Як часто слід перевіряти показники SEO?

Діаграма 'SEO Погода' MozCast;  більш високі смуги вказують на більшу волатильність SEO   SEO

Діаграма 'SEO Погода' MozCast; більш високі смуги вказують на більшу волатильність SEO

SEO. Трьох маленьких букв достатньо, щоб більшість маркетологів повільно відходити. Оптимізація пошукової системи звучить як непроста навігація, і Google не робить її легкою.

У минулому велика G знизила великі зміни алгоритму з виразом того, як вони вплинуть на сайти. У ці дні зміни відбуваються набагато частіше і в менших масштабах, що полегшує налаштування, якщо ефект занадто виходить за межі того, що вони спочатку очікували.

Через цю зміну, власники сайтів не побачать величезних крапель, як вони зробили з Panda або Penguin, але вони побачать стійкі коливання в пошукових системах і ключових рядах. Наскільки добре ви класифікуєте тему, залежить від різноманітних речей, у тому числі від авторитету, який Google переглядає на інших сайтах, щоб зрозуміти, про що йдеться і про ключові слова, які ви використовуєте стосовно цього вмісту.

Тепер новий спосіб створення SEO має свої переваги як для кінцевого користувача, так і для Google, але він також змінює, як ви повинні дивитися на ваші SEO дані, що ви не повинні робити з SEO більше, і як часто ви повинні перевірити на різних частинах \ t даних.

Як часто ви повинні дивитися? Налаштуйте графік роботи вашого сайту та частоту змін даних. Для тих, хто тільки починає роботу, і хто не впевнений, що добре знає про оновлення алгоритму Google, давайте зробимо це легко: раз на тиждень реєструйтеся Інструменти Google для веб-майстрів , перевірте звіт про рейтинг, подібний до того, який ви отримаєте від Moz і надішліть його електронною поштою з Google Analytics конкретно з розділу пошуку.

Крім того, я настійно рекомендую підписатися на кілька блогів і читати їх щодня, щоб допомогти вам залишатися добре обізнаними про те, які зміни відбуваються у світі SEO. Земля пошуку , Годинник пошукової системи , Блог Метта Каттса і відео , і категорія блогу Moz на Основні SEO розпочнеться. Вони допоможуть вам бути в курсі того, які зміни відбулися і як вони впливають на ваш ранг у часі, а також допоможе вам зрозуміти, що потрібно зробити для вирішення будь-яких проблем, які можуть виникнути.

SEO не повинна бути страшною, вона може бути дійсно весело читати дані і робити невеликі поточні рішення, які можуть допомогти вашому сайту краще і зробити вас #smarter в цьому процесі. Це лише кілька простих способів розпочати роботу.

Чел Волвертон
Менеджер облікових записів, маркетингові технології

[cta]?

Як часто ви повинні дивитися?