в яких пошуках ми йдемо природно, ми можемо використовувати Alexa o Keyrow ,

5 Вихідні або зовнішні посилання: посилання на інші веб-сторінки.

 • А ось моя теорія про PageRank , щоб пояснити це мирянам: це може допомогти уявити павутини як куба і PageRank як рідини вони мають всередині. Кожна посилання на іншу павутину - це отвір у цьому кубі, який робить частину рідини (pagerank) переходом на цю павутину та порожню павутину (ваш куб). Якщо ви отримуєте посилання з інших веб-сайтів, ви отримуєте від них pagerank (рідкий) і ваш сайт заповнюється. Якщо посилання мають важливі сторінки (з великою кількістю PageRank), ви отримуєте набагато більше рідини. Чим більше вихідних посилань у вас, тим менше потоків pagerank для кожного з них. Це безперервний потік PageRank . Я не роблю цього: за нею є математична формула, опублікована Google, яка пояснює потік PageRank. Ця формула додає невеликий фактор, що робить кожен раз, коли є зв'язок (перенесення рідини), якась рідина втрачається на цьому шляху (від 5% до 20%).
 • Крім того, є робот Google ( googlebot ), який є автоматизованою програмою, яка проходить через всі веб-сторінки, а потім сортує та відображає їх, коли ви шукаєте в Google ( індексувати їх ). Спрощуючи багато, цей робот стежить за посиланнями, щоб пройти через веб-сторінки. Якщо у вас є багато посилань на інші сторінки, робот переходить з вашого сайту на інших: він індексує інших і не дивиться на вашу.
 • І, щоб закінчити теорію, потік рідини можна зрозуміти як потік відвідувань сторінок. Чим більше посилань на інші веб-сайти, тим більше людей перейде на ці веб-сайти і залишить вашу. Крім того, що Google буде індексувати вас менше і гірше, він покаже вам більше вниз в пошуках і, отже, ви отримаєте менше відвідувань. Уайтін, що кусає хвіст.
 • Вихідні посилання передають пейджер на інші сторінки. З цього ми можемо легко зробити висновок, що ідеальним було б не мати вихідних посилань , але Google розглядає його як "дивне" і дивиться на нього з поганими очима (штрафні санкції). Тому краще мати вихідні посилання, але мало. Скільки їх мало? Зазвичай у мене менше 10 на павутину.
 • Для структури вихідних посилань важливо знати "друг nofollow": nofollow - це тег HTML, який повідомляє Google не слідкувати за цим посиланням. Тобто на перший погляд ви бачите посилання, але для Google цього посилання не існує.

6 Вхідні посилання: посилання на наш сайт.

7 Створення посилань : отримуйте посилання на саму мережу.

 • Надсилайте прес-релізи на регулярній основі з одним або двома посиланнями на наш веб-сайт. Тут у вас є багато сайтів, для відправки прес-релізів ,
 • Обмін посиланнями з сайтами подібної теми: перш за все, цікаво, якщо інший має більш pagerank, ніж ви. І, якщо ви не знаєте багато чого, відправка посилання на nofollow в "обмін посиланнями" цілком піратська ...
 • Попросіть посилання : іноді це працює. Він вже не має його, що трапилося в спробі.
 • Запропонуйте RSS в Інтернеті: якщо хтось вказує, що RSS у вашій мережі, у вас вже є більше посилань.
 • Створюйте суперечливі статті , щоб люди могли посилатися, коментувати, тріпотіти, твіти, тощо.
 • Напишіть на форумах покладіть посилання в підпис.
 • Напишіть коментарі в блогах
 • ... і довгий список методів спаму, в які я не збираюся.

8 Вміст :

9 Соціальні SEO :

 • Все частіше соціальні мережі мають більшу вагу для Google.
 • З часом вони стануть все більш важливими.
 • Відкрийте обліковий запис на Twitter, Facebook і Linkedin і залиште повідомлення з посиланнями на ваш сайт. Ці три соціальні мережі є найбільш важливими зараз.
 • Важливо мати послідовників, друзів або якісних контактів. Більш важливо, щоб вони були якісними, щоб їх було багато. Це схоже на pagerank, що я сказав раніше. Ми могли б назвати це особистим рангом .

10 Місцеві та мобільні :

 • Все більше людей здійснюють пошук з мобільного пристрою: він пропонує мобільну версію вашого веб-сайту, щоб переходити на пошуки з мобільного телефону.
 • Розмістіть свій бізнес у місцях Google , щоб піднятися в локальних пошуках (продажі на карті, яка показує), а також у пошуках з мобільного.

... і після виконання всього вищесказаного: почекайте. Немає " натисніть тут і ви будете першою системою Google ". Google завантажує ваш веб-сайт ... іноді місяці, а іноді й роки.

Незабаром я напишу з деякими практичними прикладами, які працювали.

Я не мав наміру бути вичерпним, і тому я свідомо залишив деякі речі, такі як важливість хорошої карти сайту або те, що час завантаження Інтернету мінімальний. Але, звичайно, він також залишив мені важливі трюки: що? Нижче ви можете залишити поради та запитання ...

Дякуємо

Скільки їх мало?
Але, звичайно, він також залишив мені важливі трюки: що?