Як часто (і чому) ви повинні перевірити і переглянути вашу стратегію SEO

  1. Ключові слова приходять і виходять
  2. Теги заголовків теж повинні змінюватися
  3. Оновити старий вміст
  4. Часто додайте новий вміст
  5. Спіймати ці погані зворотні посилання
  6. Підводячи підсумки

SEO допомагає нам піднятися на рейтинг і дістатися до вершини Google. Справа в тому, що це не одна з тих речей, які можна отримати один раз і погладити себе по спині перед тим, як рухатися далі. Там, де це стосується SEO, якщо ви дрімаєте, ви програєте . Одного разу ви є чемпіоном світу, але якщо ви відірвіть очі від призу, то конкурент зійде назовні.

Іншими словами, SEO - це постійний процес. Google часто змінює свої алгоритми , що означає, що те, що працювало кілька місяців тому, може не працювати. Що потрібно зробити? Вам потрібно перевірити , переглянути , налаштувати та адаптувати . Як часто і що потрібно перевіряти - і чому? Давайте подивимося!

Ключові слова приходять і виходять

Вибір правильних ключових слів для цілей SEO може зайняти деякий час. Більшість людей також використовуватиме Безкоштовний планувальник ключових слів від Google або деякі інструменти SEO, які допоможуть їм знайти ключові слова, які шукає їх аудиторія.

Після того як ви почнете ранжування за ключовими словами, це гарне почуття. Тим не менш, ключові слова можуть іноді входити і виходити з моди. Просто тому, що ключове слово було популярним у вашій ніші в минулому році, це не означає, що це завжди буде так.

Кожен раз, коли ви використовуєте інструмент ключових слів, слідкуйте за вибраними ключовими словами . Через три місяці поверніться до свого інструмента, щоб перевірити середній обсяг пошуку кожного ключового слова у вашій кампанії. Обсяг пошуку може бути приблизно однаковим, він, можливо, збільшився, або, можливо, знизився. Якщо вимкнуто, потрібно налаштувати свою кампанію та дослідження для більш релевантних ключових слів, які зараз використовує ваша аудиторія.

Якщо обсяг пошуку значно збільшився, можливо, потрібно перемістити відповідне ключове слово на іншу сторінку, наприклад сторінку стиснення для вищих конверсій.

Кампанії з ключовими словами також мають бути скориговані, якщо ваша позиція в SERP знизиться. Контролюйте, де ви знаходитесь на видачах щотижня, щоб дізнатися, чи відбулися значні зміни.

Контролюйте, де ви знаходитесь на видачах щотижня, щоб дізнатися, чи відбулися значні зміни

Планувальник ключових слів Google

Теги заголовків теж повинні змінюватися

Якщо змінити ваші ключові слова, це, ймовірно, матиме вплив на ваші теги заголовків і мета-описи. Таким чином, кожен раз, коли ви змінюєте основні ключові слова у вашому вмісті, витрачайте час на те, щоб відрегулювати відповідні теги заголовків і мета-описи для правильних сторінок.

Оновити старий вміст

Оновіть існуючий вміст, щоб зберегти речі свіжі, актуальні та ранжувати. Джерело: healthline.com

Багато хто з нас йде олл-ін, коли справа доходить до створення абсолютно нового контенту з нуля, як нам сказали Google любить новий вміст . Але як багато хто з нас намагається переробити існуючий контент?

Оновлення старого вмісту є ключовою частиною ваших зусиль з перегляду SEO. Однак не треба ще боятися, тому що не потрібно переглядати весь вміст. Найкращий спосіб визначити, чи потрібно зміст змінювати: виміряйте кількість кліків отримано певну публікацію або сторінку.

Наприклад, якщо вміст має високу кількість кліків, це хороший знак того, що йому подобається Google. Таким чином, ви, ймовірно, не потребуєте оновлення його в цей час. Якщо відвідання випаде, може знадобитися перетворення SEO надалі.

Макіяж не означає, що вам потрібно перетягнути в інший вміст письменник, щоб поставити блиск на речі. Замість цього, ви повинні зосередитися на його на сторінці SEO, включаючи метадані та теги заголовків. Також розглянемо ваш маркетинг соціальних медіа : Чи ви доводили цю статтю достатньо і правильно? Соціальні медіа є прекрасним місцем для переходу на вірусні та безпечні зворотні посилання.

Як часто слід перевіряти вміст ? Принаймні двічі на місяць , але раз на тиждень, якщо це можливо. Можна використовувати Google Analytics для перевірки відвідувань або вашого інструменту SEO.

Часто додайте новий вміст

Це завжди приємне почуття, коли ми набираємо хіт з гладкою частиною контенту і дістаємося до вершини SERPs. Але ви не можете спочивати на лаврах, де SEO і зміст стурбовані. Не тільки ви повинні просити Який тип вмісту слід розміщувати? , А також,“ Як часто? ”

Свіжість має значення для Google тому що оновлення ваших сторінок посилають сигнали павукам пошукових систем для повторного індексування вашого вмісту. Це залишає за собою релевантність , і це означає , що боти Google регулярно скидаються на ваш сайт . Це хороша річ, тому що чим більше він відвідує ваш сайт, тим більше він буде переглядати, де ви повинні бути в рейтингу.

Як часто слід публікувати новий вміст? Немає остаточної відповіді на це питання; все залежить від типу сайту. Якщо ви запускаєте сайт новин, потрібно щодня надсилати повідомлення. Для всіх інших, це гарна ідея, щоб подивитися, що ваші високопоставлені конкуренти роблять. Як часто вони публікують нові повідомлення?

Довгий і короткий, це, як Метт Кеттс від Google вказує, свіжість має значення. Чи означає це щодня публікувати новий вміст або раз на тиждень, важливо, щоб ви отримали матеріали там, але також важливо, щоб те, що ви публікували, були якісними.

Пам'ятайте, що кожен раз, коли ви публікуєте щось нове, ви також отримуєте нові можливості для дослідження та використання більшої кількості ключових слів.

Спіймати ці погані зворотні посилання

Зворотні посилання допоможуть вам піднятися на рейтинг додавши деякий важливий сік посилання на ваш сайт. Однак, якщо посилання є спамом, вони дійсно можуть зашкодити вашій позиції в видачах.

Найпростіший спосіб позбутися від поганих зворотних посилань - зв'язатися з веб-майстром і попросити їх видалити вхідне посилання. Після того, як посилання буде видалено, то вам доведеться знайти альтернативну заміну , чим більше у вас зворотних посилань, тим ви більше можете класифікувати.

Знову ж таки, ви можете використовувати свій власний інструмент SEO, якщо у вас є (за умови, що є зворотний трекер ) або інструмент дослідження зв'язків, щоб з'ясувати, які посилання хороші, а які погані.

Гонка за зворотні зв'язки нагрівається. Так само, як ви чистите свій сектор для зворотних посилань, так і ваші конкуренти. Таким чином, немає часу витрачати, коли йдуть хитромудрі зв'язки. Якщо ви наполегливо працюєте над забезпеченням зворотних посилань, працюйте так само важко, щоб перевірити, наскільки хорошими або поганими є ці зворотні посилання . Я пропоную переглядати цей аспект вашої кампанії SEO щонайменше раз на тиждень .

Підводячи підсумки

Перегляд вашої стратегії SEO не потребує важкої роботи, якщо ви пам'ятаєте, що SEO - це безперервний процес. Якщо ви завжди бачили SEO як одноразову річ, перевірка та перегляд будуть втомливими. Змініть свій настрій і підхід, і ви будете просто денді.

Як часто ви переглядаєте свій SEO? Дайте нам знати в коментарях нижче!

Дайте нам знати в коментарях нижче

Що потрібно зробити?
Як часто і що потрібно перевіряти - і чому?
Але як багато хто з нас намагається переробити існуючий контент?
?, А також,“ Як часто?
Як часто слід публікувати новий вміст?
Як часто вони публікують нові повідомлення?
Як часто ви переглядаєте свій SEO?